Keresés

Részletes keresés

Horváth Magdolna Creative Commons License 2014.03.06 0 0 279

Kedves Érdeklődő!

 

Másodéves angol szakos hallgató vagyok a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen, alap és közép szintű nyelvoktatást, közép szintű nyelvvizsgára felkészítést vállalok.
Barátságos, nyitott természetem van, és négy testvérrel nőttem fel, így jól kijövök, és remekül bánok a gyerekekkel.

 

elérhetőségem: magdi93@gmail.com

Furu Creative Commons License 2014.03.05 0 0 278

Kedves leendő diákom!

 

K. Fruzsinának hívnak, középiskolai tanuló vagyok, középfokú komplex nyelvvizsgám van.

2 hónap múlva emelt szintű érettségit teszek angolból (is).
Angol nyelvből vállalok nyelvoktatást, korrepetálást. Több, mint 1 év magántanári tapasztalattal rendelkezem (kérésre referenciát is adok).
A tanulónak házhoz kell jönni, a IV. kerületben (Káposztásmegyer) lakom.
Díj: 1500ft/60 perc

 

Jelentkezését a fruzsina.kovacss@gmail.com címre várom!


Üdv.

K.F.

hedgieke Creative Commons License 2014.03.04 0 0 277

Online és hagyományos oktatásban jártas nyelvtanár vagyok, már tíz éve foglalkozom korrepetálással, nyelvvizsgára felkészítéssel.

Ha Te is nyelvvizsgára készülsz, vagy a közelgő érettségit szeretnéd sikerrel venni, vagy csupán meglévő nyelvtudásod szeretnéd fejleszteni, vagy a nulláról indulni... hatékony segítséget jelenthet számodra a Skype angol. Látogasd meg honlapom és keress meg, ha szeretnéd kipróbálni.

http://skypeenglish.hupont.hu/

Skype: csapo.andras81 

Kubi. Creative Commons License 2014.01.19 0 0 276

Sziasztok,

 

Olyan angol tanárt keresek aki házhoz tud jönni heti 2-3 alkalommal.

A XVIII. kerületben lakom, munkaidőmből adódóan nekem az esti órákban lenne megfelelő 18:30 vagy 19:00 órától.

 

Számomra az a fontos, hogy társalgási szinten meg tanuljak beszélni.

Az írást napi szinten használom, de nyelvtanból nem vagyok túl jó.

 

Minden lehetőség érdekel .

 

Email: k.g.pactman@gmail.com

 

Köszi,

Gábor

 

Norbert S. Creative Commons License 2014.01.13 0 0 275

Sziasztok!

 

Általános és üzleti angol oktatást vállalok a 13. kerületben teljesen kezdő szinttől a felsőfokú nyelvvizsgáig, valamint tartok társalgásórákat, korrepetálást, és felkészítést a közép- és emelt szintű érettségire is.

Angol szakra járok, emellett egy felnőttoktatási cégnél tanítok üzleti angolt.

 

Részletekért írj.
norbert.sari@yahoo.com

Mr. Lucas Creative Commons License 2014.01.09 0 0 274

Üdvözletem mindenkinek. Aki szeretne egy angoltanárt aki személycentrikusan  tényleg odafigyelve korrepetál, keressen meg.

Házhoz járás is megbeszélhető. www.angolramegyek.webs.com 

Révész Csaba Bob Creative Commons License 2014.01.05 0 0 273

Kedves Tomi,

 

Próbáltam emailt küldeni a megadott címre, de mindig visszadobta a rendszer, hogy nem tudja elküldeni.

 

az email címem: csrevesz@freemail.hu

Előzmény: mtomi1982 (272)
mtomi1982 Creative Commons License 2014.01.05 0 0 272

Szia Bob,

 

Átküldenéd az email címed?

Az enyém: tomitudi@freemail.hu

 

üdv.:

Tomi

Előzmény: Révész Csaba Bob (269)
dorable Creative Commons License 2014.01.04 0 0 271

Szia Tomi!

