Keresés

Részletes keresés

Senkiházy Creative Commons License 2001.04.09 0 0 102
Amúgy ez egy érdekes dolog. A harisnya sajátos anyag, ami sajátos módon érintkezik a nők lábával, ami ugye tele van erogén zónával. Ez amúgy szerintem kiválthatja az "irtózást", a "hidegrázást" is a viselőből. Ha viszont ezt a sajátos anyagot sajátosan símogatják, az egész sajátos érzés... Viszont arra, hogy nekem, mint fickónak miért jó a tapintása egy harisnyás női lábnak, és miért vonz a látványa, arra már kevesebb magyarázatot tudok...
Előzmény: Törölt nick (98)
villo Creative Commons License 2001.04.09 0 0 101
szia kékség...

Az a kérdés mennyire nagy, nekem van olyan ismerősöm aki azt szereti. Ha második az első.
Szerinte a klasszikus római szobrokon is ilyenek láthatóak. (és ők a tökéletes test megjelenítését tartották fontosnak)

Előzmény: Törölt nick (94)
Senkiházy Creative Commons License 2001.04.09 0 0 100
100
Senkiházy Creative Commons License 2001.04.09 0 0 99
Az ex-barátnőm harisnyagyűlölő volt. Aztán egyre kevésbé... ¦-)))
Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.09 0 0 98

Mesélj.
Előzmény: Senkiházy (97)
Senkiházy Creative Commons License 2001.04.09 0 0 97
Én is tudnék mesélni... ¦-)))
Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.09 0 0 96

Kedves zebrasügér, köszönöm részletes, kimerítő válaszod :)
Előzmény: zebrasügér (95)
zebrasügér Creative Commons License 2001.04.06 0 0 95
Igen, előfordul az ijesmi. Apró genetikai tévedés (direkt nem írtam hogy rendellenesség, mert nem az). Egyes körömcipőkben ez kimondottan kényelmes lehet, de ez inkább mondják meg a nők. Várj, meg is kérdem a páromat, bár neki szabványos ujjai vannak...
...
...
Nos, azt mondta ez hülyeség! Akkor nem szóltam semmit. Én gyakran szoktam szex előtt szopogatni a párom nagylábujját, és mind a ketten nagyon élvezzük. Picit nyalogatom, picit megharapdálom, aztán jól benyálazom, majd a nedves lábujját végighúzza az arcomon, a nyakamon, a hasamon, majd a farkamat a két talpa közé szorírtja, és ...
Nagyon jóóóóóó......
Néha ugyanezt eljátszuk úgy hogy harisnya van rajta. Ez még izgatóbb...
>((((*>
Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.06 0 0 94

Kedves Idelátogatók!
Ti, akik errejártok, szakértői vagytok a szép női lábaknak. Az egyik topicban felmerült, mi van olyankor, ha egy lánynak nem a nagylábujja a leghosszabb, vagyis az első kisebb, mint a második. Ti, mint hozzáértők, hogy látjátok ezt?

Én szeretem a harisnyát :)

zebrasügér Creative Commons License 2001.04.03 0 0 93
Ami a feliratkozást illeti, természetesen megtettem minden tőlem telhetőt. Eleinte volt forgalom, aztán szépen leapadt. Iszonyatos kudarc volt ez nekem, miközben látom hogy a hasonló jellegű haris oldalakat naponta 200-400-an látogatják. Valóban nem kér kenyeret, de időnkét illenék frissíteni. Anyagom volt (van) is hozzá, de jobb így hogy nem látom milyen alacsony a látogatottság. Így nem okoz csalódást.
>((((*>
Előzmény: roumark (92)
roumark Creative Commons License 2001.04.03 0 0 92
Fel kell iratkozni mindenféle top100akra.
Pl hungarian top 1000.
Én is rajta vagyok, jut eszembe éppen apdéted!

A jó lábak, és velejáróik mindenképpen több látogatót vonzanak napi 14-nél! Megszüntetni meg nem értem miért kell, pénzbe nem kerül, kenyeret nem kér, és ha csak napi egy már akkor is heti hét embernek szereztél kellemes perceket!

