Keresés

Részletes keresés

FARI Creative Commons License 2004.03.31 0 0 149
Sziasztok! Keresek egy kb. 50-60 literes akváriumot. Mélt ne írjatok, mert nem tudok hozzáférni, hanem a telcsin jelentkezzetek. Farkas Csaba 06-20-3731746 Köszi
FARI Creative Commons License 2004.03.28 0 0 148
Sziasztok! Egy ismerősöm megkért, hogy tegyem fel a netre a következő hirdetést: Ingyen elvihető 2 db édesviczi cápa, 4 db gyümölcsevő piránja. A cápák kb. 400 lityis akviba, mert elég nagyok. Mélt ne írjatok, csak hívjátok telefonon. Elég sürgős lenne: 06-70-3814658
popMARTin Creative Commons License 2004.03.28 0 0 147
Hello!

Megválnék egy 120 literes akváriumtól:
90 cm hosszú, 35 centi széles, 39 centi mély

Érdeklődni:

ppmrt@freemail.hu

SnipR Creative Commons License 2004.03.23 0 0 146

Ha meg nem csapott le rajuk senki, akkor en elvinnem oket...
Előzmény: Zola_ (143)
stately Creative Commons License 2004.03.23 0 0 145
Sziasztok!
Megválnék 2 üveggarnélától.
Ha érdekel, írj mailt: stately@mail.tvnet.hu
hajosbalazs Creative Commons License 2004.03.22 0 0 144
ELADÓ EGY 200 LITERES AKVÁRIUM NAGYON JUTÁNYOS ÁRON!

Kifogástalan állapotban lévő 1 éves megüresedett akváriumomat eladnám.

Mértek
hossz: 80cm
mélység:50cm
magasság:50cm
fal: 8 és 10mm-es üvegből

Ár: kb 23ezer ft (alkudni lehet, az erdeti ára 35000 volt)

érdeklődni lehet e-mailben: meneldraug@yahoo.de

üdv
Hajós Balázs

Zola_ Creative Commons License 2004.03.18 0 0 143
Sziasztok!

Van 14db eladó fekete tetrám. Ingyen is odaadom, de csak egyben mind a 14-et.

Akit érdekel, írjon mail-t.
Budapesti vagyok.

Zola

tekibreki Creative Commons License 2004.02.24 0 0 142
Helló 150*90*55cm-es
akváriumot, vagy ennél nagyobbat keresek.
Csongrád-megye előny.
üdv:
MKi
Izer Creative Commons License 2004.02.19 0 0 141
Saját tenyésztésű diszkoszhalak eladók, golden pigeon, red türkiz és kobaltkék színűek, néhány kifejlett diszkoszhal is eladó.
Izer László 20 9245-056
A tenyészetemről képek láthatók a www.diszkosz.hu vendégakváriumok rovatban.
gosta Creative Commons License 2004.02.14 0 0 140
Sziasztok!

Van néhány fiatal Echinodorusom még indán csücsülő állapotban, amit szívesen elajándékoznék. Kb. 35*35 cm alapterület, és kb ugyanilyen magas vízoszlop minimum kell neki, ha megnő (persze a tövébe ültethető más is). A levelén vörösbarna foltok vannak. Ide írjatok, mert a fórumot nem nézem: agoston@hpo.hu

gregnagy2 Creative Commons License 2004.02.13 0 0 139
Nekem kéne egy 150-200 l es kavárium
van valakinek eladó???
tovari peter Creative Commons License 2004.02.11 0 0 138
Hello Mindenki!

Keresek megvételre 300-350 L-es akváriumot! Felszerelés is érdekel!

E-mail: tovari@fvmmi.hu

Köszi!

Norbi73 Creative Commons License 2004.02.03 0 0 137
Sziasztok.
Keresek auratus párt. Ha valakinek van kérem irjon.
Köszi.
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2004.02.02 0 0 136
PLUCIFER Creative Commons License 2004.01.30 0 0 135
Sziasztok,
25 ezer forintért eladó (február végéig) egy 1,5 éves 364 literes - 140*40*65(magas 8mm üvegből) akvárium...
miklos.plutzer@ge.com
30/221-0590
üdv.: Miki
zolsan Creative Commons License 2004.01.27 0 0 134
Sziasztok!

