Keresés

Részletes keresés

-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2850

Melyik szalonban voltál?

Előzmény: Hemü (2849)
Hemü Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2849

Érdemes. A mellei között nem fogsz elveszni, de nagyon szép és kedves nő.

Előzmény: -spirit_crusher- (2848)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2848

Az jó pont, ha szépen beszél. Sőt, az is, ha egyáltalán beszél, utálok csak úgy feküdni. Azt hiszem meg kell őt keresnem. :-)

Majd megnézem, hogy mire hajlandó még a HJ mellett.

Mondtam neki, hogy nem jó az a fotó, de a pikánsabb részleteket kihagytam. :-)

Csúnya is lett volna... :-D

Előzmény: Hemü (2847)


Hemü Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2847

Nagyon szépen beszél angolul. Azt mondta, hogy keveset tud, de a vendégekkel gyakorol. Szeret velük beszélgetni.

Az biztos, hogy ő van a fotón. Az arcformája és a füle ugyanaz. Kicsit sötétebb a bőre, mint az európaiaknak, és igazi csókolni való szája van. Mondtam neki, hogy nem jó az a fotó, de a pikánsabb részleteket kihagytam. :-)

Előzmény: -spirit_crusher- (2846)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2846

Biztos, hogy nála voltál? Mert ha annyira nem hasonlít, akkor lehet nem is ő volt. :-)

Lehet megnézem én is, főleg, hogy az olajos a kedvence és nem zárkózik el az egyebektől sem. Angolul azért lehet vele normálisan beszélni vagy csak éppenhogy?

Előzmény: Hemü (2836)
Hemü Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2845

Én is hatszor voltam Dzsunnál.

Előzmény: sosegondoltamvolna (2840)
Hemü Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2844

Mondjuk úgy, hogy ha az Anandában engednének a lányok a nyomásnak, és elkezdenének extrákat vállalni, akkor azt előbb akarom megtudni, mint a feleségem. :-D

Tudja, hogy masszázsra járok, és támogatja. Jó, tudom, most a De Lannában voltam...

Előzmény: sosegondoltamvolna (2843)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2843

Azt hittem, ez a csoport erről is szól. Hogyhogy?

Előzmény: Hemü (2842)
Hemü Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2842

Nem kértem. Soha nem kérem.

Előzmény: sosegondoltamvolna (2841)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2841

Na és milyen volt a HJ? :)

Előzmény: Hemü (2839)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2840

Oda járok rendszeresen Wawához. Annietől nem kaptam HJ-t, de csak mert nem kértem. Akart volna adni. Kíváncsi lennék rá is igazából. Jenny elég hivatalos HJ-t csinál és nem kértem többet. Wawa übercuki! Hozzá már asszem, hatodszor fogok menni jövő héten. :)

Előzmény: dtomek95 (2817)
Hemü Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2839

Nana engem rettenetesen megkínzott. Sántikálva léptem ki az ajtón. De tényleg aranyos.

Előzmény: sosegondoltamvolna (2838)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2838

Szerintem Wawa a Relax thai masszázsnál egész cuki. Hozzá szoktam menni.

Nana is cuki a Saengnél és jó is a szolgáltatás mindkét helyen. :)

Előzmény: Zsolt8181 (2776)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2837

15-re lealkudtam a 20-at, amit mondott és két lövés is belefért neki. Levette a textilt, meg a seggéről lehúzta a gatyát. A BJ nem túl jó, de legalább valamennyire lelkes.

Előzmény: André77 (2774)
Hemü Creative Commons License 2024.05.13 0 0 2836

De Lanna ismét. U-sa egyáltalán nem hasonlít a fényképhez az oldalon. Egy ritka bájos arcú fiatal nő. Lehet, hogy van már 30, de nagyon fiatalos. Tőle is sportmasszázst kértem, és az nagyon meggyőző volt. Masszázs előtt hangsúlyosan kérte, hogy mindent vegyek le. Egy éve jött, előtte egy thai hotelben dolgozott. Ha jól értettem, akkor nem tanulta kint a masszázst, de nekem eladta. Nagyon finom, pici kezei vannak. Az olajos masszázs a kedvence. Legközelebb arra megyek.

