Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.18 0 0 350
ez nekem kicsit "kurvásan" hangzik ... már bocsi!
odajön megdug/elveszed a szűzességét ...
hát nem is tudom, ez valahogy olyan megszervezett ...
Előzmény: Andrea1978 (349)
Andrea1978 Creative Commons License 2003.07.18 0 0 349
Nem okoskodás, amit írsz, lehet is benne sok igazság. Az a legegyszerűbb, ha a legközelebbi ilyen alkalommal megkérdezem tőle. Ma este jön hozzánk egy új fiú, vele fogok szeretkezni, és talán kiderül...
Előzmény: Ayala (345)
szines41 Creative Commons License 2003.07.17 0 0 348
sziasztok véletlenül találtam a rovatot, viszont egyszuszra végig is olvastam (néhány óra)felizgatott néhány jól megfogalmazott őszinte írás, nincs mit tagadni,a birtoklási vágy bennem valószinüleg még nagy és apárom sem kérdeztem még erről de ez egy probléma ha én már most írok pedig néhány órája még nem is gondolkodtam ilyesmin vagy egy folyamat?


Törőlt_nick Creative Commons License 2003.07.17 0 0 347
pénzé'?
Előzmény: masszőrpár (343)
Tulibe Creative Commons License 2003.07.17 0 0 346
És a Hölgy külön is ?
Előzmény: masszőrpár (343)
Ayala Creative Commons License 2003.07.17 0 0 345
Valószinűleg annyira másnak tartja, hogy a féltékenység is elkerüli emiatt. Szerintem elég erősen vonzották az idősebb nők srác korában és örületbe kergette a gondolat is, hogy elkapja valaki. Megmondom őszintén ezzel én is így voltam és 14 éves koromtól viszonyom volt anyukám egyik kétgyermekes barátnőjével.(pedig volt barátnőm is már, így ez nem volt szép dolog tőlem:-( ) Ő nagyon félt, hogy nem lesz-e ebből valami (lelki) bajom, de én megnyugtattam, hogy csak túlélem valahogy.:-)) Soha nem bántam meg, és még 2-3 év múlva is amikor nem jártam senkivel, találkoztunk néha. Nagyon kellemes emlék mind.

A férjed szerintem inkább a srác szerepébe képzeli magát és izgatja nagyon az a láz amit lát és persze Te is.

Én ezt a hátteret tartom valószínűnek, de bocs, ha okoskodtam. :-)

Előzmény: Andrea1978 (334)
tandem_r Creative Commons License 2003.07.17 0 0 344
Sziasztok!Levél ment.
Előzmény: masszőrpár (343)
masszőrpár Creative Commons License 2003.07.17 0 0 343
Mi párban is nyújtunk erotikus masszázst.
herélő Creative Commons License 2003.07.17 0 0 342
Na, mégegyszer. Remélem senki nem értette félre, hogy az említett Masszőr az férfi.
herélő Creative Commons License 2003.07.17 0 0 341
A Masszőr telefon száma elment. Remélem senki nem mert férfi a masszőr, nő a masszőz.értett félre
Előzmény: tandem_r (331)
Endorfin Creative Commons License 2003.07.16 0 0 340
Meglehet, kiszexelés esete forog fenn.
Előzmény: Törőlt_nick (339)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.07.16 0 0 339
amúgy kettőt találhatsz, hogy mé született a nick.
Előzmény: Törölt nick (336)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.07.16 0 0 338
kopp! :D
Előzmény: Törölt nick (336)
Andrea1978 Creative Commons License 2003.07.16 0 0 337
melch:
Megkérdeztem tőle, de csak hümmög, nem nagyon tudja vagy nem nagyon akarja megfogalmazni. Annyit tudok kiszedni belőle, hogy izgalmasnak, szokatlannak, izgatónak tartja. Viszont utána sokkal jobban rám van gerjedve. Talán annak is stimuláló hatása van, hogy a fiatal srác bénázásától nő az önbizalma, hiszen a párom sokkal ügyesebben, gyakorlottabban, szenvedélyesebben szeretkezik, így kielégíteni is jobban tud, mint egy kezdő kamaszkölyök.

RubberDuck:
Nem, de köszi a bókot.

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.16 0 0 336
off
Ha Te vagy a "képeken", korrepetálnál engem is? Igaz, hogy pont 2×17 vagyok .... ;-)))
Előzmény: Andrea1978 (334)
melch Creative Commons License 2003.07.16 0 0 335
Valószínűleg őt is izgatja, ha szeretkeznek a feleségével. Bár ez egy kissé más mint amit én szeretek. A 17 egy kissé fiatalnak tűnik, én nem is vágynék ilyenre és nem kérném ezt a feleségemtől. Szerintem a legjobb az lenne, ha tőle kérdeznéd meg! Megkérdezted már? És ha igen, akkor mit mondott? Ez engem is érdekelne!

