Keresés

Részletes keresés

Muntanitz Creative Commons License 2003.02.27 0 0 537
Én arra gondoltam, hogy lenne 3-3 meccs a három Division-ből és egy a Conference-ből. Mindenkinek legalább öt meccsre kellene fogadni, cserébe az oddsok nem szorzódnának, így az eltalált tippek után járna a kifizetés, a bukott meccsek után pedig elveszne a feltett összeg. Mindenki 100 egységgel indulna, és a minimum öt, vagy ennél több meccsre egyenként annyi egységet tenne fel, amennyit akar (de csak egész egységet lehetne). A forduló után annyit írna jóvá, amennyi a nyert és a megjátszott egységeinek a különbsége. Aki elveszti a teljes vagyonát, az kiesik a játékból. Még annyival bolondítanám meg a dolgot, hogy 100 egység alatti összvagyon esetén egy meccsre maximum 20, 101-150 egységnyi vagyon esetén maximum 30, és így tovább pontot lehetne megjátszani, hogy ne az legyen, hogy valaki kiválaszt egy általa bombabiztosnak vélt meccset, arra tegye a vagyona 95%-át, a többin meg feláldozza a fillérkéit. Ha érdekel ez így valakit, tarthatunk egy próbajátékot, ha javaslata van, akkor pedig szóljon nyugodtan!
Előzmény: Tomacius (533)
Tomacius Creative Commons License 2003.02.26 0 0 536
Végeredmények:

Stoke City - Walsall 1-0 G: Mills 19'

Burnley - Fulham 3-0 G: Taylor 27', Moore 35', Diallo 52'

Hat hét azért elég durva! Mi történt vele?

Degec007 Creative Commons License 2003.02.26 0 0 535
a Nottingham támadója David Johnson 6 hétre kidölt igy nem számithat rá csapata :(
Tomacius Creative Commons License 2003.02.26 0 0 534
Félidő:

Stoke-Walsall 1-0
Burnley-Fulham 2-0

Tomacius Creative Commons License 2003.02.26 0 0 533
Üdv!

Ma két meccset rendeznek:

Stoke-Walsall (div1)
Burnley-Fulham (fa cup)

Ha arról lenne szó, hogy segíteni kéne a tippversenyben, akkor én szívesen vállalom a div2-t. De hogyan kéne? Mindenki megtippel minden meccset és számoljuk hétről hétre, hogy ki mennyit talált el vagy oddsokban gondolkodunk?
Egyáltalán mennyi meccset kelljen megtippelni? Egy hétvégén mondjuk 36-ot? :-)
Úgyis jó lenne, hogyha mindenki választana mondjuk fordulónként öt meccset és az eltaláltak oddsait összeszorozzuk és az lesz mindig hétről hétre az illető aktuális pontszáma.

Ti hogy gondoltátok?

A tegnapi Luton meccs nem volt egyértelmű. Rengeteget támadunk, de képtelenek vagyunk gólt rúgni. A végén már négy csatárral rohamoztunk, de semmi. Cardiff-ban is 23 gólhelyzetet alakítottunk ki és ebből egy gól lett, az is egy szabadrúgás 35 méterrről. Kikaptunk 1-0-ra Tranmere-től otthon, 1-0-ra a Q.P.R-től otthon, 1-0-ra a Huddersfield-től idegenben. Kemény heteken van túl a csapat. 13 forduló van hátra és nyolc pontra vagyunk a hatodik helytől, de annyi csapat van ott, hogy elérés csoda lenne. A manager megpendítette, hogy igazolni kéne valakit, aki képes befejezni az akciókat, mert különben nem lehet majd továbblépni. Fájó a szezonban, hogy a csapatkapitány Paul Wotton a házi gólkirály jelölt úgy 8-10 góllal, miközben minden támadóbb játékos 2-3-4 gól szerzett csak. Így nem lehet eredményeket elérni. Tavaly egyesek csak úgy szórták a gólokat, idén meg hallgatás. Ekkora különbség van div2 és div3 között?

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.26 0 0 532
NEM IGAAAAAZZ!!!! Én is elbuktam egyet a 3-ból. Miért nem nyert a Norwich?????????????? :-(( Presze utólag már dühöngtem, hogy miért nem tettem meg a Gillinghametis, amikor az ő oddsuk alacsonyabb volt és ráadásul az utolsó vagy 4 meccsüket sorozatban megnyerték. Még így is nyertem volna vagy 2200-2400-at. Hát ez van, majd legközelebb..........
Előzmény: Tomacius (531)
Tomacius Creative Commons License 2003.02.25 0 0 531
Hat meccsből csak kettőt találtam el és ráadásul ami a legrosszabb, hogy kikaptunk a Luton-tól, így aztán viszlát play-off! A Wigan gyakorlatilag megnyerte a div2-t, átlépett a Crewe-n is, ezzel esélyt adva a Cardiff-nak az automatikus feljutásra.

