Keresés

Részletes keresés

birbigli Creative Commons License 2003.06.17 0 0 289
Jó,hogy előre megtudtam, hogy ilyen megterhelő ez, így van időm egy strapabíró pacemaker beültettetésére,vagy talán elég lesz hozzá az itthoni alapozás?:-))
Előzmény: meglesz (286)
mimi_bacsi Creative Commons License 2003.06.17 0 0 288
Bocs Extrafun!
mimi_bacsi
Előzmény: mimi_bacsi (287)
mimi_bacsi Creative Commons License 2003.06.17 0 0 287
Az előző hozzászólásomat Meglesznének szántam!
mimi_bacsi
Előzmény: mimi_bacsi (284)


meglesz Creative Commons License 2003.06.17 0 0 286
Akkor most megerősitem azt amit mondtam!
Eleinte féltem a dologtól, de amint oda kerültem hogy megtegyem, nem haboztam, és hihetetlenül jó volt.
Ugy is mondhatnám, hogy maratoni éjszakánk volt.
este 10-kor kezdtük és reggel 5 oráig tartott.
És egyikünk sem unatkozott közben.
Sőt a fiúk is bírták a strapát :)
(bár azért nekik kellett néha egy kis szünet)
Én csak ajánlani tudom!!! :))
Előzmény: birbigli (285)
birbigli Creative Commons License 2003.06.17 0 0 285
Úgy látszik, rossz fényképet néztek leendő ismerőseink, mert másnap írtak, hogy mégis szeretnének találkozni velünk,mert ahogy írták:
"lehengerlő stílusúak a leveleink".Vasárnap talákozunk velük ismerkedésileg.
Megleszné,feleségemnek megmutatom majd, amit írtál,azt,hogy csak ajánlani tudod az akár lánnyal való együttlétet is, mert ő csak fiúval tudja ezt elképzelni,ebből a kategóriából viszont akár többel is:-)).
mimi_bacsi Creative Commons License 2003.06.17 0 0 284
Ha többet írnál erről a témáról, akár magánban, én is szívesen írnék saját tapasztalatot! Nagyon érdekel! Jó olvasni a leveledet, és persze nézni a képeidet is! mimi_bacsi
Előzmény: Extrafun (280)
kiváncsipár Creative Commons License 2003.06.16 0 0 283
helloka

Ez a "csak a te kedvedért" olyan ismerős:)))
Nálunk is igy van..a webcamerás sexel kezdtük..ott is az én kedvemért volt:)))
De bejött:))
de pl. azt is megbeszéltuk, mi izgatja. mi az ami feldobja...soha nem csetelunk közben..mert pl ez zavarja..közben szeretné magát is látni, hála tecknika ez megoldható:))
Most pasi után ( is ) vadászgatunk...de ez nem jön össze..talán nagyok az igények?
nem tom...de éljuk az életet:)))

meglesz Creative Commons License 2003.06.16 0 0 282
Amikor először kerestünk párt megbeszéltük hogy mi alapján válasszuk ki a megfeleő párt.
A legfontosabb szempont az volt, hogy ne csak a szexről szóljon az egész, hanem egy baráti kapcsolat is kialakuljon.
Amikor megismerkedtünk azzal a párral akikkel később megtörtént a dolog, mindent megbeszéltünk, hogy ki mit is szeretne, valóban szeretné e, vagy csak a párja kedvéért teszi, mit lehet és mit nem, stb.
Több alkalommal találkoztunk mielőtt megtörtént volna az első.
Még nyaraltunk is a balcsin.
Aztán megtörtént az első alkalom.
Legmerészebb álmomban sem gondoltam volna hogy ennyire jó lesz!
Kicsit izgultam is előtte, mert nem tudtam milyen érzés lesz látni a férjem egy másik lánnyal, illetve még én sem voltam addig lánnyal és nem tudtam hogy milyen érzés lesz majd.
És amikor oda kerültem, már tudtam hogy ez egy olyan dolog amit kár volt kihagyni eddigi életemből.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Előzmény: Extrafun (280)
meglesz Creative Commons License 2003.06.16 0 0 281
Megmaradt a barátságunk olyannak mint előtte volt.
Semmi sem változott.
Maximum annyi hogy őszintébbek lettünk egymással, és szexuális téren nyiltabban és őszintébben beszélgetünk mint előtte.
Előzmény: melch (279)
Extrafun Creative Commons License 2003.06.16 0 0 280
Sziasztok!

