Keresés

Részletes keresés

Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 400
Hogy rendben van-e amit Parsernak válaszoltál? Tôle kérdezd, ô kérdése volt, nem az enyém.
Én tegnap csodálkoztam Oz, tegnap. Ma már nem. Megrepedtek a varrások.
Előzmény: Ozagen (399)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.16 0 0 399
Mielőtt még a 400-ig érnénk, szeretném megjegyezni:

nem pánikolok.

Csak csodálkozom.

Kérdésköteg: hülyeség.

Van egyszerű kérdés, az jó. Szerintem Parser megfogalmazta. Válaszoltam rá, nincs rendben?

Szerintem sincs baj.

Jó itt, a Hely sokszínűsége miatt. Ha bárki más lenne a célpont, ugyanezt mondanám. Kiállnék mellette.

Szóval: easy going. :)

Előzmény: Sancho Pongo (398)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 398
:-) Jólvan már Oz, ne pánikolj. Eddig egész jól dekódoltál, most mintha kiestél volna a ritmusból.
Nincs baj Oz. Feltettem neked pár kérdést, amiben semmi IRL nem volt, csak az IRL-rôl szólt. Te bepánikoltál. És azóta elvéted a ritmust. Tegnap óta rájöttem, ennek oka én nem lehetek.
Ami a nyerést illeti, igazán sajnálkozom, hogy épp neked kell valamit ovodista mód elmagyarázni.
Te voltál, aki személyes támmadásként fogtál fel egy topicot, ami csak kvázi szólt rólad, leginkább egy jelenségrôl. Amihez állhattál volna vitapartnerként is hozzá. Nem ment. De ez nem elég, te sorokra bontva a mondataid, mintegy szótagolva elmondtad, szállljak le rólad.
Itt van, amit megnyertél. Leszálltam. Nem érted. Nem baj. :-)

Nincsenek diadalívek. Nincs hatalom. Nincs harc. Volt egy kérdésköteg, amit lebasztál az asztalról. Nincs. Nada. elmúlt. Nincs kérdés Oz!

Nyugodj végre meg. Mehet minden tovább. Azért rajtam kívül vannak itt még páran, java részük szintén lesöpörte volna a topicom, java részük szintén nem olvasta.
Mondhatjuk úgy: ti vagytok többben. zsoltu, sancho, bob pedig tanulékony. Látod, már vannak nickjeim is. Még bénán megy, de lassan majd kitanulom és tudom használni is ôket. Ahogy kell. Ahogy elvárjátok. zsoltu úgy fog táncolni, ahogy látni akarjátok.

(ja: egy utcsó IRL: nincs több mail OZ, ne félj ettôl se. Mert csak egy darabig műxik a csendôrpertu.)

Előzmény: Ozagen (397)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.16 0 0 397
Tartok attól, hogy végletesen hatalmi kérdésként fogod fel a történteket. Ezért írsz ilyesmit: "csata".

Nem, nem nyertem meg semmit. Nem látok, mert nem vannak, diadalívek. És nem is kellenek. És, ha megkérhetlek, ne tesztelj, ne kísérletezz velem. IRL-ügyekben.

Végezd el a profil-analízisemet, olvass el minden hozzászólásomat, rakd össze a személyiségképemet. Ez mind rendben van. Friss vagy fikanickek esetében én is ezt teszem.

De ne tedd céljává egyes topicoknak. Mert ha azzá teszed, hajtóvadászat jellege lesz a dolognak, és ez riasztó. Nem csak nekem, szvsz másoknak is.

Előzmény: Sancho Pongo (396)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.16 0 0 396
Mondtam neked, hogy a csatát te nyerted meg. Nem hitted el. Pedig így van.
A kérdés, mihez kezdesz vele. Megmaradt a titokzatossági kvóciensed, megmaradt a féltve ôrzött szuverenitásod. A többi majd kiderül, hogy volt-e értelme ekkora palávert csinálni, besértôdni, hogy mihez tudsz kezdeni a nagy baszott egyedülállóságoddal.

Emlékszel haverom? Írt Parser egy mondatot, hogy lehet, hogy zsoltunak azt kellett volna csak mondania, hogy Oz, kellene egy IRL meeting. Parser nem tudta, amit te is és én is tudunk. Viszont volt erre egy válaszod.

Na, most én mondom neked: nincs itt semminek sem még az ideje. Jessz. It iz!

