Keresés

Részletes keresés

Edina_91 Creative Commons License 2008.10.14 0 0 549

Sziasztok, nekem ilyen lett a szemöldököm:

 

Veolia Creative Commons License 2008.10.14 0 0 548
Sziasztok!

Egy olyan szert keresek, ami a karomon lévő fekete szőrszálakat szőkítené ki... Nem tudom h létezik e ilyen, ha tudtok róla szívesen venném az ötleteket.
antonia79 Creative Commons License 2008.10.13 0 0 547
11kerben valaki tud szépendolgozot???
$ummerGirl Creative Commons License 2008.10.07 0 0 546

Elfelejtettem megkérdezni amit kértél...:S

Pedig előtte eszembe volt, csak az idegesség..

De sztem nyugodtan hivd fel emiatt, az a biztos.

Előzmény: Klaudia Castiglione (541)
ligustrum Creative Commons License 2008.10.07 0 0 545
Mindenki eltünt??   :-(
Ági1975 Creative Commons License 2008.09.25 0 0 544
Szia,

Küld el nekem is légyszíves a dtnm@freemail.hu -ra.

Most készülök én is szemöldöktetoválásra, majd szemhéjra is.
A wellness kozmetikát néztem én is, de jól jönne infó első kézből.

Üdv. Ági
Előzmény: $ummerGirl (542)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.09.02 0 0 542

Szió!

 

Mailre ment a válasz!

Előzmény: Klaudia Castiglione (541)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.09.02 0 0 541

Szia SummerGirl!

Nagyon szuper, érdekel minden infó a sminktetováló kozmetikusról. Ha tudsz akkor küldj képet a szemhéjkontúrodról. Mi a véleményed a munkájáról? Anyagiakról? Stb...

Az e-mailemre is írhatsz: nagy-klaudia@freemail.hu

Köszi!! :)

Klaudia

Előzmény: $ummerGirl (540)
$ummerGirl Creative Commons License 2008.09.01 0 0 540

Szia!

Én voltam nála szemhéjkontúrt csináltatni.

Ha érdekelnek még infok, szólj.

Előzmény: Klaudia Castiglione (539)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.21 0 0 539
Köszi szépen! :) a segítséget is köszönöm, remélem jó lesz és nem rontják el. :)))
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.21 0 0 538
Szia! A nevét ismerem, de sajnos a munkáit nem, így ajánlani sem merem. Remélem szép leszel, minden jót neked!!!
Előzmény: Klaudia Castiglione (537)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.17 0 0 537

Szia Tiffany!

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!

Én is utánanéztem ennek és találtam egy elég jónak tűnő sminktetoválót, ő is LTL-el dolgozik. itt találtam rá: www.wellnesskozmetika.com Gárdai Éva mesterkozmetikus és sminktetováló.

Esetleg hallottatok már róla valamit? Valóban szépen dolgozik?

szia:

klaudia

Előzmény: Tiffany2006 (536)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 536
Szia! Természetesen meg lehet csinálni nagyon hasonlóra, mint ami a képeken van, de ezeken a képeken sem tetoválás van úgy látom. A szájszín lehet ilyen, de nem lesz ilyen fényes az biztos, mert ez rúzs. A képen a szem is ceruzával vagy tussal van, én már csináltam ehhez hasonlót. A lényeg az, hogy mindenképpen rajzoltassál ki mindent, mielőtt tetoválásra kerül a sor és csak akkor engedd hogy elkezdjék amikor már teljesen elégedett vagy a rajzzal. Nézd meg a www.sminktetovalas.hu oldalt, ő ltl technikával dolgozik, ha nem sajnálod illetve megengedheted magadnak anyagilag. Nagyon szépen dolgozik, de itt a fórumon van liqustrum ő is szépen dolgozik szintén ltl technikával. Ha olcsóbb megoldást keresel én is tudok neked segíteni. Üdv.
Előzmény: Klaudia Castiglione (534)
ligustrum Creative Commons License 2008.08.17 0 0 535
Szia,

A szájnál a félsatír azt jelenti, hogy a kitetovált kontúr színével haladnak a száj belseje felé, de legbelül megmarad a száj természetes színe. Tehát egy szép átmenetet képez a "tetovált szín" és a saját szájszín. Szerintem manapság nem is tetovál senki a szájtól nagyon színben elütő kontúrt, nem is szép és szerencsére már nem is divat.
A képen egy teljes satírnak megfelelő rúzsozott száj látható szájfénnyel.
Csak bíztatni tudlak, hogy vágj bele, naggyyyon kényelmes! :-)
Előzmény: Klaudia Castiglione (534)
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 534

Az ajkaimat pedig ilyen színű satírral szeretném besatíroztatni. Csak azt nem tudom még, hogy a teljes satír és a fél satír között mi a különbség? Ha én ilyen hatást akarok elérni, mint ami ezen a képen van, akkor nem elég a félsatír? Igaz? És a szájkontúrt pedig pont így szeretném, mint ezen a képen. Nem akarom, hogy olyan erőltetett legyen. Szinte olvadjon egybe a satír után kapott szájszínemmel, csak kicsit legyen sötétebb. Meg lehet csinálni így? Nagyon szeretnék egy komplett sminktetoválást. Rengeteget költök sminkszerekre. De nem is ez a probléma, hanem az, hogy állandóan elkenődik a sminkem, de ha nem vagyok kifestve nem érzem jól magam.Mindig toppon akarok lenni, reggel is ha felébredek és a strandon is. Anyumnak ki van tetiváltatva a szeme, de nekem azért nem tetszik, mert nem megy végig a szem belső sarkáig és nagyon vékony. Ha olyan hatást akarok elérni mint annak a szőke hajú csajszinak a szeme ami a képen is volt, akkor nem elég ha a vékonyabb szemhéjtetoválást választom. Hogy működik ilyenkor? Mit kell kérnem a tetováló kozmetikustól??

Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 533
A szemöldök formáját pedig ilyenre akarom csináltatni. A szálazó technikával meg lehet így csinálni, hogy pont ilyen legyen mint ezen a képen? Vagy legalább nagyon hasonló!?
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 532
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 531
Ilyen szem tetoválást akarok. Hogy a szem belső sarkáig legyen kitetoválva.
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.16 0 0 530

Szia Tiffany!

Igen, a képen lévő nő száján nincs semmi extra kontúr, nekem is csak olyan kell, ami nagyon természetesnek hat! Tehát nem akarok pirosas kontúrt. :)

Nagyon jó lenne, ha a szemöldökömet a szálazási technikával megtudnák csinálni olyanra mint ami a képen van.

A szememnél pedig úgy akarom, hogy egzotikus tekintetem legyen. tehát a szem belső sarkáig akarom kitetováltatni. Tudom, hogy ezt kevesen vállalják el, mert fenn áll a szemen kialakuló hematóma kialakulásának veszélye. De szerintem ezt is ki lehet kerülni. Szerinted?

 

Előzmény: Tiffany2006 (528)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 529
Szia! A szemöldök teto gyógyulási ideje legalább 1 hét és nem lehet vele napozni valóban.
Előzmény: Warnika (527)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 528
Szia! Ha a szemöldöktetoválást abszolút természetesre akarod, akkor nem satírozva csináltatod, hanem szálas technikával. Ez a szemöldök ami a képen van szerintem nincs tetoválva, legalábbis ahogy itt ki lehet venni nem úgy tűnik, de nagyon hasonlóra meg lehet csinálni. A szemkontúrt abszolút, a szájnál nekem úgy tűnik hogy ez egy rúzs, vagy szájfény de satírozással el lehet érni egy ilyen hatást. Üdv.
Előzmény: Klaudia Castiglione (525)
Warnika Creative Commons License 2008.08.15 0 0 527

sziasztok,

mennyi idő a gyógyulása a szemöldök tetkónak? tuti nem lehet vele napozni? én ma csináltatnám, de most megyek 2hét szabira, nem szeretném ha emiatt elrontanám az egész nyaralást...

Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.13 0 0 526
Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.13 0 0 525

Mutatok egy képet is, hogy milyen színű és formájú komplett sminktetoválást akarok.

Szerintetek lehet egy szemöldöktetoválás ilyen, mint ezen a képen?

Klaudia Castiglione Creative Commons License 2008.08.13 0 0 524

Sziasztok! Már elég régóta gondolkoztam azon, hogy betetováltassam-e a szemhéjam, a szám és a szemöldököm. És úgy döntöttem, hogy belevágok. CSak az a baj, hogy félek attól, hogy elrontják.

Nagyon természetes hatást akarok. A szemöldök satír mi is tulajdonképpen?

Természetesen meg akarom tartani a szemöldökszőrszálakat mert szerintem úgy természetesebb a hatás.

 

Tiffany2006 Creative Commons License 2008.08.02 0 0 523
Köszönöm szépen! Írnál róla valamit az emailemre? Ár, hány órát használt? erga56@freemail.hu
Előzmény: oakleyman (522)
oakleyman Creative Commons License 2008.07.30 0 0 522
Használt Long-Time -Liner eladó!
Előzmény: Tiffany2006 (392)
Neophrone Creative Commons License 2008.07.23 0 0 521

Szia

 

Végleges szőrtelenítésre megoldás a lézer. A tetoválás nem befolyásolja amennyire tudom. Egyébként szerintem sem érdemes eltüntetned a szemöldököd, kivéve, ha a természetes vonala különbözik attól, amit tetováltatni szeretnél. Én Ligustrumnál voltam és elégedett vagyok vele. www.longtime.hu (Ajánlottam már másoknak is.)

Sok sikert.

N.

Előzmény: CassidyRamone (519)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.07.21 0 0 520
Szia! Miért akarod a szőrszálaidat eltüntetni? Sokkal természetesebb hatása van ha a szőr ott marad és alatta van a tetoválás, ha csak nem teljesen más formát akarsz. De Te tudod... Igazából vannak végleges szőrtelenítési módszerek, találsz itt a neten is többet, de hogy mennyire végleges azt majd meglátod. Én Budapesten a XXI. ker.ben tetoválok, ha gondolod írj. erga56@freemail.hu
Előzmény: CassidyRamone (519)
CassidyRamone Creative Commons License 2008.07.18 0 0 519

Ciasztok! :)

Azt szeretném kérdezni,h szemöldök tetováltatás után a szőrszálak ugyanugy újra nőnek?Nincs vmi végleges szőrtelenitő megoldás?

És tudnátok nekem vmi jó szalont ajánlani,ahol szép szemöldököt tetoválnak?(valahol Bp-en ,vagy Szenendre környékén)

 

Előre is köszönöm :)

Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!