Keresés

Részletes keresés

mts Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25437
Ez a versenyrendezés téma engem biztos érdekelni fog, ha elhatározzuk ...
Előzmény: iSTVán a dombfutó (25354)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25436
"Másik csapat": gyuribá, zolibá, Gönci, Szébi, nyuszi.
Igen, megyek kísérteni, és ezennel el is kérném akibacsitól a montiját :-) Egy kicsit aggódom, hogy hogy fogom a hegyeket bírni - tavaly sem ment vmi fényesen, idén meg nem bringáztam semmit sem, nameg a derekam... Remélem, a gyúrónk is vállal majd vmennyit.

mts
ha megvan a gyúró telszáma, akkor elkérném, én is szeretnék beszélni vele. Majd mondd el, hogy mit mondtál te neki (hogy ne ismélgessem).

Ricsi
Mint BB-néző ember :-) Hogy halad a futásuk? nyuszi szerint a táv kb. 600 km, ha igazságosan oszták ki, akkor ez fejenként heti 60, ami szerintem sok, főleg a futópadon.

lelkiismeret
Már olyan régen írtál ide! Mi van veletek? Egyébként veled álmodtam, futottál FB pólóban, de nem jöttél oda hozzánk.

gabi
Bocs, hogy nem jelentkeztem tegnap a futás miatt, mentségemre szóljon, hogy nem tudtam, hogy mikor leszek kint és hogy kint leszek-e egyáltalán :-)
Aztán vmi baromi nagy késztetésem lett, hogy kimenjek futni a szitáló esőben, annyira jól ment, hogy sikerült egy 27 perces köridőt kiszenvednem magamból, amiből a pesti oldalon a pocsolyakerülgetések miatt még le is vonnék fél percet :-) A végén megláttam Hivert, kb. 100 m-rel volt előttem az Árpád hídhoz közel eső sorompónál, na akkor elkezdtem sprintelni és megtörtént a csoda, hogy Hiverhez közelebb kerültem néhány cm-rel (gondolom, a könnyű futás levezetését kocorászta :-)))

Ma viszont _talán_ csatlakozom a topikfutó lassú szekció lányaihoz "szigorúan 6 perchez közel!" jeligével :-)

Előzmény: Philipcsiga_ (25423)
hurvinek_2 Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25435
pen,
tebenned biztam elejetol fogva
:)
h
Előzmény: pen (25428)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25434
Tüdô,
az Unisport Óbudán van, a Köles utcai HÉV-megállónál, a Szentendrei úton. Egy telepen lakik, bejárata a Békás felé közlekedô buszok megállójánál van. (Utca felé nyíló nevezetessége a Műszaki Kiadó és boltja.)
A weben is fenn vannak: www.saucony.hu (ahol most megint csak a tárhely tulaj oldala jön be :-( ) Talán a Spuri boltban (Népstadionnál) is van ilyen dzseki, nem tudom.
Üdv:
Kattka
Előzmény: Tüdő (25426)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25433
Repi
Jövőre légyszíves hívd már fel rá a figyelmemet! Össze tudnám kötni a rendes évi rokonlátogatással.
A városban van a 21 km?
Előzmény: Repi (25425)
Leander Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25432
Chino
Lelkiismerettel egyeztetve jó lenne, ha tudnánk találkozni vasárnap rajt előtt 1 órával a Műcsarnok lépcsőinél. Természetesen, ha lesz közös rajtszámátvétel szombaton, akkor ott leszünk mi is.
Készülünk mindketten. És Spenót :)
Leander Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25431
Hurvinek, köszönjük! :)
Előzmény: hurvinek_2 (25363)
Repi Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25430
P_@/",
Egy kúra 3000Ft, orvos írhatja fel. Nekem napi 1 tasakot kell ennem (innom), ez az általános javallat is. A kúra 40 tasakból áll. Gyulladás csökkentő, fájdalom csillapító, valamint valamit segít a porcképzésben. Ezt ugyan nem írja az ismertető, de a neten kalandozva olvastam, hogy kieg. kezelésként használják azoknál, akiknél műtéttel pótolnak porcot.
Előzmény: Philipcsiga_ (25420)
Repi Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25429
Hát igen, a doki is 4 hetet mondott, és Te is ezt erősítetted meg. Szóval nem leszek türelmetlen. A FB-s talákozást illetően viszont annál inkább!
Előzmény: akibacsi (25396)
pen Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25428
A jó hírt csak megerősíteni tudom: ma délután beneveztem a PASIK-at :o)

A nevezési lap kitöltése közben zajló társalgásból megtudtam, hogy eddig (csak) 54 csapat és 5-6 egyéni nevezés érkezett, valamint, hogy a félmaraton befutója idén megint (mint 2 éve) az Andrássy úton lesz majd. A mostani műsorfüzet még nem készült el, de 1-2 héten belül kipostázzák a "csapatvezetőknek". Utólagos engedelmetekkel ezt a tisztet a nyakamba vettem :o)

PASIK,
Mindjárt küldök nektek email-t a pénzügyekről.