Ha még aktuális a nyelvtanár keresése, Újpesten lakom, felsőfokú nyelvvizsgával rendelkező diák vagyok. Amennyiben érdekel az alábbi e-mail címre írj: szabnyika@citromail.hu

Előzmény: mtomi1982 (268)
sappi Creative Commons License 2014.01.02 0 0 270

Sziasztok!

 

Angoltanárt keresek a X. kerületben, akár skype-on keresztüli tanuláshoz is.

 

fanni00@freemail.hu-ra várom a jelentkezéseket.

 

Köszi, sappi

 

 

Révész Csaba Bob Creative Commons License 2014.01.02 0 0 269

Kedves Tomi,

 

Diplomás angol tanár vagyok több év tapasztalattal, általában házhoz megyek, a helyszín tehát a te szempontból megoldódhat.

 

Óradíjat inkább személyesen beszélném meg, sok mindentől függ, például hogy milyen a szint, milyen gyakorisággal szeretnél tanulni, esetleg hétvégi órákat szeretnél-e vagy hétköznapiakat?

 

Kérlek, ha még aktuális, hívj fel a 06 20 3289833 telefonon, hogy megbeszéljünk egy találkozót.

 

Bob

Előzmény: mtomi1982 (268)
mtomi1982 Creative Commons License 2013.12.22 0 0 268

Sziasztok,

 

Angol tanárt keresnék. 

A legideálisabb helyszín pest északi része lenne (a 4. kerület lenne a legjobb).

 

A nyelv megtanulásának többször nekifutottam, eddig sajnos sikertelenül.

 

Főleg a beszéd és megértés lenne az elsődleges cél.

 

Kérlek amennyiben megfelelőek a "paraméterek" jelentkezz :-)

 

üdv.:

Tomi

Alex Vatankhah Creative Commons License 2013.12.11 0 0 267

Kedves Tomi,

 

Az óráimat a Budapest VII. kerület Vörösmarty utcában tartom.

 

Szívesen várlak egy ingyenes próba órára amelyen megtudjuk nézni, hogy mire van szükséged, hol tartasz tudásban.. és hogy lássam milyen módszerrel készítselek fel..

 

Feltudlak készíteni  bármilyen nyelvizsgára ha gazdasági nyelvvizsgára lesz szükséged ez is megoldható.

 

Kérlek vedd fel velem a kapcsolatot az alextomasian@gmail.com , hogy az időpontot egyeztetni tudjuk.

 

Köszönettel:

Alex

Előzmény: mtomi1982 (266)
mtomi1982 Creative Commons License 2013.12.11 0 0 266

Szia Alex,

 

Januártól szeretném újra kezdeni az angolnyelv tanulást (ennek már többször neki futottam, eddig sajna nem sikerült).

 

A kérdésem ezzel kapcsolatosan az lenne, hogy pontosan (kerület, utca) hol tartod az órákat?


Illetve, hogy nekem a diplomámhoz szükségem lenne egy szakmai középfokú nyelvvizsgára (szóban, írásban - közgáz sulit végeztem), hogy erre (nyilván a későbbiekben) fel tudsz készíteni?

 

üdv.:

Tomi

Előzmény: Alex Vatankhah (265)
Alex Vatankhah Creative Commons License 2013.12.10 0 0 265

Hello Mindenkinek,
Alex vagyok. PHD immunológus kutatóként tartózkodom itt Magyarországon. Számos országban jártam már a munkám miatt, többek között Kanadában és Angliában is. Egyetemistákat tanítok és tanítottam különböző tantárgyakra. Életem a tanítás és a tudás átadása. Élvezem a sikereket, amiket a diákjaim elérnek.
Angol oktatást vállalok alap szinttől felsőfokig és orvosokat is felkészítek akár USMLE vizsgára is. Az órákon kizárólag angolul beszélek.
Beszéd centrikus egyénre szabott módszerrel, használható nyelvtudást szerezhet nálam, minden olyan tanulni vágyó aki vizsgázna, diplomát szerezne, állás interjúra menne vagy érteni és megértetni szeretné magát külföldön.