A végén teljes természetességgel kérdezett rá az egyebekre, de nem kértem. A kérdéséből úgy gondolom, hogy nem csak hj van, de miután nem kértem, nem kezdtem el kíváncsiskodni.

Megtaláltam az új Dzsun-t. Ő is nagyon szép nő, az Anandában dolgozott, de már hazament.

Előzmény: -spirit_crusher- (2835)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2835

Ja, oké. :-)

Előzmény: Hemü (2834)
Hemü Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2834

Nem tudom, hogy ki ő, de nem Ananda.

Előzmény: -spirit_crusher- (2833)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2833

Naaaa, ennyiből rájöttél?

Előzmény: Hemü (2832)
Hemü Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2832

Válaszoltál a kérdésemre, köszönöm! :-)

Előzmény: -spirit_crusher- (2831)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2831

Azt nem tudom. Már csak azért se, mert szerintem mindenki maga dönti el, hogy melyik élményéről számol be és melyikről nem. Én legalább is így vagyok vele - kövezzetek meg - ezért van, amiről nem írok. Szóval jelen esetben az sem tudható, hogy ki az aki járt már ott és ki az, aki nem. Tudom, hogy lesz, akit nagyon fúrni fog a dolog, ezért is mondtam előre (főleg hogy meg is ígértem), hogy se helyet, se nevet nem mondok. 

Az előző postban jelzett legutolsó élményem pl nem hozzá kapcsolódik, bár az is bitang volt. :-)

Ha jól emlékszem, korábban más is járt már így a topicban (és ő sem nevesítette sem a helyet, sem a lányt). Nekem akkor kicsit hihetetlennek tűnt, de most azt kell mondjam, van ilyen.

Előzmény: Hemü (2829)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2830

Nekem is gyanús...

Előzmény: Hemü (2828)
Hemü Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2829

nem mondok se nevet, se helyet

 

Meglepődnék rajta?

Előzmény: -spirit_crusher- (2827)
Hemü Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2828

Szerintem ott csak az lesz a kérdés, hogy te meddig akarsz elmenni.

Előzmény: -spirit_crusher- (2827)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2827

Az egy film, ugye?

Olyasmi. :-)

Naná bakker, a 90-es évek ikonikus darabja!

Csak ajánlani tudom, elég korrekt mű.

Az említett részhez később is van visszacsatolás és ott is van egy érdekes észrevétel a témával kapcsolatban. Elég régen láttam, nem kezdem el idézni, inkább előásom, megnézem és utána. :-)

Nem akarok senki "megtéríteni", és el is kanyarodtunk a témától.

Nem hiszem, hogy ez térítésnek számítana.  Ilyen vonalon az embert nem lehet meggyőzni arról, hogy amit egész életében gondolt, az másképp is működőképes vagy elfogadható.

Amúgy meg üresjárat van erősen, simán belefér egyéb téma.

Most írjam le a legutóbbi élményemet? 

Vagy járjuk körbe, hogy mire számíthatok attól a csajtól, aki a múltkor már levette a felsőjét, most már a cickóit is engedte (nem csak simogatni), sőt nadrágon keresztül engedte magát simogatni és azt mondta, hogy legközelebb azt is leveszi? (nem mondok se nevet, se helyet, mosolyogva kérte, hogy ugye nem mondom el senkinek? én pedig megígértem)

Előzmény: Hemü (2826)
Hemü Creative Commons License 2024.05.12 -1 0 2826

Megvan a Trainspotting jelenet Begbie-vel a kocsiban?

