Keresés

Részletes keresés

Muntanitz Creative Commons License 2003.01.20 0 0 380
Blake és Sturridge után Ndah is kidőlt a sorból, úgyhogy Argentínából egy hetes tesztelésre elhívták Esnaidert, aki korábban a Real Madridban is játszott (többek között az 1995/96-os BL-csoportmérkőzésen is az Üllői úton). Nem tett rám mly benyomást, és nem igazán vagyok meggyőződve, hogy beleillik a Wolves hadrendjébe, de persze, hogy lassan Miller marad az egyetlen hadrafogható csatárunk, talán érdemes próbálkozni vele.

Milyen FA Cup meccseket adnak hétvégén a Sport1-en, tudja már valaki?

Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.01.19 0 0 379
Említettem már, hogy láttam egy Forest mezes fickót a Szigeten a nyáron?
Előzmény: Degec007 (378)
Degec007 Creative Commons License 2003.01.19 0 0 378
egy képpel feldobom a topicot
Degec007 Creative Commons License 2003.01.19 0 0 377
a Nottingham is csak xelt:(
pedig a 87.percig vezetett:( igy 1:1-lett a Coventry elleni derbi
Muntanitz Creative Commons License 2003.01.19 0 0 376
Nem véletlenül mondtam, hogy minimális különbségű győzelemmel is beértem volna. Ez így csalódás (hasonlóan az ugyancsak tartalékos Derby elleni hazai döntetlenünkhöz), de egy győzelemmel az FA Kupában majd vigasztalódunk!
Előzmény: Sweet Rosalyn (375)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.01.19 0 0 375
Szerencsére sikerült minden. :)

Wolves 1 (43') - Wimbledon 1 (46').

Ez a kiharcolt egy pont a Wolves ellen jól jött. Szerintem nagyszerű meccs volt, a 81. percet meg köszönjük. ;-)

Egyedül mi játszottunk csak 26 mérkőzést eddig, 4 pont a hátrányunk a Burnleyvel és a Derbyvel szemben, végre megindulunk felfelé! És így is lesz!

Előzmény: Muntanitz (373)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.01.19 0 0 374
Szerencsére sikerült minden. :)

Előzmény: Muntanitz (373)
Muntanitz Creative Commons License 2003.01.18 0 0 373
Szia Hajni! Már azt hittem, valamelyik vizsgán fennakadtál és a környékünkre sem jössz többé. Szerencsére úgy tűnik, nem ez a helyzet. Talán ma már játszik Sturridge, Blake viszont még mindig dögrováson van. "Reálisan" nézve szerintem is mi vagyunk a favoritok, de azért jó néhány szerencsétlen alakításunk volt már az idei bajnokságban (is) a Molineux-ban. Egy minimális különbségű győzelemmel is beérném mára! Magyar idő szerint 3/4 6 környékére kiderül, teljesül-e a vágyam, vagy a te titkos álmaid válnak valóra.
Előzmény: Sweet Rosalyn (372)
Sweet Rosalyn Creative Commons License 2003.01.18 0 0 372
Sziasztok! Visszatértem. Gyorsan végigolvastam mi történt itt az elmúlt időszakban, és nagyon örültem mikor megláttam a sok hozzászólást. Az pedig különösen jól esett, hogy nem felejtettetek el. :) Csak annyi, hogy a vizsgáim teljesen lekötöttek és számítógépet sem láttam mostanáig.

Mindenképpen nagy meccsnek ígérkezik a hétvégi Wolves mérkőzés, azt hiszem a World Service-en fogom majd hallgatni. A Dons Bet-nél az oddsok: 10/3 Wimbledon-, 4/6 Wolves-győzelem, 5/2 döntetlen. Nagy tömegre nem kell számítani a Jack Harrisen és a John Irelanden. :((

A nagy Wolves-Newcastle meccset én is hallgattam a World Service-en, és fantasztikus lehetett minden Wolves szurkolónak. Gratulálok. :)

Úgy hallom van némi gond a csatársorotokban. Ja, Ince úgy tudom játszani fog. Nálunk sajnos az eddig 14 gólos David Connolly sérülés miatt nem játszhat, úgy szintén Morgan, Holloway - pedig Ainsworth eltiltását tölti. Tavaly az idegenbeli Wolves meccs 1-0-ás vereséget hozott, amely akkor meghiúsította a play-off reményeinket.

Az utolsó 6 meccset nézve mondhatni szinte ugyanúgy állunk, bár nekünk nem volt Coventry. Csupa olyan csapattal játszottunk akik a tabella alján vannak és ilyenkor tudok mérgelődni, hogy nem igaz, hogy döntetlent kellett játszani a Grimsbyvel és a Stoke-kal... MAjd megint csak kapaszkodhatunk!