Vadonatúj, még vizet nem látott 120*45*35cm-es akváriumomat(8mm üveg)(189 liter) 16500 Ft-ért eladnám, mert sajnos nem tudom a kinézett bútorba beépíteni, ezért más méretűt kell rendelnem.
Bizonyos km-en belül le is szállítom.
30/435-32-81

FARI Creative Commons License 2004.01.26 0 0 133
Sziasztok! Én mindenféle halat át tudok venni, ha van felesleges halatok, továbbá még keresek dél-amerikai sügéreket. Segítségeteket előre is köszönöm!!!!!!
StPauli. Creative Commons License 2004.01.12 0 0 132
az a gond, hogy az új halak (6 csodálatos tropheus ikola) még csak kb 2-2,5 cm-sek. nem gyáva halak, de még nagyon picik. bár majd lesz még akváriumom, de ahoz idő kell. és persze sok pénz.
Egy képnek azért örülnék róla...
thx
Előzmény: Nibiru (128)
xendimo Creative Commons License 2004.01.08 0 0 131
Küldtem egy mailt és vele egy képet.
Előzmény: TamiBT (130)
TamiBT Creative Commons License 2004.01.08 0 0 130
egy foto-t fel tudsz rakni valahova?
Előzmény: xendimo (129)
xendimo Creative Commons License 2004.01.08 0 0 129
Nekem volna egy 143 literes akvárium eladó.
Álvánnyal, világítással együtt.
Ha érdekel valakit, az e-mailemen keressen, megalkuszunk! :-)
Nibiru Creative Commons License 2004.01.07 0 0 128
Szia!
Van egy gyönyörű nagy és méltóságteljes lombard hímem ajándékba számodra,ha nem telepítesz úgymond gyáva halakat. :)
Ha érdekel, szólj.
A hal egyébként Pesten van sajna.

Előzmény: StPauli. (126)
StPauli. Creative Commons License 2004.01.07 0 0 127
Még mindig keresek akváriumot. 300 L feletti érdekelne...

aki szeretne igazán szép sügeret, ajándékoznék 3-4 cm-es bíborsügereket

stpauli@freemail.hu

StPauli. Creative Commons License 2003.12.28 0 0 126
Üdv Mindenkinek!

lenne ajándékba néhány bíborsügerem Pécsen. Aki szeretne igazán gyönyörű halakat az jelentkezen.

Keresnék Pécs közelében akváriumokat 50-60 l körül illetbe 200 l felett, valamint keresnék Tnganyika és Malawi tavi sügereket.

Aki hirdette a citromsügereket, kérem jelezzen...

Köszönettel: stpauli@freemail.hu

Fatboy Slim Creative Commons License 2003.12.18 0 0 125
Hello

nem ment át a mél....

Előzmény: Ramirami (121)
Nibiru Creative Commons License 2003.12.17 0 0 124
Nekem van sok, egy komplett tenyészetem van.
Ha kell, csak dobj meg egy emillel.
Ellenben csigát csak majd akkor tegyél bele az akiba, ha van mit enniük. Ha egy új akiba teszel tornyos, akkor éhenhalnak.
Előzmény: Zola_ (119)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.12.17 0 0 123
emil ment
Előzmény: Ramirami (121)
mister Creative Commons License 2003.12.17 0 0 122
Sziasztok,

ha valakinek van Julidochromis Transcriptusa, engem érdekel.

Ramirami Creative Commons License 2003.12.13 0 0 121
FBS, ha áll még az ajánlatod akkor, légy szi szólj, engem érdekelne kb 6 és érte is mennék, előre is köszönöm
Előzmény: Fatboy Slim (120)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.12.11 0 0 120
Szasztok,

rengeteg citromsügérem van és születtek hozzá pluszba. ajándékba vkinek?
a szülők hatalmasak, de nagy aksiban jól éreznék magukat.

Üdv

Fatboy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!