Keresés

Részletes keresés

fűzfán fütyülő rézangyal Creative Commons License 2003.01.14 0 0 108
Én olyannal találkoztam, aki tényleg csak nézni akarta, és verni rá. Na ja, ritka lehet. Magam is meglepődtem. :-)
Előzmény: Sutan (107)
Sutan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 107
Egy harmadikat kihagytál: csakis kizárólag nézi, s nem száll be, nem veri ki.:-))

Szvsz általában elég ritka, ha vki csak tisztán nézője akar lenni egy ilyen esetnek. S az is az, ha "csak" kiveri rá, de biztos vannak ilyen pasik is.

A többség esetében a feleség/barátnő élvezetének látványa, annak izgató volta a (többes, hármas) szexuális kapcsolat része.

Előzmény: fűzfán fütyülő rézangyal (105)
Anus Creative Commons License 2003.01.14 0 0 106
Én nem emlékszem itt olyanra aki csak nézi,nekem úgy tűnt, ez az izgatás része,de minden esetben tevékenyen részt akarnak venni a férfiak is.
Remélem, nem értettem félre!
Előzmény: fűzfán fütyülő rézangyal (105)


fűzfán fütyülő rézangyal Creative Commons License 2003.01.14 0 0 105
Miért mosódik össze ebben a topikban a hármas szex azzal az esettel, amikor a pasi csak nézi, hogy megdugják előtte a nőjét? Úgy értem, hogy nem "eleinte nézi", aztán beszáll, hanem nézi, kiveri rá, és kész.

Szerintem ez minősítetten nem ugyanaz a két eset.

Fourty Creative Commons License 2003.01.14 0 0 104
És ettől még nem lesz spontán a dolog.
Előzmény: Sutan (102)
Anus Creative Commons License 2003.01.14 0 0 103
Én leforgattam leki szemeim előtt a jelenetet. Háát kevésbé volt erotikus,viszont nagyon röhejes,a vége pedig akár drámai....
Teljesen igazad van.!! "Látod" a történést??
Előzmény: Sutan (102)
Sutan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 102
Ebben egyetértek. Egy in flagranti nagyon kellemetlen szituációt eredményezhet a harmadik félnél, még akkor is, ha ő amúgy benne van egy többes kapcsolatban.
Előzmény: Anus (101)
Anus Creative Commons License 2003.01.14 0 0 101
Ez szerintem tipikusan az a helyzet, amiben legkönnyebben alakulhat ki,hogy a srác teljesitőképessége hogy úgy mondjam hirtelen hanyatlani kezdhet!
Én azt mondom, hogy ha ezt is választjátok,előbb alakitson ki vele az asszony egy beszélgetést a szexről lehetőleg négyszemközt, ahol kipuhatolja,mi a srác véleménye a hármas szexről, (van akinek ez nem tetszik)és világossá teszi,hogy nektek ez bejön.Igy legalább nagyobb az esélye, hogy a férj megjelenésekor nem ugrik ki azonnal ezerrel az ablakon mielőtt még bármit szólhatnátok,hanem marad még egy "kis" ideig. :-))) Na jó, ez az én véleményem.....
Előzmény: fvs (100)
fvs Creative Commons License 2003.01.13 0 0 100
Teljesen spontán szituáció:

Feleséged otthon tesz|vesz. Ok. Srác Nálatok tesz|vesz. Feleség megun, srácra rá. Te szinte ekkor haza. Nagyon hihetetlen, de komolyan? Szerintem még belefér. Ti úgyis tudjátok, mit akartok, a srácot lenne érdemes meglepni! Persze szvsz.

Én is megosztom a párommal az itt olvasottakat. :)) Hasonló megfontolások miatt...
F

Előzmény: birbigli (98)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 99
Azt kívánom hogy jöjjön össze és legyen tökéletes! És gratulálok a feleséged bátorságához! Nálunk elképzelhetetlen lett volna és még az is, hogy a feleségem hálózzon be valakit!
melch
Előzmény: birbigli (98)
birbigli Creative Commons License 2003.01.13 0 0 98

