Keresés

Részletes keresés

gardiosa Creative Commons License 2009.07.04 0 0 748
Sziasztok! Nem kell aggodni holnaptol se a rendes árban lesz a viz olcsóbb lesz,egy darabig egyik üzletnek sem kell vizet rendelni. Az akciok meg azért voltak mert honap végén az embereknek kevesebb pénzük van ez a vevö csalogatás, most hogy fizetést kaptak az emberek ugyis fognak vásárolni ha akcios ha nem. "üzletpolitika". Kitartás mindenkinek.
Előzmény: robot???? (747)
robot???? Creative Commons License 2009.07.04 0 0 747
nekünk 11 raklap viz jött! Még a fejünk tetején is balfivíz van! Én 14 zsugór vizet vettem!!!!!!!!!!!
hcrs Creative Commons License 2009.07.04 0 0 746
Vettem két zsugor bal**** vizet hogy fogyjon, mert a nyolc raklapból, ha egy elfogyott!!! Tök jó lehet tárolni a bal**** vizet! Kitartás!
vanillia. Creative Commons License 2009.07.03 0 0 745
A kedves vezetőség vajon tényleg komolyan gondolta, hogy a sikeres szülinapi akció után még valaki bejön a meghirdetett akciójukra?! Arra lennék kíváncsi, de mint látom nem csak egyedül én, hogy mit fogunk csinálni azzal a rengeteg leosztással aminek negyedét sem tudjuk eladni?! Végül is tudomásom szerint mindenhova akkora raktárat sikerült építeni, hogy simán eltárolgatjuk a leosztást, nyugodtan leküldhetik egy héttel előre meg majd az akció után néhány hétig hónapig! Ez megint egy sikeres akció volt! Érdeklődve várjuk a következőt, de ha lehet valami hasonló nagyon jó akció legyen ám! Meg lehetőleg ilyen termékekből amik minden második héten egyébként is akciósak! Tényleg egy kérdés, nem lehetne végre már valami mást is leakciózni, 2-3 hetente mindig ugyan azt kell?!
hcrs Creative Commons License 2009.07.03 0 0 744
Vettem szörpöt!!!! Köszke Vezetés!
Igen a sok bal**sz víztöl alig férünk, de szerintem azt nem fogják vinni, no de majd vasárnap a döglött pulykamelle ... hm, de jó, nem melózom...!!! :)
eladó1234 Creative Commons License 2009.07.03 0 0 743
sziasztok.Telle a tököm a sok sárga sinnyével, de nem bajj mert a sok balfival majd leöblitem a raktárba semmi sem fér el tölle..A mirelitt cuccnál melozok szerintem itt megint lessz balhé mert sokan lesznek az tuti elöre félek. de nemadom fel!!!!!ja.és ugyis veszek belölle megoldom,csá
P.Sziporka Creative Commons License 2009.07.03 0 0 742
A jó leltárosnak is kell zséget számolnia,ha az ismert hiánya nagyobb ,mint az ismeretlen.,vagyis több a selejt %-a, mint a lopás %-a,nem kell ahhoz pirosba,vagy villogóba lenni,. van olyan rossz leltáros bolt,ahol nem kell számolni zséget ,mert nagyobb az ismeretlen hiánya,mint az ismert...vagyis többet lopnak náluk...Nálunk is megmaradt a fele dinnye,mindannyian vettünk,nem érdekelt,hogy nem lehet.szerintem van olyan bolt,ahol ha a dolgozók nem vettek volna dinnyét,nem is nagyon lett volna belőle forgalom.köszönhető ez a szülinapi bulinak!megkaptam tegnap az összes Balfit,azt vajon mikorra fogom eladni!?
Előzmény: takarítógép (736)
hcrs Creative Commons License 2009.07.03 0 0 741
Igen, lesz kiskapu, ma véletlenül köztes leszek, 7töl11ig, meg4töleste9ig, így szörpért sorba fogok állni!! Veszek, kedves Vezetőség, talán még jutni is fog!
Kitartás kollégák!
Előzmény: horgász a pácban (740)
horgász a pácban Creative Commons License 2009.07.02 0 0 740
Tudjátok minden szabály annyit ér mit betartanak belőle! Keresd meg a kiskaput s lesz neked is!! Csak ésszel!
hcrs Creative Commons License 2009.07.02 0 0 739
Nálunk is maradt rohadnivaló sárgadinnye, de mivel a müszakosnak nem lehetett vásárolni....Tudod, a délelöttös müszakos müszakkezdetekor vásárolhat, meg ha leszerelt, kiment a boltból, és visszajött bevásárlókocsival!!!
Ez így a szabályos, ugye tudod?! :)
Előzmény: takarítógép (738)
takarítógép Creative Commons License 2009.07.02 0 0 738
nálunk vehettél volna a 24ládából megmaradt 23.....ez ám az akció!!!selejt kié??????bolté,??ki osztotta le?????
Előzmény: hcrs (737)
hcrs Creative Commons License 2009.07.02 0 0 737
Tisztelt Vezetőség!

