Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Réka Koma Creative Commons License 2000.08.02 0 0 12
Így is van! De amennyiből venne egy Golf IV-et, vegyen belőle egy nyolcéves BMW-t, és máris van egy jó autója.

na csövi, úszok a szigetre! R

Csisi Creative Commons License 2000.08.02 0 0 11
"Méltó utód", na ne viccelj...mert ez még annak is rossz.
Ha valaki annyira odavan "ezért" akkor már inkább vegyen egy Golfot...innentől kezdve nem teljesen mindegy?
Előzmény: avantage (7)
Réka Koma Creative Commons License 2000.08.02 0 0 10
Huh, nem tudok elképzelni olyan ex-bogarast, aki kiöregedvén nem egy nagy, kényelmes autóban akarná kinyújtóztatni Bogárban gémberedett lábait...

Az új Beetle szerintem azoknak a yuppiknak való, akiknek ciki a Bogár, de mindenképpen kultautót akarnak. Megjegyzem ilyen áron már ők is nagyobbat vennének...(szerintem).

Hadd mutassam be a mi kis kedvencünket: Van neki több neve is (Stendhal - Vörös és Fekete, Schwarz Piroska, Piroska és a Farkas, Black Rouge, Szupernagyi, Pömpike), mindegyik a színösszeállítására utal, merthogy fekete-piros színekben pompázik az édes. A Szupernagyisága pedig abból következik, hogy 43 éves, de még igen virgonc. Nagyon büszkék vagyunk a megmaradt eredeti alkatrészeire és felszereléseire, mint az elefántcsont kapcsolók és krómozott kilincsek, ablaktekerők, de legjobban a nyitható tetejét szeretjük, mert az királyság!

Büszkén elvittük Gárdonyba az idei találkozóra, de látnunk kellett, hogy ilyen kopottan szegényt senki sem csodálja meg, pláne, mert csodaszép, gyári eredetik voltak még rajta kívül, szebben tartva. Nem baj, mi azért szeretjük. Kipofozni pedig nem fogjuk, csak ami nagyon szükséges.

Tud valaki olyan bontóst vagy üzletet, ahol régi jobb tükröt lehet kapni? meg napellenzőt? Valahogy a fejtámlát is meg kéne oldani...

Sziasztok: Réka

Funk Creative Commons License 2000.08.02 0 0 9
Sziasztok Bogarasok!

Én is birtokolok egy példányt,vagy inkább O engem.

Itt a konkurencia,de sajna az is halódik:

http://forum.internetto.hu/hozzaszolas.php?topicid=527&hol=0&ldate=2000-07-31+11%3A39%3A27

locust Creative Commons License 2000.08.01 0 0 8
"Oké, oké a VW topic, de azért csak uralkodnak odaát a Golfok!"

Volt kulon Golf topic, de elsullyedt ...

Előzmény: Réka Koma (6)
avantage Creative Commons License 2000.08.01 0 0 7
Na igen, akinek nem volt régi, az másképp éli meg. (nekem nem volt) Mindenesetre szerintem méltó utód. Persze ez már nem "népautó". Lehet, hogy a célközönség a régi bogárból kiöregedett, azóta meggazdagodott réteg?
Előzmény: Réka Koma (6)
Réka Koma Creative Commons License 2000.08.01 0 0 6
Hej, de örülök, hogy megélénkült a topic!

Oké, oké a VW topic, de azért csak uralkodnak odaát a Golfok! Megnéztem! a Bogár különben is sajátot érdemel.

Szép, szép ez az új Beetle, de senki ne várja el tőle, hogy valaha is átveszi az öregapja helyét az emberek szívében! Buta, modern, hibátlanul működő autó...

Miki, ideje lenne berakni néhány képet!

csók: r

Csisi Creative Commons License 2000.08.01 0 0 5
"De jó Neked..."
avantage Creative Commons License 2000.07.30 0 0 4
Tegnap es ma bereltem egy New Beetle-t. Ime a kicsike:

Ha valakit erdekel:
Hatalmas auto, 205/55R16 kerekek, 2.0 benzines motor 115le (igaz ezzel a teljesitmennyel az R5 GT turbo-m sokkal jobban gyorsul, de azert ez is megy, csak 180 utan kezd elhalni, vizes uton 3. fokozatban is elkapart)

Belulrol igy fest a kicsike:

Nagyon magas a fejter legalabbis elol, hatul 2 embernek van hely, csomagtarto nagyon kicsi, de hatso ulestamla dontheto.
Mindenfele luxusketyere: klima, szuper radiosmagno, 6 hangszoro, elektromos tukor/ablak, mindket napellenzoben megvilagitott tukor (ha felnyitom a tukort takaro fedelet) ulesmagassagallitas mindket oldalon, ulesfutes mindket oldalon, 4 legzsak, napszemuveg tarto a kozepso tukor felett (plusz sofor oldalan a felsokapaszkodo helyen is), magassagban es tavolsagban allithato kormany, ABS, ESP, konyoktamasz (felhajthato), 12V konnektorok bent (a szivargyujton kivul) es a csomagtartoban. Talan nem felejtettem ki semmi fontosat.
Persze ezek egy A6-osban teljesen termeszetesek, de a bogartol -en legalabbis- nem vartam.
A szelvedo alja nagyon messze van a kormanytol, min. 60 cm, ez nagyon furcsa. A sofor kb. a kocsi hosszanak kozepeben ul. A kocsi elejet nem latni, elorehajolva sem. A motor hangos, mar varosban is zavaro.

Es egy pozitivum vagy negativum kinek milyen: Mindenki (ertsd majdnem mindenki) megbamulta a kocsit.

Mikor benne ultem persze voltak akik juszt sem erdekel alapon kerultek tekintetukkel, de ha parkolt valahol mindenki alaposan megnezte, volt aki korbe is jarta. (en meg messzirol figyeltem:)

Osszegezve nagyon szep kis auto, 1-2 honapig biztosan elveznem, de megvenni azert nem vennem meg meg.

locust Creative Commons License 2000.07.29 0 0 3
Eddig volt már bogár topic, úgy hívják hogy Volkswagen :) nézd vissza nem csak golfokról szól, léghütéses dolgokról is beszéltünk.
Előzmény: Réka Koma (2)
Réka Koma Creative Commons License 2000.07.28 0 0 2
LOre, édes egykomám! HOgyan is hagynám el az Opelt, de nem akarom magam megtagadni: valójában Bogarunk van, amit imádok, arról nem is beszélve, hogy EDDIG NEM VOLT BOGÁR TOPIC, ami arcátlanság! Felháborítóság! Azonnal orvoslandóság!!!

Megyek Opelba. CSő

lore Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1
Réka Koma,
ne hagyj el minket! Mi lesz az Opel topikkal?? :-))
Réka Koma Creative Commons License 2000.07.28 0 0 0
Hurrá! Hurrá! isten hozott engem a Bogár topicban!

Bogarasok, özönöljetek, és töltsétek meg a topicot jobbnál jobb dolgokkal!

Majd én is igyekszem...

csók: Réka

Réka Koma Creative Commons License 2000.07.28 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!