Keresés

Részletes keresés

biga Creative Commons License 1999.06.15 0 0 428
Sziasztok!

Ilyen lett a saját készítésű meghívónk:


Eddig mindenkinek nagyon tetszett, akinek átadtuk, de a legjobb az elkészítése volt. A főnököm irodája napokig tele volt száradó esküvői meghívós pauszokkal :)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.15 0 0 427
Sziasztok... kezdek ideges lenni, pedig meg majdnem 3 het van hatra.
Normalis ez? Nemerdekel nagyjabol a mnkam, es hulyeseg, de varom is, meg nem is.

Varom, mert biztos jo lesz, de nem varom, mert mi van ha nem sikerul ? Ha nem jon ossze a tarsasag? ha megszolnak a zene miatt, ha nem fognak tancolni? Ha nem teccik majd anyosomnak a dekoracio? ha nem kapunk bordo szalvetat.....

Na asszem hazamegyek most es:
a., sirogorcsot kapok
b., hidegvizzel lezuhanyozok elkerulendo a., variaciot

Nyugtassatok meg kicsit....

genetta Creative Commons License 1999.06.15 0 0 426
Mindenkinek nagyon köszönjük a drukkolást és a jókívánságokat, BEJÖTT!!!
Egész napos özönvíz után (csak azért nem kezdtem sírógörcsöt kapni, mert nem akartam, hogy bedagadjon a szemem, mint menyasszonynak) délutánra kisütött a nap, minden felszáradt, és szebbnél szebb esküvőnk volt!!!
Reggel 8-kor még táncoltunk a teraszon a maradék vendégekkel...
Minden rossz érzésem elszállt, fantasztikus élmény volt, és nem tudom, mióta nem voltam ilyen eufórikus hangulatban bulin...
Holnap repülünk Párizsba nászútra, a hazatérésig mindenkinek üdvözlet és még egyszer, köszönet!
Genetta&Nep
Bugi bacsi Creative Commons License 1999.06.15 0 0 425
genetta!

SOK BOLDOGSAGOT!

Bugi csalad

adrienne Creative Commons License 1999.06.15 0 0 424
Hali!
Jaj, hadd írjam le, hogy mi hogy esküdtünk, nem volt semmi. Párom meg én úútáljuk a felhajtást, meg kinek van a szervezkedésre ideje/pénze, stb. Nem akartunk abba a hibába sem esni, hogy a vacsorán mindenki csak ül és néz, és pénzügyi okokból kifolyólag kizárólag család van jelen, holott olyan jó lenne az összes jóbarátunknak egy jó estét szerezni, meg hadd lássák, mennyire örülünk, nem?
Nahát aztán ez lett: májusi esküvôt terveztünk, ezért januárban lefoglaltuk az Úri utcai ház.kötô termet. (OLYAN SZÉP!) Mivel párom ámerikai, engedély kellett Közt. Eln.-tôl, meg igazolás, hogy nem nôs, stb, stb. Meglett. :D
Na, márc. végéig az esküvôre gondolni sem volt idônk, annyi munkánk volt. Aztán meghívó ügyben megkértük egy grafikus ismerôsünket, hadd használjuk fel az egyik grafikáját, és azt szép fehér papírra fénymásoltuk rengeteg pldny-ban. Kézzel írtunk minden meghívót, ezt azóta is emlegeti mindenki, különösen tetszett a népnek. Anyámnak nem tetszett a grafika, sebaj, csináltatott a rokonságnak egy elég csúnyát, drágán, még a Goethe idézetet is elírták. Ruha: ruhatervezô bnômmel közösen terveztük, a bnôm varrta, egyszerű, szűk fehér hosszúruha, nagyon szép nyakkivágása volt, egész különlegesen éreztem magam benne, azóta is becsben ôrzöm. A virágcsokrot egy másik bnôm készítette, gyönyörű lett.
Az esküvôre egy lerobbant Fôtaxi-val érkeztünk, a párom egy jazz zenész barátja gitározott, állati szépen, egy fotós bnôje csinálta a fényképeket.
Esküvô után anyám a tanúkat plusz szoros családot meghívta ebédelni a szomszédunkban levô kis panzióba, nagyon szép volt, de ez semmi, este volt a haddelhadd. Vacsora helyett egy hatalmas házibulit rendeztünk, kibéreltük az akkor még az Andrássy úton levô FMK nagytermét, és minden vendég hozott kaját. Finomabbnál finomabb dolgok voltak az asztalon, mindenki kitett magáért. Zeneileg elôször egy haverom zenekara játszott ír zenét (MÉZ, szóval nem amatôrök), táncra pedig a a párommal összeállítottunk vagy négy tánc mixet, az ment. Éjfélkor a táncos barátaimmal felléptünk két szteppszámmal, aztán ment a dáridó másnap reggel 9-ig. A buliról azóta is beszélnek az emberek, kb. 200 ember jött-ment. Család, barátok, mindenki, korosztály 15-65-ig. NAGYON JÓL SIKERÜLT, soha nem fogjuk elfelejteni ezt a napot, az biztos.
Tudom, nem mindenki olyan szerencsés, hogy barátai tudjanak csinálni ezt-azt. Viszont ez azért is tette még szebbé az egészet, mert mindenki ismert minket, és mindenki a legjobbat akarta nyújtani. Hát szóval nekem így indult a férjezett életem, és bár soha nem voltam túlzottan házasságpárti (most sem nagyon vagyok, függetlenségmániás vagyok, de szerencsére ki tudtunk egy olyan életstílust alakítani a férjemmel, ami mindkettônket boldoggá tesz - egymással.), nagyon boldogok vagyunk.

