Keresés

Részletes keresés

birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 450

a kezdet?Olvasgattuk közösen ennek a topicnak a 2 évvel ezelőtti hozzászólásait,azok sokat segítettek feleségemnek felismerni, hogy ő is szeretne többesben kipróbálni és én is mutattam, hogy nem vagyunk egyedül ezzel az érzéssel.Pár fiúval találkoztunk,de aztán egy pár formájában vált valóra a dolog,láttuk, hogy mindkettőnket csak feldobnak az események.A történtek akkor érték el a csúcsukat,amikor egy ilyen találka után kettesben maradtunk,akkor szeretkeztünk a legkiadósabban:)

A lényeg,leaglábbis nálunk, a fokozatosság volt.

Előzmény: Törölt nick (449)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 449

Birbigli kollega! Hogyan kezdodott?  Ki adott kinek engedelyt?  Elotte, utana?  Vagy kozben?  Egyutt nezzed ki az aldozatot, vagy beszamoltok ha akartok, illetve nem kerdeztek egymastolsemmit?

 

Akkor klassz hogy mas is begerjed ha parja masnak is tetszik...en komolyan meg jobban kivantam emiatt...

 

Mar ott tartok, a fejemben, hogy vegigneznem, masodik menetben csatlakoznek..

 

Segitsetek.

 

Egy psychiater tenyleg megirna belolem nagydoktorijat..

 

 

Előzmény: birbigli (447)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 447
messziről hasonlítanak az érzéseink,mondjuk én egy kicsit kevésbé szókimondóan élem meg ezeket a dolgokat,de tény,hogy nagyon izgat,ha a feleségem egy buliról azzal jön haza, hogy valaki csapta neki a szelet, ezt aztán gyorsan továbbképzeljük, és jön az általad említett fergeteges...
Ezzel szemben mi viszont egy kicsit előtted járunk a cselekedetek terén,úgy asszonykám,mint én is:)
Előzmény: Törölt nick (446)


Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 445

Sziasztok, nem veletlenul inditottam a dugjak a felesegem c topicot.

 

Meg nem tortent meg, de nagyon izgat a tudnam vki dugja nyalja a felesegem, no vagy ferfi, vagy elottem vagy nelkulem.

 

Egyszer egy bulin egy altala reg ismert fazon csapta neki a szelet, belevorosodott de tetszett neki az otlet, nem a fazon..

 

Majd en csak messzirol figyeltem s allt a farkam.  Nem voltam merges inkabb meg jobban kivantam...

 

Utana bevallotta tetszett neki az otlet, en meg azt hogy borzalmasan megkivantam.

 

Alig ertunk haza, az ajtoban mar a falnak dolve ruhaban egy oriasit szeretkeztunk..

 

Azota is akarok vele menni olyan helyre ahol talan fel probaljak csipni mig en figyelem...

 

Ennek perverzebb oldala az, ha egyutt probalnank egy lanyt vagy fiut felcsipni...

 

De o erre meg nem kesz, hisz meg le sem szopott soha.

 

Szunnyadozo vulkan a felesegem s nem bannam, ha mas is kivanna...amennyiben nekem is jut az elvadult kis asszonykabol...

 

Nyali

Előzmény: birbigli (444)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 444
bocsi,kicsit utánadolvastam,látom,rosszul olvastalak:)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 443

köszi,mi is nagyon örülünk és annak is, hogy találtunk egy hasonló gondolkodású párt is,végre:)

szavaidból azt veszem ki, Nektet még nem volt alkalmatok kipróbálni,vagy tévedek?

A megfelelő személy(ek) hiányzik, vagy párod hozzáállása nem jó?

Előzmény: smokie_ (442)
smokie_ Creative Commons License 2005.02.28 0 0 442

Irigyellek ezért a kapcsolatért, és nagyon örülök, hogy ilyen pozitívan élitek meg mindketten ezt a dolgot.

Előzmény: birbigli (441)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 441

Örömmel láttam,hogy ez az,általam előszőr kb. 2 éve látott topic életjelet adott.

Amiről be tudok számolni, hogy a korábbi elképzelések,álmok,hogy mi történhet és hogyan megvalósultak,tényleg olyan fantasztikusan izgalmas dolog mással látni a feleségemet,persze,ha én is ott vagyok:)

a kezdetektől az első próbálkozásig kb. 7-8 hónap telt el,de sem a felesége,sem én nem bántuk meg,sokkal őszintébb,bensőségesebb azóta a kapcsolatunk,ami előtte sem volt éppen rossz:)

