Keresés

Részletes keresés

Zöldferi Creative Commons License 2004.07.18 0 0 2408

Wigan look at Komlosi

Komlosi played for Hungary against Wales in March

Wigan have handed a trial to Hungarian international defender Adam Komlosi.

The 26-year-old MTK Budapest centre-half is spending a few days with the Latics to try and convince boss Paul Jewell to hand him a contract.

"Adam's done very well so far. We don't tend to look abroad that much but he's an international and you'd be stupid not to look at him," said Jewell.

"We'll see how far he goes and make a decision about him in the coming weeks," Jewell told the club's website.

Jay-X Creative Commons License 2004.07.18 0 0 2407
ez így van... :)
Előzmény: Muntanitz (2405)
Zöldferi Creative Commons License 2004.07.18 0 0 2406
Igen,a mai Sportban már benne van.
Előzmény: Muntanitz (2405)
Muntanitz Creative Commons License 2004.07.16 0 0 2405
Állítólag Kerekes Zsomborról van szó.
Előzmény: Zöldferi (2404)
Zöldferi Creative Commons License 2004.07.13 0 0 2404
 Én a honlapjukon nem találtam erről semmit.Az itthoni sajtóból sem emlékszem ilyen hírre,úgyhogy nem tudom,kiről lehet szó. Passz.
Előzmény: Jay-X (2402)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 2403

Azt hittem, érteni fogod a dal közreadásának apropóját.

 

Előzmény: arpi2004 (2400)
Jay-X Creative Commons License 2004.07.12 0 0 2402

hi!

 

a Brighton szurkerek arról kérdezősködnek tőlem, hogy ki az a magyar csatár aki próbajátékon van ott. Ti tudtok erről valamit?

 

egyébként még mindig képlékeny a helyzet, nem momdtak még igent za új stadira, igazolásunk meg nincs...

Zöldferi Creative Commons License 2004.07.12 0 0 2401
Még csak próbajáték,ugyan,de van esély a szerződtetésükre. 10.-én már bemutatkozhattak a Weymonth elleni edzőmeccsen.Ha pedig nem villantottak,a mai Hamworthy elleni "derbyn" még bizonyíthatnak.Örülnék a sikerüknek,lehet,hogy a Cherriesnek drukkolnék a III.ligában. / Illetve a Coca Cola League I-ben,vagy miben/
Előzmény: Muntanitz (2397)
arpi2004 Creative Commons License 2004.07.12 0 0 2400

Tudtommal az Everton nem "alsóbb ligás" csapat.

Ja, és külön topicja is van.

Előzmény: Törölt nick (2399)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.11 0 0 2399
<ADDRESS>We hate Nottingham Forest
We hate Liverpool too
We hate Man United
But Everton we love you. </ADDRESS> <ADDRESS> </ADDRESS> <ADDRESS> </ADDRESS> <ADDRESS> </ADDRESS> <ADDRESS> </ADDRESS> <ADDRESS> </ADDRESS>
Előzmény: arpi2004 (2398)
arpi2004 Creative Commons License 2004.07.11 0 0 2398
Vannak itt Forest szurkolók? Kellene nyitni egy topicot, ha vagyunk egy páran.
Muntanitz Creative Commons License 2004.07.07 0 0 2397
A Bournemouth-nál van próbajátékon Tímár Krisztián (FC Tatabánya) és Disztl Milán (MTK?). Úgy látszik, az EU-csatlakozás váratlan távlatokat nyitott meg a még itthon sem túl ismert magyar labdarúgók előtt :-)
BaZs Creative Commons License 2004.06.28 0 0 2393
Tudna egy Forest, vagy egy Stoke fan véleményt mondani Brynjar Gunnarsson-onról? Én azt hallottam, hogy egy védekezőközéppályás (nekünk inkább egy támadóbb szellemű kellett volna). Az első időkben jól játszott a Stokenál, de Nottinghamnél már nagyon gynege volt.
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.06.25 0 0 2392
Éjfélkor érne vissza. Nem örülnének neki a szüleim, akkor pedig már nem tudnék hazajönni vonattal sem :(

Most már minden ok, jól vagyok :) Csak tegnap éjjel nagyon kiborultam. Tegnapelőtt éjjel csak 3 órát aludtam egy tegnap reggeli vizsga miatt és az angol meccs + a meccs program után teljesen kikészültem :) Most végre kialudtam magam és nézem a jó oldalát. A legjobb nyaralásom lesz és majd inkább ősszel visszamegyek fapadossal most hogy mér tudom mikor hol jétszanak.

