Keresés

Részletes keresés

melch Creative Commons License 2003.04.29 0 0 241
Találtunk egy párt, akikkel megvalósíthatjuk vágyainkat. Remélem mihamarabb! :)))
Előzmény: Törölt nick (239)
birbigli Creative Commons License 2003.04.28 0 0 240
Örömmel hallom írásod,azt hittem,ez a topic eltűnt a süllyesztőben.Nálunk is közel van vágyaink megvalósulása,majd beszámolunk,ha létrejött.
Előzmény: melch (238)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.28 0 0 239
pontosabban? :-)))
Előzmény: melch (238)


melch Creative Commons License 2003.04.28 0 0 238
Lassan-lassan elérkezik az idő, mikor a topic címéhez hű élvezetekben lehet részem. Már nagyon-nagyon várom! :))))
Melch
birbigli Creative Commons License 2003.03.13 0 0 237
Bocs, de a munkám miatt elég ritkásan kerülök gép mellé.
Én nem tartom kizáró oknak egy párral való szeretkezéshez, ha a nő nem bi(persze nekem meg semmilyen tapasztalatom nincsen),de mindkettőnket az izgat fel, ha azt látjuk(elképzeljük), hogy a párunk valaki mással szeretkezik, miközben mi is valaki mással vagyunk, mintegy megfigyeljük őt, minél nagyobb gyönyörökhöz próbáljuk juttatni,mert éppen olyant csinálunk, ami egy kicsit-erősen-szokatlan,vad.
Ez abból indult ki, hogy előszőr én vallottam színt, amikor elárultam, nagyon izgat, ha azt fantáziáljuk, más férfi szeretkezik a feleségemmel, utána ő is megvallotta,hogy őt is ez izgatja, illetve, ha én közben egy másik nővel vagyok.Mint mondtam, ez eddig csak elmélet, de mivel már nagyon sokat és nyíltan beszéltünk róla, nem godolom, hogy meglepetés lenne a dologból.
Előzmény: Violetta25 (233)
Violetta25 Creative Commons License 2003.03.12 0 0 236
várom, várom, várom!!!
:)
Előzmény: Törölt nick (235)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.12 0 0 235
Sutan és Rubenske véleménye jelen témában azonos. (Ugye Suti?) Nálunk a többes szex nem párcseréről és egymás melletti szeretkezésről szól. Mondom én nagy hozzáértő, nem is volt még 4-es élményem,csak hármas, de így képzelem el.
Már készül a leveled, nem felejtettem el, csak nem vagyok valami nagy levélíró :o)
Előzmény: Violetta25 (233)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.12 0 0 234
Sutan és Rubenske véleménye jelen témában azonos. (Ugye Suti?) Nálunk a többes szex nem párcseréről és egymás melletti szeretkezésről szól. Mondom én nagy hozzáértő, nem is volt még 4-es élményem,csak hármas, de így képzelem el.
Már készül a leveled, nem felejtettem el, csak nem vagyok valami nagy levélíró :o)
Előzmény: Violetta25 (233)
Violetta25 Creative Commons License 2003.03.12 0 0 233
Szia Birbigli!

Igen, én is most jöttem csak rá, hogy milyen sokat gondolkodnak hozzánk hasonlóan. Sokkal többekben van meg a vágy és a kíváncsiság, mint ahányan be merik vallani. Akár csak maguknak...

Egyébként nem is tudom kivel értsek egyet, Rubenskével vagy Sutannal. Mindkettőtök hozzászólásában van igazság. Bennem egy pici bi-hajlam van, de nem túl erősen. Tehát én kifejezetten örülnék egy négyesnek. Viszont az is tény, hogy hallottam már olyat, hogy sokakat csak az a tény is nagyon izgat, hogy mások is szerelmeskednek mellettük.

Előzmény: birbigli (230)
Sutan Creative Commons License 2003.03.12 0 0 232
Miért?
Vannak olyan párok, akik "csak" az egymás előtti szeretkezést kultiválják. Esetleg ezt megspékelik a párcserével is.

Az már egy más kérdés, hogy se Te se én, se sokan mások nem csak ezt szeretik a többes szexben.:-))

Előzmény: Törölt nick (231)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.12 0 0 231
"feleségem absolut heterosexualis. "
Akkor a párt nem javaslom.
Előzmény: birbigli (230)
birbigli Creative Commons License 2003.03.11 0 0 230
Üdv Violé!