Nagyon - nagyon köszönöm a heti akciót!
Köszönöm, hogy délelőttös műszakba voltam, és NEM tudtam akciós sárgadinnyét venni! Nagyon köszönöm!
Mi gürizünk a kasszába, osztjuk a kártyát, kérdezzük az irámyítószámot, figyeljük a rézbőrű lopósokat, és még akciósat se vehetek?!?!?!
KÖSZÖNJÜK Nektek!!!
Kitartás kollegák!
takarítógép Creative Commons License 2009.07.02 0 0 736
csak annak kell zöldség leltárt csinálni akinek rossz a leltáreredménye......az akcióváltás szerdánként van ez csak kivétel volt az áfa átállás miatt!!!!!
Előzmény: P.Sziporka (735)
P.Sziporka Creative Commons License 2009.07.02 0 0 735
akkor nektek nagyon jó lehet merthogy minden héten kedden,mostmár :akció váltás,zség leltár,meg még amit kitalálnak hozzá,hogy jól érezzük magunkat!!!
Előzmény: robot???? (733)
Saman26 Creative Commons License 2009.07.01 0 0 734

Sziasztok!

 

Hát már nekem is tele van mindenem a pennyvel.Amit hétről hétre művelnek velünk az már nem emberi,de már nem is állati.Külön faj lettünk:)

1 éve vagyok náluk,de nem tudom meddig bírom még!Elegem van nekem is a 6 helyett 12 órából!A heti akciókhóz meg megint csak gratulálni tudok a fentieknek!

Azt hogy áru lesz biztosítva elég meg felejtsétek el!A kajajegyre én is nagyon kivi leszek.Ja és azt se felejtsem el,hogy már nem elég kasszáznom,kártyát adnom és irányítót kérdeznem már az összes vevőt is mi figyeljük árgus szemekkel,mert elvették az őrzést.És ha lopáson kapsz egy "romát" majd még kezdhetsz rettegni is legalábbis felénk,mert tuti történni fog valami (kocsiddal,motoroddal vagy veled).De ez nem baj!Mi rá a válasz?Nem fizetjük ki a kárt,ne figyelj oda legközelebb.Ha meg nem figyelsz oda akkor meg mennyi a leltár hiány!? 

Valamit tényleg jó lenne már tenni!

Hajrá pennysek egyszer csak össze jön!?? 