Az, hogy nem vagyok felhőtlenül boldog, az nem kifejezés. Bele kell törődni a középmezőnybe már februárban... :-(

Muntanitz Creative Commons License 2003.02.25 0 0 530
A Molineux-ban továbbra sem megy. Ennek fényében szinte örülök, hogy a hátralévő fordulókban idegenben játszunk legnagyobb ellenlábasainkkal, többek között a Pompey-val, a Blades-szel, a Forest-tel és a Readinggel is. (És, persze, az FA Kupában a So'tonnal, bár a Kupa azért más!)
Eredmények:
Div1
Gillingham - Norwich 1-0
Wolves - Watford 0-0
Div2
Brentford - Huddersfield 1-0
Crewe - Wigan 0-1
Luton - Plymouth 1-0
Port Vale - Cardiff 0-2
Div3
Leyton Orient - Rochdale 0-1
Conference
Farnborough - Doncaster 0-0
LDV Vans Trophy
Carlisle - Shrewsbury 1-0
Cambridge - Bristol City 0-3

Ahogy elnézem, mások sem felhőtlenül boldogok itt.

Muntanitz Creative Commons License 2003.02.25 0 0 529
Nem mondhatnám, hogy gólözön van a mai összecsapásokon. A Div1-es bajnokikon félidőig egy gól sem esett, a Div2-eseken is mindössze két gól született eddig. Remélem, nekünk megint olyan jól sikerül a második félidő, mint hat napja a Portman Road-on.
Előzmény: Tomacius (522)
Muntanitz Creative Commons License 2003.02.25 0 0 528
Valóban, Div1-Div2-Div3-as bajnokikra és olyan angol kupameccsekre gondoltam, amiben legalább az egyik részvevő az említett három divízióban játszik. Azonban nincs energiám minden ilyen meccset végigkövetni, ha rám bízzátok a játék szervezését, akkor kissé önkényesen döntök a választékról és az oddsokról, bár más ajánlásait is szívesen fogadom, csak nem lógok annyit a neten, hogy túl sikeres lehessen egy ilyen koordináció. Az is lehet, hogy tényleg külön topikban kéne!
Előzmény: Tomacius (527)
Tomacius Creative Commons License 2003.02.25 0 0 527
Egy tippmix szerű játék kinőtt a Championship Manager nevű játék fórumból is, de ott a végén már külön topicot kellett nyitni. Gondolom itt úgy szeretnéd, hogy szigorúan div1 és attól lefelé lehessen tippelni. Esetleg még PRM meg ugye angol kupák, de külföldi meg nemzetközi foci nem. Szerintem jó ötlet!
Előzmény: Muntanitz (526)
Muntanitz Creative Commons License 2003.02.25 0 0 526
Bocs, hogy ellendrukker vagyok, de a Gillingham nekem szimpatikusabb a Norwich-nál, ráadásul nekünk jól is jönne a Kanárik botlása, úgyhogy most inkább hazai győzelmet remélek! Amúgy az NB I B Nyugat topikban (sajnos már kihalt) régebben volt egy tippmix-szerű játék, ha érdekel valakit, akkor itt újra beindíthatom, az eredményeket vezető Excel-file valahol megvan még a gépemen.
Előzmény: Sweet Rosalyn (523)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.25 0 0 525
Még nem igazán foglalkoztam ezzel a dologgal, szóval sokat nem tudok az oddsokól.
Én a Norwich, a Brentford-Hud'field, és Port Vale-Cardiff meccseket tettem meg, majd holnap elárulom, hogy. ;-)
Az én első próbálkozásom a nyáron volt 3 VB meccsre, persze mind a 3-at elbuktam! :-( (Anglia-Nigéria, Kamerun-Németo., Svédo-Argentína).
Előzmény: Tomacius (524)
Tomacius Creative Commons License 2003.02.25 0 0 524
Nekem is a második! A hétvégi tippek voltak az elsők és minden volt, csak kezdők szerencséje nem. Öt meccsből négyet nem találtam el, igaz többnyire mindenhol az esélytelenebbet tettem meg. A maiak is elég rizikósak, a Norwich meccset X-re tettem, akárcsak a Brentford-Huddersfield-t, három vendég (Port Vale-Cardiff, Crewe-Wigan, Luton-Plymouth) és egy hazai (Wolves-Watford). Ahogy az utóbbi hetekben nézegettem, a angol alsóbb ligás meccsekre a magyarok sokkal rosszabb oddsokat adnak, mint mondjuk a www.willhill.com vagy a www.bet365.co.uk. Csökkentik a szórást, sokkal közelebbiek a három esély oddsai. Szerintetek nem így van?