Még egy dolog: nemrég ezzel foglalkozott a Mónika show. Én sajnos nem láttam, de hallottam róla, mert egy olyan házaspárnak is ez a szokása, akiket mi is ismertünk. A tévében látni őket erről nyilatkozva eléggé ledöbbentő volt. Mármint azoknak, akik látták a műsort és szintén ismerték őket. Számomra is ledöbbentő volt, mikor hallottam. :)

Előzmény: Andrea1978 (334)
Andrea1978 Creative Commons License 2003.07.16 0 0 334
Sziasztok!
Azért regisztráltam magamat, hogy kérdezzek valamit Tőletek.
A férjemmel prímán kijövünk egymással, klassz a szex is, mégis azt kéri tőlem, hogy időnként keressünk olyan srácot, aki még szűz, max. 17 éves, és az ő jelenlétében tanítsam a fiút szeretkezni. Két esetben már csináltunk ilyet, én nagyon élveztem, hogy nézője is van a szexnek, de nem igazán értem, neki mi a jó ebben. (Nem csatlakozott harmadiknak, mégcsak nem is maszturbált közben, igaz, hogy később hatalmasat dugtunk.)
Ti mit gondoltok erről?
boy28 Creative Commons License 2003.07.16 0 0 333
Sziasztok!
melch: Én 28 éves e téren nem tapasztalatlan srác vagyok és szívesen csatlakoznék. Elnézést ha tolakodó vagyok, de érdekelnétek, hátha én ráérnék személyesen is:-)))
Írj ha kíváncsiak vagytok rám!

sitysuty Creative Commons License 2003.07.15 0 0 332
Ember !
Este egy teljesen hétköznapi masszázs alatt végig az erotikus masszőrödre gondoltam. Lezsibbadt a hímtagom...
Akár reklám akár nem, kérem én is az elérhetőségét.

előre is köszönet

Előzmény: herélő (330)
tandem_r Creative Commons License 2003.07.15 0 0 331
Szia herélő!Ha nem titok megírhatnád az úr elérhetőségét.Persze privátba,hogy ne legyen reklám.Előre is köszönöm.
Előzmény: herélő (330)
herélő Creative Commons License 2003.07.15 0 0 330
Javaslat mindenkinek: A barátnőmet nem tudtam rábeszélni a 2 lány 1 fiu, vagy 2 fiu 1 lány felállásra. Hallottam egy jó masszőr férfiről aki erotikus masszázst is válal. Ez az ötlet viszont nagyon tetszett hédinek. Elmentünk. Kellemes maszírozással kezdte, majd fokozatosan erotikus simogatás és játék következett. A lényeg az volt, hogy lassan én kináljam fel hédi minden testrészét simogatásra. Ezt én és barátnőm is nagyon élveztük. Azóta hédi is szivesen részt vesz hármas vagy négyes gyöngéd és játékos szeretkezésekben. Engem is nagyon izgat ha szeretkeznek a barátnőmmel, Valahogy olyan jó látni, külső szemlélőként amikor boldog az a nő akit nagyon szeret az ember.Probáljátok ki!
Előzmény: tandem_r (313)
melch Creative Commons License 2003.07.11 0 0 329
Sziasztok! :))))))))
Előzmény: masszőrpár (328)
masszőrpár Creative Commons License 2003.07.11 0 0 328
Sziasztok!
Előzmény: melch (327)
melch Creative Commons License 2003.07.10 0 0 327
Sziasztok!

Jó olvasni, hogy vannak sikeresebb történetek is, mint a mienk. Aki olvasta a topikot régebbről az tudhatja, hogy nálunk az elhatározás már megtörtént, mind nejem, mind én szeretnénk nyitni a többes felé, de valahogy nem jön össze. Azon kezdtünk el gondolkodni, hogy lehet, hogy bennünk van a hiba, pedig mi elég nyitottnak érezzük magunkat. Van pár, akivel már régóta vagyunk rákészülős kapcsolatban, de hónapok óta nem jön össze. Hirdetéseink is vannak több helyen, de még csak jelentkezők sem nagyon vannak. Többen jelentkeztek már hogy beszállnának harmadiknak. Elkezdtünk levelezni, de a személyes találkozásig még senkivel nem jutottunk el.

Nem csak hirdetés útján idegenekkel, de barátokkal is próbálkoztunk. Sajnos ott sem találtunk pozitív visszajelzésre, szerencsére a barátságunk nem viselte kárát a próbálkozásnak!

