Keresés

Részletes keresés

Francis Furrier Creative Commons License 2002.04.26 0 0 265
Sziasztok,

Én is csatlakozom az előttem szólokhoz. Örömmel fedeztem fel a topikot és azt, hogy nem csak hímneműek írják meg véleményüket, tapasztalataikat. Olvasgatva a hozzászólásokat, úgy látom majdnem mindannyian egy cipőben járunk. Hogyan is lehetne elfogadtatni a harisnyaimádatunkat a kedvesünkkel? Nekem évek alatt sem sikerült teljesen, sőt éppenhogy ellenkező hatást értem el. Igaz, mindketten serdültünk még amikor összejöttünk és én egy kicsit túllőttem a célom. Mindenesetre volt néhány nagyon kellemes együttlétünk amikor megörvendeztetett azzal, hogy harisnyában volt. Olyankor azt vettem észre, hogy neki is kellemes és én is jóval tovább bírtam a tempót ;-) Lehet, hogy azért mert minél tovább akartam érezni az oly vágyott ruhadarabot? Nem tudom :-)
Én is bevetettem mindent, hogy rávegyem, gyakrabban viseljen harisnyanacit/harisnyát...főleg az ágyban. Nem kimondottan ellenezte a dolgot, csak jobban szerette ha nem vmilyen más dologtól jövök izgalomba, hanem csak tőle (Megjegyzem nem volt nehéz ;-) Még a kapcsolatunk korai szakaszában vettem neki egy fehér szettet (melltartó-harisnyatartó-harisnya-bugyi - képzelhetitek milyen volt egyedül megvenni mindezt!) amit azért néha fel is vett...persze nem utcára. Két-három olyan alkalomra nagyon emlékszem, amikor kimondottan miattam, az én kedvemre téve öltözött fel. Volt egy fehér, bársonyszerű anyagból varrt miniruhája. Az esemény reggel/délelőtt történt. Én épp éjszakai ügyeletes voltam azelőtti este és bizonyos okok miatt épp egy kis szünetet kellett tartanunk egymásban. Így eléggé felpörgettük egymást telefonon. Nagyon vártam már, hogy otthon legyek, de sejtelmem sem volt arról mi is vár majd rám. Ahogy beléptem az ajtón nagyon meglepődtem de végtelenül meg is örültem a látványnak. A fehér ruhájában, fehér harisnyában és fekete magassarkú cipőben ült keresztbevetett lábban az ágy szélén, a szája finoman ki volt rúzsozva. A szoknya szegélye alól előbukkant a harisnya csipkeszegélye. Mondani sem kell, hogymindent bevetett a cél érdekében. Egy gyors zuhany után maga elé húzott és olyan édesen nézett fel rám, hogy nekem ott, abban a pillanatban, azon a helyen, olyan jó még életemben nem volt...és csak egyszer ért véletlenül hozzám a lába.

__Arthur Dent Creative Commons License 2002.04.26 0 0 264
Sziasztok!
Nos...
Jó a téma, kedvemre való...
Minden jó beszélgetésben szívesen benne vagyok, de bevallom egy kicsit unom már a chat-eket, a fórumokat... Aki szintén ennyire bele van habarodva a női lábakba mint én, az megérti miért mondom ezt... A net rendesen el van látva fantáziát borzoló történetekkel, képekkel, de ezek sajnos csak illúziók!
Kérlek segítsetek! Valamit ki kellene találni, vagy ha már ki van találva, segítsetek megtalálni azt a helyet ahol a témánk valósággá válik, ahol nem csak a férfiak édes-szomorú-lemondó érzéseivel találkozok, hanem vállalkozó kedvű lányok valóságával is...
aspirin.@freemail.hu
ND Creative Commons License 2002.04.25 0 0 263
Sziasztok kedves mindenkik! Most vettem észre a topicot. Hát az, hogy lányok is írnak bele, az több mint amire számítottam. Ha valaki megírja hogy kell ide fotót felrakni, akkor feltennék néhány privát képet a barátnőmről (csak elötte még eléletlenítem a felismerhető jegyeket). + bedigizek fini Legshow magazin képeket majd. Most megyek is, mert a párom már fürdik és utána meg...
mkakukk Creative Commons License 2002.04.24 0 0 261
Hat ez elragado, sajna a többi kepet nem latom.
Előzmény: zsánpól bemondó (248)
GombocArtur Creative Commons License 2002.04.16 0 0 259
Hello SH és a többiek!

