Keresés

Részletes keresés

laci231 Creative Commons License 2003.02.08 0 0 163
és üdvözöllek a körünkben,remélem gyakran visszatérsz.
Leslie
Előzmény: wifelover (154)
laci231 Creative Commons License 2003.02.08 0 0 162
hi,
megadnád annak az angol oldalnak az elérhetőségét? köszi
Leslie
Előzmény: wifelover (150)
birbigli Creative Commons License 2003.02.08 0 0 161
Igen a 22-s csapdája négyszög ehhez képest, a véletlenre várni azonban butaság volna, így marad a hirdetés.Mi már a sexcity-n kb. fél éve ott vagyunk, de csak két napja jött egy emil, hogy jelentkezzek nyereményjátékra egy videokameráért.
Pedig amikor láttam, hogy üzenet jött!!
Előzmény: melch (160)


melch Creative Commons License 2003.02.08 0 0 160
Abszolút 0 a tapasztalatom.Próbáltuk a szex.org-ot de az tegnap nem müködött.Már nem is tudom hol adtuk fel de mi voltunk a 150 ezredik felhasználó,szóval lehet hogy ott sokan vannak.Most olvastam a 3an az ágyban topicban néhány helyet,nézd meg te is,mi holnap azokon is próbálkozunk.Leginkább jó barátokkal tudnánk elképzelni,de féltjük a barátságot.Idegenektöl tartunk,így most tulajdonképpen barátokat keresünk de meghatározott céllal.És ez nehéznek tünik.
Előzmény: birbigli (159)
birbigli Creative Commons License 2003.02.08 0 0 159
Hi Melch, érdekelne, hol lehet ilyen hírdetést feladni, illetve hol érdemes keresni, ha tudod.Kösz
melch Creative Commons License 2003.02.08 0 0 158
Hihetetlen mértéket öltött az egymás igényei iránti érdeklödésünk és fogékonyságunk.Most úgy érzem hogy ez az egész ügy nagyon jót tett a házasságunknak.Persze még friss a dolog,én számítok arra hogy csendesedni fognak a kedélyek.De most úgy néz ki hogy mindenféle formációra nyitott.Közösen megegyeztünk abban hogy elöször egy négyest próbálunk összehozni párcsere nélkül.Csupán a gabalyodás a lényeg.Van is elképzelésünk hogy kikkel és hogyan.De egyenlöre várunk hogy stabilizálódjon a kapcsolatunk.Bár tegnap este közösen adtunk fel partnerkeresö hirdetést.Szóval elöbb-utóbb lesz valami.A lényeg hogy most lelassítjuk túlpörgetett életünket és minden szabad energiánkat egymásra fordítjuk.
Előzmény: melch (157)
melch Creative Commons License 2003.02.08 0 0 157
Hát a kedélyállapotom az változik, ez tény.De ez annak is köszönhetö h nem hétköznapi dolgok történnek velem.Elöször is a megcsalási ügyemböl elég jól kezdek kijönni.A feleségemben akkorát csalódtam mint ide Lübeck.Persze pozitív értelemben.Nem értem miért teszi,de teljesen megbocsájtott.Bízni többnyire már bízik bennem bár néha ingadozik.A legpozitívabb dolog,hogy elolvasta az összes eddigi hozzászólásomat és csodálkozva ugyan de megértette és elfogadta hogy milyen vágyaim vannak.Többnyire eddig is tudott ezekröl,csak nem tudta hogy ezek ilyen erösek bennem.Másrészt kiderült hogy benne is hasonló vágyak voltak/vannak csak eddig elnyomta magában.Most hogy kiderült számára a dolgaimról szinte minden megnyílt,és felszabadultak benne is az elnyomott vágyak.Azt mondta és úgy is tapasztalom hogy többé nem fojtja el magában öket.Engem is meglep milyen felszabadult lett.Ami a legjobban tetszik hogy érdeklödö is lett.Egyrészt rákapott a fórumozásra,másrészt esténként együtt ülünk a gép elött és közösen netezünk.
Előzmény: laci231 (129)
birbigli Creative Commons License 2003.02.08 0 0 156
Halló mindenkinek!
Mire jó egy fogfájás!Már régen írta, de azért mindig elolvastam az újdonságokat, egészen benépesült ez a topic!
Azért sem írtam, mert nem történt ez ügyben semmi,
emiatt nagyon érdekelne wifelover kolléga tanácsa, hogyan lehet egy érdekl?d?, de félénk feleséget elvezetni egy hármas (+fiú) vagy egy négyes találkozásig.
Szeretkezéskor alig van,ami jobban feldobja, ha azt képzeljük el, hogy valaki idegen,vagy ismer?s szeretkezik vele a jelenlétemben, bár az is izgatja, ha a történetben én nem is szerepelek.
Csak valahogyan a konkrét megvalósulás hiányzik!
Talán egy valós személy, egy valós helyzet segítene, de még ne találtam megfelel? személyeket.
Melch!Nagyon örülök Neked, már azt hittem, nem hallunk fel?led többet.
melch Creative Commons License 2003.02.08 0 0 155
Szia!Természetesen várjuk az írásaidat!Söt esetleg egy URL-t is! ;)
Előzmény: wifelover (152)
wifelover Creative Commons License 2003.02.07 0 0 154
Ma jártam itt elöszőr.
Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 153
Van másik nicked is itt ? Persze nem muszáj elárulnod, csak kiváncsi vagyok :o)
Előzmény: wifelover (152)
wifelover Creative Commons License 2003.02.07 0 0 152
Az, hogy szoktam erős túlzás. Egyébként mind a két oldal érdekel. A tapasztalatom azzal kapcsolatos amikor nekem kell megosztanom a páromat. Pont ezért, azt hiszem pontosan tudom, mi kell ahhoz, hogy egy házaspár jól érezhesse magát ebben a szituációban. Mi kell akkor, ha a Nő szeretné jobban és mi, ha Férfi. Több ezer levelet olvastam a témában. Ezekről írok is majd itt.
Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 151
És te melyik oldalon vagy érdekelt ? Neked van egy feleséged akit megosztanál :o) ? Vagy Te szoktál betársulni párokhoz ?
Előzmény: wifelover (150)
wifelover Creative Commons License 2003.02.07 0 0 150
Sziasztok!