Előzmény: Ozagen (395)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.16 0 0 395
Na, látod!
Előzmény: Törölt nick (394)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 393
Akkor ezt a cuccot beszéld meg Dick Dreyfussel, right now.
Előzmény: Törölt nick (392)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 391
Ezt volt szerencsétlenséged olvasni?
:

"Ozagen válasz erre | adatok | e-mail 2003-02-15 00:33:38 (74)

Erre csak azt tudom mondani, kitüntetsz a barátságoddal.

És elnézést kérek, hogy ilyen sokáig távol maradtam, de lásd be, elég nehéz időket élünk.

És a topic elején a szöveg tényleg egészen kiváló.

Mindent bele, Bob! :)"

P. s.: Most egy kicsit körbenézek. Jól látom, hogy az első fikanick elhalálozott a Klubban? Ha jól emlékszem, az első itteni letiltott. Hja kérem, a növekedés áldozatai..."

Filológiai alaposság, és ha ennek a követeleménynek eleget teszel, sose mondják rólad, hogy hebrencs vagy. Bazmeg. :)

Előzmény: Törölt nick (389)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 388
Egyébként meg, BTW, hisztizik a radai rosseb.
Előzmény: Törölt nick (386)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 387
Én meg nem járulok hozzá, hogy a topicbéli hozzászólásaimat töröljék.

Szóval ne töröljék.

Hö.

Előzmény: Törölt nick (386)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 384
Rájt, megolvassuk, Dreyfusst meg amúgy is szeressük. Nicht war?
Előzmény: Törölt nick (383)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 382
1, 2?
Előzmény: Ozagen (380)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 381
Oké, Bob, rendben. Nekem csak az a kérésem, ne legyen egy topic, ami reám irányul.

Egyébként

írtam:

"szokásos

szünet"

hét

közben.

Nem vetted az adást?

Előzmény: Törölt nick (379)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 380
A George Lucas-film? Mikor? Hol?
Előzmény: Törölt nick (379)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 378
Ismét csúsztatsz. Egy nicknek vannak közszolgálati feladatai. Csak felemlegetném azt, amit a topicodban már

elég

hosszan

leírtam.

Ezért:

Nem azért nem szóltam hozzá egy hétig,

hogy

bárki

kínlódásán

onanizáljak.

Tudom, ezt legalább hétszer le kell írnom. Jegyezzük fel: ez volt a Második Alkalom.

Előzmény: Törölt nick (377)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 376
Győztem volna, bájng?

Kutyim jut az eszembe, Frank Herbert (FH), amikor megtörtént vele egyszer a baj.

Merő vér volt a lakás, és elképesztő a bűze a kutyavérnek.

És nyalta, nyalta a sebeit, nagyon féltünk, hogy elpatkol, az orvos se bíztatott.

(A folytatás már ismert lehet.)

Előzmény: Sancho Pongo (375)
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.15 0 0 375
Tulajdonképpen abban, amit írsz, az igazságodon kívül van pár dolog, amire mégiscsak kell válaszolnom.

1. ha basztatónak vetted, az nagy gáz. Nekem fogalmazásban, neked szövegértelmezésben.
2. lett volna - pontosabban volt - egy heted rá, hogy egyrészt szólj, hogy bazeg haver, nem esik jól, ne csináld. Nem tetted, ami annál is inkább fura, mert elôtte azért írtad, hogy rajta, hadd szóljon.
3. Nem értesz, se a topicot, se engem. Ez az elszomorító, mert nem vetted a fáradtságot, hogy értelmezz, olvass, válaszolj.

Amúgy oz gyôztél. Neked van igazad. zsoltu gyerek elbaszta, mert azt hitte, hogy ez nem csak egy színházi elôadás. Ennyi. Most te megdicsôülsz, mert olvashatod, hogy alapvetôen mindenki veled ért egyet, ráadásul a kisujjad nem mozdítotttad meg, hogy a helyzet normalizálódjon, vagy hogy zsoltu ne fusson a késnek.

(Miközben egyébként az egész maximum arra jó most, hogy találj magadnak önigazolást az "elengedem a kezed"-re, ami ennek az egésznek elôszele volt.)

Sajnálom oz. A webbarátság, minrt ahogy a mennyiségi változások, át szokott csapni minôségibe. Te félve és féltve ôrzöd a bástyáidat - csak a jó isten és te tudod, mitôl, kitôl. Tôlem biztos nem kellett, van azért pár olyan, akivel van más kapcsolat is a felület, háló adta lehetôségnél (mail, IRL) és nem nyeltük le egymást keresztbe.
Komolyan sajnálom.
Ha lesz modera, majd kitöröltetem.

