Keresés

Részletes keresés

RedSnake Creative Commons License 2002.02.28 0 0 213
Fekete vagy sötétbarna... asszem, konyak, vagy hasonló a fantázianeve. De inkábbe fekete, úgy 95 %-ban.
Előzmény: JoanaTavares (211)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.28 0 0 212
OFF
Nem, nem tetszik az ottani klíma :)

ON

Előzmény: Big (the real) (209)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.28 0 0 211
Ja, igy értetted a múltkor, hogy tetszik az, ha megtekeredik a lábon a harisnya? Mert akkor még nem értettem. Viszont ezen én is igencsak elcsodálkoztam, mint RedSnake, mert szerintem se szép, ha túl bö és ezáltal rancolódik, fodrozódik a harisnya. Az tényleg nagyon kislányos lehet, legalábbis én 8 évesen jártam utoljára túl bö harisnyában :)

Lehet, hogy neked általánosságban az jön be, amitöl egy nö zavarban van, vagy ami zavarja? :)

Idöközben megkaptam a topik képeit, mert itt nem látom öket. A sárga harisnya valami borzadvány. Erröl jutott eszembe, hogy a szineket még nem tárgyaltuk ki! :)

Előzmény: Senkiházy (208)
RedSnake Creative Commons License 2002.02.27 0 0 210
Hát a franc tudja - nekem nem tűnik szexinek, ha egy harisnya vagy harisnyanadrág (brrrr!) harmonikázik egy nő lábán. Amikor összegyűrődik a bokáján, az iszonyú ápolatlan hatást kelt a szememben.
Ma már meg lehet kapni a minőséget, ami azt is jelenti, hogy megfelelő méretet lehet választani. Ha túl nagy, akkor legalább olyan vacakul áll, mint a túl szűk harisnya - a harisnyanadrágról nem is beszélve!
Szóval lehet, hogy Neked szép egy "fodrozódó" harisnya látványa, de akik így hordják... szóval, inkább nem szóltam :))

RS
aki harisnyapárti

Előzmény: Senkiházy (208)
Big (the real) Creative Commons License 2002.02.27 0 0 209
Joana, nem jarsz szolgalati uton eszak fele valamikor?

Dumalhatnank..:)))

Előzmény: JoanaTavares (207)
Senkiházy Creative Commons License 2002.02.27 0 0 208
Szoknyával is tud jó lenni. Persze az nagyon fincsi, amikor egy lány bugyi nélkül, csak harisnyanadrágban van. De egy jó szoknya (hosszú, szűk, felvágott) is sokat dobhat a dolgon. Lényeg, hogy ne mezítláb legyen a csaj! ¦-) Nekem amúgy a harisnyanadrág jobban tetszik, mint a combfix. Persze utóbbi is jobb, mint a semmi, főleg a régi típusú, ami nem feszes, erotikusan csúszkál, fodrozódik. Utóbbinak persze létezik harisnyanadrág-változata is. Az a csúcs (az egyik).
Előzmény: JoanaTavares (207)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.27 0 0 207
A harisnya viszont csak szoknya nélkül érvényesül igazán, amikor látszik a harisnyatartó is, vagy a harisnya felsö, csipkés része. És persze hosszú lábakon az igazi(tudom, nem zsáner, deakkoris :)
Előzmény: Senkiházy (206)
Senkiházy Creative Commons License 2002.02.27 0 0 206
Na vajon? ¦-)

Amúgy legalább annyi lány nincs tisztában a harisnya szexuális hatásával, mint ahány igencsak tisztában van ezzel. Sok lány meglepődik, sőt, megdöbben, amikor megtudja, hogy milyen hatással van rám, ha harisnyát visel. A volt barátnőm is furcsállta az egészet, bolondnak is tartott emiatt (is). ¦-)

A másik dolog pedig az, hogy a férfiak nagy részénél nem fokozza egy nő szexuális vonzerejét az, ha harisnya van rajta, sőt, talán legalább annyian utálják, mint ahányan fétisizálják. Ismeretségi körömből ezt szűrtem le.

Ha abból indulok ki, hogy a goldengate.hu-n a válaszadók 12 %-a voksolt arra, hogy a harisnya-szekcióban vár leghamarabb frissítést, és ha az erre választ adó férfiak sokaságát reprezentatív mintának tekintem, akkor elmondható, hogy a férfiak 12 %-ára szexualitást serkentő hatással van egy nő harisnyában. Kimondottan harisnya-fétisiszta talán nincs ennyi, én legalábbis nem ismerek magamon kívül személyesen ilyet.