Hurvi,
Kocsmázás ter-mé-sze-te-sen nincs elfelejtve!! Ha visszaérek időben vidékről holnap, topikfutáson egyeztethetjük is a részleteket :o)

üdv
pen

Előzmény: se3.14 (25388)
Repi Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25427
zsuga,
Természetesen vigyázok, ezért is mentem orvoshoz. Különben talán még vártam volna vele. A 17:15-ös kezdés jónak hangzik, addig biztosan végzek, s szerdára Én is 15-18km-t terveztem. A 18 órás talit sem hagyom ki, de a visszaindulás miatt jobb a korai kezdés.
Előzmény: zsuga (25397)
Tüdő Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25426
Kattka! Köszönöm a tippet, nagyon jól hangzik! Biztosan jobb, mint anno a kínai piacon vásárolt eredeti Adiads dzsekim. Merre találom a boltot?
A kibontakozóban levő szerelmi-féltékenységi dráma összes belső- és külsőköri résztvevőjének:a magyar nyelv -ellentétben más általam ismerttel - nem tud finoman differenciálni a pozitív érzelmi megnyilvánulások tekintetében. Ezért aztán ahogy én szeretem Gabit, az valószínüleg nem az, amire egyes túlérzékeny sport- és embertársaim gondolnak. Egyrészt nagy hálával, mert bátorít (aztán majd látogathat a kórházban) másrészt csak a hétvégi maratonra, s unokámnak jövő hónapban várható érkezésére koncentrálva, az ennek megfelelő érzelmekkel. Úgyhogy ez nem az az ügy amire 66 ily erővel pattanhat:-) Egyébként jobbulást, s a maraton után remélem együtt 70-kedhetünk.
Tüdő, az 50-es
Előzmény: Törölt nick (25327)
Repi Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25425
Igen, s mindig 1 héttel van a Kaiser's előtt.
Előzmény: kaktusz7 (25381)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25424
Én egyszer megnéztem, hogy hogyéaggyák ezeket külföldi honlapokon, és 800 ezer-2.5 millió között találtam mindenféléket (persze csak egyszerüen felszoroztam az árakat az aktuális valuta árfolyammal).

Egyébként van talán a Runner's World honlapján egy cikk, hogy hogyan kell kiválasztani a megfelelö futópadot. Érdemes vásárlás elött elolvasni. ;-)

Előzmény: tasi- (25422)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25423
IV.kercsaj
A mi csapatunkat már tisztán látom. De a másikban kik vannak? Nyuszi ott fut? És ugye Rád is számíthatunk biciklis kísérőként? Tavaly nagyon sokat segítettél.
tasi- Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25422
Meg jo hogy nem kapkodtak el :)
Előzmény: Törölt nick (25421)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25421
Másfél millás futópad? Még jó, hogy lehet kapni :-)
Előzmény: Philipcsiga_ (25418)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25420
Mi az a DONA kúra? Az én térdem semmivel nem lett jobb Nike óta. Kellene valami hatásos. Mi van a tasakokban? Mennyibe kerül?
Előzmény: Repi (25351)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25419
Az, hogy mikor érkezünk attól függ, mikor lesz topictalálkozó. Bár előtte szeretnénk a cuccot lerakni Hozzátok. Emilben elküldöd a címeteket?
Főzni??? Minek? Érkezés után tésztaparty, aztán már nem leszünk éhesek. Másnap szintúgy. Szóval miattunk nem kell főzni, Magatoknak pedig ami ízlik (mosogatásba esetleg beszállunk)
Előzmény: IV.kercsaj (25328)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25418
a BNV-n láttam a másfél millás futópadot, azon 8 csillapító volt, hogy a lábnak jó legyen. És ma hogy láttam az egyik showban a futópadot, nagyon megjött hozzá a kedvem.
Előzmény: Törölt nick (25347)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25417
Még a cipővel együtt vettem Saucony zoknit és bírja!!! Pedig már van benne vagy 100 kili. Eddig 30-at bírtak... De a spuri már sokkal többet bír. Nekem nagyon bejött, veszek is belőle még egy párat.
uszibelépő
nálunk diák 150, felnőtt 250. 16 után egy ötvenessel olcsóbb. Ez drága?
Előzmény: IV.kercsaj (25349)
net_mindenkinek Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25416
IV.kercsaj
ne tévesszen meg a nick, csak a nyuszi-s ügy után nem akarom a valódi énemet használni, ez meg egy ismerősöm nick-je (csak ő még nem tud róla). Csak nem szeretném ha utólag behajtanák amiről most írok :)) Szóval: három éve egy BBp-en 6 fő volt befizetve szállásra és 9-en voltunk. Mindenhol kaptunk szállást, étkezést, sehol nem kérték az igazolásokat. Ez is egy megoldás.
Előzmény: IV.kercsaj (25334)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25415
Köszi, de napközben felhívom öket, és ha pozitív választ kapok, akkor elballagok én is oda.
Előzmény: SkóT (25412)
kolhozmenedzser Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25414
hiver
A közgáztól egy köpésre van a Gellért-hegy, ahol találhatsz a zöldben aszfaltozott és földutakat is, és elég változatos a terep.
Gellérthegy eszembe se jutott, kösz, ezt alighanem megjátszom.