Előzmény: Sweet Rosalyn (523)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.25 0 0 523
Na, még sosem szurkoltam aniyra a Norwich-nak mint most. :) Életem második tippmix próbálkozása ez.
Tomacius Creative Commons License 2003.02.25 0 0 522
Ma esti érdekeltségeink:

England - Division I.

19:45 Gillingham ? - ? Norwich C.
19:45 Wolverhampton W. ? - ? Watford

England - Division II.

19:45 Brentford ? - ? Huddersfield T.
19:45 Crewe Alexandra ? - ? Wigan Athletic
19:45 Luton T. ? - ? Plymouth Argyle
19:45 Port Vale ? - ? Cardiff C.

England - Division III.

10:31 February 25
19:45 Leyton Orient ? - ? Rochdale

England - Conference

10:31 February 25
19:45 Farnborough T. ? - ? Doncaster R.

England - LDV Vans Trophy

19:45 Cambridge U. ? - ? Bristol C.
19:45 Carlisle U. ? - ? Shrewsbury T.

Mi igen fontos meccs elé nézünk, akárcsak múlt pénteken. Ismét idegenbe, ezúttal a LUTON TOWN-hoz látogatunk. Ősszel 2-1-re nyertünk a Home Park-ban. Luton igazából tavaly lett nagy rivális, végig üldöztek minket, de nem tudtak előzni, így másodikként jutottak fel. Idén a play-off harcban akarnak revansot venni. Nagy a tét, aki itt kikap, az gyakorlatilag elbúcsúzhat a rájátszástól, és ez ránk különösen igaz. 33 éve nyertünk utoljára ellenük vendégként. Egyszer minden sorozat megszakad!

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.02.23 0 0 521
Div2: Wycombe 0 - 2 Wigan

A szezon legnagyobb vereségét szenvedtük el a Leicester Citytől idegenben. Két büntetőt is ítéltek ellenünk az első félidőben (34' és 41'), de közben mi egyet sem kaptunk a 2 valószínűleg jogos 11-esből. A 4-0 elég durvának tűnik de azért ennyire nem voltunk gyengébbek. Nincs kétség, hogy a rókák jobbak voltak és megérdemelték a győzelmet, de nem 4 góllal 0 ellenében. Ami még aggasztó, az az, hogy a leggólerősebb csatárunk (Connolly) lesérült az edzésen. Legközelebb a Readinget fogadjuk otthon, pont akik úgy belehúztak mostanában. Egy kicsit félek, de hátha sikerül! Végülis a Reading egy hónapja kikapott a Sheffield Wednesdaytől: 3-2-re úgy, hogy a már 19. percben vezettek 0-2-re.

Nagyon sajnálom, hogy közben is kell gondolni, hogy meglegyen az a bűvös 50 pont. :(

Muntanitz Creative Commons License 2003.02.22 0 0 520
Ndah és Miller nagyon belejöttek, Sturridge és Blake lassan már nem is fér vissza a csapatba. A Forest nagyot játszott, természetesen ismét nyert a Reading, így most már nagyon éleződik a harc a play-offos helyekért. Igaz, a Sheff Utd elkezdett gyengélkedni, valami gond lehet a Bramall Lane-en, remélem, a mi vendégjátékunkig nem is tér magához a "Blades"!
Mi kedden a Watfordot fogadjuk, nagyon kemény mérkőzés lesz az FA Kupában is még egyaránt érdekelt két csapat között! Bízom benne, hogy kitart a lendületünk!
Tomacius Creative Commons License 2003.02.22 0 0 519
Gratulálok mindenkinek!

A Wolves is tényleg idegenben nagyszerű! Már play-off-ban is vannak. De ez a Stoke hatos is nagyon nagy! Kár, hogy a Wimbledon is belefutott egy zakóba.