SH: el sem hiszem, hogy itt vagy :) Miért nem szóltál erről a topicról? Ejjj, ezért még kapsz :)

Senkiházy Creative Commons License 2002.04.16 0 0 258
"A harisnyaipar meg nyilván azon fáradozik, hogy minél ráncmentesebb harisnyákat birjon gyártani.... :))" - Ez elég szomorú. ;-)
Előzmény: JoanaTavares (257)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.04.16 0 0 257
Miket észre nem vesztek! :)

A harisnyaipar meg nyilván azon fáradozik, hogy minél ráncmentesebb harisnyákat birjon gyártani.... :))

Senkiházy Creative Commons License 2002.04.16 0 0 256
Bizony!!!!! Meg a térdhajlatban, vagy hosszú ülés után a térden. ¦-)
Előzmény: Zabi (255)
Zabi Creative Commons License 2002.04.16 0 0 255
Ma reggel láttam egy miniszoknyás csajt a buszmegállóban, testszínű nylonharisnyanadrágban, egy zárt orrú, de felül pántos cipőben. Engem nagyon felizgat annak a látványa ha a női lábon a boka magasságában egy-egy lépésnél alig észrevehetően egy picit gyűrődik a harisnya anyaga...
ioio Creative Commons License 2002.04.12 0 0 254
Mindig japán csajok? Keressél már európiat is! :)
Előzmény: Senkiházy (252)
Senkiházy Creative Commons License 2002.04.12 0 0 253
Pl. ez
Előzmény: Connorb (251)
Connorb Creative Commons License 2002.04.08 0 0 251
Hello jok ezek a képek honnan szeded őket megmondod az oldalt?
Előzmény: Senkiházy (214)
wellington Creative Commons License 2002.03.31 0 0 250
Hat nem tom, ezt is Lfogadom, de en spec jobban imadom a noi labakat harisnya nelkul. na jo, a terdharisnya, az tenyleg izgalmas. (En labfejmanias vagyok amugy, de semmi tulzas.)
Előzmény: Zabi (249)
Zabi Creative Commons License 2002.03.28 0 0 249
Egyetértek, a harisnya a csajokon szerintem alapfelszerelés.
Előzmény: Senkiházy (239)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2002.03.25 0 0 248

lehet hogy le vannak tiltva?

Előzmény: zsánpól bemondó (247)
zsánpól bemondó Creative Commons License 2002.03.25 0 0 247
ha csak több kép kell:

Előzmény: Lex Luthor (240)
erdand Creative Commons License 2002.03.25 0 0 246
Igen szerintem is kreativ.Ha megunod a szandálodat csak egyszerüen levágod a pántját és hordhatod mint papucsot.Néha erotikusabb is (abarátom véleménye).
Előzmény: JoanaTavares (245)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.03.25 0 0 245
Nagyon kreativ megoldásnak tartom a pántlevágást :-))

A múltkor már nekem is megfordult ez a fejemben kétségbeesésemben, mert kedvesem az új spanglis cipöm láttán új nyilatkozott, hogy milyen jól néz ki ez a cipö, kár , hogy ott van rajta az a pánt :-(((

Nekem a neccharisnya elég bbrrr, de attól még másnak biztos tetszik :-)

Előzmény: erdand (241)
ratopel Creative Commons License 2002.03.25 0 0 244
kerdes:

a tisztasagi betet, bugyi, harisnya problematikajat vazolna nekem egy hozzaerto? Bocs, a tisztasagi betet kicsit OFF, de a harisnyarol megeri mindent megtudni :))

