Keresés

Részletes keresés

GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 432
nem, a bunkó az te vagy kedves barátom :))
Előzmény: Törölt nick (431)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 431
A fejében bunkó??? :))
Előzmény: GolfAlfa (430)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 430
bunkó :)))
Előzmény: Törölt nick (429)


Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 429
És a fejében? :)
Előzmény: GolfAlfa (428)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 428
nem, ilyen sohasem fordult meg a fejemben, szerencsére az övében sem
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 427

"A páromat nagyon izgatja, ha mással lát és ez fordítva is így van. Utána hetekig izgalommal beszélgetünk róla, ami ugye megint őrületes szexhez vezet."

 

Nagyon nagy gáz van, ha már csak így vagytok izgalmasak egymásnak.

Előzmény: rosina (426)
rosina Creative Commons License 2004.10.29 0 0 426

Hali, gyorsan végigolvastam az előző pár lapot. Üdv mindenkinek!

 

A páromat nagyon izgatja, ha mással lát és ez fordítva is így van. Utána hetekig izgalommal beszélgetünk róla, ami ugye megint őrületes szexhez vezet.

Viszont nemcsak ez izgatja a fantáziánkat.

Eléggé szabadjára engedjük egymást, azzal a feltétellel, hogy otthon be kell róla számolni. Ezek a kis beszámolók aztán hihetetlen orgiákba csapnak át. Előszőr kezdi az ember mindig egy kis szégyenlősséggel, "hú, el kell mondanom valamit" , az elején kicsit akadozik, de aztán hamar átlendülünk.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 425

"...ha undorodom a pisiszextôl, ezt nem közlöm a pisiszexkedvelôk topicjában a kedves pisiszexkedvelô emberekkel."

 

Miért nem? Így azt hihetik, hogy senki sem undorodik tőle, és teljesen normális, amit csinálnak. Holott nem.

Előzmény: smokie_ (417)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 424

"A HUSZ-os fórumlakók egy tekintélyes része érdeklôdik a többes erotika iránt..."

 

Dehogyis...

Előzmény: smokie_ (417)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 423
Ha ilyen jó kan vagy, miért itt keresel negyvenes-ötvenes nőt huszonkét évesen?
Előzmény: Törölt nick (422)
Alfa Hold Creative Commons License 2004.10.27 0 0 421

talan az jut eszembe igy HIRTELEN :-), hogy nem a legjobb baratoddal kellene dugatni a csajodat.

 

Előzmény: hotcouple (413)
Alfa Hold Creative Commons License 2004.10.27 0 0 420

Mar bocs, de szerintem ez elegge korlatolt felfogas.

De tudod mit, engem marhara nem erdekel, hogy neked hogy jo, vagy hogy nem.

 

De ex katedra iteletet mondani...hm hat...

Előzmény: pIMPa (416)
Lesley Creative Commons License 2004.08.31 0 0 419

 pIMPa, ha szerrinted az a szerelem, hogy a párod,tuti hogy minimum szíjat hasít a hátadból, akkor érdemes gyorsan váltani, amíg nem késő.

 

Általában az ilyen "hátszíjhasogatós macsóktól" szoktak leghamarább elválni. 

 

Előzmény: pIMPa (416)
Peka Creative Commons License 2004.08.31 0 0 418

De irigyellek benneteket, fiatalok.

Az én nejem már egyáltalán nem szeretkezik, nemhogy párban. Pedig de beszállnék én is egy ilyen közös dédelgetésbe. Sajnos, amikor a koromat mondom, akkor valami rozoga férfit asszociálnak hozzá az emberek.

Pedik mindazok, akik kitapasztalták egy "érett" férfi hozzáállását a szexhez, nem panaszkodtak.

smokie_ Creative Commons License 2004.08.30 0 0 417

Kedves pIMPa!

