Keresés

Részletes keresés

Tulipántoss Creative Commons License 2021.06.30 -3 4 21607

A mai  adásban ittak, mint a gödény! A főszerep, az ivászatnak jutott!

- Ervin és a röhögcsélő Karola romantikázását Emilia zavarta. A "Csóró Lalis" elterelő hadművelet részeségbe fulladt. 

- Karesz és Milán sörözése sem volt sikeresebb! Milán részegen kitört Bella  miatt, aki a háta mögött pont megjelent és hallott mindent. Szokás szerinti feszültségkeltés "véletlen hallgatózással!"

- Szofi és Péter randiztak. Szofi a " körmös utánfutóját" sosem kapcsolja le?! Naná, hogy Tamara is megjelent háttérnek, mint Kareszéknál Bella! És természetesen Szofi is többet iszik a kelleténél és részegen ébred Péter ágyában. ( Egyébként, Szofi rendkívül rosszul alakította szerepét, nem lehetett nem észrevenni,  csak zavartan vihogott, dobálta műhaját heherészve.)

Mit ünnepelnek állandóan ha kell, ha nem?!  Ha van rá ok, ha nincs, de ők találnak mindig. Miért isznak nyakra-főre? 

Orion2020 Creative Commons License 2021.06.30 -5 0 21606

Karola mindig nevetgél a romantikusabb jeleneteinél? Olyan, mintha fa...a venné a pasit.

Kokkin Creative Commons License 2021.06.30 -4 0 21605

Karcsika eddig minden hazugságát megkajálta Kikinek, a csaj most is simán rögtönözhette volna ott az oltár előtt ahelyett, hogy kétségbe esik azt, hogy Milán biztos valakivel csak megíratta azt a levelet, az az idióta haverja simán azt is elhitte volna a csajnak.

Kokkin Creative Commons License 2021.06.30 -5 1 21604

Virág húga miért nem fotózta le azt, amikor pucéran állt Lalival szemben a fürdőben a sztiptízes csaj?

Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.30 -4 2 21603

2 férfi (fiú) nem tud elbánni 1 késsel hadonászó nővel?

 

Az bizony eltud,csak hogy ez Karesz és Milán  !!

Előzmény: Priincessina (21600)
Orion2020 Creative Commons License 2021.06.30 -2 1 21602

Nem akármilyen nő az ám...

Előzmény: Priincessina (21600)
gombóc63 Creative Commons License 2021.06.30 -3 2 21601

No és csak nagy sokára jönnek arra rá, hogy azt az ajtót simán be lehet rúgni?! Már a dörömböléstől is mozgott az egész. És látszik is milyen gyenge darab.

Előzmény: Priincessina (21600)
Priincessina Creative Commons License 2021.06.30 -5 2 21600

2 férfi (fiú) nem tud elbánni 1 késsel hadonászó nővel?

GPS Creative Commons License 2021.06.30 -4 4 21599

 

Raszta picsának lánynak 3 hónap vagy amióta Bella elment, annyi esze nem volt, hogy eltüntesse a levelet?!

 

Amilyen szétszórt és trehány egy luvnya - már rég el is felejtette hova rakta azt a levelet.

 

Egyébként jellemző a hajó fasza takarítására és karbantartására - hogy ennyi hónap alatt nem került elő a levél a kanapé ülőpárnája mellől (pl. egy porszívózáskor).

.

Előzmény: Bomc (21598)
Bomc Creative Commons License 2021.06.30 -5 3 21598

Raszta picsának lánynak 3 hónap vagy amióta Bella elment, annyi esze nem volt, hogy eltüntesse a levelet?!

Bomc Creative Commons License 2021.06.29 -6 5 21597

Borsod megyéből bárki kolcsonadna egy c gyereket, van ott elég, ha nem adják vissza, fel se tunik, legalabb lakastos armando karriert csinal Budapesten

Előzmény: Madge Cartwright (21594)
Kokkin Creative Commons License 2021.06.29 -3 0 21596

A kis Teddy (Karesz gyereke) az egyik operatőrnek a kisfia, szóval őt igazából nem is kölcsönadták, hanem kapóra jött a szerepléshez és mindig szülői felügyelet alatt van forgatási napokon.