robot???? Creative Commons License 2009.07.01 0 0 733
szia!
Nekünk nem kellett csinálni lehet hogy kimaradtunk valamiből?
Előzmény: P.Sziporka (732)
P.Sziporka Creative Commons License 2009.07.01 0 0 732
szerintem a zség leltárt kifelejtetted!vagy nektek nem kellett??
ma is lesz ár csere,de már nem annyi mint tegnap!úgyhogy harcra fel!
Előzmény: robot???? (731)
robot???? Creative Commons License 2009.06.30 0 0 731
Sziasztok!
Na ez az árcsere nem volt piskóta+még a hozzá jövő teljes pénz leltár +az akció kipakolása! De belehúztunk és féltízre meg is csináltuk! Pörögtünk mint a ringispíííííííííííír! Tuti hatékonyak voltunk!!!!!!!!!!!!
Jó éjt mindenkinek!
gardiosa Creative Commons License 2009.06.30 0 0 730
Hello! Valahol igazad van,bár tudnék olyan boltot irni ahol rendbe van minden ugy mennek a dolgok ahogy kell de lehet azért egerük van. Nem birálni szeretném a vezetök munkáját problémák mindenhol vannak amik megoldásra várnak minden boltba a dolgozok csapat munkát végeznek de ha egy is kilog közülük már nem ugy mennek a dolgok föleg ha a létszám is kevés és a dolgozokbol az utolso szuszt is kihajtják,de kitartás én tudom hogy változás nem nagyon lesz az elkövetkezö idöbe csak mégtöbb elvárás és feladat amit meg kell oldani mivel ezt vállaltuk föleg a vezetök.
Előzmény: P.Sziporka (729)
P.Sziporka Creative Commons License 2009.06.30 0 0 729
szia!ha a tervez nem engedélyez több embert,az üv.nem tehet semmit abból gazdálkodik amennyije van!!itt egyedül a hatóság tehet valamit, ha kijelenti,hogy az ÁNTSZ által megszabott tisztasági feltételek ennyi létszámmal nem megvalósítható és megköveteli a magasabb létszámot.mert nekem ne mondja senki hogy az Ő boltja 100%-ban fel van töltve,nem áll a sor a kasszánál, csilli-villi a bolt és a raktári szakosított rend is megvan,a padlóról lehet enni nincs egere,a régió vezető mindent 5-re értékel,mert ezt nem hiszem el! esetleg ha a hátam tollas lenne,talán!!?mert van olyan bolt is ahol 2és fél ember van 1 műszakban.mert a tervez így döntött!!!annyi ember elég annak a boltnak!!Hatékonysági táblának mindig jónak kell lenni,mert ennél a cégnél a hatékonysági táblázat a meghatározója a létszámnak!emlékezzetek vissza mi volt év elején!!??hazaküldözgettük az embereket!
Előzmény: gardiosa (728)
gardiosa Creative Commons License 2009.06.29 0 0 728
Szia! Igazad van igy nem lehet dolgozni.Miért nem vesz fel az üzlet több dolgozot? Sok mulik a TV-n is hogy milyen a hozáállása meg a tietek mennyire ütitek a vasat a létszám miatt.Nem??
Előzmény: horgász a pácban (727)
horgász a pácban Creative Commons License 2009.06.29 0 0 727
Sziasztok! megnézem azt a vezetőt aki megmutatja, hogy kell megszervezni a munkát reggel 1/2 6-tól 1 mü.v. 1 dolgozó 7-tól + 1 fő természetesen 6 órások. /min. 2 kassza megy mert forgalom van /Lenne nagyobb is/ ez de. műszak, a du. legkorábban 2-re jön. Kérdem én a müv. a déli órában kit irányítson? A dolgozó húz rá 2 órát. hogy le legyen fedve a műszak.Igigylem a műv. maga főnöke mivel ő a zöldséges, a tejes és a szalámis felelős is, de a bolt is csillogjon!
gardiosa Creative Commons License 2009.06.28 0 0 726
Szia! Szerintem lényegtelen hogy ki vagyok ezen az oldalon mindenki egyforma. Szerintem nem minden üv. veszi emberszámba a dolgozoit de vannak kivételek csak te még nem találkoztál vele. Azok az üv, akik 12órát dolgoztatnak a dolgozoikkal hát bátrak és embertelenek,napi 8v6 órába is el lehet végeztetni a munkát csak szervezés kérdése. A 6000ft-os kajajegy állitolag lesz már  a jövöhéten. Kitartás neked.
Előzmény: Wild-Angel (725)
Wild-Angel Creative Commons License 2009.06.28 0 0 725
Lányok,fiuk kitartás az elkövetkező napokra,pihenjetek rá,mert van mire.....Egyetértek azzal az állitásoddal,hogy nem csak seggnyalással lehet feljebb jutni,bár nagy mértékben kell hozzá az is...(saját bőrömön tapasztaltam) nem tudom te mit csinálsz az üzletben,feltételezem főnök vagy,de szerinted ezt csinálja egy főnök,amit ebben a hálózatban csinálnak a főnökök???????????raklap,zöldség,12 óra,stb koszosabbak mint a dolgozók,elvégre példát kell mutatni..szóval ezért kell segget nyalni,hogy ide eljusson az ember erre a pozicióra!!!!!! Nem tudom ki kapta meg azt a bizonyos 6000ft-ot,de állitólag senki...
Előzmény: gardiosa (723)
gardiosa Creative Commons License 2009.06.26 0 0 724
Helloka! Lesz jövöhéten bolondokháza nemelég a szülinapi akcio még mellé csináltak párszázas akciot. Az akcios termékekböl lesz amennyi lesz megint ölni fogják egymást az emberek meg persze minket dolgozokat. Jo hétvégét mindenkinek és nyugodt hetet a jövöhétre.
Előzmény: trinit (716)
gardiosa Creative Commons License 2009.06.26 0 0 723