Amúgy mindenkinek sok boldogságot, aki ilyesmire adja a fejét!
adrienne

paty Creative Commons License 1999.06.14 0 0 423
Genetta!

Én is gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Délelőtt esett, de délutánra már sütött a napocska, úgyhogy szerencsére az idővel nem volt baj. Remélem minden jól sikerült!

Blaci, Wágner úr: Gyönyörű virágokat küldtetek Genettának!

Ja, és tényleg várjuk majd a beszámolót!

Üdvözlettel: Paty

berku Creative Commons License 1999.06.14 0 0 422
genetta,
remélem, minden jól sikerült! :-) Ugye, ha újból erre jársz, beszámolsz?
Előzmény: genetta (418)
Wágner úr Creative Commons License 1999.06.12 0 0 421
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.12 0 0 420
Nagyon szurkolunk,
ja es gratulalunk!
BLaci Creative Commons License 1999.06.12 0 0 419
Fogadd szeretettel.

Drukkolni fogok.

Előzmény: genetta (418)
genetta Creative Commons License 1999.06.12 0 0 418
Látom, rég hanyagoljátok ezt a topicot!
Ma lesz az esküvőm!!!
Reggel 6 óta ébren vagyok és iszonyatosan stresszelek. Remeg a kezem és folyik rólam a víz. Rosszabb, mint fogorvos vagy érettségi előtt...
Drukkoljatok, hogy ne essen az eső!!!
Hogy ne essek hasra a ruhámban...
Hogy ne rontsuk el a keringő-koreográfiánkat...
Hogy jó legyen a hangulat...
és még több száz aggodalmat tudnék írni.

Szóval, drukkoljatok!!!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.03 0 0 417
Jelentem a 4 osszevont szigorlat 3as lett, es MOSTANTOL minden erommel az eskuvot szervezem... vegre :)
Szoval be vagyunk jelentkezve, juli3, delutan 4 ora, Szfvar.
A bejelentkezes nem voltnagy kaland, joforman megszamoltak minket, hogy ketten vagyunk, es ellenkezo nemuek, akkor mehet a buli, amit meg esetleg akarunk, na azt intezzuk a 105-os szobaban.
Oda viszont meg nem jutottunk el, mert raerunk akar az eskuvo elott egy hettel...
folyt kov
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 416
Kockásfülü & Biga!
Mindkettőtöké gyönyörű!!! :-)

A i meghívónkon nem volt versrészlet, csak két idézet. Az egyik Goethe: "Semmi sem ér többet a mai napnál."

A másik szerzője per pill. nem ugrik be. Szövege: "Mindenkinek szüksége van valakire, akit jobban szerethet önmagánál."

