Keresés

Részletes keresés

H11 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 734
kedves zsanettka most olvastam a történeteidet, nagyon jók [image1]
Előzmény: zsanettka07 (571)
H11 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 733
Kedves pisistimi probáld ki a pelenkát egyszer , az sem rossz! [image1]
Előzmény: pisistimi (636)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.23 0 0 732
Üdv! szerinted hol lehet leginkább olyan nőket látni aki csaknem bepisilnek? Busz+álló, disco wcje... ?
Előzmény: Alfrédi (731)


Alfrédi Creative Commons License 2007.01.23 0 0 731

Sziasztok! Szeretnék beszállni Közétek. Én is pisimániás vagyok mióta az eszemet tudom.Inkább a tartogatósok mint az elázósok kasztjához tartozom.(olyan vagyok,mint two) Izgat az,ha nyilvános helyen,nők közelében kell iszonyúan pisilnem és nincs hová elmennem.Ennél már csak az lehet izgibb,amikor egy nő kerül ilyen szorongatott helyzetbe és kétségbeesetten próbálja visszatartani...Már óvodás koromban izgatott a kérdés,hogy mi lenne,ha az óvonéni nem tudna egyáltalán elmenni wc-re?Lehet,hogy örökké kibírná? Merthogy a felnőttek sosem pisilnek be.Vagy egyszer mégis bepisilne? Akkor még nem tudtam eldönteni. De egyre jobban érdekelt,hogy mégis mi történne.? Késöbb,mikor tudtam,hogy a felnőttek is egyszer bepisilhetnek szerettem volna látni egy ilyet. De sose láttam. Olyat viszont láttam,hogy nők láthatóan feszengenek,lábaikat X-be rakják,vagy csak térdeiket diszkréten befelé döntögetik esetleg egy halk "sz"hang kiséretében. Idővel megtanultam jól beazonositani ezeket a jelzéseket. Ilyenkor azonnal elfogott az izgalom. Minden mást kikapcsoltam és figyeltem a nő mozdulatait,igyekeztem nem lemaradni semmiről,hátha elcsiphetek valamit,,,mondjuk végre egy bepisilést.

folyt köv.

Sziasztok!

oldman2 Creative Commons License 2007.01.23 0 0 730
Nem boldogulok ezzel az oldallal... Ma nagyon béna vagyok. HELP!!!
Előzmény: peewomen (723)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.23 0 0 729
Jaja, úgy valahogy. Úgy kell csinálni, hogy ne kelljen takarítani utána, szabadban v fürdőkádban, esetleg pelusban. Arra is gondolj h az áldozati gatyát utána ki kell mosni és hogy ne bukj le általa. Szal vedelni kell, aztán beengedni. A bepisilést kül emberek más és más módokon élvezik. Javaslom h olvasgass bele a hozzászólásokba.
Sok sikert!
Előzmény: dicky21 (728)
dicky21 Creative Commons License 2007.01.23 0 0 728
Hm... Engem alapvetően nem érdekel(t) ez a fajta dolog (vagy lehet, hogy igen, csak nem jutott eszembe), de egyszer kipróbálnám. Azt sem tudom, hogy kezdjek neki. Leültök ruhában, és mehet a pisi? Vagy hogy? Valaki segítsen, please. :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.23 0 0 727
"egyszerűen elönt a melegség" hát... a pisi az ilyen szerencsére ::)))))))))))
Előzmény: piisrác (726)
piisrác Creative Commons License 2007.01.23 0 0 726

 

 Kedves pamall!

 

 Amiket írtál teljesen mintha magamat látnám,vagy az érzéseimet írtad volna le.

 Én is nagyon élvezem a bepisilés minden pillanatát egyszerűen elönt a melegség,egy kissebb eufória lesz rajtam urrá.

 Tulajdonképpen függövé tud tenni akinek ez bejön. Mi akik itt vagyunk mi valahol függők vagyunk,de inkább ettöl mint mástól.

Fantasztikus érzés BEPISILNI !!!