Előzmény: Ozagen (373)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 374
Sajnos még rémesebb lesz, nem akarlak bíztatni.

Jeges Boreász megtermékenyítette a Háború - seggét riszáló - leányát.

Pedig olyan jó lenne csak ötödfeleselni. :) Békében.

Előzmény: York (371)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 373
Papa,

1) meg van írva az álmoskönyvekbe: nickre, még áttételesen se nyissunk basztató topicot, mert az árt az emésztésnek

2) nem gyártunk bűnbakot, mert nem kerestem az alkalmat, hogy bárkit is bármiért felelőssé tegyek. Különösen nem alkalmazok ennek érdekében zenekari méretű topicokat

3) teljesen megértem, hogy elszontyolodtál, hiszen elég ha csak belenézel a topicodba: tényleg elkeserítő, ahogy mantrázod a megfogalmazatlan kérdéseidet és előítéleteidet

4) Mégis elértél valamit. Hajnalban eltört bennem valami, nagyot reccsent. A szarkupac meg a belek a földön.

Előzmény: Sancho Pongo (370)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 372
Akkor te egy szellem vagy. Mert én nem látok semmit. Itt ül velem szemben a lány, hull a hó kinn, a faszi előttem, a közepesen szituált döntés hozó, olvassa a Columbia sztorit a tegnapi újságban, és hallom, a buszsofőr meg dudorászik, illetve, khm, recitativóban konfabulál. Hö.

És a lány sír.

Előzmény: villma (369)
York Creative Commons License 2003.02.15 0 0 371
Nem tudom mi van itt,
de ez most már rémes!
Itt mindenki csüggedt,
Vagy inkább migrénes?
Sancho Pongo Creative Commons License 2003.02.15 0 0 370
Hát mégiscsak bűnbakgyártás lesz? Szomorú. Pedig tudod, hogy tudom. És tudom, hogy tudod. Nem hiszel az eleve elrendelésben, mert ellentétesnek gondolod a szabadsággal. Miközben a sszabadság csak a döntés szabadsága lehet.
Teljesen és totálisan elszomorodott most Bob, nem is tudod, mennyire.
Mondjam azt, csalódott lett Bob?
El is megy ô is, visszaadja a nicket Sanchonak. Aki egyszerű.
Előzmény: Ozagen (368)
villma Creative Commons License 2003.02.15 0 0 369
Nyugi, már átkaroltam, itt pigeh a vállamon.
Átmeneti megoldás.
Előzmény: Ozagen (368)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 368
Nem éltem meg ebben a topicban a 400 hozzászólást. Sajnos korábban bekövetkezett az, amiért megnyitottam ezt a témát. Korábban, mint sejtettem. Afféle zuhanás.

Gondoskodjatok a lányról, aki sír.

Előzmény: Ozagen (367)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 367
"Sancho Pongo válasz erre | adatok | e-mail 2003-02-15 02:37:57 (90)

You are really crazy... a mailtól félsz, miközben itt a world wide weben teljesen kitakaródzol, csak a mozaikokat kell összeilleszteni. Ehhe ehhe, ez jó! :-)
Megyek, mert holnap korán kell bevonulnom a stúdióba"
Előzmény: Ozagen (366)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 366
Meg erről is:
Előzmény: Ozagen (365)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.15 0 0 365
Egészen másról van itten szó. Kissé megfagyott a kezem. A buszon felejtettem a kesztyűmet. Most állok az utcasarkon, lehelettel párolnám ujjaim hegyét.

A lényszarpettyes csupasz villanykörte sárga fényszoknyája alatt álldogálok. Nincs is színe a kezemnek.

Előzmény: villma (364)
villma Creative Commons License 2003.02.10 0 0 364
Hogy engedheted el a kezem, ha meg se fogtad?:-)

Előzmény: Ozagen (363)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.08 0 0 363
Hát baszakodjon vele a hó.

Egyébként ha nem lenne ennyira fárasztó a lapátolás, akkor még jó is lehetne.

1 óra után azonban szarrá izzadtam magam, keblem úgy verdesett, mint egy kaláccsal megmérgezett galambé szárnya a Ferenciek terén, bazmeg.

Előzmény: Törölt nick (362)
Ozagen Creative Commons License 2003.02.08 0 0 361
Eddig a vindózhó volt a legjobb. Kénytelen vagyok elismerni, telitalálat.
Előzmény: Törölt nick (360)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!