Keresés

Részletes keresés

zebrasügér Creative Commons License 2001.03.28 0 0 47
Horcog, nagyon kíváncsivá tettél! Szívesen megnézném a lábaidat, és egy 0-10 közötti skálán (csak Neked) kiértékelném! A többi kényes pontod is érdekel(ne), de 1előre maradjunk a lábikóknál.
>((((*>
Előzmény: horcog (20)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 46
Szerintem ez méltányos figyelemelterelés, és nekünk, pasiknak csak jó :))
Előzmény: horcog (45)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 45
Tico kedves,

hát úgy, hogy szemérmetlenül bevizsgálnám az arcod-alakod-hajad stb. ....amit egyébként nem néznék belefeledkezve : )))))
Tehát figyelemelterelésből raknám a kirakatba a lábaim, hogy én is begyűjthessem az infokat.

Előzmény: R.O.Tico (43)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 44
SZéplábú Kedves!

Hány virtuális puszit lehet beváltani egy valódira?:)

Előzmény: horcog (42)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 43
Horcog Kedves,

A tét nagy, muszáj bátornak lenni :)))))

És hogy használnád ki a figyelmem leterelôdését? :)

Előzmény: horcog (42)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 42
Tico kedves,

ez annnnnyira bátor dolog volt tőled : ))) ezért egy virtuális pusz jár !
Én sem a gazdasági ismereteimet kívántam fitogtatni, csak valami nagyon távol lévő dolgot akartam említeni.
Tudod, el is hiszem, hogy ilyenkor nem tudtok odakoncentrálni, hanem óhatatlanul le-lecsúszik a szemetek a női lábra.
Hát ezt használjuk mi ki !!!!

Előzmény: R.O.Tico (41)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 41
SZéplábú Horcog Kedves,

Igen, tudnék, bár a közgazdaságtan távol áll tôlem, de igyekszem tájékozódni, ellenben azt nem ígérhetem, hogy a szemem nem fog idônként éppen a lábad izgalmas formáin elkalandozni... és ez alighanem jól érezhetôen csökkentené a világkereskedelem iránti érdeklôdésemet :))

Előzmény: horcog (40)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 40
Tico kedves,

most nagy kő esett le a szívemről, hogy legalább a művészeti irányzatokban egyetértünk és hasonló az ízlésünk.

Azért feltenném a kérdést: egy bárszéken ülve tudnál-e a szemembe nézve csevegni a különböző gazdaságpolitikai szegmensekről vagy akár a WTO-ról ? : ))))

Előzmény: R.O.Tico (39)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 39
Hát én se a kubista irányzatot kedvelem a nôi bájak terén, Kedves Széplábú :)
Előzmény: horcog (38)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 38
Tico kedves,

asszem szabadon beletartozhat a művészettörténetbe, bár korbeli behatárolást nem vállalnék.
Lábaim inkább az alakjukat tekintve antikok, mintsem konstruktivisták. : )))

Előzmény: R.O.Tico (37)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 37
Széplábú,

Magam is így gondoltam :)

Amennyiben művészettörténetbe tartozik a nôi szépség csodálata, élvezete, elemzése, értékelése, hódolata - és miért ne tartozhatna? :) - akár művészettörténész is lehetnék, bár amatôr, de lelkes :)

Előzmény: horcog (35)
P__n Creative Commons License 2001.03.28 0 1 36
Az enyém nem látszik át.
Utcán is hordható!!!
P.
Előzmény: vikilány (32)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 35
Tico kedves,

gondolom nem árulok el titkot, ha azt mondom, hogy ahhoz természetesen személyes ismerettség szükséges : ))))

Netán művészettörténész vagy antikbecslőnek teccik lenni a bácsinak ?????? : )))

Előzmény: R.O.Tico (33)
P__n Creative Commons License 2001.03.28 0 0 34
Allegra,
olyat keress, amin belül 2 vagy 3 szilikoncsík van. Az áruk (piacon) 1000 körül van, de megéri. A széle csipkés, amilyet Te keresel, a színválaszték ua., mint a normál harinagrágnak. Ja, és a csipke általában nem a vakaródzós fajta, hanem puha és gumírozott, és nagyon csinos, szexi. A minőségük pedig nagyon jó, nem szakadnak könnyen.
Én ilyet használok, és tényleg nem csúszik le. Ott marad, ahova a csíkokat igazítod.
Soxerencsét!
P.
Előzmény: allegra- (25)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 33
Széplábú Kedves, mindjárt két nyelven? Bár végül is két lábról van szó :)))

Milyen módon válhatok törzsműértôvé? :))))