Baráti hangulatú, dinamikus órák,  rugalmas időbeosztás és rugalmas fizetés.
1 alkalom 120 perc/ 3000 Ft Az első alkalom ingyenes.

 

Budapesten tanítok. (belváros)

 

Keressetek bizalommal,

 

alextomasian@gmail.com

 

Üdv.,

Alex

Asztapaszta88 Creative Commons License 2013.12.09 0 0 264

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek (bármily meglepő :) ) a következő paraméterekkel, a következő célból:

 

- KOMMUNIKÁCIÓ: sok éve tanulom, állandóan újrakezdek. A szókincsem nagyon nagyon passzív és kicsi, viszont a munkámhoz sürgető lenne tudni BESZÉLNI (szállítmányozó cég, ügyfélszolgálat).

 

-helyszín, időpont: BUDAPEST, BELVÁROS, REGGEL: 9-re kell az Arany János utcai megállóhoz érnem, az oktogon környékén lakom. Te tudod, milyen hosszú órákat tartasz, nekem nem gond a korán kelés.

Heti kétszer, hétköznapokon.

 

Gyakorlattal rendelkező tanárt keresek, aki nem elbeszélgeti az órát, hanem hatékonyan, intenzíven tanít.

 

 

Ha magadra ismertél, örömmel venném, ha írnál (óradíjjal együtt :) ).

 

e-mail: asztapaszta88@gmail.com

 

Köszönöm,

 

Zsófi

mtomi1982 Creative Commons License 2013.12.08 0 0 263

Kedves Mr. Lucas,

 

Többször nekikezdtem már az angol nyelv megtanulásának, de eddig sajnos sikertelenül. :-(

 

Egy angol tulajdonú cégnél dolgozom, így még inkább aktuálissá vált, hogy nagyon sürgősen megtanuljam a nyelvet.

 

A diplomám átvételének is feltétele (államvizsgám megvan már, de nyelvizsga hiányában a diplomát nem kapom meg, középfokú szakmai - szóban, írásban) a nyelv tudása, vizsgája.

 

 

A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy

- tudnál-e új diákot vállani januártól

- hol tartanád az órát

- egy alkalom hány órából áll

 

előre is köszönöm válaszod

 

üdv.:

Tomi

 

 

Előzmény: Mr. Lucas (258)
Beyonce_K Creative Commons License 2013.11.20 0 0 262

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek a X., XIV., esetleg az V. kerületben. Heti egy alkalommal 60 vagy 90 perces órákra.

 

Több alkalommal nekifutottam már a tanulásnak, de a közoktatásban sosem tanultam. Német nyelvből van középfokú nyelvvizsgám. A legsikeresebb tanulmányokat egy teljesen kezdő intenzív (heti 5x4 órás) 3 hónapos nyelviskolai tanfolyamon értem el, a semmiből szinte az alapfokú nyelvtudásig jutottam, de főleg csak írásban. Sajnos megszólalni akkor és most sem igazán tudok, hiába értek mindent. Elsősorban angol szakos egyetemista, vagy főiskolás ajánlatát várnám, illetve olyanokét, akik nem a piaci áron vállalnak órákat.  Életszerű, a mai kornak megfelelő, hétköznapi témákra épülő beszédcentrikus órákat szeretnék, nyelvtani kiegészítéssel és feladatokkal, amiket egyedül oldok majd meg. Szeretném megérteni egyszerűbb sorozatok anyanyelvi szövegét, érteni az angol dalokat és irogatni angolul a neten anélkül, hogy szótár kellene. Hétköznap 16 után érek rá. Ajánlatokat óradíjakkal az alábbi e-mailre várok:

almodoztam@freemail.hu

 

Köszönöm!