Előzmény: ezmarcsakjolesz (205)
ezmarcsakjolesz Creative Commons License 2002.02.27 0 0 205
Egyetertek Joannaval. Szerintem is minden lany aki ugy oltozkodik ahogy, az valakinek tetszeni akar (ismeretlen, ismeros, barat, ferj, akarki). Ez alol csak a fetisiszta lanyok a kivetelek (mar ha vannak ilyenek). Bar erdekes tema. Miert viselnek a lanyok harisnyat, ha tudjak, hogy ha jol all nekik, minden ferfi szempar (hetero, jo szemu, es meg felall neki) raszegezodik.

Varok tippeket.

Előzmény: JoanaTavares (203)
Senkiházy Creative Commons License 2002.02.26 0 0 204
Te meg próbáld ki, milyen öltönyben szigorlatozni júniusban vagy júliusban, amikor Ti vizsgázhattok egy "éppenhogycsak"-szoknyában és egy éppenhogycsak létező 15 DEN-es harisnyában! ;-)))

Persze éljenek a harisnyás lányok!!! ¦-))) A látvány és a hozzá kapcsolódó mozdulatok (simítgatás, stb.) egyszerűen isteniek, a számomra létező legnagyobb esztétikai élmény.

""Csak jellemvonások vannak olyanok" ??????? Mármint kelet-ázsiai jellemvonásaid vannak? :o)" - Magyarországon több embernek vannak ilyen jellemvonásai. ¦-)

Előzmény: JoanaTavares (203)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.26 0 0 203
Azt, hogy esetleg feszültebbek, merevebbek, megérted, ha kipróbálod a harisnya-miniszoknya (esetleg magassarkú cipö) összeállitást egy napig :o) Kényes pontok: buszra felszállás, macskaköves flaszter :o)
Azt, hogy nehezebben ismerkednének, nem értem, hiszen ha valaki szoknyát vesz fel, azzal jobban fel akarja hivni magára a figyelmet (most minden negativum nélkül), hangsúlyozni akarja, hogy nönemü. De én mondjuk még nem akartam szoknyás lányokkal ismerkedni :o)

"Csak jellemvonások vannak olyanok" ??????? Mármint kelet-ázsiai jellemvonásaid vannak? :o)

Előzmény: Senkiházy (202)
Senkiházy Creative Commons License 2002.02.26 0 0 202
Igen, de azt is észrevettem, hogy harisnyában/szoknyában a lányok feszültebbek, merevebbek, nehezebben ismerkednek. Sok lány - főleg akik nem hordanak rendszeresen harisnyát - állandóan az általunk igencsak kedvelt ruhaneműt figyelik magukon. Ez a zavart állapot persze nagyon erotikus tud lenni. Vizsgaidőszakban, szóbeli vizsgákra való várakozáskor tipikus jelenség az ilyen csaj. ¦-)

OFF1.: Láttam már más hozzászólót is ugyanilyen problémával - Németországból fórumozott.

OFF2.: Csak jellemvonások vannak olyanok, arra utal a smiley. Neked meg nincs orrod? ¦-)

Előzmény: JoanaTavares (201)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.26 0 0 201
Igazad van, de nekem nem áll jól a hosszú szoknya. Meg azért is várom a tavaszias idöt, mert attól általában jobb a kedvem. A jókedv és szoknya/harisnyaviselés közt sok nönél van összefüggés. :)

OFF1: Külföldön vagyok, de ez összefügghet azzal, hogy nem látom a tar.hu-t???
OFF2: a Smiley-jaid miatt kérdeztem :)

Előzmény: Senkiházy (200)
Senkiházy Creative Commons License 2002.02.26 0 0 200
Minta nélküli is létezik.

Amúgy a legjobb az, amikor hosszú, szűk, felvágott szoknyában és harisnyában van egy csaj, és tekeredik az egész, ahogy lép. ¦-) Szerintem erre a viseletre ma már megfelelő az időjárás.

OFF1.:

Hogyhogy nem látod a tar.hu-s képeket? Le vagy tiltva? Esetleg külföldön vagy?