Régóta foglalkoztat ez a téma, oly annyira, hogy már évek óta olvasgatok egy angol nyelvű Site-ot amit pont ilyen érdeklődésű emberek számára hoztak létre. Eleinte kicsit nehéz volt megtanulni az angol hálószoba nyelvet, de legalább tudhattam, hogy nem hogy nem vagyok egyedül, de ezrek “küzdenek ” ugyanezzel a problémával.
Véletlenül vettem észre, hogy már itt is téma, csak hát kevesen vagyunk magyarok és a kevésből, egyszerű matematika alapján kevesen vagyunk akiknek ilyen indíttatása van.

Nekik ez az Ars Poetica –juk:
This site is dedicated to sexy slut wives and the men who love them.
There is nothing sexier....
.... than a slutty wife!

Azoknak akik nem tudnak angolul, körülbelül ezt jelenti:
Ezt az oldalt szexi, kikapós feleségeknek ajánljuk és a férfiaknak akik imádják őket.
Nincs semmi szexisebb, mint egy csapodár feleség!

A Free Board részen naponta körülbelül, húsz harminc valós történetet olvashattok, legalább napi ötven képet láthattok olyan amatőr pároktól, akik szeretik megmutatni a feleségeiket.

Szóval, ha megengeditek időnként én is írnék ide néhány dolgot. Főleg arról a részéről, hogyan, milyen úton lehet idáig eljutni és mit lehet élvezni ebben a dologban.

Ha, valakinek van kedve e-mailben is szívesen értekeznék a témában.

Carmen27 Creative Commons License 2003.02.07 0 0 149
hát ez van... úgy látszik vkit ez is zavar... ha csúnya az a baj, ha nem az...
Előzmény: Sutan (147)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 148
Rosszul válogatok, azt mondod ?
Előzmény: Sutan (147)
Sutan Creative Commons License 2003.02.07 0 0 147
Riasztásról szerintem szó sincs.:-))
Vmi más lehet a háttérben, nem?:)
Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 146
Lehet, hogy én riasztom őket ?! :o)
Előzmény: Sutan (145)
Sutan Creative Commons License 2003.02.07 0 0 145
És akkor mi a gond?:-)))
Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 144
Nem tudom, valahogy engem soha nem riasztottak a jóképű pasik :o) Sok sikert nektek :o)
Előzmény: Carmen27 (143)
Carmen27 Creative Commons License 2003.02.07 0 0 143
Még nem néztem be oda, ami késik nem múlik:-)) több fórumon hirdettünk, aztán ismerősökön keresztül..stb.. de az a baj, hogy legtöbb csak megijed attól, hogy jóképű a pasim... és ez most nem felvágás.. mert ettől inkább néha szenvedek.. nem tudom miért kell ettől begyulladni... nem harapunk.. ráadásul igazán tisztában sincs vele, hogy jobban néz ki mint az átlag..
Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 142
Persze ilyen is van, de ha nem is próbálkoztok biztosan nem jön össze. Bagoly mondja verébnek :o)
Benéztél a biszex csajokhoz ? Hol hírdettetek ?
Előzmény: Carmen27 (141)
Carmen27 Creative Commons License 2003.02.07 0 0 141
Az a baj, hogy már annyiszor ráfáztunk.. mindenki csak igérget, aztán az utolsó pillanatban megfutamodik..
Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 140
nem. Szóval az amúgy is aktuális válaszleveledben kifejthetnéd. :oP
Előzmény: Sutan (139)
Sutan Creative Commons License 2003.02.07 0 0 139
:-)
Igen, hirdettünk. Erről még nem beszéltünk?:)
Előzmény: Törölt nick (138)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 138
Ja, hát veled sokan szeretnének foglalkozni.
Ti hírdettetek ? Én meg csak várom a csodát :o)
A lányokkal szerencsénk volt.
Előzmény: Sutan (137)
Sutan Creative Commons License 2003.02.07 0 0 137
Naná, hogy bíztatlak!:-)))

A mi esetünkben pl. ez nem egészen így néz(ett) ki. Pasiból elég sok jelentkező volt, és lenne is, míg lányból hosszú idő alatt is csak egy.
És egy másik, aki csak velem szeretne foglalkozni. Nála a lány-lány felállás nem igazán jön be.

Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 136
Most engem bíztatsz Te dög ? :o)
Igen is lányt könnyebb találni, mint pasit.
Carmen szerintem írj Hibiscusnak a Biszex lányok topicba.
Előzmény: Sutan (133)
Carmen27 Creative Commons License 2003.02.07 0 0 135
Nem is akartam itt keresni, csak megállapításként írtam... hogy nekünk nem akar ez összejönni... sok lánynak csak a szája nagy...
Előzmény: Sutan (133)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.07 0 0 134
Most engem bíztatsz, Te dög :o)?? Szerintem akkor is lányt könnyebb találni. :oP
Carmen szerintem írj Hibicusnak a biszex lányok topicban.
Előzmény: Sutan (133)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!