7241gabi
Orczy-kert, a Nagyvárad téri metró megállónál, a következőnél a Népliget. Ha nem akarsz izzadtan villamosozni akkor pedig a Margitszigeten lehet öltözni a MAC-ban. Néhány napja pont volt róla szó.
A MAC-öltöz?r?l sem tudtam, kösz :)

kolhozmenedzser

Előzmény: Hiver (25167)
kolhozmenedzser Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25413
muybien

másik megoldás h átmész az "ellenséges területre" és Budán a egyetemi területen futkorászol vagy a rakparton mert ott valamivel több hely van...
nincs nagyon hangulatom betonon futni, nem szoktam meg és nem szokta szeretni a térdem.

igaz ez a ráday koliból ugyanúgy futócuccos utazást (esetleg futást) kíván... de legjobb a MAC átöltözés...
na, ehhez rögtön visszaolvasok. egyébként nem koli, albérlet duna-parton.

amúgy a bregyóban futottál régen? (csak mint exközgázos fehérvári kérdem... mer én pentelén szoktam az nyugisabb)
nem, lakótelepi voltam (palotaváros) és ott volt a lakótelep szélén az a dupla halastó, ahol nagy királyság volt futni és kevés betonon kellett átmenni hozzá. ha meg nagyon olyanom volt, akkor én is pentelén :) de elég alkalmi futó voltam, úgyhogy nem volt gyakran olyanom.

kolhozmenedzser

Előzmény: muybien (25211)
SkóT Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25412
Holnap megyek oda én is. Ha gondolod megérdeklődöm ami kell, esetleg megobszerválom :-)
Előzmény: Törölt nick (25411)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25411
Köszi! Eddig gyógyszertárakban kérdeztem, de sehol sem volt (2-ben voltam, ami azért nem nagy minta).
Előzmény: Törölt nick (25410)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25410
potyike:
Lúdtalpbetéti Társaság a Pannónia u. 22-ben, tel.: 320 5161
Én egyébként gyógyszertárban és DM-ben vettem eddig ProSport gumikat. A mi gyógyszertárunkban lemértük a bokámat és hozattak másnapra a méretemben.

Ha már talpbetét... Múlt héten egyedül futottam, és végig azon keseregtem magamban, hogy fáradtak a lábaim, alig bírom emelni, fájnk a lábujjaim, megint milyen béna vagyok, stb.... Ma vettem észre, hogy "kacsalábasan" tettem be a talpbetéteket, persze, hogy ott lapult, ahol nem kellett volna és ott volt magasabb, ahol a legjobban nyomott :-)))
Ma jólesett a futás is :-)

Előzmény: Törölt nick (25408)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25409
Van egy olyan érzésem, hogy nem sokan vannak, akik az enyémhez hasonló eredményeket ilyen kevés (és töredelmesen bevallva: színvonaltalan) munkával érik el. Ez számomra azt jelenti, hogy igyekszem nem túlterhelni a szervezetem.
Jó lenne tudni, mit értettek az alatt, hogy nem vagyok elég türelmes. Ha azt, hogy túl gyakran lépek egyre magasabb versenyfokozat felé, akkor szerintem ez indokolatlan. Ha érzem, hogy gond van, minden további nélkül vissza fogok venni.
Ha viszont nincs gond, akkor miért ne? Ha az autóm 120 km/h-t tud, akkor miért kínlódjak, hogy szabad-e a 70-ről 80-ra gyorsítanom? Majd ráérek 110 körül aggódni.
Másfelől első 8 hónapi edzésmunkám havi átlaga 274 km (tehát heti 64 km) alig 16%-kal több a tavalyinál, ami gyakorlatilag az első idényem volt. (És ha kimaradt volna az előre nem tervezett Fertő-tó, a növekedés még kevesebb lenne.) Túl sok ez a második szezon vége felé?
A múlt héten gyakorlatilag pihentem. Ezen a héten gyakorlatilag pihenek. A múlt heti akarás talán kicsit erősebb volt a kelleténél, de erre a hétre nincs komoly elvárásom magammal szemben. (Akárcsak Nagyatádon.) Nem érzem, hogy a versenyek kivételével komolyan küzdenék. Talán még ott sem. Amit csinálok, az inkább játék. Egy nagyon jó játék, amit nem szeretnék elveszíteni. De ha mégis, hát túlélem.
Előzmény: FUTURE (25405)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.24 0 0 25408
Kicsit off:
Hol lehet Scholl ProSport cuccosokat kapni? Speciel Supatherm (Neoprene) csuklóvédöt keresek. A Lúdtalpbetéti Társaságnál lábra valókat lehet, csak elfelejtettem a telefonszámukat, nem tudja valaki? Nem találom a telefonkönyvben...
Hiver! Kérjek róla számlát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!