Mi is, hozzátok teljesen hasonlóan, kiegyensúlyozottan élünk, most azonban felpezsdíteni indulunk -amúgy sem unalmas-sexualis életünket.Mi is egy párt, vagy egy férfiút keresünk magunk mellé, de feleségem absolut heterosexualis.
(legalábbis eddig).A topicok olvasása bennünket is abban erősített meg, hogy abszolút nem vagyunk egyedül ilyen jellegű igényeinkel, s egy csomó, értelmes, kedves embert ismertünk meg,egyenlőre a távolból.

Előzmény: Violetta25 (229)
Violetta25 Creative Commons License 2003.03.10 0 0 229
Kedves EMLA!
Öröm olvasni az írásodat, egészen beindult a fantáziám...
Szívesen hallgatnék (olvasnék) még egy-két történetet tőled/rólad/rólatok...
Sajnos mi eddig még csak fantáziálgattunk ilyen élményekről, mert egyszerűen nem találunk megfelelő párt/harmadikat.
Én még abszolút kezdő vagyok ebben a témában, de nagyon vágyom rá, kedvesemnek már több édes-többes élménye volt.
Úgyhogy most még én is csak az irígykedők :) közé tartozom, de igyekszem ezen változtatni.

Egyébként közöttetek most járok először (vagyis most szólok hozzá először, mert már régóta olvasgatom) úgyhogy mindenkinek: sziasztok! Bemutatkozásom pedig a hozzászólásom alapján szerintem egyértelmű...

Violetta

Előzmény: EMLA (191)
birbigli Creative Commons License 2003.03.09 0 0 228
Ez annyira szellemes volt, hogy több napra elnémított, most ébredtem a sokkból.Úgy is mondhatnám,hogy a betyárját, ez virtuóz volt..
Előzmény: suttyó1 (227)
suttyó1 Creative Commons License 2003.03.06 0 0 227
kinekl a nőjét dugjam meg?

kurva jó vagyok

csak aztán a nő se legyen egy bányarém

birbigli Creative Commons License 2003.03.06 0 0 226
Igy igaz, már egész régóta izgat ez a dolog, de most találtam meg azt a partnert, akivel ezt meg is lehet valósítani.
Előzmény: Törölt nick (225)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.05 0 0 225
Hidd el nem korfüggő.Ismerek olyan fiatal párt (kb.22-23 évesek) akik nagyon szeretik egymást és ennek ellenére, nem egy ilyen jellegű élményük volt.
Előzmény: mijacsuda (224)
mijacsuda Creative Commons License 2003.03.05 0 0 224
ez mind igaz. Valószín?leg én vagyok még túl fiatal, hogy át tudjam érezni :)
Előzmény: birbigli (223)
birbigli Creative Commons License 2003.03.04 0 0 223
Erre szerintem leginkább wifelover 167. szólása adja meg a választ.Nyílván (bár az sem lenne baj),nem az első hetek, hónapok programja ez, csak bizonyos idő elteltével, bizonyos embereknél alakul ki ennek igénye.Bár én úgy látom, igény majdnem mindenkinél van más utak keresésére, csak valaki megoldja titokban, mással, van aki bevonja párját mindebbe.Persze ideologiát mindenhez lehet találni,de a félrekefélésnél ez talán egy fokkal egyenesebb dolog.
Előzmény: mijacsuda (222)
mijacsuda Creative Commons License 2003.03.04 0 0 222
nekem úgy t?nik, ezt a játékot csak akkor lehet játszani, ha szerelemr?l szó sincs, legalábbis a szexben, legalábbis a triplázás elejét?l végéig. Többen leírták, és teljesen együttérzek velük, hogy ez a szex nem az a szex, ami a szerelmes szex, márpedig ami a szavakat illeti, a szeretkezés szót én a magam részér?l a szerelmes szexre tartom fent.

Az izélgetés is jól esik, amúgy, csak az más.