Nálunk érik a helyzet.A feleségem szimpatizál egy srácal, aki gyakran megfordul nélunk( frissen családi házba költöz?,felújítók vagyunk) munka ügyben, de a srác állítólag nem vesz a lapot, illetve a feleségem ne tudja értésére adni a dolgot.Er?ltetni, pedig, úgy gondolom, ahogy már írtam, a spontaneitását venné el,s úgy már nekem sem lenne hozzá kedvem.
Szoktam a feleségemnek mesélni a topicban olvasottakról, ez segít, mert látja, hogy nem csak én vagyok egyedül ilyen beállítottságú.
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 97
A pacal nem jó példa! Mert azt én sem értem hogy hogy szeretheti valaki. :))
Előzmény: fvs (95)
fvs Creative Commons License 2003.01.13 0 0 96
leírta=leírtam. A stilisztikai hibát most nem javítanám ki...
F
Előzmény: fvs (95)
fvs Creative Commons License 2003.01.13 0 0 95
A pacal akkor már jobb példa lett volna. :))

Egyébként pont úgy fogalmaztad meg, ahogy én is elkpzelem ezt. Asszem, 2x is leírta, hogy igazán ezt leírni nem lehet. Vagy izgat valakit, vagy nem. 3asra fel!
F

Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 94
Sziasztok! Na látom az kell a topic beindulásához, hogy pár napig ne nézzek be! :)

Örülök, hogy jópáran megosztották véleményüket és megerősítettek abban a hitemben, hogy nem vagyok egyedül.

Arra kérdésre, hogy miért jó az nekem, hogy látom ahogy a feleségemmel szeretkezik valaki egyszerűen és bonyolultan is lehet válaszolni.

Azért jó, amiért a marhapörkölt. Jó érzéseket, kellemes borzongást, emelkedett lelki állapotot, szexuálisan többszörös izgalmat okoz. Igaz a marhapörkölt nem! :) A példát csak azért hoztam, mert van aki szereti a marha pörköltet van aki nem. Aki nem szereti, annak nagyon nehéz elmagyarázni, hogy mit érzek amikor eszem. Ezért aki kíváncsi arra, hogy mit érzek, amikor szeretkeznek a feleségemmel az gondoljon arra az érzésre, ami saját maga számára a legjobb, amikor a partnerével szeretkezik.

Nem érzek sem többet sem kevesebbet. Kettesben is tökéletesen ugyanazt érzem, mint hármasban. A hármas inkább egy olyan érzés most még, mint amikor kettesben valami újat próbáltunk ki még anno. Képzeld azt el, amikor egy olyan dolgot próbáltatok ki a pároddal, amiről előtte már álmodoztál, aztán megbeszéltétek és utána a gyakorlatban megvalósítottátok. Ami ha tetszett utána akár rutinná is válhatott. Persze mi még koránt sem tartunk a rutinnál, sőt még rendkívül az elején vagyunk, éppen ezért az érzés egyedi, különleges és izgató.

Sőt nem is szeretnénk ha rutinná válna. Azt szeretnénk ha ez megmaradna különleges szexuális desszertnek. Illetve szerettük volna mielőtt nejem úgy döntött, hogy nem szeretné többé a hármast. Bár ez a nem szeretné szerintem nem is miatta, hanem miattam van. Aki olvasta eddigi írásaimat az tudja, hogy az utóbbi időben gondok adódtak a házasságunkban. Nem a 3as miatt. Viszont pár hete rákapcsoltam és csak réges rég tapasztalt szeretetet és szerelmet vittem a családba. És pár napja ismét felragyogott a reménysugár. Szóval mindennek és az ellenkezőjének is én vagyok az oka bizonyos tekintetben. És ez jó érzés, mert tőlem függ, hogy mit hozok ki belőle.

melch

fűzfán fütyülő rézangyal Creative Commons License 2003.01.12 0 0 93
Levelezésben állunk.
Előzmény: fvs (92)
fvs Creative Commons License 2003.01.12 0 0 92
Nyilván leveled érkezett.
FVS
Előzmény: fűzfán fütyülő rézangyal (91)
fűzfán fütyülő rézangyal Creative Commons License 2003.01.12 0 0 91
Írj egy mailt. Meglátom, mit tehetek. :-)
Előzmény: fvs (90)
fvs Creative Commons License 2003.01.12 0 0 90
Igaz, amit írtál. Az első próbálkozásunk teljesen spontán helyzet volt, és mint ilyen, a legtökéletesebb! Viszont a másik srác nem működött, ezért fuccs. Azóta pedig csak előre megbeszélt találkozásokat tudtunk összehozni (másokkal), viszont aprobléma ugyanaz. Nekünk menne a párommal, mindig a harmadik személlyel van a gáz. És hát ha nincs sikerélmény, idővel elmegy a kedve az embernek. De még nem adtuk fel! :)
FVS
Előzmény: birbigli (89)
birbigli Creative Commons License 2003.01.12 0 0 89

