Keresés

Részletes keresés

hugery Creative Commons License 2017.11.12 -3 0 29231

Jinbei HD610 TTL HSS 600 Ws akkus stúdióvaku Canon kioldóval

Rendszerintegráció okán eladóvá vált Jinbei HD610-es vaku és hozzá való Jinbei TR-611 Canon kioldó. TTL, HSS, manuális üzemmódokban tökéletesen működik, Bowens csatlakozású, 20 W LED modellfény. Az akku "lemeríthetetlen", legalábbis nekem még nem sikerült. Kézikönyvek, hordtáska, töltő jár még hozzá. Viszonylag kis súlya miatt kiválóan alkalmas szabad téri használatra is.
06706083898

kanoneos Creative Commons License 2017.11.09 0 0 29230

De, csak a biztosítéknál van 250V. A dugasz mellett.

Előzmény: Jahno (29229)
Jahno Creative Commons License 2017.11.09 0 0 29229

Ott van rajt, hogy 100-120, vagy előbb nem erről volt szó?

Előzmény: kanoneos (29228)
kanoneos Creative Commons License 2017.11.09 0 0 29228

És ezen ami van 250 V? 

 

Előzmény: Jahno (29227)
Jahno Creative Commons License 2017.11.09 0 0 29227

Ha 110 van ráírva, akkor az 110es. Oldal azért ír kétfélét, mert tudja szállítani. Szóval szopás.

Előzmény: kanoneos (29226)
kanoneos Creative Commons License 2017.11.09 0 0 29226

Sziasztok. Vettem egy vakut ebay-ről, de valamiért 110V-os kábellel jött. A vaku alján is 110V/60Hz matrica van. Szerintetek ebben kapcsoló trafó lehet, ami működik folyamatosan 230V-ról is? Az oldalon ahol vettem egyszer 220V, máskor 110V van írva...

innerimages Creative Commons License 2017.11.07 0 0 29225

A Mikrosat vakuszerviz.

Előzmény: BNSfoto (29224)
BNSfoto Creative Commons License 2017.11.01 0 0 29224

Canon ex580 és ex580II-t camera kft-n kívül javít valaki? 

ToTaGe Creative Commons License 2017.10.05 0 0 29223

Eladó egy teljesen új csak kipróbált Yongnuo YN-E3-RT Transmitter.

Dobozzal, kábelekkel, még a gyári fóliák is rajta vannak. 
Sn.: 72057634
Érdeklődni a totage28(kukac)gmail(pont)com email címen.

Ár: 22.000Huf

 Elkelt!

Előzmény: ToTaGe (29222)
ToTaGe Creative Commons License 2017.10.05 0 0 29222

Eladó egy teljesen új csak kipróbált Yongnuo YN-E3-RT Transmitter.

Dobozzal, kábelekkel, még a gyári fóliák is rajta vannak. 
Sn.: 72057634
Érdeklődni a totage28(kukac)gmail(pont)com email címen.

Ár: 22.000Huf

 

Előzmény: ToTaGe (29221)
ToTaGe Creative Commons License 2017.10.04 0 0 29221

Eladó egy teljesen új csak kipróbált Yongnuo YN-E3-RT Transmitter.

Dobozzal, kábelekkel, még a gyári fóliák is rajta vannak. 
Sn.: 72057634
Érdeklődni a totage28(kukac)gmail(pont)com email címen.

nemethla Creative Commons License 2017.09.15 -1 1 29220

Kérdezd a Mcgoat-os Futozt, segít.

 

Előzmény: nagytomsky (29219)
nagytomsky Creative Commons License 2017.09.13 0 0 29219

Sziasztok!

Vettem egy Yongnou akkus vakut (686EX-RT), de egy napon belül beadta a túlmelegedés jelet. Azóta sem tért észhez.

Kínába nincs kedvem visszaküldeni, javítani kellene. Tudtok valami trükköt? Esetleg kapcsolási rajzot?

Jahno Creative Commons License 2017.08.26 0 0 29218

"ahol 8-12 képután a 600-asok 2 v 10 percre laeálltak."

 

Én ezeket már nem is értem, tele vagyok Wansen, Triopo, meg egyéb alap vackokkal és volt olyan alkalom is, amikor akku végéig hajtottuk folyamatosan az egészet, de melegedés/kikapcsolás nem volt(vagy 3-4 fővel, ahogy sípolt és töltött a vaku már lőtt is a következő, addig mi helyezkedtünk, töltés után újabb expó, így 600-900at vertünk bele folyamatos üzemmel). TT680 meg lehet ezek miatt van leárazva. Van olyanom is, de szerintem az hamar a múlt lesz.