 

Az, hogy ki-ki mit tart undorítónak, teljeséggel egyéni dolog, ugye. Ez rendben is volna. De bocsáss meg, te megnyilvánulsz az "Izgat, ha szeretkeznek a feleségemmel" c. topikban, és mindjárt le is szögezed, hogy ezt undorítónak tartod. A HUSZ-os fórumlakók egy tekintélyes része érdeklôdik a többes erotika iránt, és ezt tiszteletben kéne tartani. És nemcsak ôket persze, hanem bárki véleményét. Én úgy vettem észre a HUSZ fórumlakói hihetetlenül sokféle emberek, de egy valami nagyon jellemzô rájuk: a tolerancia, aminek a minimális megnyilvánulása az, hogy mondjuk ha undorodom a pisiszextôl, ezt nem közlöm a pisiszexkedvelôk topicjában a kedves pisiszexkedvelô emberekkel. Kérlek, ne sértôdj meg soraimon, mert nem annak szántam.

 

Barátsággal üdvözöl smokie_

Előzmény: pIMPa (416)
pIMPa Creative Commons License 2004.08.27 0 0 416

Szerintem köztetek nincs szerelem,és így nem tanácsos összeházasodni.

Ha szeretsz valakit,akkor nem tudod végignézni,ahogyan mással kefél,ez undorító,és nagyon közönséges dolog.Az én párom,tuti hogy minimum szíjat hasítana a hátamból,ha én a szeme láttára mással dugnék.Ha meg Ő adna másnak,akkor felmerülne bennem,hogy talán már nem is szeret annyira.Sehogysem jó ez így.

Előzmény: hotcouple (413)
smokie_ Creative Commons License 2004.08.27 0 0 415

Azóta nem történtek fejlemények?

Előzmény: hotcouple (413)
MiSeRaBLe Creative Commons License 2004.05.17 0 0 414
Hm, nem is tudom, hogy elvennék-e egy ilyen kikapós mennyasszonyt.
Előzmény: hotcouple (413)
hotcouple Creative Commons License 2004.05.17 0 0 413
Az én menyasszonyom is többször volt "intim helyzetben" az egyik legjobb barátommal. Ez általában részeg bulik után történt meg, mior én már aludtam..

A dolog már korábban is érdekelt, közösen és külön is fantáziáltunk róla.Érdekes, hogy nem zavart a dolog különösebben... s?t.. :)

Miután ezt bevalották, kipróbáltuk 3-asban is a dolgot. Ezt mindenki élvezte. Szerettem látni, ahogy jól szétkúrják és ? pedig fergetegesen élvezte a dolgot. mivel a srác különösen nagy méretekkel rendelkezett és már volt tapasztalata neki is a barátn?mnél, mind ? mind én csodálkozva vettük tudomásul mekkora nagy ribanc a lány... Nagyon élvezte az estét és mindkett?nkkel jól bánt. Ez persze szintén becsiccsentve történt meg. Azóta "morális" okokra hívatkozva nem történt meg mégegyszer a dolog. (bár én vev? lennék rá)

A menyasszonyom imádja a szexet különben - f?leg becsiccsentve -, de nagyon érzékeny lány.

Ha van ötletetek, hogy lehet összehozni ilyen keféléseket anélkül, hogy azt érezné az ember, a kapcsolata intimitását rontja, írjátok meg.

Azóta volt egy-két önálló próbálkozása lányokkal is, de csupán a petting-ig jutottak el. Elviccelték a dolgot.

Törölt nick Creative Commons License 2003.09.26 0 0 412
Köszönöm :o))
Ezt már olvastam a " mikor szeretkeztél/szeretkezel topicban" és tetszett.
Igazad is van ,de ez miért zárná ki,hogy lehet szeretkezni (nem baszni) hármasban is pl?! Természetesen nem ugyan az mint amikor kettesben a szerelmeddel vagy,de nem is egy lélektelen szex csata.Nem kérem,hogy hidd el én sem hittem amíg át nem éltem.