Nem minden "KISFÖNÖK" seggnyelásal jutott feljebb!!

Előzmény: tucosn1 (722)
tucosn1 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 722
A párom a napokban írt alá "velük" egy munkaszerződést. sajnos kell a munka. De azt az embertelenséget, pedig sajnos a mai világban van belőle bőven sehol nem tapasztaltam, mint ennél a cégnél. A hálózat külföldi, ezért szidhatjuk őket, de a szemétségeket, embertelen bánásmódot, sajnos a seggnyaló felkapaszkodott KISFŐNÖK honfitársaink követik el. ehhez a cégvezetés csak bólogat és asszisztál. Érdek képviselet meg semmi. Nem tetszik takarodj. Száz szerencsétlen áll a helyedre. Előbb-utóbb ezt a szemléletet ki kellene takarítani az országból, mert ITTHON leszünk RABSZOLGÁK.
jason38 Creative Commons License 2009.06.26 0 0 721
Sziasztok!

Ebben az országban majdnem mindenkinek van szakszervezete....nekünk is! Sajnos róluk csak akkor hallani, mikor az X-et a nevük mellé kell tenni választáskor. Szóval ők nem látják hogy mi folyik itt, vagy nem akarják észrevenni. Lassan egy évtizede dolgozom ennél a cégnél de még egyszer nem hallottam hogy felemelték volna a szavukat a dolgozók védelmében!Ez példa nélküli, és elfogadhatatlan! Ugyanis ami itt folyik az a dolgozók jogainak a semmibe vétele. Ha volna olyan szakszervezetünk, amely a mi érdekeinket képviselné, akkor lehet hogy az ő szervezésükkel megvalósítható lenne valami figyelemfelkeltés. De amíg a szakszervezet olyan amilyen addig nem fog itt történni semmi!!!

Jó hétvégét!
Üdv!
P.Sziporka Creative Commons License 2009.06.25 0 0 720
szerintem ők sokkal többet kaptak érte,mint 6000ft,és nem "kizárólag" Pennyben beváltható kajajegyben..............!!
Előzmény: totálgáz (715)
P.Sziporka Creative Commons License 2009.06.25 0 0 719
Szia!
a sztrájkkal csak az a baj,ha nem vagyunk benne mindannyian,vagyis valamennyi bolt dolgozója,akkor egy kalap sz...t sem ér,ugyanis a munkabeszüntetők helyére a bevált gyakorlat szerint más boltból visznek embereket,pl.szabadnapjuk,vagy szabadságuk helyett mehetnek csicskázni!EZ VALÓBAN CSAK KÖZÖS ERŐVEL MEGVALÓSÍTHATÓ!!!
de szerintem mindig lesz olyan aki nem csatlakozik a dologhoz,vagyis nem látom sok értelmét.és nem is igazán változna meg semmi,szerintem!tehát marad a szebb jövő reményében az állás keresés!
Előzmény: trinit (716)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!