 

Barbi gyereke már valószínű kölcsöngyerek, látjuk is úgy félévente 3 percre...

Betty.Ford Creative Commons License 2021.06.28 -4 2 21595

Pl, aki a feheret is kolcsonadna🙃

Előzmény: Madge Cartwright (21594)
Madge Cartwright Creative Commons License 2021.06.28 -3 2 21594

Mikor fog már előkerülni a levél, amit a rastahajú eldugott Milán elől? Mert előkerül, és megfordítja a dolgok menetét, az biztos, csak  egy kicsit még játszanak az idegeinkkel. Az ember reménykedik, hogy hátha most... pedig nézni is kínszenvedés olykor. 

Szerintem a Tekla gyermeke kislány lesz, és fehér. Ki adna kölcsön néger kisbabát a szerepléshez???

gall111 Creative Commons License 2021.06.28 -3 3 21593

Milán helyébe elmagyaráztam volna Vakond Karcsikának, hogy : - jól van barátom, elköltözök a hajóról, ahogy visszaadtad az 5 millió forintomat, valamint a hajó értékének a felét. És Böbét viszem magammal!

 

Ha Kiki és Karesz összeházasodik, megkapják Kiki kislányát, majd egy idő után borul a hazugság bili és elválnak, esélyes, hogy a bíróság Kikinek ítéli meg a lakhatást jelentő hajót. Kareszka mehet csövezni.

 

Buli után az albérletben ki hárította el a wc dugulást? Már ömlött ki a trágya!

Tulipántoss Creative Commons License 2021.06.26 -3 6 21592

"Kikapcsolódás  - szórakozás" címszóval ültem a képernyő elé! Sőt, "kritikus" szemüveg nélkül! :)

Örültem, hogy   nem "gyorsban tekerve" nézem a régen kedvenc, most már lassan haldokló és tényleg a mélypontra süllyed  sorozatom.

Naná, hogy először a raszta fejű Kiki jelent meg. Aki Lilinek már elújságolta, hogy Karesszal össze fognak házasodni. Kareszra úgy nyomul ez a lány, hogy a srác szinte szorongott tőle. El is mondta ezt Milánnak, de ennek ellenére Kikinek hisz, még Mesire sem hallgat. Node Karesz nősülni akar és punktum?! :)

Közben észrevettem, hogy Kiki fülének belső részében is piercingek vannak!  Egyből elkalandoztam, hogy vajon hogy tudja megmosni, megtörölni a fülét ez a lány?!  Vagy azért van raszta feje, hogy nem kell hajat mosni?! Hogy ily módon nem éri víz a fülét??!! :)

Nos, amíg a fentieken morfondíroztam, megtörtént a baj, Karesz már meg is kérte Kiki kezét! És Karesz a lány kérésére Milánt már el is zavarta a hajóról. Így  Kiki boldogan ünnepelte magában győzelmét?!  Remélem nem sokáig! Rég voltam már ennyire ellendrukker! :) De lehet, hogy most jön majd el Milán ideje?! Az igaz barát ideje?! Aki a szólás szerint, akkor jön, amikor mindenki más megy! Remélem! Kikiből elegem van, unom már a hazugság cunamit, de nagyon!

 

Mesi jelenete sem dobott fel, mert ugyan ismét visszaállt dolgozni, de Jenny kapta meg az ő bárfőnöki munkáját. Lefotózta azonban  Jennyt a zaklatóval együtt?!  A lány elé tárt "bizonyítékok?" miatt heves veszekedés tör ki közöttük. Vajon sikerül majd Farkast meggyőzni vele?! Mesi  elfoglalhatja a régi pozícióját a pultnál?!  Időhúzó, hülye egy jelenet volt!

Mit műveltek Mesi karakterével (IS!) nem találok szavakat! Bizonyára már nem fogom ismét megkedvelni Őt!

 

És jött a  Máté és Tekla féle hiszti, ami a születendő baba nevét illeti. És tejószagúatyaisten, milyen cirkuszt csináltak ebből?! Nade ez már mindennek a csimborasszója volt! :( És erre alapoztak egy fél adásidőt????


És itt véget is ért  (az egyébként legendásan nagy)  türelmem! Egyben megszakadt a  "szórakozásnak" indult kikapcsolódás is!  De szerencsére lemaradtam Lali "táncáról!" :))))) Téboly ez az egész már nahh!