Előzmény: az utolsó kuructigris (406)
birbigli Creative Commons License 2003.09.26 0 0 410
Azt hisem,utolsó off megjegyzésemet ejtem meg ez ügyben, mert úgy látom,nem egy sekéren utazunk.Ha majd sert tesel olyan tulajdonságokra is,mint az aprószágokon való nem fennakadász(pláne,ha ninc igazad),eszetleg érdemes lenne tárgyalni,de addig,úgy látom feleszlegesz,mert cak a szaját kisz ötleteidet hajtogatod.Legyen sámodra a sex egy jelentész nélküli valami,a szex pedig egyedül Te általad iszmert valami, bár,gondolom,mindenki tudta,Tenélküled isz, hogy miről van szó.
További jó tudálékoszkodászt,ha tuds, légy síves máskor is sólj bele mindenbe,repeszve várjuk.
Előzmény: az utolsó kuructigris (409)
birbigli Creative Commons License 2003.09.26 0 0 408
Nyilván nem tünt fel, hogy a fent említett fővárost nagy m-vel írják,de,ilyen kicsinyességgel nem zaklatnálak, látom,nagy rajongója vagy a helyesírásnak,a sex Neked nem jelent semmit.Sebaj,biztosan már megtaláltad azt az elfoglaltságot,amiben örömödet leled,de ne fáradj, hogy meg is oszd velünk.
Esetleg, próbaképpen, ne olvasd azokat a topicokat(topikokat!!),amelyek nem érdekelnek,meglásd, nem kell nagy,hosszú orrú emlősként távoznod a becses képzőművészeti tárgyakat árusító üzletből.
Egyébként engem például nem zavarsz,igazából csak a távolból, ismeretlenül általánosító,freudi mélységekig emberismerő megjegyzések,valamint,a nem is tudod kit kioktató hangnem bosszant egy hangyányit.
Ha már megnyugodtál, írjál bátran,kíváncsian várjuk...
Előzmény: az utolsó kuructigris (405)
birbigli Creative Commons License 2003.09.25 0 0 404
Örülök, hogy végre megint van köztünk egy igehirdető,aki nem elégszik meg azzal, hogy megtalálta az örök igazságot,hanem mindenáron meg akarja velünk ezt osztani.Miért van az, hogy valakiket bánt,ha mások nem úgy éreznek,mint ő,illetve a messziségből is tudja, hogymi,halandók,milyen érzések közepette kefélünk(mert mi csak így tudunk)?
Egyébként ,ha jól tudom,moszkva szó kevésbé van,mint sex,de biztos, hogy hó alatt ez utóbbi kellemesebb:-))
Előzmény: az utolsó kuructigris (398)
tomas69 Creative Commons License 2003.09.25 0 0 403
Szerintem a többes szex nem az igazi szerelemre alapul, senki sem azért csinálja. De a legtöbb ember nem csak szerelemből szeretkezik.
Tiszteletben tartom azokat, akik csak a párjukkal tudnak lefeküdni. Sőt a közvélekedés szerint ők a normálisak.
De mióta mi "kiléptünk" a normálisok közül, sokkal jobb a szex kettesben is!
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.25 0 0 402
Igen.Szeretném :o)
Előzmény: az utolsó kuructigris (400)
mimi_bacsi Creative Commons License 2003.09.25 0 0 401
Én is küldtem válasz! :-))

mimi_bácsi

Előzmény: megleszné (397)
megleszné Creative Commons License 2003.09.24 0 0 397
ment is a válasz :)
Előzmény: mimi_bacsi (395)
looper Creative Commons License 2003.09.24 0 0 396
Felaljzott allapotban sokmindenre igent mond az ember amire normal korulmenyek kozott nem igen lenne hajlando ...
@Torolt Nick , nagyon szepen fogalmaztal a leirasnal , biztosan sok embernek megfordul a fejeben amig nem a sajat baratnojerol van szo 8-)))
Elgondolkoztam az egeszen , a nok nagy resze nagyon aranyos csodalatos teremtmeny , nagyon odaadoak tudnak lenni ( minden teren ) , kedvesek es annyira tudnak szeretni ( persze a ferfiak is , akarcsak en ) . Gondoltal mar arra , hogy lehet hogy Teged szeret annyira , hogy azert mert ment bele , hogy Neked jo legyen . Persze nem kizart ,hogy o is ki szerette volna probalni , de radobbent hogy Teged szeret es csakis neked szeretne bajait rendelkezesedre bocsatani , senki masnak nem szeretne azt nyujtani mint neked ,szerintem ez oriasi megtitszteltetes , ka rlenne valamire rabirni amit nem szeretne 8-)
mimi_bacsi Creative Commons License 2003.09.24 0 0 395
Levél ment, a mailboxra!

mimi_bacsi

Előzmény: megleszné (391)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.23 0 0 394
Próbáltad vagy csak gondolod,hogy így van? :o)
Előzmény: az utolsó kuructigris (383)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!