Lévai Gerg Creative Commons License 2013.11.20 0 0 261

Sziasztok!

 

Több mint 8 éve foglalkozom az angol nyelvvel. Az alap angoltól, a társalgási élethez való szükséges nyelvtudás elsajátásáig vállalok órákat Budapesten. Korrepetálás, vizsgára való felkészítés, középszintű nyelvvizsgához való segítségnyújtás is akár. Természetesen garantált fejlődést biztosítok!

 

Hívj bizalommal: 06703028140 vagy írj: gerg.levai@gmail.com

Gaál István Creative Commons License 2013.11.19 0 0 260

Sziasztok!

 

Ha szeretnétek minőségi nyelvoktatást meglepő olcsó áron igénybe venni, akkor ne keressétek tovább!

Megtaláltatok!

Ha szeretnél megtanulni angolul vagy csak tökéletesítenéd tudásodat?

Azon gondolkodsz, hogy szívsen elkezdenél tanulni egy második nyelvet lehetőleg olyat,amit kevesen beszélnek?

Akkor tanulj törökül és fedezd fel a hasonlóságot a két nyelv között!

 

Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérlek ne hezitálj és keress meg a következő elérhetőségek egyikén:

 

email cím: istvan.gal@outlook.com

telefon: +36-30-527-9693

 

A nyelvórákat a személyes igényeidhez igazodva, a megfelelő kommunikációs, baráti áron alakítjuk ki!

 

 

Dzsenszy Creative Commons License 2013.11.07 0 0 259

Angol tanárt keresek hosszútávra skype-on!

 

Hosszútávra (kb 1 év, heti 2 órára) keresek angoltanárt magam mellé.
Nem igazán vagyok kezdő, hiszen diákként (ált. suli, középsuli, főiskola) végig angolt tanultam. Viszont úgy érzem, hogy kezdő szinten vagyok és egyedül nem boldogulok a tanulással. Talán mostanra értem el odáig, hogy meglássam, mennyire fontos az angol, és hát ezen kívül nagyon szeretem is (még ha nem is tudom beszélni) :)
Nyelvtanulásban szükségem van arra, hogy az adott nyelvtani dolgot jól el tudják magyarázni, de arra is, hogy a beszédkészséget, a mindennapi angolt tudjam használni.

Körülbelül 10.000 Ft-ot tudok rászánni havonta a heti 2 (havi 8) órára.
Csak skype-os megoldások érdekelnek.Ajánlatokat ide várok: merula1@postafiok.hu

 

Mr. Lucas Creative Commons License 2013.10.28 0 0 258

Szuper angol nyelvórák. Külföldön is tanítottam (kínaiakat Kínában) itthon pedig az 5 évestől egészen a középkorú cégvezetőkig. Most a Blaha Lujza térnél várlak téged kedves leendő tanulóm, de megbeszélhető a házhoz járás is…
Rólam azt kell tudnod, hogy lelkiismeretes vagyok,35 éves. Egyéni nyelvórák, személy centrikusak, én dolgozom ki a te haladásod, neked nem kell semmit sem hozni csak a lelkesedést, az akarást.
Gondolom az anyagikat is mérvadóak, nos, 60 percért kérek 2000 forintot. Ha többen vagytok, árkedvezményt adok.

pdora93 Creative Commons License 2013.10.28 0 0 257

Jó napot kívánok/Sziasztok!

 

Másodéves angol szakos hallgató vagyok, alap és középfokú nyelvvizsgára, felkészítést vállalok.

Ha beszédcentrikus órát szeretne, szintén forduljon hozzám bizalommal! Igény esetén házhoz is megyek.