Két éve, öt év házasság után, hirdetést adtunk fel, párokat kerestünk. A sok válasz közül végül egy párt választottunk ki. Találkoztunk, szimpatikusak voltunk egymásnak, de csak másnap, az együttlét előtt derült ki, hogy a lány nem igazán akarja. Mivel mi is elsősorban a párom miatt hirdettünk, végül a nejemmel szeretkeztünk ketten, a lány meg csak nézte.
Hétszer találkoztunk, az első 3 alkalommal felváltva szeretkeztünk a nejemmel. Én sem hittem volna, de nem voltam féltékeny, sőt! Nagyon izgató volt látni őt, szinte kívűlről!

Előzmény: meglesz (274)
melch Creative Commons License 2003.06.16 0 0 279
A barátság nem sínylette meg a dolgot? Ugyanolyan, mint előtte, esetleg mélyült vagy sekélyesedett?
Nekünk volt egy barátunk, akivel megpróbáltuk. Azóta szinte csak köszönő viszonyban vagyunk. Nincs harag vagy egyéb rossz dolog, csak éppen nem nagyon dumálunk egymással. Ha mondjuk én szeretnék vele beszélgetni, akkor semmi gond, elmegyünk sörözni, de például Ő soha nem kezdeményez semmit.
Előzmény: meglesz (278)
meglesz Creative Commons License 2003.06.16 0 0 278
Ő barát, és nagyon jó barátunk.
De ha akart volna, se tudott volna bekavarni.
:)
Előzmény: Törölt nick (277)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.16 0 0 277
még jó, hogy a gyermekkori szerelem nem kavart be
Előzmény: meglesz (274)
meglesz Creative Commons License 2003.06.16 0 0 276
Én lánnyal csak akkor érzem jól magam ha van jelen férfi is.
Külön, csak lánnyal nekem nem jött be.
Viszont szeretem ha két férfi foglalkozik velem.
A férjem szereti amikor egy lánnyal vagyok és imádja az egymás előtti párcserés dolgokat.
szóval nekünk a pár jött be.
Előzmény: melch (275)
melch Creative Commons License 2003.06.15 0 0 275
Az mit jelent, hogy nem az igazi? És miért jobb a páros, mint a hármas?
Előzmény: meglesz (274)
meglesz Creative Commons License 2003.06.15 0 0 274
Sziasztok.
Mi már azt hiszem egy kicsit előrébb haladtunk a dologgal.
Férjem biztatására kipróbáltuk 3-asban egy fiúval.
Mégpedig a gyerekkori szerelmemmel :)
Ennek már két éve.
Ezek után elkezdtünk tudatosan párt keresni 4-es gubancokhoz.
Össze is jött, és közel fél évig tartott a kapcsolatunk, aminek (sajnos) a távolság vetett véget.
Most is van egy barátnőnk, akivel szorosabb a kapcsolatunk, de nem az igazi.
Már rájöttem mennyire izgató tud lenni amikor látom a páromat egy másik lánnyal, illetve rá is hatással van amikor én vagyok egy másik lánnyal/fiúval.
Én amellett voksolok hogy a pár-pár nagyságrendekkel jobb mint a 2-1, illetve az 1-2.
birbigli Creative Commons License 2003.06.15 0 0 273
Több párral váltottunk már emilt,de általában már a külsőnél elakadt a dolog, mert feleségem egy kicsit igényes(vagy túl igényes nemtom).Most éppen miattam halt el a dolog,mert előnytelen fotoim miatt egy szimpatikus pár már a találkozót is lefújta.Pedig, ha találkoztunk volna:-))
Előzmény: melch (269)
vereskabát Creative Commons License 2003.06.15 0 0 272
Sziasztok!
Mikor sikerült a nejemet rábeszélni az első hármas szeretkezésre, az ő reakciója is az volt: csak a te kedvedért.De nem volt nehéz rájönnie, hogy ez mind ő érte történik, és azóta, ha néha-néha összejövünk hármasban a barátunkal igencsak feldobva érzi magát!Én pedig, ha éppen szemlélője vagyok az ő szeretkezésüknek, élvezettel figyelem azokat a reakciókat, amiket az ember csak kívülállóként figyelhet meg.Sajnos még nem találkoztunk olyan párral, akivel ezt négyesben is átélhetnénk.
Hali
Előzmény: kiváncsipár (261)
melch Creative Commons License 2003.06.15 0 0 271
Érdekes téma. Döbbenet, hogy mikkel nem foglalkozol. Biztos féltékenyek lennének arra a csúnya cyborgra. Biztos villáskulccsal vernék szét, míg papa a csapágygyárban húzza az éjszakai műszakot... :) vagy inkább :(
