Keresés

Részletes keresés

Karma2022 Creative Commons License 2023.05.26 0 0 20714

Babos és Mladenovic idén 5 versenyen játszott párost együtt, legutóbb idén április végén Miamiban. Ezt nem lehet alkalmi próbálkozásnak tekinteni. Az (utolsó) szétválásukat így csak onnan lehet(ne) értelmezni. Mert korábban (már juniorként is) is sokszor játszottak együtt és külön.

 

 

De 2023 Miami óta Babos Rómában és Rabatban volt negyeddöntős, mindkettő WTA-verseny. Mladenovic pedig Oeirasban (ITF) és Charlestonban (WTA). Szerintem a magyar játékos egy picivel erősebb versenyeken érte el a nem kimagasló eredményeit, mindkétszer Danyilinával....Maradjunk annyiban, hogy pontatlanul fogalmaztál, mint már máskor is. Ennyi :)

Előzmény: Hepci (20709)
MrMundr. Creative Commons License 2023.05.26 0 0 20713

opni

Előzmény: Hepci (20712)
Hepci Creative Commons License 2023.05.26 0 1 20712

Szerintem próbálj itt vagy máshol találni az intellektuális képességeidnek és szófosási hajlamodnak megfelelő "vitapartnert"...

Előzmény: Petyka30 (20711)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.26 -1 0 20711

De egy rokonom vizsgázott egy professzernál az Egyetemen, mindeből 5 kapott, de egyszer ha hülye professzor rosszul tudod valamit a vizsgán ,és vitába szált vele, és nem neki volt igaza, és 2 kapott. Bár a rokomon is hülye, mert ebből nem jöhetet jól ki. De ha Babos nem lesz TOP100-as, és Jani Réka nem esik ki év végére a TOP 200- ból gratulálni fogok Pr. Brinkmannak, és nem fogok sunyogni. De ha nekem lesz igazam, megkérdezem mi volt az a kis banánhéj, amin ennyire elcsúszott Klausjürgen Wussow? Bár ismerek egy bolondot, aki kitünő  szakdolozatot írt, de lehet nem arra, hanem,  bolond kb a felébe, beleírt egy ételreceptet, lehet olyan jó volt az ebéd arra kapott kitünőt. Akkor tanuld meg Szinetár Miklós Tanár úrtól, ha hülyéket is meg kell hallgatni, és magában ki kell nevetni az embernek. Rövid az élet. Kiváncsi leszek kinek lesz év végére igaza. Attól hogy Egyetemen tanítottál, az nem jelentii azt, hogy értesz a sporthoz, meg a teniszhez. Mátyus János is egy nagy bunkó, de nagyon jó edző, csak nem kap NB1 kispadot. Abban igazd van bocs, benéztem hülye voltam, hogy Karma 2022 írtad, hogy Babos ügynöke. De mi ebben az elfogultság amit írt? De nekem is azt írtad nem lettt erősebb a páros mezőny,ami nem igaz, kicsivel biztos erősebb. És Mladenovicot, most Timi rúgta ki jogosan szerintem. Vele jelenleg nem mehet a párosozni. Mladonovic jelenleg még nem nyitotta ki at ejtőernyőjét, mert egyesben jelenleg 164. Timi meg felszállt a repülőre is felfele megy. Jelenleg Mladenovic kicsit túlzás a férfi páros NR1 sem nyerne női párosban. Most ki kéne Maldenovicnak női párosban, hogy sikeres legyen? Írd meg a nevet Bárkit választhatsz egyes játékost is. a lengyel csajt is írhatod. Válasz az étlapból! Csak nem tudsz kit. Te írtad nekem!!!

Mitől lett erősebb a mezőny? Az egy szem Pegula-Gauff pártól, amiben mindkét játékos az elit tagja? Pegula egyébként már akkor jól párosozott, amikor a top200-ban is alig volt, egy itthoni versenyen pl. Stollárral indult.

Babos Mladenovic nélkül láthatóan perspektíva nélküli a pártalálásban, míg Mladenovic több más játékossal is ért el eredményt.

Az meg, hogy valakinek nem megy a szingliben, semmit nem számít, a páros egy másik sport. Fleming vagy Szőke Péter sem voltak szingliben világsztárok, mégsem kizárólag attól lettek eredményesek párosban, hogy McEnroe meg Taróczy vitte őket a hátukon.

 

 

Előzmény: Hepci (20710)
Hepci Creative Commons License 2023.05.26 0 0 20710

Jelentős szövegértési problémád van.

Az első "válaszodat" (20704) pedig egy olyan hozzászólásomra (20702) írtad, aminek nem te voltál a címzettje (segítek, nézd meg a hozzászólás alatt az apróbetűs lábjegyzetet).