Mint korábban említettem volt, nálunk is csak fantázia szintjén m?ködik a dolog, de akkor nagyon.
Nem a féltékenység az akadály, hanem a megfelel? személy és alkalom.
Igazából úgy tudom elképzelni,mint kvázi egy vélet-
lenül megtörtén? dolgot,különben az én kis érzékeny feleségem rögtön riadót fújna.Pedig van egy két ismer?sünk, aki virtualisan már volt velünk többször is, de el?re lebeszélve nem biztos,hogy benne lenne, csak, ha úgy adódna.Na, ez elég körmöntfontra sikeredett.
Szerintem nagyon fontos, a mi esetünkben a másik férfi lelke is(persze a teste se legyen johngoodmani), ha nem durva, intelligens, érzékeny,
de elég rámen?s, a feleségemnél nyert ügye van.
Majd egyszer!
Ki tudja... Creative Commons License 2003.01.12 0 0 88
Sziasztok.

A topictémánál maradva: én sem tartom beteges dolognak a 3ast, sőt kifejezetten kellemes is lehet. _De!_
Én megpróbáltam a párommal, és egy harmadik sráccal. Igen bonyolult volt, mire összejött, de végül sikerült. A srác régi jóbarátom, tehát a probléma vadászpuskával történő megoldása semmiképp sem volt alternatíva :-)), legfeljebb abban nem voltam biztos, hogy a felénél nem mondom azt, hogy elég.
Végül nem mondtam, végigcsináltuk, de azt hiszem, mégegyszer ilyen felállásban nem mennék bele.
Ha mondjuk a barátom meg én lennénk, plusz egy _idegen_ nő, akkor igen. De többet sem az én páromat nem osztom meg mással, sem más párjába nem "pofátlankodom" bele. Pedig nálunk mind3an benne voltunk, nem voltak "nézeteltérések" a témában, és egyik részről sem volt negatív visszajelzés, de azt hiszem, nem tenném meg újra.
Ha legközelebb megint úgy érzem, hogy ilyesmit szeretnék, akkor majd a haverral felkeresünk valami igen-igen jól kinéző prostit, aztán hajrá.
De maradandóan meg tudja rontani egy ilyen affér akár a baráti- akár a párkapcsolatot (bár hála istennek nálunk egyik sem történt meg).
Nem biztos, hogy világos voltam, de igyekeztem... :-))

Én.

genyanya Creative Commons License 2003.01.12 0 0 87
jahh, de mint sok közülük, igaz.

persze az ott nem "semmi", hanem "semmit" akar lenni. ..

Előzmény: kötekszem tehát vagyok (84)
kötekszem tehát vagyok Creative Commons License 2003.01.12 0 0 86
Közhely?

(mondom, hogy van mit tanulnom még -tőled)

Előzmény: fűzfán fütyülő rézangyal (85)
fűzfán fütyülő rézangyal Creative Commons License 2003.01.12 0 0 85
A legnagyobb közhely egy közhelyre azt mondani, hogy közhely.
Előzmény: kötekszem tehát vagyok (84)
kötekszem tehát vagyok Creative Commons License 2003.01.12 0 0 84
közhely.
Előzmény: genyanya (78)
fvs Creative Commons License 2003.01.11 0 0 83
:)) ok

FVS

Előzmény: genyanya (82)
genyanya Creative Commons License 2003.01.11 0 0 82
Jujj! Nehogymár megsértődj, nem neked szólt! Arra vonatkozott, hogy ha látják a hálóban rokonok, ismerősök a tükröt, nem érdekel, mit gondolnak.:)
Előzmény: fvs (81)
fvs Creative Commons License 2003.01.11 0 0 81
uff. én beszéltem... És csak a jó szándék vezérelt.

FVS

Előzmény: genyanya (80)
genyanya Creative Commons License 2003.01.11 0 0 80
OFF
Jó az az ágy mellett is, akár szekrényen, akár falon. A hálószoba meg abszolut magánszféra... senkinek semmi köze hozzá, hogy mit tartunk ott, és mit nem.
Előzmény: fvs (79)
fvs Creative Commons License 2003.01.11 0 0 79
Itt szintén esik szó arról, amit mondtam.

FVS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!