Előzmény: horcog (31)
vikilány Creative Commons License 2001.03.28 0 0 32
Nekem is vannak csipkés szélű harisnyáim, ezeknek a csipke belső részénél vannak olyan tapadócsíkok, ezekkel állítólag nem csúszik le. Utcán még nem teszteltem, én csak otthon hordom őket:)))) De már egyszer-kétszer rászántam magam, aztán megfutamodtam, mert szűk szoknyán keresztül a csipke is nagyon átlátszik.
Előzmény: allegra- (29)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 31
Tico kedves,

idegenvezetést két nyelven vállalok : )))
A "nemzeti kincsek" megtekinthetők rendszerint reggelente 8 és 9 között a város különböző pontjain, a BKV járművein.
Továbbá: törzsműértőknek személyesen egyedi látogatásokat is szervezek, amikor is egy kv, cappuccino, koktél vagy egyéb közben gátlástalanul be lehet vizsgálni az árut.
Ez nem hirdetés volt természetesen : ))))))

Előzmény: R.O.Tico (28)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 30
Oké, bár néha volt olyan késztetésem, mikor megláttam egy formás lábat izgalmas harisnyában, hogy odamegyek hozzá és udvariasan megkérdem, hol lehet lyet kapni, de ismerve a lányok gyanakvó és negatív hozzáállását ilyesmihez, eddig inkább kihagytam...
Előzmény: allegra- (29)
allegra- Creative Commons License 2001.03.28 0 0 29
Elhiszem, ez a kérdés inkább a lányoknak szól! :-)
Előzmény: R.O.Tico (27)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 28
Csoportos kedvezménnyel és idegenvezetéssel? :)))

Mikor és hol lehet megtekinteni e nemzeti kincset? De szeretnék elmélyedni a csodálatában, szóval valami olyan alkalom kéne, mikor nem zavarnak mások :)))

Előzmény: horcog (26)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 27
Sajnos nem ismerek, mivel pasiként nem hordok, akiknek meg volt ilyen a közelemben, azoknál nem a harisnya márkája volt a téma, és késôbb úgyis lekerült róla :))
Előzmény: allegra- (25)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 26
Nyuszikám : )))

Időszaki és állandó kiállításokat is tartok a lábaimról !

Előzmény: R.O.Tico (23)
allegra- Creative Commons License 2001.03.28 0 0 25
Én ugyan lány vagyok, de nekem a csipkés szélü harisnya tetszik, ami elvileg magától fönnmarad, nem kell hozzá harisnyatartó. Ha ismer valaki olyan márkát, amelyik tényleg fönnmarad, nem kell állandóan húzgálni, irja le legyen szives. A harisnyatartó mindig átüt a szoknyán.
Elönye az ilyesminek, hogy nem kell levenni bizonyos helyzetekben sem, a harisnyával ellentétben. :)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 24
Kékharisnya feketében? Mmmm, érdekes kombináció :)))
Előzmény: Galateia (22)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 23
Nyuszi? :))
Hmmmm...

Itt is lehetne, egy fényképpel pl. Vagy gondolod, hogy a lábadról megismernek? Akkor tényleg szuper lehetsz... :))

De ha már így kérded, én nem itt gondoltam a demonstrációt, hanem egy demonstrálásra alkalmas nyugodt helyen, értô szemlélô elôtt (ez itt az önreklám helye) :))))

Előzmény: horcog (21)
Galateia Creative Commons License 2001.03.28 0 0 22
Köszi, majd többször hordok feketét.
Kékharisnya vagyok, nem kell az duplán.
Előzmény: barnabocs (19)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 21
Tico,

demonstrálnám én nyuszikám, de hogyan ????!!!
Itt ???

Egyébként tényleg állati lényeges az ápolt női láb. Soha nem felejtem el pl. főiskolás koromban azt az erdélyi csoporttársamat, aki állandóan testszínű harisnyába járt és iszonyú nagy szőrők voltak a lábán, némelyik ki-kikandikált a harisnyán át....brrrrrrr
Szal, egyszer pedzegettük neki, hogy miért nem szedi le, amire nemes egyszerűséggel csak annyit mondott: "az Isten adta, majd ő veszi el"
Na, ettől dobtunk hátast és feladtuk a megmentését.

Előzmény: R.O.Tico (15)
horcog Creative Commons License 2001.03.28 0 0 20
Te zebra, én mindenféle harisnyát szeretek ! harisnyamániás vagyok
.....azonkívül - a nagy közvélemény szerint is- állati jó lábaim vannak ! ( máshol vannak a kényes pontjaim : ))) )
Előzmény: zebrasügér (11)
barnabocs Creative Commons License 2001.03.28 0 0 19
mindet de a legszexisebb az a fajta ami annyira vékony ,hogy szinte nincs is és fekete
Előzmény: Galateia (17)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.28 0 0 18
Mindkettô. Még a kékharisnya is :)))))
Előzmény: Galateia (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!