Én egyébként szívesen szánok időt hülyékre is, mint láthatod... hátha segíthetek okosodni... valamikor egyetemen tanítottam... türelmes vagyok... ott is volt hülye bőven...

Előzmény: Petyka30 (20706)
Hepci Creative Commons License 2023.05.26 0 0 20709

Emlékeim szerint annyit írtam, hogy Babos a szétválásuk óta más párral nem ért ért el számottevő eredményt, míg Mladenovic igen.

De ha kissé lejjebb görgetsz, magad is láthatod, hogy ennyit állítottam, évszám nélkül...

Előzmény: Karma2022 (20708)
Karma2022 Creative Commons License 2023.05.26 0 0 20708

2023-ra egyáltalán nem igazak az állításaid a Babos-Mladenovic "összehasonlításban", ennyi. 

Előzmény: Hepci (20702)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.26 -1 0 20707

Mert a női tenisz szintje a béka segge alatt van. Szerinted Jani Réka salakon, hülyétől pontosan idézni, salakon szinte nemzetközi szintű. Most brahizok, nyert életében WTA meccset? Selejtező nem számít győzelemnek! És nem veszed észre, hogy év végére, ha így folytatja, TOP 200- ból ki fog esni? Volt tavaly egy kicsúszott éve. Meg teniszező. Nem is tud teniszezni, mert az hogy ki tud relatív, az hogy bénákat legyőz, amilyen meccseken, csak a női teniszt mínősíti. Na pá év végérr tuti ha így folytatja Timi bőven TOP 100, Jani meg kiesik TOP 200-ból.

Előzmény: Hepci (20703)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.26 -1 0 20706

Mint nem tudok, azt írtad Babos emberre vagyok. Te nem tudod mit írsz. És most sem Babos " kapcsolatomról" írsz. Hülyékre tényleg nincs időm, nem válaszolok neked többet. Bari8 hozzád képest észlény.

Előzmény: Hepci (20705)
Hepci Creative Commons License 2023.05.26 0 0 20705

Az oké, hogy nem tudod, hogy mit írsz, de legalább azt jó lenne tudni, hogy kinek írod...

Előzmény: Petyka30 (20704)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 20704

Én Babos elfogult vagyok. Te szer hatása alatt vagy? Nézz utána baniben, minek hordot le, amikor Timi nem, hogy nem edzett, és kritikán alul játszott, de folyamatosan baz...-t. Így nem lehet egy ismert sportólónak viselkednie. A férfi párost sem értékelem semmire, egy ember volt akit nézten John Mcenroe, mert az zseni volt párosban 92-ben Stich oldalán, mert sok eső volt vasárnap volt a döntő. 5. szett 12-12-nél Alan Mills minden idők legjobb főőbírója, mert a kis centeren játszották, és ottani idő szerint, háromnegyedtízkor, nem tudott mit tenni, bement és play suspended, mert olyan sötét volt. Benne volt a pakliban, hogy 8 pontot játszanak, éjszaka kint aludtak az emberek, mert akik vasárnap kint voltak, a vasárnapi jeggyel nem mehetek vissza. És egy férfi páros meccsre telt ház volt, és olyan hangulat, mint például Ivanisevic meséban illő győzelménél. Én Babos fan, női tenisz fan, hát ilyen jó poén csak Hofi Géza tudod mondani. Nem Hofi Géza vagy a menyekből?

Előzmény: Hepci (20702)
Hepci Creative Commons License 2023.05.25 0 0 20703

Szíved joga ilyen baromságokat gondolni és leírni, csak hát az a helyzet, hogy ez a lesajnált Jani Réka is (szinte) nemzetközi szintű magyar sportoló: salakon ott van az első 100-150-ben a világon.

No most, ez nem mondható el például azokról a fáról éppen lemászott futbólista versenyzőkről, akiknek a magyar futbólcsapatokban történő szereplését - különféle áttételekkel - csak bér és közteher formájában havi 5-10 millió forinttal támogatja a magyar állam.

Előzmény: Petyka30 (20701)
Hepci Creative Commons License 2023.05.25 -1 1 20702

Hihihi, te pont az ellentéte vagy az itteni Babos-ellendrukkereknek, tehát vastagon elfogult avagy érintett...

El kell, hogy szomorítsalak, ha ki akarsz állni BT mellett: én nem vagyok ellendrukker, tehát baromi boldog lennék, ha Timi nyerne még pár nagy versenyt párosban, meg újra stabil top100-as lenne szingliben. Mindössze vannak tények, amiket észrevenni nem okoskodás és stb., hanem a nem-rajongó alkatok szimpla, szokásos tevékenysége.