Ha reálisan kell "leadnom" a tippem akkor Wolves.............. :(

Tomacius Creative Commons License 2003.01.14 0 0 371
Mérhetetlen fájdalom és csalódás, 88. perc 0-2 már. :(( Nagyon rég voltam ilyen szomorú Plymouth meccs után... Produkáltunk egy nagyszerű december-január bajnoki sorozatot, a kupában meg egy conference-s csapat teljesen megérdemelten túljut rajtunk.. :(( Le vagyok törve.

Marad a liga, oda kéne érni a 6 közé.

Mindenesetre jóban, rosszban COME ON YOU GREENS!

Tomacius Creative Commons License 2003.01.13 0 0 370
Holnap lesznek az FA CUP replay meccsek. 2-2-es hazai döntetlen után utazunk Dagenham-be. A manager azt mondta, hogy a Dag még "nem látta" játszani a Plymouth-t, bízik benne, hogy kedden majd, igen, mert akkor meg kell, hogy legyen a továbbjutás. TV-s meccs, csak kiderül az osztálykülönbség.

COME ON YOU GREENS!!!

Muntanitz Creative Commons License 2003.01.13 0 0 369
A honlapon nem láttam ilyesmit, de lehet, hogy Ince nem játszhat a Dons ellen? Mintha túl sok sárgája lenne... De lehet, hogy elszámoltam magam. Deano és Nat közül is felépülhetne már valamelyikük!
Előzmény: Zöldferi (368)
Zöldferi Creative Commons License 2003.01.12 0 0 368
Végre nyertünk egy bajnokit is! Nagy igény volt rá :-))

Látom, a QPR megint nyert,a Harriers viszont egyre jobban csúszik lefelé,pedig osztályzós helyre vártam Őket.
Tényleg,ki mit tud Sweet Rosalyn-ról? Jó lenne dumcsizni így a Wolves-Wimbledon előtt.

Degec007 Creative Commons License 2003.01.11 0 0 367
a Nottingham mecs is elmaradt:(
Előzmény: Muntanitz (366)
Muntanitz Creative Commons License 2003.01.11 0 0 366
A mai fordulóból jól jöttünk ki. Ndah góljával 1-0-ra nyertünk a Bescot Groundon (vs Walsall), miközben egy rakás meccsen döntetlen született. Három meccset halasztottak az időjárás miatt, de például a Div3-ban mindössze két meccset tudtak megrendezni. Újra fordítok egyet a köpönyegen, ismét elérhetőnek vélek egy play-offos helyet, bár messze még a vége. Nem tudom, olvasod-e még a topikot Rosalyn, de a következő hétvégén Wolves-Wimbledon. Nálatok is elférne néhány pont, de azért remélem, sikerül visszavágni nektek az őszi 2-3-ért!

Üdv mindenkinek

Mun

Degec007 Creative Commons License 2003.01.11 0 0 365
köszi
Előzmény: mellékhatás (364)
mellékhatás Creative Commons License 2003.01.11 0 0 364
Előzmény: Degec007 (363)
Degec007 Creative Commons License 2003.01.11 0 0 363
tudna adni valaki olyan linket amin online lehetne figyelemmel kisérni a meccseket?
Muntanitz Creative Commons License 2003.01.09 0 0 362
Sajnos, már biztos, hogy nem adják a Wolves-Leicestert. Marad a livescore.com (meg a honlap) és ez a topik.
Előzmény: Zöldferi (361)
Zöldferi Creative Commons License 2003.01.09 0 0 361
Majd megdumáljuk akkor.Lehet,hogy képernyőre sem kerülünk.
Előzmény: Muntanitz (351)
Zöldferi Creative Commons License 2003.01.09 0 0 360
Pedig nem lehetetlen.
Szeretem a QPR.-t,abban az osztályban elsősorban Nekik drukkolok,jól jött múltkor a Peterborough elleni idegenbeli győzelem,benn kell lenni az első 6-ban :-))
Előzmény: Nationwide (350)
Tomacius Creative Commons License 2003.01.09 0 0 359
Újabb meglepetés készülőben!

A ligakupa elődöntő odavágók:

SHEFFIELD UNITED - Liverpool 2-1
Mu - Blackburn 1-1

LöSZöS19 Creative Commons License 2003.01.09 0 0 358
Najóigazadvan!
Legutóbb kb 6 év élveztem így meccset, mint a Szarkák ellenit! Az egy Argentin-Angol VB meccs volt!
Előzmény: Muntanitz (356)
Tomacius Creative Commons License 2003.01.08 0 0 357
Üdv!