Vanek, Te drága jótét lélek!
Az nem úgy van... hanem úgy, hogy az egyik szemed sír, a másik meg üveg. ;-

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 415
Most, hogy így végigolvastalak benneteket, úúúúgy szeretnék én is férjhez menni.....
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 414
Miért nem kérdezed meg ott helyben? Bejelentkeztetek már az esküvőre? Mikorra is tervezitek?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 413
Hat igen, az en eskuvom, de amikor felvetettem ma, batortalanul, hogy esetleg egy CD jatszo, vagy valami, akkor kiderult, hogy nem olyan egyszeru az... Szoval letettem az 5letrol, marad a bazseva...
Nemtom, eskudott mar valaki fehervaron? Mit lehet tudni a szokasokrol? Valoban vannak annyira rugalmasak, hogy vihetem a zenemet? mert tkp, ez az amitol a legjobban felek, hogy nem ....
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 412
Az Adaggio nálunk a köztes zene volt, azaz az aláírás (gyűrűhúzás??) alatt szólt. Záró zenének (gratulációhoz) szerintem nem annyira szerencsés, ahhoz kissé melankolikus. A végére valami "kirobbanóbbat" szoktak, ide javasolták nekünk az Örömódát, de ez az ahová hozhatsz bármi egyénit, vmit, ami kettőtökhöz kapcsolódik. Tehát 3 zene van: 1. bevonuló 2. köztes, az aláíráshoz 3. záró a gratulációhoz.
Azért egy informatikusnak sem árt néha egy kis kultúra :-), a násznépről nem is beszélve. A verset úgy választhattuk ki, hogy végigolvashattuk a szövegeket, így nem volt nehéz dönteni. Hátránya, hogy magnóról ment, ha élőben szaval vki, az azért szebb lehet. A költő nevére már nem emlékszem, nem olyan ismert, zenei aláfestésnél egy férfi és egy nő felelgetett egymásnak a szerelemről. Nekünk és többeknek nagyon tetszett.
Anyóséknak szerintem csak annyit mondj, hogy szeretnél egy nyitótáncot erre és erre a zenére. Egyébként ez a Te esküvőd!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 411
Megivonkon van idezet, nezzetek csak: (Goethe bacsi kovette el)

Mi nem hirdetjuk fennen, hangos szoval,
Csak Te csak En, orokke holtomiglan,
Mi megprobalunk csendben boldogok lenni,
Lelkunk melyen oszinten szeretni.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 410
Jah, akinek meg nem tunt volna fel: Trilla a leanykam....
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 409
Es Igeeeeen, visszatalatam. SasMadar gepen vagyok sorry a z-y cserekert.
Szoval berku:
A csillagok haboruja jo 5letnek tunt, de most, hogy kijott a Phantom Menace, mar nem repesek erte annyira, nade, a naszindulora csak nem vonulok.... Lesz pl, az Adaggio, Albinonitol, gondolom a ganulacios idoszakban, es meg ki tudja mi...
egyaltalan, hany zenet koll valasztani? Vers nem lesz, mert a KedvencM nem porog a gondolatra, de meg lehet, hogy megfurom... (Informatikustol monjuk nem is vartam, hogy lazba hozza pl, Jozsef Attila...) ((Bocs minden kivetelnek))

Mas: hogy bemutatni oket? Kerdezem a SasMadaram, igenylitek? Aszonya: az osok ismerik egymast, es a bemutatas valoban nem a fiatalok dolga. Oszinten szova ok orulnek majd, hogy 2 fuluk van es megsem szatyrok...
Szoval azt hiszem ok elintezik majd a rokonokat.
Engem inkabb a buli zeneje aggaszt... Lesz valami "bacsi", aki bazseval, de en szeretnem, ha lenne legalabb egz CD lejatszo, mert pl az elso tancot szeretnem valami igazan nivos zenere tancolni a parommal, s nem a helyi Lagzi Lajcsira, akivel megint mondom, semmi bajom, es a bulihoz jo lesz, nade hogy vezessem elo ezt a temat anyoseknak?

Any 5let?

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 408
A meghívót úgy választottuk ki a kínálatból. A Lehel u-ban.

Jövő héten nem vagyok, mert külföldre küldtek a cégtől. Legfeljebb pénteken nézek be. Addig is jó készülődést az esküvőkhöz.:-))

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 407
Mindkét idézet szép!
K.f. Nyúl,
nem emlékszem, a meghívót magát (ábra, stb.) kiválasztottátok, vagy ti terveztettétek?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 406
A mi idézetünkhöz mit szóltok?