Előzmény: zebrasügér (91)
zebrasügér Creative Commons License 2001.04.03 0 0 91
El vagyok keseredve, de nagyon! Volt egy site-om, ahol sok-sok gyönyörű (legalább 6-7 pontos) harisnyás női lábacskák voltak. Az oldal látogatottsága egyre fogyatkozott, míg végül a tegnapi összesen 14 látogatottság után ma megszüntettem az oldalt. Emelett van egy kandikamerás site-om (ez nem annyira szivem csücske), de a kb egy hetes élete alatt máris elérte a napi 100 látogatót. Miért nem szeretik az emberek a haris-témát???
>((((*>

ui: sajna télleg qrw@ jó lett a kandis oldal, még szoláriumban lévő non-stop élő-kameraképet is tettem bele.
Ez van!
>((((*>

zebrasügér Creative Commons License 2001.04.03 0 0 90
Erre mondtam hogy kinek ez, kinek az tetszik.... még ez a szerencse hogy nem vagyunk egyformák.
>((((*>
Előzmény: R.O.Tico (89)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.04.02 0 0 89
Azt hiszem az én művészettörténeti értékrendem ennél sokoldalúbban értelmezi a szép nôi lábat :)
Előzmény: zebrasügér (88)
zebrasügér Creative Commons License 2001.04.02 0 0 88
horcog, drága,

Elhiszem hogy "szép" lábaid vannak, de sajna van egy kissebb saját szerzeményű tanulmányom arról hogy melyik sport milyen módon befolyásolja a láb "genetikai" adottságait. Mint mondottam, szigorú vagyok, és ebben a pár oldalas (pár???) leírásban szépen kifejtem hogy a sporttól miként torzul el egy-egy kecses vonal. Pl lásd vádli izomzatának kifejlődése. Persze kinek ez, kinek az tetszik, én elsősorban a természetes, úgymond áramvonalas virgácsokat szeretem - illetve részesítem előnyben. De van még leírásom a dohányos nők lábformációinak alakulásáról (ezesetben pl vékonyodó boka ...stb...), aztán a tramli lábak kialakulásáról, lábbetegségekről .... stb...stb...
>((((*>

Előzmény: horcog (86)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.04.02 0 0 87
Errôl jut eszembe: pécsi születésű lévén, édesanyám említette, milyen mondás járta arrafelé.

Mert állítólag sok pécsi diáklánynak van szép lába, és ez azért van, mert hegyi város lévén sokat kellett feljárkálni az iskolákba :)))

Előzmény: horcog (86)
horcog Creative Commons License 2001.04.02 0 0 86
Zebrasügi,

belátom, hogy ifjúkori tanulmányod a női lábak tekintetében mindenképp hagyhat egy egész életre nyomot, amit asszem nem is kívánnék lerombolni.
A lábaimról itt most publikusan nem volna ildomos referenciákat adni, legyen talán elég az, hogy több mint 10 évig aktívan sportoltam, jelenleg is mozgok (hááááááát, már csak amennyire az időmből futja !).....tehát a lábaimat a genetikán kívül az aikidonak, atlétikának, kendonak, lovaglásnak köszönhetem.
....persze azért a genetika sem elhanyagolható, mert a Mamámnak még most az ötvenen túl is isteni lábai vannak !

Előzmény: zebrasügér (85)
zebrasügér Creative Commons License 2001.04.02 0 0 85
Horcog, drága, örülök hogy ismét itt vagy köztünk!

Kicsit lehet hogy most hosszú leszek, de muszály hogy megérts:

Suliban nagyon jó rajzoló voltam, de ahhoz kevés volt a kézügyességem hogy grafikai pályára menjek. Így hát maradt a fotózás. De ehhez is kellett némi rajzkészség, és már akkoriban a pályaválasztás küszöbén kiforrt bennem a női lábacskák imádata. Középsuli 1st osztályában egyik matekórán nagyon untam a tanár szövegét, és a matekfüzet kockás lapjára rajzoltam egy pár női lábat, amint a lépcsőn felfelé mennek, kockás miniszoknyában, fekete harisban, fekete körömcipőben. (Minden fekete volt, mivel fekete grafitceruzával rajzoltam.) Az a rajz annyira jó volt, annyira tökéletesen visszaadta hogy milyen is egy tökéletes női láb, hogy nálam azóta az jelenti a maximumot, az alapot, a 10 pontot. Persze a tanár észrevette, a lapot kitépte, és ezzel annyi is lett a remekműnek. Azóta sem sikerült olyan jó lábacskákat rajzolnom, és persze az életben sem láttam ahhoz hasonló gyönyörű vonalú női lábakat. Pedig keresem rendületlenül, elhiheted!
Persze örülnék ha olyan női piskótákat tudnál mutatni (akár saját, akár másé, akár képi) amitől a szám tátva maradna...
>((((*>