Előzmény: Karma2022 (20699)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 20701

Ebben biztos igazad van, nem is érdekel mi van Babossal, csak ha már dolgozok, akkor ne fizessen rá. De ha ez jó neki kedves egészségére. Női tenisz nézéstől, libabőrös leszek Tegnap  1 gémet megnéztem telón Jani Réka amit művelt, mínősíthetlen játék, mínősíthetetlen viselkedés, csak káromkodik, halál veszteség amit 31 éves korig felhalmozot a tenisszel, de neki van erre pénze, vagy az Államnak egészségére. Jani Réka sportoló röhögnöm kell. 1. pont veszíteni tudni kell......

Előzmény: Petyka30 (20697)
Omar Khajjám Creative Commons License 2023.05.25 0 0 20700

"míg Mladenovic több más játékossal is ért el eredményt."

 

Pl. Garciával nyert 2x RG-t (2016, 2022), USO-en döntősök voltak 2016-ban.

WTA1000: Madridot nyerték 2016-ban, Pekingben szintén az évben döntősök voltak

 

2021-ből Vondrousovával is van egy római döntője. 2012-ből pedig egy kanadai 1000-ese Jans-Ignacikkal.

Vagyis összességében Mladenovic némileg sikeresebb páros játékos, mint Babos.

Előzmény: Hepci (20698)
Karma2022 Creative Commons License 2023.05.25 0 0 20699

Babos jelenlegi társa, Anna Danyilina jelenleg 24. párosban a világranglistán. Danyilina tavaly döntős volt Haddad Maiaval az Australian Openen. 

 

Babos idén Mladenovic mellett Danyilinával (3 versenyből 2 negyeddöntő, 1 nyitó körös vereség), Tereza Mihalikovaval (1 verseny, egyből vereség) és Georgina Garcia-Perezzel (2 ITF-verseny, 1 döntő, 1 elődöntő) indult. Öt hónap alatt ez nem olyan sok próbálkozás, főleg, hogy a cseh és a spanyol játékossal valószínűleg nem tervezett hosszabb távra. Ennyit arról, hogy Mladenovic nélkül láthatóan perspektíva nélküli a társtalálásban.  Azért a helyedben alaposabban átgondolnám az ilyen atomsarkított kijelentéseket, mert tényekkel nem tudod alátámasztani, mint már oly sok dolgot…

 

“Mladenovic több más játékossal is ért el eredményt.” Ha ezt 2023-ra gondolod, akkor elég távol állsz a valóságtól…

 

 

Kristina Mladenovic eredményei párosban (amikor nem Babossal játszott), 20123-ban:

 

 

Oeiras (ITF, 100 000 dollár): negyeddöntő (társ: Amandine Hesse)

 

Charleston (WTA, 700 000 dollár): negyeddöntő (társ: Shuai Zhang)

 

Asztana (ITF, 60 000 dollár): negyeddöntő (társ: Chloe Paquet)

 

Asztana (ITF, 40 000 dollár): 1. forduló (társ: Tena Lukas)

 

 

Lehet, hogy nagyon nem értek hozzá, de nem látom az egetverő különbséget Mladenovic javára…Egyébként Danyilina jobb helyen áll a világranglistán, mint Mladenovic bármelyik idei társa. Az ITF oldalán minden játékos eredményeit megtalálod, kb. 10 mp alatt (https://www.itftennis.com/en/players/kristina-mladenovic/800279647/fra/wt/d/activity/#pprofile-info-tabs / https://www.itftennis.com/en/players/timea-babos/800283374/hun/wt/d/activity/#pprofile-info-tabs ). Ha már ennyit okoskodsz ...

 

Előzmény: Hepci (20698)
Hepci Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 20698

Mitől lett erősebb a mezőny? Az egy szem Pegula-Gauff pártól, amiben mindkét játékos az elit tagja? Pegula egyébként már akkor jól párosozott, amikor a top200-ban is alig volt, egy itthoni versenyen pl. Stollárral indult.

Babos Mladenovic nélkül láthatóan perspektíva nélküli a pártalálásban, míg Mladenovic több más játékossal is ért el eredményt.

Az meg, hogy valakinek nem megy a szingliben, semmit nem számít, a páros egy másik sport. Fleming vagy Szőke Péter sem voltak szingliben világsztárok, mégsem kizárólag attól lettek eredményesek párosban, hogy McEnroe meg Taróczy vitte őket a hátukon.

Előzmény: Petyka30 (20696)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 20697

Pont jót írtam. Ostapenko egy közepes ukránnal indul. Meg kell kérdezni, ha nem további opciót keresni. Mert így a munkának nincs értleme, mert a termés megvan csak szárazság miatt az aratás szinte elmarad.