 

Nincs. Az egy film, ugye? Majd rákeresek. De a Csupasz Pisztolyt láttam, abban volt egy nagy férfihiszti. :-)

https://youtu.be/btEZlaKHryg?si=Wvi2UZ8j8Kb9aET-

Nem akarok senki "megtéríteni", és el is kanyarodtunk a témától.

Előzmény: ToMi.F (2825)
ToMi.F Creative Commons License 2024.05.12 0 0 2825

Van két hatalmas külön szoba benne két masszázsággyal függönnyel elválasztva és zuhanyzóval. Az a baj, hogy, nagyon közel van egymáshoz a két ágy, talán  1 méterre, és ha van melletted más is, kicsit zavaró tud lenni. A lányokat mondjuk nem zavarja, csak mindig mutatták, hogy psszt... csöndben kell lenni... :-) Egyszer olyan hangok, nyögések jöttek a függöny túloldaláról, szabályosan mintha szexeltek volna, azután kiderült, hogy a főnöknőt masszírozta az egyik lány és jól meggyötörte. Nekem nagyon idegesítő volt.  Akkor van egy hatalmas hosszú teremféleség, az oldalán függönnyel leválasztott helyiségek, szóval ajtóval ellátott 1 ágyas külön szoba nincsen.

Előzmény: Hülye Hajú Hülyegyerek (2822)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.11 0 0 2824

Korábban a De Lannát említettem volna, de három hete voltam ott Kylie-nál, aki aranyos fiatal nő, de a képen úgy néz ki, mint egy nőnek sminkelt férfi. Nem hasonlít a képre. Pár nap múlva megyek U-sa-hoz.

 

Hát ja, kicsit lerágott csont már a DeLanna sztori. Lehet máshol is vannak, csak nem vesszük észre. Mondjuk nekem eddig csak olyannal sikerült összefutnom - már akik hagyták, hogy megnézzem - akik rendben voltak. 

Azért majd számolj be a tapasztalatokról. Filózok én is rajta, hogy meg kellene nézni (azt hiszem Jessy-t válaztanám), de egyelőre másfelé járok mostanában.

De nem értem ezt a félelmet. Ha jól érezted magad valakivel, és semmi zavarót nem tapasztaltál, aztán kiderül, hogy férfi, az nem görbíti meg a téridőt, és nem lesz visszamenőleg rossz, ami egyszer már jó volt.

Érdekes dolog ez. Már hogy a tudat mégis azzá teheti. Valahogy a világ nagy része így van összerakva. 

Megvan a Trainspotting jelenet Begbie-vel a kocsiban? :-D

Előzmény: Hemü (2821)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.05.11 0 0 2823

4 hónapos postokra nem szoktam már reagálni, de az hiszem most megteszem. Vagyis majd szeptember végén. :-D

Előzmény: ToMi.F (2820)
Hülye Hajú Hülyegyerek Creative Commons License 2024.05.11 0 0 2822

Én 1x voltam, akkor nekem is felajánlotta, és jó volt a masszázs is meg a finish is

 

Kérdés: ott függönyös minden hely vagy van külön szóló szoba is? Én amikor voltam 2 vagy 3 függönyös rész volt egy szobában, de úgy láttam van több szoba is

Előzmény: ToMi.F (2820)
Hemü Creative Commons License 2024.05.11 0 0 2821

Nem tudok ilyenről. Korábban a De Lannát említettem volna, de három hete voltam ott Kylie-nál, aki aranyos fiatal nő, de a képen úgy néz ki, mint egy nőnek sminkelt férfi. Nem hasonlít a képre. Pár nap múlva megyek U-sa-hoz.

De nem értem ezt a félelmet. Ha jól érezted magad valakivel, és semmi zavarót nem tapasztaltál, aztán kiderül, hogy férfi, az nem görbíti meg a téridőt, és nem lesz visszamenőleg rossz, ami egyszer már jó volt.

Előzmény: Igor1984 (2819)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!