 Üdv:

Előzmény: pamall (714)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.23 0 0 725
Ma este én is regisztrálni fogok ugyan ezzel e nick-kel (ha még nincs ilyen név)
Már jó másfél órája "szenvedek" h majd bepisilek, de most el kell mennem, mert indulok itthonról és naon ciki lenne bepisilnem.
pamall Creative Commons License 2007.01.23 0 0 724
Tegnap regisztráltam az ajánlott oldalra. Nekem nagyon bejött. Lehet, hogy csak azért mert új vagyok, de tetszik. Chat közben teljesen eláztattam magam. Nem készültem fel kellően, ezért még mindig szárítgatom a székem.
Előzmény: peewomen (723)
peewomen Creative Commons License 2007.01.22 0 0 723

Szia. Amit tudok és merek ajánlani, mint bepisilős oldal.

www.szexchat.cwi.hu

Tele van jó képekkel és videókkal

 

 

 

 

Előzmény: jpuhi (679)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 722
Semmi gáz. :))
Nem vagy magad a nemtörténtsemmivel, én is itthon vok 1gyedül, de valahugy nincs kedvem "semmihez". Pedig ma már 1× rettentően kellett, de elpazaroltam. ??
Előzmény: Törölt nick (721)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 721
"Ha neked ez okoz nagyobb élményt nem nehéz megoldani. :))"
De nem is egyszerű.;)
Bocs, ma geci vagyok.:))
Amúgy mostanában nem volt élményem, de kitaláltam egy jó sztorit, amit majd ha nagyon unatkozom, leírok. Jó?
Előzmény: Törölt nick (718)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 720
Deeeeehogynem! Gratula!! és főleg h matek.
Aztán, ha a munka kész, jöhet a szórakozás. :))
Előzmény: pamall (719)
pamall Creative Commons License 2007.01.22 0 0 719
Tudom, nem sokakat érdekel, de a matekom ötösre sikerült!
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.21 0 0 718
Nahát! Én meg arra várok már mióta h lássak vkit bepisilni. Ha neked ez okoz nagyobb élményt nem nehéz megoldani. :)) Asszem 2nk vágyai találkoztak.
Előzmény: Törölt nick (715)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.21 0 0 717
Zsani! ne szívd mellre a ilyeneket.
Sokkal jobb lenne, ha a hozzászólók itt a fórumon írnák le megjegyzésüket, vállalva a nyilvánosság sokszínű reakcióját, különösen ha az illető személyeskedik. Tudomásul kell venni h nem vagyunk 1más játszópajtásai. Nagyobb tiszteletet kollégák!!
Zsanettka07 -nek kicsit különleges természete vagyon, de ő következetesen mindig ilyen és én pl kedvelem őt.
Előzmény: zsanettka07 (716)
zsanettka07 Creative Commons License 2007.01.21 0 0 716
Kedves Holló! Megkaptam mindkét levelet, azt amiben betegnek nyilvánítottál és azt amiben leribancoztál. Mindkettőre válaszoltam. Remélem elolvastad.
pamall Creative Commons License 2007.01.21 0 0 714
Sziasztok!

Nem vagyok én olyan gyáva, hogy eltűnjek, de tanulnom kell. Sajnos matek is van, nem csak az élvezet.
Már többször gondoltam, milyen vicces lenne, ha feleléskor bepisilnék!
Tanár úr feltenné a kérdést, én meg ijedt arccal állnék a tábla előtt. Néhány perc múlva, megjelenne egy sötétedő foltocska a lábaim között. Ijedten odakapnék és elsírnám magam. Tuti az ötös! Csak az a baj, hogy nincs négyszemközti feleltetés, a többiek előtt meg nem lehet megtenni. Nem szeretném, hogy hátralévő időmben kis pisisnek hívjanak.
Ja, tegnap este összejött egy kis buli. Már készültem rá, és vettem egy gyönyörű, egyszínű, vörös bugyit, csipke szegéllyel. Mivel most nincs állandó pasim, egyedül mentem el. Éjfél körül rájöttem, hogy egyedül fogok hazamenni is. A számításba vehető hímek vagy részegek, vagy bunkók voltak. Igazából nem bántam a dolgot, mert már a tudattól, hogy éjszaka felavatom új szerzeményemet, szépen benedvesedtem. Szerencsére, eszméletlen jó idő volt, így már az utcán kiengedtem néhány cseppet. Ez még nem látszott, de az nedves érzés nagyon beindított. Itthon - szüleim a hétvégéken elutaznak - sipirc a szobámba. Felsőruhák le, nagytükör beállítva. Utnak engedtem ismét néhány cseppet. Ez a legnehezebb, mert nagyon nehéz abbahagyni, de megéri. (Azért szeretem az egyszínű bugyikat, mert sokkal szebben látszik rajta az eredmény. Ha kicsit erőteljesebben felhúzom, az anyag bevág és még az is meglátszik, ahogyan a kezemmel szétdolgozom a pisit.) Az elélvezés határáig masszíroztam magam. Mikor már nem bírtam tovább, beleálltam a fürdőkádba és elengedtem magam. A kezem az anyagon átspriccelő aranysugár elé tettem. Csorgott végig a lábaimon, míg a két patak egyé olvadva el nem tűnt a lefolyóban. Ezután még nem mosakodtam le, előbb szétkentem magamon és a bugyit félrehúzva benyúltam magamnak. A lábaim remegtek a gyönyörtől és le kellett ülnöm pát percre a kád szélére. Mikor kicsit lenyugodtam, beállítottam a zuhanyrózsát az erős fokozatra és mosakodni kezdtem. Lemostam a lábaimat és nekikezdtem az intim részeknek is. Nagyon jó érzés, amikor az erős vízsugár szinte bepaszírozza az átázott anyagot a puncimba. Ekkor jött a következő orgazmus. Közel három felé járt az idő, mikor teljesen kimerülve, de kielégülten ágyba kerültem.