Előzmény: Petyka30 (20696)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 20696

Jelenleg erősebb a páros mezőny mint akkor volt. Egyedüli komoly páros Krejcikova, Siniakova volt. Most Gauffék stb. De Timi úgy játszik mint régen egyesben, hónapokon belül, TOP 100-lesz. De ma egy Babos- Mladenovic meccs, országos egyes. Timi oddsa 1,01 lenne reálisan. Mindig a jelent kell nézni, kopogtatni kell az ajtón, Mattel Sands,vagy Coco, vagy az isten tudja ki, de az a disznó Ostapenko is jó, mert nem kell mozognia. Mladevic vagy összeszedi magát, vagy megy a süllyesztőbe ahol Timi volt. Most veszít 2000 pontot Mladenovic, vagy kicsit kevesebbet, mert ha Garciat befűzte, azzal sem megy semmire. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

 .

Előzmény: Hepci (20695)
Hepci Creative Commons License 2023.05.25 0 1 20695

Gondolod, hogy Timi kívánatosabb párospartner lett attól, hogy a legutóbbi évekbeli önmagához képest jól szerepelt szingliben pár pimf versenyen?

Mladenovic ideális partner volt neki, csak mindkettő jóval többet képzelt magáról és a lehetőségeiről, mint a realitás.

Előzmény: Petyka30 (20694)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 20694

Eddig én sem akartam volna, mert Timi használhatatlan volt. Most van mire alapja hogy körül nézzen a piacon, mert ha hozzám jönne egy komoly játékos igent mondanék. Múlt évben megkérdeztem volna, hogy komolyan gondolod, és kinevetem. Baniben ilyen hülyeséget mondott, hogy az amerikaiak, szemetek, hogy nem adnak WC-t neki. És ez azt mondta több száz vagy ezer páros meccset látott, és én bunkó vagyok, ő meg a profi magyar edző. Lassan Babos, és Fucsovics lesz, csak Top100, ha csak, most Bondárék hülyék, mert nem a WTA a szintjük. Vissza kell térni a fapados ITF-re. Nem vár megint az autó a reptéren. Persze most is olvassa baniben, csak kussolni 

könnyebb, ha hülye vagy a szakmádhoz. 

 

Előzmény: attailor2 (20693)
attailor2 Creative Commons License 2023.05.25 0 0 20693

Szerintem az lehet, hogy párosban akik jók, azok egyszerűen nem akarnak vele együtt játszani valamiért annak ellenére, hogy többszörös VB és GS bajnok volt.

 

Előzmény: Petyka30 (20692)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 20692

Ide nem mondtam, hogy nem írok, szóval már rég megmondtam, hogy Timi lesz a magyar NR1, csak azt nem értem mit akar a párostól. Mert egyedül még Navratilova, és Hingis sem nyert volna. Kéne találni egy párt, akivel Timinek beindulnak az üzlet. Ez nagy szép meg jó, csak a sok munka nem nyereséges.

Előzmény: Hepci (20691)
Hepci Creative Commons License 2023.05.24 0 0 20691

Timi simán cumizott Stephens-től, de ettől még nagyon dicséretes, ahogy hónapok óta játszik.

Petyka30 Creative Commons License 2023.05.23 -1 0 20690

Az igazság pillanata nem tud eljönni, mert nagy névvel játszik, Gs bajnokkal, az sosem volt Timi szintje, ha meg nyer abból sem igazán, mert salak és az ellenfél kiszámíthatatlan, hogy hogy játszik. Jó utón jár, Timi de ebből a meccsből aztán semmit nem tudunk meg. Egy TOP 70 ellen igen.

Előzmény: PatakiZs (20689)
PatakiZs Creative Commons License 2023.05.23 0 0 20689

Most, 18 megnyert meccs után jött el az igazság pillanata Stephens ellen. Ha sikerül legalább megszorítani, akkor az nagy önbizalmat adhat.

Előzmény: Petyka30 (20688)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.23 -1 0 20688

Ja és ezzel meg van a wimbledoni selejtező, ami már nyereséges, és ez a torna is. Én helyében 2 ITF füves versenyen indulnék Wimbledon előtt. Lassan leelőzi Bondárékat, és ő lesz megint a  magyar NR1.

Előzmény: Petyka30 (20687)
Petyka30 Creative Commons License 2023.05.23 -1 0 20687

Mondom én , csak mi volt az elmúlt 3 év ámokfutása. Érthetetlen.

Előzmény: papuci1955 (20686)
papuci1955 Creative Commons License 2023.05.23 0 0 20686

Babos - Kromacheva 2-0. WTA

attailor2 Creative Commons License 2023.05.22 -1 0 20685

Ezúton gratulálok a mai párosgyőzelméhez Babos+Danyilina-nak egy noname páros ellen a Lejla Mérienn hercegnő tornán!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!