OFF2.:

Nem egészen. ¦-))) Magyar vagyok. Hogy jutott ez eszedbe?

Előzmény: JoanaTavares (199)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.26 0 0 199
Igaz, nem csak bordás van belöle, tényleg. Vannak mindenféle mintájúak is, rombuszos, vagy csikos, de ezek túlságosan feltünöek az én izlésemnek. Legjobban a hagyományos nylon tetszik, már alig várom, hogy melegebb legyen és lehessen hordani ilyesmit.

OFF1
Semmilyen tar.hu-s képet nem látok :(

OFF2 Te Kelet-ázsiai vagy? :)

Előzmény: Senkiházy (198)
Senkiházy Creative Commons License 2002.02.26 0 0 198
Nem kell, hogy bordás legyen, van anélküli is. ¦-) Azonban egy helyes csaj még bordásban is felkelti a figyelmemet.

Nem látod a képeket? Nálam látszanak.

Előzmény: JoanaTavares (197)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.26 0 0 197
A bordás harisnya?? Az nagymamás. Ha olyan hideg van, hogy már bordás harisnya kell a szoknya alá, inkább járok nadrágban.
Bánatos vagyok, mert egyik képet sem látom.
Előzmény: Senkiházy (194)
Senkiházy Creative Commons License 2002.02.25 0 0 194
"Nem jól, fáj a torkom, és hogy ne legyen nagyon off, biztos azért, mert még hideg van a harisnyázásnak. :(" - Rossz kifogás! ;-) A pamutharisnya is szexi - legalábbis az én szememben az.
Előzmény: JoanaTavares (191)
Senkiházy Creative Commons License 2002.02.25 0 0 193
"Hetero nöként is lehet valaki harisnyafetisiszta?" - Persze, hogy lehet! ¦-) (Minden nő legalább lappangó harisnyafétisiszta.)
Előzmény: JoanaTavares (189)
Big (the real) Creative Commons License 2002.02.25 0 0 192
hopsza, kivettek a kepet...

Vajon miert???

Előzmény: JoanaTavares (191)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.24 0 0 191
Hát ez igazán sajnálatos. (és igazságtalan :) ) Talán ha Kekszike megszán, elküldi a képet mailben....

Nem jól, fáj a torkom, és hogy ne legyen nagyon off, biztos azért, mert még hideg van a harisnyázásnak. :(

Előzmény: Big (the real) (190)
Big (the real) Creative Commons License 2002.02.23 0 0 190
Joana...

a tar.hu itt nem jon be. Azt nem tudom, hogy miert...

Az elozo kepet viszont tegnap meg lattam. Ma mar nem..:))

Jol vagy?

Előzmény: JoanaTavares (189)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.02.23 0 0 189
A harisnyát nem lehet térdig felhuzni, csak combig, és ott vagy magától (nagyritkán) vagy harisnyatartótól marad meg. Amit fel lehet húzni, az a harisnyanadrág.

Milyen kár, hogy én nem látom a képeket.

Hetero nöként is lehet valaki harisnyafetisiszta?

Előzmény: KeKKSZike (183)
Magas véralkoholszint Creative Commons License 2002.01.29 0 0 186
Hurrá egészen enyhe idő van,ami reggel látható is volt a hölgyek viseletében.
Lehet "vadászgatni"
Magas véralkoholszint Creative Commons License 2002.01.28 0 0 184
Nem baj ha felhozom
Én is imádom :-))
KeKKSZike Creative Commons License 2002.01.05 0 0 183
Hát...
azért azt vettem észre, hogy a harisnya se áll jó minden csajnak...
A 178-as üzenetben az utolsó kettő csajnak nagyon jól áll!
De! A 176-os hozzászólás, utolsó képén látható csajnak viszont nagyon nem áll jó...
Főleg az olyan harisnya tetszik nekem, amit nem lehet derékig felhúzni, szóval értitek!? :))
Senkiházy Creative Commons License 2002.01.05 0 0 182
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Senkiházy (181)
Senkiházy Creative Commons License 2001.11.09 0 0 181
Nem fog!!! ¦-)))
Előzmény: BaDagger (180)
BaDagger Creative Commons License 2001.11.08 0 0 180
Ez is megy a süllyesztőbe...
BaDagger Creative Commons License 2001.10.31 0 0 179
Na ha vki tud ezeknél jobbakat, kiváncsian várom:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!