Keresés

Részletes keresés

hkhk Creative Commons License 2004.09.01 0 0 370

 

Szia Nóri!

 

Mi is a LunaPark Hotelba megyünk, de csak szeptember legvégén az esküvő után.

Te (ti) mikor lesztek ott?

 

Hahó

Kriszta

Előzmény: Nóri (GGals) (349)
SkeletonNation Creative Commons License 2004.09.01 0 0 369
Gondolom a Lisboa-ba Arenalban :)
Előzmény: Nyaraló motoros (368)
Nyaraló motoros Creative Commons License 2004.08.31 0 0 368

Hi

 

Hova kellene vinni azt a Túró Rudit?

Előzmény: dUpLo (367)
dUpLo Creative Commons License 2004.08.31 0 0 367

haliho

 

egy gyors helyi idojaras jelentes mert itt is nagyjabol mindegy mit is mondanak a szilardok:)

szoval hetvegen esett ketszer is, szombaton kicsit tobb vasarnap csak alig, egyebkent pedig teljesen normalis napos ido van, az estek egy kisse mar huvosebbek mint a nyar elejen, de teljesen rendben van,

no para:)

 

turorudit hozzatok pliz:)

 

tanx

 

t

 

 

SkeletonNation Creative Commons License 2004.08.31 0 0 366

Nehogy azt hidd, hogy összehasonlíthatatlan :)

Az Adrián a túristák által nem látogatott kis településeknek fantasztikus varázsa van ám :)

No meg az árak sokkal lejjebb vannak, pláne, ha a szerb oldalra mész :)

 

No de befejezem ezt az Offolást itt :)

Előzmény: ZsuésPeet (364)
ZsuésPeet Creative Commons License 2004.08.31 0 0 365
Na lassú voltam:-))))))
Előzmény: SkeletonNation (363)
ZsuésPeet Creative Commons License 2004.08.31 0 0 364

Jól van, gondolom, az ilyen helyeket amúgy sem lehet megunni:-)) de addig is itt van Horvátország, autóval az is tenger... persze összehasonlíthatatlan gondolom:-)))

Előzmény: SkeletonNation (363)
SkeletonNation Creative Commons License 2004.08.31 0 0 363

Mivel én eredetileg szegedi vagyok, és a fél rokonságom vajdasági, én gyerekkoromban minden nyarat lent töltöttem Dalmáciában. A nagy szerelem így Dubrovnik :)

Most júliusban született meg a lánykánk, így idén minden nyaralás kilőve, és még jövőre - 1 éves korában - sem szívesen ültetném repülőre, csak gond lenne belőle. Így autóval megyünk. De mivel Horváto. drágább, ezért egy másik baráti családdal közösen megyünk Dalmácia Szerbia felőli végéhez, Crna Gora-ba. Mivel valamennyire a nyelvet is beszélem, és helyismeretem is van rendesen, így mindent mi szervezünk magunknak. Majd onnan átruccanunk Dubrovnikba is. :)

Előzmény: ildida (362)
ildida Creative Commons License 2004.08.31 0 0 362
Ha nem vagyok indiszkrét, mi a másik nagy "szerelem"? Amúgy szerintem meleg cucc nélkül sehová nem lehet elindulni.
Előzmény: SkeletonNation (361)
SkeletonNation Creative Commons License 2004.08.31 0 0 361

Az egy dolog, hogy ismerem, de ez nem azt jelenti, hogy annyira sokat lettünk volna ott, vagy hogy unatkoznék ha oda kellene mennünk :)

De sajna valószínűleg még jövőre is kimarad, mert a törpével max. autózni lehet majd, a repülőt nem vállalom vele. Így maradnak azok a helyek, ahová autóval le lehet jutni. Így marad a másik nagy "szerelem" :)

Előzmény: ZsuésPeet (360)
ZsuésPeet Creative Commons License 2004.08.31 0 0 360

Köszi, nagyon remélem:-)) Megnyugtattál:-))) Azért lehet berakok egy-két esőálló és meleg cuccot, csak hogy elriasszam a csúnya felhőket:-))

Ja és ne irigykedj, hisz Te már lassan új helyet kell keress a nyaralásaitokhoz, Mallorcát úgy ismered, mint a tenyeredet:-))) Valamint ne feledd az okát, amiért most nem mész:-))))))

Előzmény: SkeletonNation (359)
SkeletonNation Creative Commons License 2004.08.31 0 0 359

Tuti jó időtök lesz még, nyugi :)

*** csendben irígykedik ***

Előzmény: ZsuésPeet (358)
ZsuésPeet Creative Commons License 2004.08.31 0 0 358

http://www.weather.com/outlook/travel/extended/SPXX0061?promo=forecast&site=www.yahoo.com&par=yahoo