No, már megint leragadtam! Irány vissza ahhoz a ... matekhoz!

Ha lesz időm, jelentkezem! (Annak aki e-mailt küldött, fogok válaszolni, de türelem!)

Puszi: Magdi
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.21 0 0 713
Sztem majd teszi tiszteletét, ő belevaló lány, nem ijedős.
Többen sok szünetet tartanak, sorolhatnám, de az ő dolguk h írnak- e.
Remélem a végén nem csak én szeretek bepisilgetni 1 edül.
Előzmény: Törölt nick (712)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.21 0 0 712
Heló pamall Hova tüntél? Most mitől riadtál meg?
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 710
Ez valóban és milyen gazdag oldal. Első benyomásaim:
oldman2 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 709
Nekem a femaledesperation .com a kedvencem!
Előzmény: jpuhi (679)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 708
pamall írtam neked egy emailt
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 707
Köszi pamall!
Most megerősítettél abban h én is normális lehetek, mert, bár még pisis szexben soha nem volt részem, de így is teljes a dolog számomra és kívánom "szárazon" is. A kezdeményezés tényleg problémás nekünk, ha választani kell a 2 nem közül, akkor lányokhoz jobban "illik" ha bepisilnek.
Amúgy bíztatlak h maradj velünk nyugodtan és ne zavarjon, ha vki kicsit jobban elragadtatja magát; de sztem most ők is vették a lapot.
Előzmény: pamall (706)
pamall Creative Commons License 2007.01.19 0 0 706
Szia Two!

Igazából még nem tudtam eldönteni, hogy a fiúk bepisilése izgat-e. Eddig csak magamban, vagy valakivel együtt történt meg a dolog. Olyan még nem volt, hogy egy fiú kezdeményezett volna. Gondolom ezt olyan macsótlan eseménynek tartják, ezért titkolják és még maguknak sem merik bevallani, hogy jó.

Nekem is elég sok lelki problémát okozott az elején! Nem is az volt a fő gondom, hogy mások mit szólnak, mivel elég jól és sokáig el lehet titkolni. Az igazi gondot az okozta, hogy saját magamat úgy kell elfogadnom, hogy a bepisilés igazi szexuális kielégülést okoz. Két esemény segített tisztázni a helyzetet magamban:
1. Észrevettem, hogy titokban mások is élvezik a dolgot.
2. Nagyon jó a szex pisi nélkül is.
Ebből azt a következtetést vontam le, hogy teljesen normális vagyok, csak még egy kis plussz is van az életemben.


Azoknak, akik meg szeretnének nézni közben!

Nem hiszem, hogy bárhol is utaltam volna arra, hogy prosti lennék. Ez nem mutatvány, hanem egy életforma és azt csak azokkal szeretném megosztani, akikkel bizalmas/szerelmi viszonyban vagyok.

Ha így is megfelelek, szívesen maradok ezen az oldalon és örülnék, ha kölcsönösen megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat és történéseinket.
Előzmény: Törölt nick (701)
pamall Creative Commons License 2007.01.19 0 0 705
Szia Öreg Róka!

Most nem talált! Majd még dumcsizunk!
Előzmény: Törölt nick (702)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 704
Állítólag ő Madonna. Hát? Bisztos!?
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 703
De akkor honnét vannak a képei?? Tényleg nem lehet tudni h ki kicsoda. Én úgy gond h aki vállalja a személyes talit, az tényleg az, aminek mondja magát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!