(Megszűnik a Bk, a konkurens csatorna Jóban rosszaban  műsora is, így már megszűnhet ÉNB is és bizisten nem fakadnék sírva! )

Bomc Creative Commons License 2021.06.26 -3 3 21591

Virág meg a huga miért az albiba tartanak csajos napot miért nem a huga lakásában?

Betty.Ford Creative Commons License 2021.06.26 -2 3 21590

Szerintem a sorozat abszolut melypontja a rudon tancolo Lali.

Előzmény: Kokkin (21588)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.26 -2 2 21589

Amilyen szintre süllyesztették Mesi karakterét, már semmin nem kell csodálkozni. ( mert a tyúknak is több esze van mint neki itt a szerepe szerint  :(

Előzmény: Kokkin (21588)
Kokkin Creative Commons License 2021.06.25 -4 3 21588

Irtó kínos, hogy erre a névválasztásra felhúztak egy komplett epizódot, erőltetett "poénokkal".

 

A másik röhej meg a nagy fenekű szőke ciklon, tök hihető, hogy egész hazaúton nem nézte meg, milyen lesifotókat sikerült csinálnia életbevágó bizonyítékként, és csak Bence előtt szembesül a képek minőségével, mikor azokat óriási izgágasággal meg akarja mutatni neki...

Előzmény: gombóc63 (21587)
gombóc63 Creative Commons License 2021.06.25 -1 2 21587

Ez a névválasztás...komolyan ezt viccesnek vagy minek szánják?

bem-bem Creative Commons License 2021.06.24 -1 2 21586

Ezt a Karcsika szálat meddig húzzák még ? 

Kokkin Creative Commons License 2021.06.24 -3 1 21585

Miért idegesít Virág? Kíváncsi vagyok. :D

Előzmény: Priincessina (21581)
Kokkin Creative Commons License 2021.06.24 -2 3 21584

MalacGábor június vége táján, 35-40 fokokban miért vesz 80 ezerért bőrkabátot? Abban fog poshadni a kánikulában? Tudom, hogy nem mostanság forgatták, de azt pontosan tudják, melyik nap kerül adásba a jelenet, figyelhettek volna erre a kis apróságra. Vett volna órát, vagy bármi mást.

 

Meg az sem életszerű, hogy a kopasz ürge 30 ezer forint jattot otthagy a Térben, van egy sztip. klubja és akkor egy számára valószínűleg semmis tételért, 150 ezerért verőlegényekkel megy az elhagyott pénzét behajtani.

Kokkin Creative Commons License 2021.06.23 -2 3 21583

Még csak a hétfői részt láttam, gondoltam megkérdezem mire számítsak, amikor nézem.

 

Bájgúnár Roland még mindig zaklatja Borit és koslat utána azzal az ütnivaló kaján vigyorral a képén?

Sumo fan Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 21582

Tegnap neten néztem vissza a hétfői részt. A "visszanézni" persze barokkos túlzás: kb 10 percig bírtam, ami negatív rekord.

Priincessina Creative Commons License 2021.06.23 -2 3 21581

Jujj. Hát felőlem nyugodtan elhúzhatnak Pajkeszegre, legalább nem látom őket többet😀

Engem Virág még Lalinál is jobban idegesít.

Előzmény: xl22 (21579)
xl22 Creative Commons License 2021.06.23 -1 1 21580

Lehetne Ö is közmunkás szifonékal

xl22 Creative Commons License 2021.06.23 -6 0 21579

Amúgy szerintem még azért mindig Lali karakterével van alegtöb potenciál akármijen idióta is néha de legalább nincs befásulva még nem nagy képü mint a lég több 30 As korosztáj tisztelet a kivételnek én szívesen meg néznék egy sorozatot amibe Lali még virág a föszereplö elköltöznének a albibol  pl vagy nagyon azlene ha pajkarétre költöznének és a mikis falunk ba játszanának tovább

Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 21578

??? Ezek szerint tényleg semmi újat nem képesek már alkotni ! Marad a "nemnézem funkció" ,míg valaki ( elrettenthetetlen :)   ír olyasmit ,ami miatt talán érdemes újból bekapcsolódni....

Előzmény: ilci56 (21577)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!