Néztétek az FA Cup összefoglalót? Szinte mindenki láthatot egy kicsit a kedvelt csapatából! Igaz csak a gólokat mutatták, de az is több, mint a semmi. Azért hogy leamatőrözték a conference-s csapatokat, amiben van némi igazság, mondjuk úgy félprofik. Bár egy rakás csapat szinte div3-as szintű profinak tekinthető. (Doncaster, Chester, Halifax..stb..)

Tomacius

COME ON YOU GREENS!!!

Muntanitz Creative Commons License 2003.01.08 0 0 356
Az "is" alatt mit értesz? Azért a Newcastle-t nem aláztuk le, csak nagy harcban diadalmaskodtunk felettük. Hasonlóra számítok a Leicester ellen is. Bár most már a bajnokságban is el kellene kezdeni az előrenyomulást! Amúgy légy üdvözölve a topikban, pláne, hogy Wolves-szimpatizáns vagy! Nézz be máskor is!
Előzmény: LöSZöS19 (355)
LöSZöS19 Creative Commons License 2003.01.08 0 0 355
Üdv Mindenkinek!

Most találtam erre a topicra és örömmel tapasztalom, elég sok errefelé a Wolves szimpatizáns!
Én 1998 óta szoritok nekik, leginkább az akkor még kb 17 éves Robbie Keane hatására!
Remélem a Leicestert is lealázzák!

LöSZöS

Wagner Lopez Creative Commons License 2003.01.08 0 0 354
Mink meg az Everton után elkapjuk a Chelsea-t is!!!!
Előzmény: Tomacius (352)
GroundZero Creative Commons License 2003.01.08 0 0 353
Ami a MU-t illeti, nem, mintha egy cseppet is szeretném őket, de a ligakupában már elődöntők vannak, szal ott oda-vissza alaőpon megy, szal az, hogy először otthon játszanak, inkább hátrány nekik.

Az FA-kupában meg, a párosítást elnézve, remélem, nem veszed zokon, ha ellened drukkolok - már, ha kiverjük a Brightont... Nemrég otthon kaptunk ki tőlük a bajnokságban, mostanában nem igazán megy nekünk :(((

Gr0

Előzmény: Tomacius (352)
Tomacius Creative Commons License 2003.01.06 0 0 352
Üdv!

Nem mondanám, hogy oda vagyok a sorsolástól. Ha kiharcoljuk a továbbjutást idegenben a Dagenham ellenében, akkor is idegenbe kell menni (az FA Cup-ban idén már harmadszor). Nemigaz, hogy ilyen szerencsétlen ez a sorsolás. Az MU persze mindig otthon, a ligakupában a Leicester ellen, a hétvégén a Portsmouth ellen és most majd a West Ham ellen is. Bár, ha a szereplésünket nézzük, az idegenbeli sorsolás csak jó nekünk. Első körben 3-0 lett a Bury ellen, a másodikban pedig a Stockport ellen idegenben. Otthon meg egy szerény X egy conference-s csapattal.

Norwich City or Brighton v Plymouth Argyle or Dag & Red

Southampton v Cambridge United or Millwall

Walsall or Reading v Wimbledon

Blackburn Rovers v Bolton Wanderers or Sunderland

Rochdale v Cardiff City or Coventry City

Fulham v Charlton Athletic

Sheffield United v Ipswich Town

Shrewsbury Town v Chelsea

Stoke City v Bournemouth or Crewe Alexandra

Brentford v Grimsby Town or Burnley

Farnborough Town v Arsenal

Manchester United v West Ham

Gillingham or Sheffield Wednesday v Leeds United

Wolves v Leicester City

Watford v West Brom

Crystal Palace v Liverpool

COME ON YOU GREENS!

Muntanitz Creative Commons License 2003.01.06 0 0 351
Nálunk a kisgyermek miatt nem igazán ideális a helyzet focimeccs zavartalan nézéséhez, ráadásul mint korábban írtam, utálja az alkohol szagát, úgyhogy kénytelenek lennénk visszafogni magunkat. Első alkalommal (ha egyáltalán közvetítik a következő körben a meccsünket) szerintem próbáljuk ki a Champs Pubot, de más műintézmény is szóba jöhet. Egyébként január 25-ről van szó (ez egy szombat), és otthon fogadjuk a Div1-ben jelenleg második Leicestert. Ez sem lesz ugyan könnyű, de azért nem panaszkodhatunk a sorsolásra!
C'MON WOLVES!
Előzmény: Zöldferi (347)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!