Előzmény: melch (220)
birbigli Creative Commons License 2003.03.03 0 0 221
Így igaz, erőltetésről szó sem lehet,ha igazán a feleséged kedvéért akarod tenni, megvárod türelemmel, míg ő is hajtja a dolgokat.
A többiek pedig inkább szeretnék, ha két nő őket kényeztetné(lehetőleg ne a felesége)
Előzmény: mijacsuda (219)
melch Creative Commons License 2003.03.03 0 0 220
Amig úgy gondolkozol, hogy a feleségedet "izélgetik", addig eszedbe se jusson hasonló! Ha már tudsz úgy rágondolni, hogy "szeretkeznek" vele, akkor van némi esélyed arra, hogy esetleg élvezni is fogjátok.
Előzmény: mijacsuda (219)
mijacsuda Creative Commons License 2003.03.02 0 0 219
Most úgy érzem hogy ez az egész ügy nagyon jót tett a házasságunknak.

Élvezném, ha nem ilyen áron kellene javítanom a házasságom. Amúgy pedig a topic elejéhez: amíg a párom nem akarja tényleg a dolgot (vagyis nem csak azért csinálja, vesz er?t magán, hogy legyen meg az örömöm), addig nem er?ltetném. Ez azért nem teljesen olyan mint a spenót, hogy "jé, nem is olyan rossz" és kész.

Más kérdés, hogy engem másképp izgatna fel, ha a feleségemet egy másik pasi izélgetné. :)

Előzmény: melch (158)
birbigli Creative Commons License 2003.03.01 0 0 218
Na még egyszer:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
birbigli Creative Commons License 2003.03.01 0 0 217
Hát ez nem jött össze, valamit elronottam
birbigli Creative Commons License 2003.03.01 0 0 216
Na most megpróbálok valamit, hátha sikerül, egy képet ide rakni, ha nem , hát nem:-))
http://kep.tar.hu/birbigli/index.phtml?aid=27554634
birbigli Creative Commons License 2003.03.01 0 0 215
Az az igazság, hogy rémlik, mintha láttam volna valahol egy képet a pár -gondolom-szebbik feléről, de már nem nagyon rémlik, a többi kép a topicban nem látható.
Jut eszembe, ha megmondanád, hogyan lehet képeket ide beszúrni, megköszönöm.Ami a meghívást illeti, azt is köszönjük,szívesen állunk elébe,ismerkedés után:-)))
birbigli Creative Commons License 2003.03.01 0 0 214
Sziasztok itt is!

Akkor ezentúl majd elmesélem nektek a kedvenc történeteinket, biztosan ugyanolyanok, mint másoknál.Egyenlőre a "segítő" fiúk arctalanok,de ami késik,az ugye múlik.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (213)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2003.03.01 0 0 213
Szia Birbigli!

Hát nekünk nyugodtan mesélhetsz, hogy ne kelljen többé magadban társalogj... :-))

Talán meg is látogathatnátok bennünket!

Előzmény: birbigli (208)
birbigli Creative Commons License 2003.02.28 0 0 212
Sajnos nem tudok olyan élethűen, izgalmasan írni, mint topictársaim,de:
Drága feleségem a minap azt álmodta(amit aztán meg is osztott velem is), hogy egy uszodában voltunk, a medencében rajtunk kívül még két másik hapsi volt, akiknek tetszett az én ártatlan nejem, neki pedig ők.Amíg én róttam a hosszokat, a két ürge beszédbe elegyedett velük, annyire mélyen szántó gondolatokat vetettek fel, hogy az egyik ürge a feleségem fürdőbugyijában szántott már, míg a másik a melltartóját vette le.Drágaságom sem volt rest,magához ragadta a kezdeményezést immár két merev farok formájában.Feleségem tudta, hogy ez engem izgat, úgyhogy hagyta, hogy feltegyék a medence partjára, az egyik hátulról döngette, amásikat előlről szopta.Ez a műsorrend folyamatosan változott, illetve a későbbiekben velem bővült, így hárman próbáltunk minden nyílást elfoglalni drágaságom testén, amit olyan sikeresen meg is tettünk többször is, hogy elég hangosan fejezte ki tetszését az én kedvesem.A medencét síkos testtel és rogyadozó léptekkel hagyta el.Mire ezt mind elmesélte, tényleg síkos testtel és rogyadozó léptekkel mentünk a fürdőbe.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!