Ha még szerencsém is lesz, akkor esetleg egy Wasps rugby meccset elkapok az Adams Parkban. Az is fantasztikus lenne.

Előzmény: Törölt nick (2391)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.06.25 0 0 2390
Nem elég a mai esti SOKK - most már aztán tényleg a padlón vagyok. Sőt, fejjel megyek a falnak. Nagyon jó lesz.

Azon a szombaton amikor High Wycombe-ban leszek, PERSZE hogy idegenben játszik a csapat Northamptonban. ÉS PERSZE NEM KAPTAM JEGYET következő vasárnapi visszaútra, jöhetek vissza szombaton és MIKOR JÁTSZANAK OTTHON?????? Hát persze azon a délután amikor indulok vissza. Azt hiszem öngyilkos leszek.... A ***** *****! Elegem van!

Muntanitz Creative Commons License 2004.06.21 0 0 2386
Eddig is csak a nevük volt még meg, valójában már korábban eltűntek. Így legalább a volt szurkolók által támogatott Wimbledon AFC lesz a tényleges wimbledoni klub!
Előzmény: Törölt nick (2385)
Degec007 Creative Commons License 2004.06.18 0 0 2384
huh....
nagyon rég jártam erre
sajna a suliban nem tudok géphez jutni
az elmúlt 3 hónapban pedig nem igazán voltam itthon
nem is igazán tudtam nyomon követni sem a fórum sem a bajnokság eseményeit

remélem a Forest azért jövőre végre felszivja magát s elcsipik a play off-os helyet s vele együtt a PL-t is :)

BaZs Creative Commons License 2004.06.14 0 0 2380
Makel igazából középpályás, de szerintem jól tud majd teljesíteni a D1-ben. Milne egy kimondottan rossz csatár, a Hearts-ból is kirúgták, de a Dundee szurkolók nem szívesen engedik el, úgyhogy lehet beválik. Crawford leigazolása viszont jó ötlet, csodálom, hogy nem vitték el előbb angol csapatok.

A Watford messageboardon is felmerült, hogy skóciából kellene igazolni, mert könnyen el lehet őket csábítani D1-be. Nálunk pl. Scott Severin neve merült fel.

Előzmény: Tomacius (2379)
Tomacius Creative Commons License 2004.06.14 0 0 2379
Köszönöm mindenkinek. Egyáltalán azt is, hogy volt játék. Csatlakozom Bazs-hoz, hogy Muntanitz-nak feletébb hálásak lehetünk a lebonyolításért. Ha jól emlékszem akkor ment legjobban a tippelés nekem, mikor a Plymouth-nak is leginkább jöttek az eredmények, ez úgy november tájékán volt. Érdekes sajátossága a játékunknak, hogy gyakorlatilag nem arra mentünk, ki szerez több pontot, hanem arra, ki veszít év végéig kevesebbet. :-) Ezt mutatja miért veszélyes tippelni élesben. Jómagam is 43 pont mínuszt termeltem a játék kezdetet óta. Ezért javaslom következő szezonra, amit már a múlt nyáron is, hogy legyenek kicsit magasabbak az indulási pontszámok. Igazságosabb lenne, mert balszerencsés időszak alatt könnyen elveszíthető ez a kezdeti 200 pont.

A topic találkát augusztus végénél semmiképpen nem javasolnám előbbre, hogy már az új szezonról és felkészülésről is tudjunk majd szót váltani. Szomorú lennék, de nem tiltakozom, ha halasztunk az egészen, elég nehéz lehet mindenkinek megfelelő időpontot találni.

*****

Plymouth közben készül a div1-es szezonra. Legalábbis ami az igazolásokat illeti. 5 új játékos érkezett eddig hozzánk:

Mathias Doumbe (25 éves volt francia U21 válogatott védő, Hibernian-tól)
Keith Lasley (25 éves skót középpályás a Motherwell-ből)
Lee Makel (31 éves angol csatár a Livingston-ból)
Steve Milne (24 éves skót csatár a Dundee-ból)
Stevie Crawford (30 éves skót válogatott csatár a Dunfermline-ból; 19 válogatott meccsen 4 gólt szerzett)

Azért látszik, hogy eddig skót ligában tevékenykedett Bobby Williamson.