tklacika Creative Commons License 2002.03.24 0 0 243
Király vagy Andi!!!Tégy közzé a lábadról és a papucsodról egy fotót,ha lehet.
Előzmény: erdand (241)
BBWD Creative Commons License 2002.03.23 0 0 242
kuldj fenykepet..:))
Előzmény: erdand (241)
erdand Creative Commons License 2002.03.23 0 0 241
Szia Joana!
Én imádom a harisnya-szandál párositást.Szeretek főként magasarkú szandikat hordani,fényes vagy necc harisnyával.Hozzá mini.
A múltkor igy adtam elő magam a munkahelyemen.Birom ahogy az asztalnál ülve lóbálom a lábam és összes pasi bámulja.
Volt egy fekete lakk magassarkú szandim,csinos kis bokapántal.Nagyon szeretem. Az egyik alkalommal leszakadt a pántjáról a csat.Hazamenni elszakadt pántal nemigen tudtam,igy hát fogtam egy éles kést és levágtam a róluk pántot.Azóta is immádom őket hordani (harisnyával főleg).Nagyon aranyos szexi papucs lett belölük.
Előzmény: JoanaTavares (237)
Lex Luthor Creative Commons License 2002.03.22 0 0 240
Jó ez a topic...
Azt hiszem, gyakran fogom látogatni...
Elég gyakran...
Nagggyon gyakran...
Bárcsak több lenne a kép...
Senkiházy Creative Commons License 2002.03.22 0 0 239
Azért el lehet jól találni azt a szandál + harisnya párosítást! Az olasz és a japán csajok pl. jól csinálják - objektíve is. Szubjektíve pedig mindenképpen tetszik nekem, ha harisnya van egy csajszin, ha strandpapucsban van, akkor is. ¦-)
Előzmény: SZilu (238)
SZilu Creative Commons License 2002.03.22 0 0 238
Állandóan rohadtul egyezik az ízlésünk.;-)
Rosszul vagyok a szandál - harisnya konstellációtól. Igazi szocreál förmedvény...;-)

Egy szép harisnya egyébként is zárt magassarkú cipővel mutat a legjobban. (dot.:-) kérdés nem fér hozzá:-))))

Különben is, abban az időjárásban, amikor már dukál a szandál, miért kéne harisnyát húzni???

Előzmény: ioio (235)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.03.22 0 0 237
Húzhatod akármilyen finoman és kecsesen, a varrás és a megvastagítás ott marad és randa marad. Részmegoldás lehet, hogy amikor még olyan idö van, hogy kell a harisnya, akkor nyugodtan lehet zárt cipöt is húzni, hogy ne látsszon a varrás, amikor meg már csak szandálban lehet kibirni, akkor már lekerülhet a harisnya is, tehát nincs csunya varrás a labfejen elöl.

A fenti (derék)rész megvastagitásánal nekem a "bugyi" alakú megvastagitások tetszenek, föleg, ha még csipkés is egy kicsit a minta.

Különben meg ne idegesitsetek a topikkal, :)) Ma harisnyát és szoknyát akartam húzni, de olyan sz@r idö van, hogy ez elmaradt.

Előzmény: ratopel (236)
ratopel Creative Commons License 2002.03.22 0 0 236
Ha csak ugy felrancigaljak a harisnyat akkor telleg csunya. De lehet azt szepen, korulmenyesen is felhuzni, ha az ember lanya szepnek akarja lattatni a labujjait, labfejet. Es ha ezt igy teszi, az vadito.
Előzmény: ioio (235)
ioio Creative Commons License 2002.03.21 0 0 235
Elmondom mi a bajom a harisnyával. A lenti vége. A lábfejnél vastag az anyag, ott a varrás (nyilván nem véletlenül) és olyan hülyén mutat a lábujjakon. Ezért sem néz ki jól ha vki szandálba húz fel ilyet. Én meg szeretem a szép lábfejeket, de a harisnya "elcsúnyítja".

Ezen a képen látszik.

Előzmény: Senkiházy (217)
Senkiházy Creative Commons License 2002.03.19 0 0 234
Igen, vannak ilyen filmek, amiket honlapokról lehet rendelni. Magyarországon nem tudom, hogy áll ez a helyzet. Mindenesetre sok alkalmas magyar lány lenne ilyen célra. ¦-)

"Volt mar harisnyafetisiszta IRL talalka?" - Nem tudok róla.

Előzmény: ratopel (231)
ratopel Creative Commons License 2002.03.19 0 0 232
A felreertesek elkerulese vegett termeszetesen harisnyanadragosra gondoltam...
Előzmény: ratopel (231)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!