Előzmény: nemethla (29217)
nemethla Creative Commons License 2017.08.26 0 1 29217

Én most untam meg a 600EXRT-k hülyeségeit az árukkal együtt, és Gocdoxra váltottam. A Lion-os akkuja brutál, ( 11V-os, 1 mp-en belül töltött kinti derítés után is, fullra 1,5s ), rádiós master-slave, opti canon E-TTL master-slave, hibátlanul vezérel és fogad bármelyik canon vakut, PLusz a két vaku és az egy vezérlő együtt nem volt egy 600 EXRT ára. Jobban tetszik, mint a Yongnuok. Van egy TT685C, egy V860IIC plusz akkuval és egy X1C transmitter. 40e+80e+10e, egy új 600EXRT 150..és két teljesen azonos kezelésű, de eltérő áramellátású vakum van. És még nem tiltottak le olyan helyzetekben, mint amikor a 600-asokkal már nrmtudtam dolgozni ( nem gyorstüzelés, csak nappali derítés vagy benti mennyezeti indirekt menyasszonytánc, ahol 8-12 képután a 600-asok 2 v 10 percre laeálltak. ) Remélem, nem bánom meg - a godoxoknak az eggyel régebbi ( V860C, TT680C, stúdiósak is)vakuit az Advesphoto leárazta a napokban 50% körülre. Érdemes ránézni: www.advesphoto.hu

 

Előzmény: Jahno (29216)
Jahno Creative Commons License 2017.08.20 0 0 29216

" Nagyon szeretem az olyan eszközöket, amelyek nem nem finnyáskodnak a gépet és gyártót váltok. :)"

 

És ezzel most a Godox rendesen nekilódult, mégis tud HSS-t, amihez csak kioldót vagy a vezér vakut kell cserélni. Jövőre megeszi a piacot kilóra, van egy tippem, hogy akkor már vezérlést sem kell a következő verzióhoz, csak talpat, vagy majd kiderül.

Előzmény: képfaragó (29214)
Jahno Creative Commons License 2017.08.20 0 0 29215

Kínából eddig mindenre láttam megoldást.

Előzmény: api41 (29213)
képfaragó Creative Commons License 2017.08.20 0 0 29214

Talán lehet, de nem biztos. Felléphetnek problémák, akkor kuka az egész kábeled.

Meg lehet hosszabbítani, de biztosan semmi értelme. Ilyen esetekben már a rádiós vezérlés a megoldás. Manuálisan én nagyon szeretem a Yongnuo YN560iii - RF603NII párost a Nikon D800-n, de a Sony A7-n is ugyanúgy működik. Nagyon szeretem az olyan eszközöket, amelyek nem nem finnyáskodnak a gépet és gyártót váltok. :)

A manuális üzemmód nyilván nem ITTL, de könnyen meg lehet szokni. Végül is régen is volt élet, amikor még az érzékenységet se lehetett tekergetni!

Előzmény: api41 (29213)
api41 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 29213

Sziasztok!

Kérdezem Sony TTL vakú kioldót (őt eres) meg lehet e toldani 1,5 méteres ,hogy tíz méter legyen ????????????????

Köszi a választ.

képfaragó Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29212

Igen, ez lehet megoldás, ha a belső vakut manuális üzemmódra lehet állítani. Ilyenkor nincs mérő elővillantás, ami megzavarná a fényszinkront.

Előzmény: horipeti77 (29211)
horipeti77 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29211

S2 módban nem is villan el. De most a belső vakut manuál módba állítva 1/32 teljesìtménnyel már rendesen működik!  Ez lehet a megoldás? A belső vaku manuál módja?

Jahno Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29210

Nikoné kétszer villan, fényt mér, vörös szemet előz meg, hasonlók. Mérőfényre elvillan a Sunpak, majd második villanásra már nem, de a gép akkor exponál.

Előzmény: horipeti77 (29209)
horipeti77 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29209

Sziasztok! 

Vettem egy Sunpak Df3600 rendszervakut. S1 módban próbálom használni Nikon d3300 belső vakujának fényével kioldva. A vaku villan, de a fénye a képen nem jelenik meg. Mintha rossz idöben/késve villanna. Ez szemmel nem állapítható meg. Mi lehet az oka? 1/200-tól 1/60 ig próbáltam.

 

 

képfaragó Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29208

Gyógyszertári alkohollal nem egyéb trutymóval.

Előzmény: zéeles (29206)
képfaragó Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29207

Stúdióvakuról van szó?

Először is vigyázz, mert a tárolt töltés napokig benne maradhat a kondenzátorban, és kellemetlen vagy veszélyes áramütés érhet!

Igen letörölheted alkohollal. (két hét múlva, egy kézzel)

Előzmény: zéeles (29206)
zéeles Creative Commons License 2017.08.07 -1 0 29206

Üdv, vakucsövet denaturált szesszel és vattával takaríthatom? Hozzáértem.. Ez van itthon. Köszi

vectragt2 Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29205

Sziasztok!

 

Esetleg valakinek van 580ex II vakuhoz villanó csőhöz gyújtó trafója?

Előre is köszönöm válaszaitokat! 

Üdv.

zorko Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29204

Valoszinuleg az IGBT ment tönkre, sajnos konkret típust nem tudok mondani...

Esetleg katalogusadatok alapjan lehetne keresni helyettesitot. (Masik ugyanilyen vakuban megnézni, ha olvasható a tipusszam...)

Esetleg futoz tudhat még segiteni, bar mar eleg rég nem jart erre.

Előzmény: Ódy88 (29201)
Ódy88 Creative Commons License 2017.08.06 -1 0 29203

A másik oldal.

Előzmény: nemethla (29202)
nemethla Creative Commons License 2017.08.06 0 0 29202

A másik oldali kép többet mondana, így csak gyanítani lehet, hogy a nagyfeszt előállító körben szart be vmi

Előzmény: Ódy88 (29201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!