Jó hír még, hogy rekord értékben és számban sikerült eladni szezon bérleteket. Viszont szomorúan értesültem, hogy a korábbi assistant manager, Kevin Summerfield távozott a klubtól, újra Paul Sturrock-ot fogja segíteni, csak ezentúl a Southampton-nál.

BaZs Creative Commons License 2004.06.14 0 0 2378
Köszönet a profi a szervezért Mun! Elég lassú ez a post-season senkinél nem történt semmi "transfer action"?
Előzmény: Muntanitz (2374)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.06.14 0 0 2377
Előzmény: Törölt nick (2376)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.06.12 0 0 2375
Grat Tomacius :D
Előzmény: Muntanitz (2374)
Muntanitz Creative Commons License 2004.06.12 0 0 2374
Elég rég voltam erre, azt hiszem még be sem írtam a Tippmix végeredményét.

1. Tomacius 157.85
2. Zöldferi 74.67
3. Ati73___ 51.49
4. BaZs____ 38.25
5. Rosalyn_ 1.01
6. Raddens_ 0.00

Abbahagyták:
divatlila
Degec007

Kiesett:
Muntanitz

Gratulálok Tomacius-nak, aki kedvenc csapatához, a Plymouth-hoz hasonlóan néhány forduló után élre állva magabiztosan diadalmaskodott. Azt beszéltük meg múlt nyáron, hogy a győztes jutalmat kap, amelyet egy esetleges topiktalálkozó keretében vehet át. Remélem, eztt tudjuk tartani, most már csak véleményeket kérnék a játékosoktól, hogy mikor és hol találkozhatnánk. Ha ezen a nyáron mégsem jönne össze, akkor később is lehet róla szó, Tomacius "nyereményigénye" természetesen nem évül el (ha jól emlékszem, ő nem tiltakozott egy üveg jobbféle skót whisky, mint főnyeremény elen).

Üdv, és aktív topikműködést az augusztus 7-i szezonkezdetet követően!

Mun

BaZs Creative Commons License 2004.06.10 0 0 2372
Az eredeti terv alapján Coca-Cola Championship lett volna, úgyhogy inkább ez. Ezzel viszont egyetértek:

"Not only is it a gateway to the Premiership, it is one of Europe's leading league competitions, in terms of the standard of football, the stadia and the numbers of supporters attending"

Volt olyan ötlet is, hogy amerikai mintára a csapatok becenevei bekerüljenek a rendes nevükbe, pl:
Watford "Hornets"
ez még ok, de mondjuk:
Derby Rams County, vagy Derby County Rams

Előzmény: Jay-X (2371)
Jay-X Creative Commons License 2004.06.10 0 0 2371
div 1 - The Championship

div2 - Division 1

div3 - Division 2

szokjatok hozzá... :)))

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.06.09 0 0 2369
Nem rég vettem észre, hogy a FIFA 2004 dobozom hátoldalán az egyik képen egy Wycombe-játékos van. :))))
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2004.06.07 0 0 2368
Én nem. Nem tudnám kihasználni.
Előzmény: Törölt nick (2367)
Jay-X Creative Commons License 2004.06.03 0 0 2365
háát igen, ez nagy szívás pedig egy d1es csapat megérdemelne egy fasza kis stadiont

Előzmény: BaZs (2364)
BaZs Creative Commons License 2004.06.03 0 0 2364
Már azóta én is utánanéztem, de azért köszönöm. Még átmeneti megoldásuk sincs, mert a környéken nincs is olyan csapat amelynek elég nagy stadionja lenne "groundshare"-re.
Előzmény: Jay-X (2363)
Jay-X Creative Commons License 2004.06.03 0 0 2363
ahogy megígértem:

Since the Goldstone Ground was sold from under our feet in 1995, Brighton fans have been battling for a new stadium. Anyone who has been to Withdean will know how desperately we need one.

The plans for a 22,000-seat stadium at Falmer, on the edge of Brighton, are now with John Prescott, the Deputy Prime Minister, who will make the final decision. If it goes against us then Brighton & Hove Albion Football Club is doomed.

We cannot stay at Withdean, and there is no other viable site apart from Falmer. Even if there was, we cannot afford another planning application - the present one has cost Ł2.5 million. The club will die. It might be quick or it might be slow, but it will die.

a részletekért menj a www.clubsincrisis.com-ra

Előzmény: BaZs (2357)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!