Előzmény: horcog (82)
horcog Creative Commons License 2001.04.02 0 0 84
Tico kedves,

zajosak voltak az elmúlt napjaim : ((((
De itt vagyok újra .....

Pusszantásom Neked

Előzmény: R.O.Tico (83)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.04.02 0 0 83
Horcog Drága, végre már betetted ide újra a szépséges lábadat :)))
Előzmény: horcog (82)
horcog Creative Commons License 2001.04.02 0 0 82
Zebisügi,

fogadni mernék, hogy a szigorúságod ellenére a szád tátva maradna a futóműveim láttán : )))))

Előzmény: zebrasügér (74)
Senkiházy Creative Commons License 2001.04.02 0 0 81
Én bizony nem kicsit imádom a harisnyás női lábakat...
zebrasügér Creative Commons License 2001.04.01 0 0 80
Tico: Nehogy azt hidd hogy olyan nagy öröm volt! Az egészben az eszem-iszom volt a legjobb. Na, az viszont tuti volt! 1ébként pedig az utcai láb-fotózás sokkal izgalmasabb, csak kicsit perverznek hat. A párom már csak röhög amikor beállítok egy sorozat lesiharisnyás képpel...
>((((*>
Előzmény: R.O.Tico (78)
beegod Creative Commons License 2001.04.01 0 0 79
off (?) már nem tudom :)

Na, ma kirakták a nők a harisnyás lábukat! Olyan jókat mosolyogtam :)

/persze én kényelmes nadrágban, könnyen..., de tényleg nem néznek előtte tükörbe?/

Előzmény: R.O.Tico (78)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.04.01 0 0 78
Sôt, bizonyos szint után még kínlódás is, ha csak mindent a szemnek :)))
De azért nem sajnállak, sokan még lábszépségversenyt se fotózhattak :))
Előzmény: zebrasügér (77)
zebrasügér Creative Commons License 2001.04.01 0 0 77
Na, azér nem minden nöi lábat nyalogattam volna végig...
Nekem csak egy lábszépségverseny jutott, ott is csak mint fotós lehettem jelen. Nem nagy karrier...
>((((*>
Előzmény: roumark (76)
roumark Creative Commons License 2001.04.01 0 0 76
Valamelyik német szexműsorban volt egy fickó, aki a kmerák elött leszólított az utcán nőket, hogy nyalogathatná-e a lábukat. És vállalták is páran. Akik meg elhajtották a halál ...ra, azokat nem mutatták.
zebrasügér Creative Commons License 2001.03.29 0 0 75
Horcog, drága:
még 1: a szemeidről nem merek nyilatkozni, mert női szempár (nálam) csak szép lehet.
>((((*>
Előzmény: horcog (50)
zebrasügér Creative Commons License 2001.03.29 0 0 74
Kedves Horcog!

Jóó, hiszek Neked, ha te azt mondod hogy 8-as lábad van, akkor az nálam biztos megüti a 5-öt/6-ot. Nagyon szigorú vagyok!!!
Amúgy nálam a 10-es skálán a 8-at még senki nem érte el. A barátnőmnek is csak 6-os adnék, pedig neki még +1 pontnyi protekciója is van. :-))
>((((*>

ui: Kedves Horcog, nyugodtan szólíthatsz Zebisügi-nek vagy 1cerűen csak Sügi-nek, a "Zebra" az valaki más... köszi!

Előzmény: horcog (50)
R.O.Tico Creative Commons License 2001.03.29 0 0 73
Te jó ég... elképzeltem! :)))
Előzmény: horcog (72)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!