A div2-ben jól alakultak az eredmények számunkra. Nagyon le vagyunk szakadva, de így kaptunk egy esélyt a felzárkózásra. Kikapott a Luton, a Blackpool, döntetlen a Q.P.R. Ez nekünk mind remek, csak a Tranmere ne nyert volna. (Igaz, akkor nincs Blackpool verés!) Szóval kedden megyünk rangadóra Luton Town-ba és ez döntő lehet. A tegnapi nagyszerű teljesítmény alapján csak bizakodni tudok. :-)

Degec007 Creative Commons License 2003.02.22 0 0 518
Div1
Brighton - Millwall 1:0
Leicester - Wimbledon 4:0
Nottingham - Stoke City 6:0
Preston North End - Wolverhampton 0:2
Div2
Northampton - Bristol City 1:2
QPR - Mansfield 2:2
Div3
Leyton Orient - Shrewsbury 0:2
Degec007 Creative Commons License 2003.02.22 0 0 517
Gyerekek!!!
a Nottingham kiütötte a Stoke Cityt!!!!
Nottingham - Stoke 6:0!!
Harewood 4 gólt vágott!!
ma nagyon hepi vagyok!!!!
Zöldferi Creative Commons License 2003.02.22 0 0 516
Újra nyertünk idegenben!Sajnos a körülöttünk lévők is,nagyon jó lett volna a Sheffield United-Norwich meccsen az X,de így is OK.
A múltkor a második félidő elejéig tudtam az Ipswich elleni meccsünket követni,azt hittem,kikaptunk.Másnap reggel tudtam meg,hogy berámoltunk még hármat.Be is nyomtam rá rögtön egy Johnny-t!
Láttátok,a Brighton megint nyert!Tényleg mi támasztottuk fel Őket.A QPR pedig a 90.percben mentett pontot.

COME ON WOLVES!

zsosz Creative Commons License 2003.02.22 0 0 515
Jó kis meccs lesz a Bristol elleni! :-)
Előzmény: Muntanitz (514)
Muntanitz Creative Commons License 2003.02.22 0 0 514
Idegenben nem rossz a Plymouth, nektek is otthon kellene jobban odatenni magatokat, akárcsak nekünk!
A mai program:
Div1
Brighton - Millwall
Leicester - Wimbledon
Nottingham - Stoke City
Preston North End - Wolverhampton
Div2
Northampton - Bristol City
QPR - Mansfield
Div3
Leyton Orient - Shrewsbury

Mindenkinek jó hétvégét!

Előzmény: Tomacius (513)
Tomacius Creative Commons License 2003.02.21 0 0 513
GÓÓL! 1-1!

A kapitány Paul Wotton négy perccel a vége előtt bevágott egy 35 méteres szabadrúgást! Elcsúszott a tippmix, de most akkor is nagyon örülök. Félidőben is minekünk volt több helyzetünk, bár a match report szerint a Cardiff jóval veszélyesebb volt. Viszont több, mint 14000 néző látta, ahogy végigtámadtuk a második félidőt, szinte mindenki tesztelte a City kapusát, nagyon érett a gól. Meg is lett szerencsére. Wotton egyébként immáron 9 gólos. Elég jó játékról számol be a leírás, kíváncsi leszek a visszhangokra.

A Rovers-nél elért kommentár is így írt a meccsről?

COME ON PILGRIMS!

Tomacius Creative Commons License 2003.02.21 0 0 512
Na, ezt kár volt beírnod, mert csak idegesebb lettem. :-( Akár vezethetnénk.

Dehogyis ám! Kössz az infot.

Előzmény: ftálsavanhidrid (511)
ftálsavanhidrid Creative Commons License 2003.02.21 0 0 511
Egy kis félidei statisztika

Cardiff Plymouth

Goal Attempts 3 7
on Target 2 3
Offsides 2 1
Corners 4 0
Free kicks 7 9
Possesion 58 42

Előzmény: Tomacius (510)
Tomacius Creative Commons License 2003.02.21 0 0 510
:-(
Ez a sárc, amit ecseteltem pár hozzászólással lentebb. Félelmetes. Simán premier szinte lenne a helye. Fejel, rúg, gyors, minden.

Múltkor kétszer egyenlítettünk két Earnshaw gól után ősszel.

nekem csak a livescore van...

ftálsavanhidrid Creative Commons License 2003.02.21 0 0 509
Earnshaw beköszönt. 1-0 a 41.percben
ftálsavanhidrid Creative Commons License 2003.02.21 0 0 508
Nekem elő van fizetve a RoversWorld. Az a jó a world-bem ,hogy más meccseket is figyelemmel tudsz követni. Én pédául látom a Cardiff-Plymouth meccs szöveges kommentárját a RoversWorld-ön. Percről-percre!
Előzmény: Tomacius (507)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!