Belső zsebedbe bújva
lehetne élni szépen
dobogós boldogságban
halálig szívverésben
(Szécsi Margit)

Ugye gyönyörű?

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 405
Vanek sír a meghatottságtól.
Vanek sír, hogy potyára készült ez a megható meghívó.
Vanek örül, hogy meg fogja menteni Nyuszikát.

Vanek egyik szeme sír a másik nevet.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 404
Sajnos nincsen skannerem. Pedig érdemes lenne, egyszerűen el vagyok ragadtatva. A készítők csináltattak maguknak egy plussz példányt, hogy a mintakönyvükbe bekerüljön, annyira tetszett nekik. :-))
És büszke vagyok magamra az ídézet miatt.
Azt viszont ideírom. Az egyik Shakespeare szonett, én találtam idézet keresés közben:

"Frigy köti a szememet- szívemet,
S most egymást segítik hűségesen;
Ha éhes szemem arcodért eped,
Vagy sóhajoktól fuldoklik szívem,
Képeddel a szem festett lakomát
Ad a szívnek, kit vendégségbe hív;
S máskor társának a másik barát
Küldi szerelmes gondolatait:
Így vágyam vagy képmásod idevon,
Légy messze bár, mindig itt a helyed;
Nem juthatsz túl gondolataimon,
S ha alszanak, fölkölti arcod éke
Szívemet szívem s szemem örömére."

Hát nem gyönyörű?

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 403
Hurrá, már attól féltem, hogy berku esküvője után szép lassan elsüllyed a topic, de szerencsére ma reggel ezt láttam meg elsőnek!!!
Kockasfulu, nem tudod beszkennelni a meghivot?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 402
Szeretném bejelenteni, hogy elkészültek a meghívóink. Itt van épp előttem és gyönyörűek. Már ezért megérte....:-))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 401
Bugi bácsi! :-)
Azannyát, hogy ma már mi mindent tudnak. Semmit sem bíznak a véletlenre! :-)
Kisbugi nevelését meg lassan el kéne kezdeni, mert már most tisztára úgy viselkedik, mint egy ellenzéki képviselő a Parlamentben.
Te szent ég! Hát mi lesz így ebből a gyerekből??? :-)))))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 400
Mint elefánt a porcelánboltban (vagyis a jelenlegi témákban) de azért idemásolom most indított segélykiáltásomat, végül is esküvőről van szó...
Bocsánat, hogy egy ennyire nem közérdekű témával hozakodok elő, de vészhelyzet van!!! Hátha tud valaki segíteni...
Most telefonált az esküvőnkre megbeszélt zenekar (barát barátjának bluesegyüttese), hogy mégsem tudnak jönni.
Június 12.-éig már csak 2 és fél hét van hátra, és mi száz embert meghívtunk azzal, hogy fergeteges buli lesz...
Segítsetek, ha tudtok! Szentendrén (Pismányban) egy telken lenne az esemény, kerti mulatság jelleggel. A legtöbb esküvőtől eltérően itt a meghívottak 5%-a rokon (5 db), a többi baráti kör, vagyis 25-30 az átlagéletkor. Nagyon nem szeretnénk a "hagyományos" esküvői zenekar felállást (szintetizátor, lakodalmas rock, stb...), hanem tényleg jó bulizene kellene...
Help!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 399
Szia csinnKA!

A CTG-vel kapcsolatosan egy kicsit off:
20 percig tart,
A kismama hasat telerakjak erzekelokkel,
Az egyik a baba szivhangjat regisztralja,
A masik a mehosszehuzodasokat,
A kismama kezeben nyomogat egy gombot, amikor a baba moccan,
Mindez arra jo, hogy osszefuggeseket fed fel a mehosszehuzodas, a szivfrekvencia es a mozgas kozott.
Kisbugi feluton elaludt es beletojt, hogy epp osszehuzodas van-e vagy nincs, nem mocorgott es a szivfrekvenciaja is egyenletesen alacsony maradt. Ezert, hogy a komolyabb problemat kizarjak, csinaltak egy ultrahangos aramlasvizsgalatot, ahol a koldokzsinoron levo forgalmat ellenorzik.

Szoval ennyi.

Bocs az off-ert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!