Keresés

Részletes keresés

miezitt Creative Commons License 1999.09.09 0 0 10
kortárs magyar nagymellényű? párat márcsak sznobságból is ismerek, hiszen az egyik vagyok en is, meg hogy igaza legyen mudnak is, hát akkor van ugye a Térey, Peer, Kemény-vonal, aztán Varró, Karrafiáth, nagyon Király.
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.09 0 0 9
Van szerencsém ismerni elég sok írót, úgyhogy tudom, ki mennyire nagymellényű. Neveket most nem mondok (pedig tudom, hogy az lenne az igazi), elégedj meg azzal: van olyan tollforgató, aki azt gondolja magáról, hogy ő fingotta a passzátszelet.
Neveket azért nem mondok, mert védem magam (vagy mert gyáva vagyok és konrétumok nélkül vádaskodok).
hrothgar Creative Commons License 1999.09.09 0 0 8
... nagymellényűek, bocs
hrothgar Creative Commons License 1999.09.09 0 0 7
kik a nagymellényű író urak, kiket olvastál, plusz ismersz, és tudod róluk, hogy nagymellényű?
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.09 0 0 6
Köszi, mud...
Igazából nem(csak) sznoboknak szánnám ezt a topic-ot. Amolyan fölmérés-féle. Mindenesetre a nagymellényű író urak legalább kicsit leszállhatnak a lóról. A közönség, ugye!...
mud Creative Commons License 1999.09.09 0 0 5
Igen, remlik valami errol a focistarol... bar mifelenk minden futballrajongo valami Nadas Petert emlegetett...
Oszinten sajnalom, hogy igy indul a topikod, de ez a forum... ez itt nem a Sorbonne.
A getomra meg neharaguggy, csak be akar huzni a csobe, latom sikerrel, a Big Brother biztos konferencian van. Ugyhogy fel a fejjel, van itt sznob eleg, hagyd a dedeket is szorakozni, lesz itt kapas.... Bar ez a mufaj nem nagyon nepszeru errefele, nezd meg, mive fajult az en angol szerelmes vers topikom...
Amugy tenyleg a temarol: valahol egyetertek a getommal. Olvastam mindket focistatol, de nem kivanok repetazni. Nem tudom, lehet, hogy tenyleg nincs komoly magyar irodalom. Szegyen. Sebaj, az Esterhazy majd elmegy Hollywoodba filmet irni, a Nadas meg ugyis joggal nepszerubb Nemetorszagban a rengeteg fanyalgo fobiajaval...
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.09 0 0 4
Köszönöm, ez is egy értékelhető válasz! S arról tud valaki, hogy volt egy Esterházy nevű, Mexikót megjárt válogatott focista, akinek a bátyja könyveket ír? (Pedig egyes vélemények szerint már ő sem igazán kortárs.)
getom Creative Commons License 1999.09.09 0 0 3
A kortárs magyar irodalom nálam abbamaradt rejtő jenőnél, nem mint értékkategória, hanem mint idősík, szóval a kezdetektől eljutottam jenci bácsiig, onnantól meg már nem olvastam (szinte) semmit ami magyar, lehet hogy hülye vagyok, de az is, hogy csak óvatos, és zsigerből és tudatalatt menekülök.
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.09 0 0 2
Háááát, ez nem egy sikertopic!!
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.08 0 0 1
Szomorú vagyok. Órák óta ennyi a reakció. Nagyon rossz akkor a kortárs magyar irodalomnak!
disp_ Creative Commons License 1999.09.08 0 0 0
Nem bírom megállni (2 órán át bírtam)
Yeah egy nullás.
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.08 0 0 topiknyitó
Érdekelne, hogyan vélekedtek a kortárs (értsd: legújabb) magyar irodalomról. Kit/mit szerettek, ismertek, olvastok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!