Szóval most eléggé tanácstalanok vagyunk, szeretnénk valamit, nem is vagyunk a legrondábbak, inteligensnek is gondoljuk magunkat, mégsem sikerül összejönnünk senkivel.

Vannak vajon hozzánk hasonló sikertelen próbálkozók vagy ez tényleg csak a mi problémánk? Mert ebben az esetben lehet, hogy ez nem való nekünk és lehet, hogy inkább más elfoglaltság, mondjuk a kékfestés :) után kellene érdeklődnünk.:)

Madget Creative Commons License 2003.06.27 0 0 326
Üdv mindenkinek!
Ritkán van időm fórumot olvasgatni (tulajdonképpen most sincs), de ez a téma megragadott. Magam is hódolok néha e nemes perverziónak, hol hármasban, hol négyesben. Most épp egy nagyon jó barátunkkal sikerült összehozni a dolgot, aminek különösen örülök, mert igazán kellemes így együtt lenni. És nem csak a szexre gondolok most. L (a barátunk) kiváló szellemi partner, amit már évekkel ezelőtt felfedeztünk a kedvesemmel, amikor egyetemistaként hárman béreltünk egy lakást. Nagyon jókat beszélgettünk esténként, és annak ellenére, hogy általában folyton a szexnél lyukadtunk ki, ilyen irányba soha nem terelődött a kapcsolatunk (bár azt hiszem, már akkor sem nagyon bántam volna). Itt jegyzem meg, hogy a kedvesemmel soha nem próbálkoztunk ismeretlenekkel, hanem mindig egy már meglévő baráti vagy szerelmi viszonyt szélesítettünk ki a többes szex irányába. Ne lepődjék meg senki a szerelmi viszonyon, néha előfordul, hogy az ember (vagy az asszony) beszerez egy szeretőt. Ez nálunk olyasmi, mint a barátság, és idővel, ha a szex lekopik róla, az is marad (a barátság jóval tartósabb holmi). De hogy visszakanyarodjak az eredeti témához, nos az történt, hogy nekem mostanában épp volt egy szeretőm (azt is érdekes lenne elmesélni, hogyan jöttünk össze), és szerveztünk egy hétvégi programot, amire L is hivatalos volt: kirándulás, úszás, ilyesmi. Én szerettem volna kettesben maradni a lánnyal, és megbeszéltük a feleségemmel, hogy addig majd L fogja szórakoztatni, amíg én a másik hölgy kedvére teszek. L persze erről akkor még nem tudott, de hamar átlátta a dolgok állását, midőn mi elvonultunk, ők pedig ketten maradtak egy viszonylag sötét és fülledt szobában. Hát így csábította el a feleségem a barátunkat. Aztán később újra meglátogatott L, de akkor csak hárman voltunk, és hogy, hogy nem, beszélgetésünk ismét a szex felé kezdett kanyarodni. A konklúzió az lett, hogy a nők igen-igen szeretik, ha egyszerre két pasi is kényezteti őket, s hogy akkor ezt a szép elméletet mihamarabb át kellene ültetni a gyakorlatba. Mi pedig nem voltunk restek, s legott a tettek mezejére léptünk (inkább feküdtünk). Azóta már több alkalommal is. Az, hogy ilyen jól megértjük egymást az ágyban, nem csekély mértékben köszönhető annak, hogy barátokként már jól ismertük egymást. Ezért én amellet volnék, hogy érdemesebb barátokkal próbálkozni. Persze nekünk talán könnyebb, mint másoknak, mert szexmániánk közismert a barátaink előtt (az egyik egyszer meg is jegyezte, hogy mi minden barátunkkal lefekszünk, ami azért kicsit túlzás, de van benne valami - igen, vele is lefeküdtem).
További kellemes estét: Madget
Extrafun Creative Commons License 2003.06.27 0 0 325
Bocs, de megváltozott a címem. Kérlek küldd el újra a tomyex@freemail.hu-ra. Kösz!
Előzmény: tandem_r (323)
RabertszNPower Creative Commons License 2003.06.27 0 0 324
Itt lehet hírdetni is?Mi egy 26/30 pár vagyunk.
Valaki beszállna?(16-26)
tandem_r Creative Commons License 2003.06.27 0 0 323
mail ment
Előzmény: Extrafun (322)
Extrafun Creative Commons License 2003.06.27 0 0 322
Nem akarok tolakodó lenni, de "idegenként" talán én is szóba jöhetnék!
Vagy lehet, hogy nem is akarja igazán?
Előzmény: tandem_r (321)
tandem_r Creative Commons License 2003.06.27 0 0 321
Én is így gondolom.Egy félre sikerült próbálkozásra rámehet a barátság.
Előzmény: Extrafun (320)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!