 

És egy másik is, hogy ne szomorkodj annyit:-))) Meg senki ne szomorkodjon aki szept. 3-án indul és legalább egy hetet ott lesz, mert TÖK JÓ LESZ!!! Másnak is bejött, nehogy már ez a hét legyen a legrosszabb, ugye???:-)

Előzmény: Nyaraló motoros (353)
ZsuésPeet Creative Commons License 2004.08.31 0 0 357

http://www.intellicast.com/Local/IntlLocalStd.asp?loc=lepa&seg=LocalWeather&prodgrp=Forecast&product=Forecast&prodnav=none

 

Szia Nyaraló Motoros és minden aggódó, köztük én is... ez nem tűnik olyan rossznak, egyedül az első nap:-(( mi akkor a helyi strandon El Arenálban akartunk napozni... hát esőzés lesz belőle... de a többi egész jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Nyaraló motoros (353)
ZsuésPeet Creative Commons License 2004.08.31 0 0 356

Szia, hát én is pont emiatt le vagyok törve rendesen... nem lehetünk ilyen lúúúzerek:-(( De remélem nem jön be, mert mostanában nem tudnak jól jósolni... ha igen, én felakasztom magam:-((

Aki már járt ott attól kérdezném: tényleg elképzelhető a gyönyörű, napos Mallorcán rendes borús esős idő???

Nyugassatok meg legyetek szívesek... Köszi:-)

ildida Creative Commons License 2004.08.31 0 0 355
Nyaraló Motoros! Jaj, ne ijesztgess! Mi várható akkor jövő hét végétől és utána? te mikor jössz haza? Kaphatunk még tőled hasznos infókat?
Előzmény: Nyaraló motoros (353)
ultraviolettt Creative Commons License 2004.08.31 0 0 354

En foleg azert vagyok szomoru mert mar hazaertem :-)

 

Egy tipp: aki a Soller fele tarto antik vonattal+ villamossal akar utazni, ne vegyen feltetlenul menetterti jegyet ugyanis Puerto de Soller-bol busz is megy Palmaba ami gyorsabb es olcsobb is (6.50+2 helyett csak 2.10) ; csak a menetrendet kell megerdeklodni. :-)

 

Talaltam hazszamot is (bar en egy betut vettem).

 

Udv a Lisboa utcaba es jo nyaralast annak aki meg ezutan megy.

 

-uv-

Nyaraló motoros Creative Commons License 2004.08.30 0 0 353

Most nézem az időjárás előrejelzéseket és szomorú vagyok....

péntektől jó pár napig zivatarok meg 23 fok.... Letörtem mint a bili füle...

Ja mert pénteken megyünk csak azért.

Nyaraló motoros Creative Commons License 2004.08.30 0 0 352
Mi van ezzel a fórummal hol megy hol nem?
Nyaraló motoros Creative Commons License 2004.08.30 0 0 351

Hello mindenki

 

Nincs vki aki most van a Hotel Bahamasba vagy onnan tért haza? Írhatna vmi infót főleg az érdekel hogy milyen a szoba a kaja meg megy-e a klima a szobában lehet e aludni. Vagy ha van vmi jó infó.

SkeletonNation Creative Commons License 2004.08.27 0 0 350

Van robogó Mallorcán is, ha nem is annyiért, mint Go-ban. Az autó viszont alig drágább! Ezért mindenki főképp autót bérel...

A másik fő ok, hogy a sziget nagy, nagyok a távolságok (a görög szigetekhez képest), ha át akarsz menni az egyik feléről a másikra, autópályán kell menned, ahol az 50-el haladó mocival nem egy életbiztosítás közlekedni.

Meg szerintem a hegyi szerpentineken nem fogsz tudni le-föl menni egy mocival.

Szvsz a moci akkor jó, ha Arenalból be akarsz menni Palmaba. De akkor meg ott a busz, ami gyorsan és sűrűn jár. Ráadásul sokkal olcsóbb is.

Nem kell megijedni, a mallorcai autós kultúra nem az a típikus mediterrán vezetési stílus. Egy rutinos pesti közlekedő már soxor vadabb, mint a helyiek. :)

Amúgy igen, tényleg sokkal érdemesebb magánúton menni kirándulni a szervezett túrák helyett.