 

Amennyiben Rám van szüksége, kérem írjon: dori.pasztor@yahoo.com

nyanyci Creative Commons License 2013.10.26 0 0 256

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek a 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16 kerületben, heti 1-2-szer 90 percre. (újrakezdő vagyok)

 

Olyan tanárra lenne szükségem aki NEM TANKÖNYBŐL tanít, hanem hétköznapi témákra épülő beszédcentrikus órákat tart, és e köré építi a szükséges nyelvtani magyarázatokat. A nyelvtan gyakorlására sok-sok otthoni írásbeli feladatot ad, aminek javítása nem közösen, az órák terhére történik és aki este (19 h után) is tudna órát tartani.  

 

Ha ismertek ilyet, légyszi elérhetőséget és óradíjat az alábbi e-mailre küldjetek!

manna118.1@gmail.com

 

Köszönöm!

Furu Creative Commons License 2013.10.23 0 0 255

Kedves leendő diákom!

 

Kovács Fruzsinának hívnak, középiskolai tanuló vagyok, középfokú komplex nyelvvizsgám van.

Jelenleg emeltszintű érettségire készülök angolból (is).
Angol nyelvből vállalok nyelvoktatást, korrepetálást. Hozzávetőleg 1 év magántanári tapasztalattal rendelkezem.
A tanulónak házhoz kell jönni, a IV. kerületben lakom.
Díj: 1500ft/60 perc
Az első órát 50 % kedvezménnyel tartom.

 

Jelentkezését a fruzsina.kovacss@gmail.com címre várom!


Üdv.

Gabesz079 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 254

Sziasztok. 

 

Fiatal(os) női angol tanárt keresek. Nem feltétlenül a nyelvvizsga a cél, inkább a

jo beszed!

Kulfoldon szeretnek esetlegesen boldogulni, ehhez lenne ra szuksegem!

budapesten szeretnek talalni

 

varom az ajánlatokat: vgabor33@gmail.com

 

elore is köszönöm :-)

PötiDanone Creative Commons License 2013.10.02 0 0 253

Sziasztok! Angol tanárt keresek Budapesten (Belváros környékén), aki hétköznapokon délután 6 órától tudna vállalni (sajnos fél 6ig dolgozom). Az LCCI üzleti nyelvvizsgára szeretnék felkészítést kérni. Leginkább a beszéd készségemen szeretnék fejlődni.

 

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget és válaszokat!

 

Üdv:

Szilvi

ngyniki Creative Commons License 2013.09.30 0 0 252

Sziasztok! Nagy Nikolett vagyok, angol szakos hallgató, vállalom angol nyelv oktatását, nyelvvizsgára felkészítést, korrepetálást,szint fenntartást alap-, közép- és felsőfokú szintenKezdőknek, újrakezdőknek, középhaladóknak – kortól függetlenül!

Óráimat igyekszem kreatívan felépíteni (rengeteg segédanyaggal rendelkezem) és a diák igényeihez igazítani. Dinamikus, vidám hangulatú órák híve vagyok.Időpontot a lenti elérhetőségeken lehet egyeztetni.Házhoz is megyek! Ár: 1500Ft/ 45 perc.Várom hívásodat ! :)

 

+36 30 438 2747

Harold Higgins Creative Commons License 2013.09.23 0 0 251

Angol Beszélgetés

és

Nyelvtan  Gyakorlás

Skype-on.

 

Brit  Anyanyelvű Tanár-tol.

 

Orák rendelhetó:  Reggel 10kor este 10ig....

 

Tanuljon Angolul amikor ön ráér.!!!

Mr Harold Higgins.

haroldhiggins@hotmail.com

 

 

Harold Higgins Creative Commons License 2013.09.23 0 0 250

 

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Angol Beszélgetés

és

Nyelvtan  Gyakorlás

Skype-on.

 

Brit  Anyanyelvű Tanár-tol.

 

Orák rendelhetó:  Reggel 10kor este 10ig....

 

Tanuljon Angolul amikor ön ráér.!!!

Mr Harold Higgins.

haroldhiggins@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

anyanyelvű

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!