 

smokie_ Creative Commons License 2005.02.28 0 0 440
Na igen. Bár az se kevésbé izgató, ha én szeretkezek más feleségével .o)
Előzmény: Alfa Hold (439)
Alfa Hold Creative Commons License 2005.02.28 0 0 439
Sajnos. Pedig én is kíváncsi vagyok a fejleményekre, illetve, hogy ezt így ki? hogy?
Előzmény: smokie_ (438)
smokie_ Creative Commons License 2005.02.28 0 0 438
Szomorú, hogy ez az igen érdekes témájú topic ennyire kihalt. :o(
Alfa Hold Creative Commons License 2005.02.23 0 0 437
Up!
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 436

de az nincs itthon, és különben se várja el tőlem senki sem, hogy humánus legyek :)

tegnap reggel 8-tól, este 11-ig dolgoztam Dabason a rendőrkapitányságon, ott szereltünk bútort, ketten voltunk és egy egész emeletet kellett megcsinálnunk, ma szerencsére kissé szerényebb munka volt, de itt is sikerült minket kiakasztani, kezdte a portás, aki nem akart minket beengedni...

Előzmény: Törölt nick (435)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 435

Szerintem a röntgen humánusabb megoldás. :)

Előzmény: GolfAlfa (434)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 434
nem tudom, de ha hazajön belenézek, megyek és megélezem a baltámat :))
Előzmény: Törölt nick (433)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 433
És akkor mi van a fejében végül is? :)
Előzmény: GolfAlfa (432)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 432
nem, a bunkó az te vagy kedves barátom :))
Előzmény: Törölt nick (431)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 431
A fejében bunkó??? :))
Előzmény: GolfAlfa (430)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 430
bunkó :)))
Előzmény: Törölt nick (429)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 429
És a fejében? :)
Előzmény: GolfAlfa (428)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 428
nem, ilyen sohasem fordult meg a fejemben, szerencsére az övében sem
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 427

"A páromat nagyon izgatja, ha mással lát és ez fordítva is így van. Utána hetekig izgalommal beszélgetünk róla, ami ugye megint őrületes szexhez vezet."

 

Nagyon nagy gáz van, ha már csak így vagytok izgalmasak egymásnak.

Előzmény: rosina (426)
rosina Creative Commons License 2004.10.29 0 0 426

Hali, gyorsan végigolvastam az előző pár lapot. Üdv mindenkinek!

 

A páromat nagyon izgatja, ha mással lát és ez fordítva is így van. Utána hetekig izgalommal beszélgetünk róla, ami ugye megint őrületes szexhez vezet.

Viszont nemcsak ez izgatja a fantáziánkat.

Eléggé szabadjára engedjük egymást, azzal a feltétellel, hogy otthon be kell róla számolni. Ezek a kis beszámolók aztán hihetetlen orgiákba csapnak át. Előszőr kezdi az ember mindig egy kis szégyenlősséggel, "hú, el kell mondanom valamit" , az elején kicsit akadozik, de aztán hamar átlendülünk.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 425

"...ha undorodom a pisiszextôl, ezt nem közlöm a pisiszexkedvelôk topicjában a kedves pisiszexkedvelô emberekkel."

 

Miért nem? Így azt hihetik, hogy senki sem undorodik tőle, és teljesen normális, amit csinálnak. Holott nem.

Előzmény: smokie_ (417)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 424

"A HUSZ-os fórumlakók egy tekintélyes része érdeklôdik a többes erotika iránt..."

 

Dehogyis...

Előzmény: smokie_ (417)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 423
Ha ilyen jó kan vagy, miért itt keresel negyvenes-ötvenes nőt huszonkét évesen?
Előzmény: Törölt nick (422)
Alfa Hold Creative Commons License 2004.10.27 0 0 421

talan az jut eszembe igy HIRTELEN :-), hogy nem a legjobb baratoddal kellene dugatni a csajodat.

 

Előzmény: hotcouple (413)
Alfa Hold Creative Commons License 2004.10.27 0 0 420

Mar bocs, de szerintem ez elegge korlatolt felfogas.

De tudod mit, engem marhara nem erdekel, hogy neked hogy jo, vagy hogy nem.

 

De ex katedra iteletet mondani...hm hat...

Előzmény: pIMPa (416)
Lesley Creative Commons License 2004.08.31 0 0 419

 pIMPa, ha szerrinted az a szerelem, hogy a párod,tuti hogy minimum szíjat hasít a hátadból, akkor érdemes gyorsan váltani, amíg nem késő.

 

Általában az ilyen "hátszíjhasogatós macsóktól" szoktak leghamarább elválni. 

 

Előzmény: pIMPa (416)
Peka Creative Commons License 2004.08.31 0 0 418

De irigyellek benneteket, fiatalok.

Az én nejem már egyáltalán nem szeretkezik, nemhogy párban. Pedig de beszállnék én is egy ilyen közös dédelgetésbe. Sajnos, amikor a koromat mondom, akkor valami rozoga férfit asszociálnak hozzá az emberek.

Pedik mindazok, akik kitapasztalták egy "érett" férfi hozzáállását a szexhez, nem panaszkodtak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!