Előzmény: Törőlt_nick (270)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.06.14 0 0 270
tényleg, a nők féltékenyek lennének egy ilyen lány cyborgra?
szerintem tutira. Ha a számítógépre képesek azok lenni! :)
Előzmény: birbigli (268)
melch Creative Commons License 2003.06.14 0 0 269
Szió!
Mit jelent az, hogy bíztató kísérletek?
Nálunk is vannak kísérletek, de nem túl sikeresek. Már régóta ismerkedünk egy párral, de a konkrét koronafeltétel még nálunk sem történt meg. Lehet, hogy sosenem is fog? :)))
Reméljük, hogy rövidesen azért lesz már valami! Sokszor agyalunk, hogy mi lehet a gond. Mi úgy érezzük, hogy akarjuk, várjuk, az igaz, hogy egy-két alapfeltételt kikötöttünk. Lehet, hogy mi vagyunk túl gyöpösek és engednünk kellene az elvárásainkból?
Előzmény: birbigli (266)
birbigli Creative Commons License 2003.06.14 0 0 268
Egy hétig nem volt itthon a feleségem,erre az időre nekem is jól jött volna egy ilyen cyBorgia
Előzmény: Törőlt_nick (267)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.06.14 0 0 267
Na majd azok lesznek a szép idők, amikor bemegy az ember a boltba, vesz egy férfi/nő kiborg szeretőt és mindenféle elkötelezettség, bűntudat és féltékeynkedés nélkül használhatja otthon a pár ha olyanjuk támad. Na most nehogy gyertek nekem a guminővel és a többi szarsággal, én egy olyan organikus robotra gondolok, ami gyakorlatilag megkülönböztethetetlen egy valódi embertől, bátran beemelhető egy egymást szerető, kiváncsi de ugyanakkor idegen emberekkel érzelmi kapcsolatot kialakítani nem kívánó pár intim világába. Szerintem egy ilyen szexrobot áldásos lenne az emberiség számára, mert nagyon sok párkapcsolatot mentene meg a széthullástól.
Előzmény: melch (265)
birbigli Creative Commons License 2003.06.14 0 0 266
Szia melch!
Jó sűrűn érik itt egymást a hozzászólások.
Talán fél évve is van annak, hogy azt hitted,elrontottam az átjelentkezést és magamat szólítottam meg, de el kell,hogy áruljam,csak ez az egy nickem van, nincs mit cserélgetnem.
Egyébként a helyzet ugyanaz,bíztató kísérletek,
de a korona még nincs a helyén.
Előzmény: melch (265)
melch Creative Commons License 2003.06.14 0 0 265
Hát ha nyolcat kap tőle a nejem, akkor jöhet minden nap!!! :))))
Előzmény: Endorfin (264)
Endorfin Creative Commons License 2003.05.27 0 0 264
...ezt a nyolcaahhhhhdik orgazmust már tényleg csak a TE kedvedért csinááááhlom ezzel a szimpatikus fiatalemberrel, DRÁGÁM.....
:)
Előzmény: kiváncsipár (261)
kiváncsipár Creative Commons License 2003.05.27 0 0 263
ez jó kérdés, nem igazan orulne ha en masik csajjal kevernek, szerintem!!
de Ő benne van enyhe bisexben..illetve minden kialakul!!
Előzmény: melch (262)
melch Creative Commons License 2003.05.26 0 0 262
Sziasztok!
Esetleg egy másik pár? Kizárólag pasit kerestek? Mit szól ahhoz a nejed, ha te egy másik hölggyel vagy? Ha esetleg ilyesmi érdekel, akkor írjatok nyugodtan! Bár kezdők vagyunk, de igen elszántak. :)))
Előzmény: kiváncsipár (261)
kiváncsipár Creative Commons License 2003.05.16 0 0 261
sziasztok..

olvasgattam a hozzaszolasokat..igen en is nagyon szeretnem latni a paromat bizonyos poziturakban egy masik pasival.errol sokszor beszeltunk, en az Ő vélemenye.."igen a kedvedert csinaljuk"
igy hidetgetunk..es varjuk a megfelelő sracot:)))
aki szimpi es kedves es aranyos.

csak ez a " a kedvemert" zavar egy kicsit.
bar tudom, ha beindul nincs megállás..ő egy ilyen nő:))))

MoonPair Creative Commons License 2003.05.08 0 0 260
Aha, azért ha nagyon nem és gondolod dobjatok egy mailt nekünk:)
Előzmény: melch (259)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!