Előzmény: DonBrasco (348)
Nóri (GGals) Creative Commons License 2004.08.26 0 0 349

Sziasztok,

 

Köszönöm  a válaszokat! Remélem mindenkinek igaza lesz!:)

Volt már vki, vagy hallott vmit a Luna Park nevű szállodáról? Eddig még csak német lapokon találtam róla fórum-infót, amelyben Jürgen és Hansi elmeséli érettségi utáni teljes lerészegedését ebben a tuti, szuper fullos kis AI szállóban(ergo: pia van:))) Ahhoz képest, hogy AI nem drága. Ettől félünk:)))

A másodikai turnustól teljes élménybeszámolót követelek:)))(aquaparkostól és kirándulásostól és mindenestől:)))

 

Sziasztok:

Nóri

DonBrasco Creative Commons License 2004.08.26 0 0 348

Sziasztok,

Uj vagyok a topicban, és lehet hogy valamelyest off leszek, de mindenképp meg szeretnék tudni valamit. Ezidáig minden évben görög szigeteken nyaraltunk, mégpedig a következő ok miatt :  az ott dívó robogós "kultúra" nekünk nagyon bejött, mert nagyon tetszik, hogy ott potom áron (jelenleg 10 EUR/nap) kibérelsz egy robogót két személyre, akár egy hétre, és te saját magad be tudod járni az egész szigetet a saját szakálladra, mintegy teljes szabadságot adva neked, ráadásul nem kell a lehúzós fakultativ programokra befizetned, hanem akkor és oda mész megnézni valamit, ahol és amikor csak akarsz.

És mivel nagyon szeretném megismerni a spanyol helyeket is, főleg Mallorcát, érdekelne, hogy ott is van-e ilyen robogóbérlési lehetőség vagy kizárólag autót lehet/szokás bérelni,  illetve ha igen, akkor van-e ennek olyan jellegű berendezkedése-kultúrája, mint Görögországban.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.

Don

Előzmény: Nyaraló motoros (346)
Adeje Creative Commons License 2004.08.26 0 0 347

Helló Ildida !

 

A MarcoPolo is nagyon jó, de még jobb a most megjelent Magyar szemmel c. sorozaton belül  a Mallorca,Ibiza,Menorca,Formentera c. könyv.

Már szinte bármelyik könyvesboltban meg lehet venni,de megnézheted a www.bookline.hu oldalt, utazás címszó alatt, ott is megtalálod. Nagyon jó könyv,rengeteg olyan infó van benne, ami máshol nem található.

Üdv

Nyaraló motoros Creative Commons License 2004.08.26 0 0 346

Hi !

 

Szerintem jobb az autó bárhol bármikor meg lehet vele állni nem vagy máshoz kötve.

A strandhoz a térkép meg ott van kicsit visszább nézd meg sztem érthető.

Előzmény: kvanti (345)
kvanti Creative Commons License 2004.08.26 0 0 345
Szia! Mi El Arenalba megyünk Szept. 2.-án.Innen hogyan tudom megközelíteni a milliomos strandot?Messze van?Mert nagyon nem szeretném kihagyni? A másik!Van sok jó pasi?Mert szeretnék ismerkedni, ugyanis a szüleimmel megyek nyaralni.Azt mondják sok a magyar is Mallorcán,igaz? Midenki azt mondja, hogy érdemesebb autót bérelni, és így megejteni a fakultatív programokat, mert így sokkal jobban jövünk ki pénzügyileg.Te is zt javaslod? Légyszi írj! kvantusz@freemail.hu Babett
Előzmény: leprello (67)
SkeletonNation Creative Commons License 2004.08.26 0 0 344
Olvass vissza 2-3 oldalt, megtalálod mindenre a választ. :)
Előzmény: kvanti (342)
SkeletonNation Creative Commons License 2004.08.26 0 0 343
Jó idő van olyankor, és éjszaka is lehül annyira, hogy lehessen aludni. Pont az az időszak, amikor már éjszaka nem kell klíma, hanem nyitott ablaknál lehet aludni.
Előzmény: Nóri (GGals) (338)
kvanti Creative Commons License 2004.08.26 0 0 342
Szia! Lenne néhány kérdésem már ha így felajánlottad. 1.Milyen kajákat érdemes venni, amelyek olcsóbbak? 2.Ásványvíz árak? 3.Érdemes autót bérelni?Ha igen, hol és mennyiért? 4.Milyen fakultatív programokat ajánlassz? 5.A fakultatív programokkal azt mondják, nagyon lehúzzák az embereket.Tényleg érdemesebb autóval külön úton? 5.Sok magyar ember nyaral Mallorcán? 6.Hol lehet igazán jót bulizni és ismerkedni, mert én aszüleimmel megyek.Jó lenne magyar fiatalokkal is találkozni. Előre is köszönöm válaszodat!kvantusz@freemail.hu
Előzmény: kataaaa (302)
SkeletonNation Creative Commons License 2004.08.26 0 0 341

Nyugi :)

Meleg lesz a víz is annyira, hogy nyugodtan lehessen fürdeni :)

 

Utikönyv:

Nem hiszem, hogy 2001 óta olyan sok látnivalóval gazdagodott a sziget ;DDD

Előzmény: ildida (340)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!