Keresés

Részletes keresés

Angelic Creative Commons License 2002.07.25 0 0 282
Igen, 15 fok alatt mindig viselek harisnáyt, az már elég hideg időjárás:o))

Ezmarcsakjolesz,
Nem, szerintem a combfix maga nem feltűnő, bár valóban magasabb fényűek mint az átlag harisnyanadrágok, de abban is van kevésbé szép, kevésbé jó minőség. Én a magam részéről azt szeretem ami legalább 15 cm-es csipke szegélyű:o)))

Előzmény: ezmarcsakjolesz (281)
ezmarcsakjolesz Creative Commons License 2002.07.25 0 0 281
Angelic,

Ha mar igy rad szalltunk. Vajon a combfixes lanyok feltuno jelensegek? Vagy szinte eszre sem venni, annyira atlagosak. Talan csak abbol, hogy combixbol jobb minosegeket adnak ki, es ez azert a labra huzva is meglatszik. Hogy latod?

Zabi Creative Commons License 2002.07.25 0 0 280
Ez azt jelenti, hogy Te 15 fok alatt mindig viselsz harisnyát?

(mert akkor hideg időjárás rulez!) :)

Előzmény: Angelic (278)
ezmarcsakjolesz Creative Commons License 2002.07.22 0 0 279
Ezt örömmel hallom és csak bátorítani tudlak :))
Előzmény: Angelic (278)
Angelic Creative Commons License 2002.07.20 0 0 278
Nem, nem jól látod:o)))
A harisnya viselése az időjárással áll egyenes arányban, meg a milyen harisnya viselése is. 15 fok alatt például combfixben befagyna az ember lányának a feneke:o)))
40 fok felett meg rásül még a combfix is..

A tegnapi hűvösebb időben már kellemesebb viselet volt :o))
Szóval akadnak lányok akik nem azonnal a nadrágért nyúlnak...még a téli hidegben sem.

Előzmény: ezmarcsakjolesz (277)
ezmarcsakjolesz Creative Commons License 2002.07.19 0 0 277
Fletunt nekem, hogy milyen sok jany jar most ilyen melegben kicsi szoknyaban pucer labakkal. Vajon, amikor rosszabra fordul az ido, mert rogton a nadragert nyulnak, ahelyett, hogy harisnyat huznanak a szoknya ala :)) Rejtely. Arra tudok, csak kovetkeztetni, hogy:

Harisnya viseles nem all egyenes aranyban az idojarassal, sot, aki szereti melegben is felhuzza, aki meg nem, az hidegben sem hasznalja ki az oltozkodes eme valtozatossagot nyujto, es ferfi szemet gyonyorkodteto formajat.

Holgyek, jol latom?

JoanaTavares Creative Commons License 2002.06.24 0 0 276
Pontosan nem tudom, olyan 20 körül lehet.
Előzmény: Zabi (275)
Zabi Creative Commons License 2002.06.24 0 0 275
Miért, hány fokos meleg a felső határ nálad?
Előzmény: JoanaTavares (274)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.06.20 0 0 274
Istenööörizz! :))
Előzmény: Zabi (273)
Zabi Creative Commons License 2002.06.20 0 0 273
Te szoktál harisnyában járni ilyen melegben?
Előzmény: JoanaTavares (272)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.06.20 0 0 272
Báátor???!
Előzmény: Zabi (271)
Zabi Creative Commons License 2002.06.20 0 0 271
Ma reggel láttam 2 db (!) merész önkéntest, aki volt olyan bátor és harisnyában indult el otthonról ilyen időjárási körülmények közt is. Le a kalappal előttük!
DaniellaD Creative Commons License 2002.06.08 0 0 270
A neccharisnya nekem is brrrr. :-)
Szeretem a harisnyát, annál is inkább, mert a sporttól megviselt ereim kevésbé látszanak. Sajnos van előnye annak is, ha valaki molett.
Megfelelő odafigyelés esetén egy vékony harisnyában sincs erősebb illat. Bizonyos helyeken nem is lehet megjelenni harisnya nélkül, de nem hiszem, hogy ott a lábszab lenne a meghatározó...
Előzmény: JoanaTavares (245)
Zabi Creative Commons License 2002.06.07 0 0 269
Sajnos így a nyár közeledtével exponenciálisan csökken a harisnyát viselő hölgyek száma. Ami szomorú tény. :(
mkakukk Creative Commons License 2002.05.03 0 0 268
Vegyel neki nehany superjo minosegu darabot, es ahogy mar paran irtak erezze rajtad a hatast ha felprobalja.
Előzmény: ratopel (266)
ND Creative Commons License 2002.04.27 0 0 267
Tisztelt "betegtársak", akikkel egy "kórteremben vagyunk!
Én már nyolcadik éve vagyok együtt a kedvesemmel. A teljesen kezdő szakaszából vezettem el ez irányba. Én úgy csináltam, ahogy nekem ösztönös volt: mindíg látta rajtam, mennyire izgulok, ha harisnyában van, mindíg nagyon megdicsértem a ruháját, ha harisnyát vett fel hozzá és mindíg akkor téptem a leghevesebben le a ruháit, ha abban volt. Persze én sunyi, azt mindíg valahogy fennfelejtettem. Az biztos igaz, amit már elöttem megmondtak: a lányok borzasztóan csípik, ha dicsérik és szeretik látni, ha a férfiak (már a nekik tetsző) izgalomba jönnek tőlük.
Én hálistennek szoktuk úgy csinálni, hogy a harisnyás combja között élvezkedek, és ezt nem tartja perverziónak csak egy formáját a szexnek, ami élvezetet okoz. Bár az itteni törzstagoknak ez nem hiszem, hogy újdonság
Amúgy meg nagyon sokan vagyunk, akik szeretik a harisnyát. Szoktam nézni olyankor a férfiakat is, amikor egy nő így előlibben: nagyobb a siker harisnyában, mint anélkül.
ratopel Creative Commons License 2002.04.26 0 0 266
Hat az engem is erdekelne, ha valaki el tudna latni tanacsokkal pl tapasztalatok alapjan, hogyan lehet ravenni valakit a harisnya/nadrag rendszeres viselesere egy lanyt akar kint akar agyban, akire ez addig nem volt jellemzo. En is erzem, hogy az eroltetes biztos rosszul ut vissza. Dehat ugye parancsolni az osztonoknek? Az ehes ember ugye enni akar es csak etellel lakik jol.
Francis Furrier Creative Commons License 2002.04.26 0 0 265
Sziasztok,

Én is csatlakozom az előttem szólokhoz. Örömmel fedeztem fel a topikot és azt, hogy nem csak hímneműek írják meg véleményüket, tapasztalataikat. Olvasgatva a hozzászólásokat, úgy látom majdnem mindannyian egy cipőben járunk. Hogyan is lehetne elfogadtatni a harisnyaimádatunkat a kedvesünkkel? Nekem évek alatt sem sikerült teljesen, sőt éppenhogy ellenkező hatást értem el. Igaz, mindketten serdültünk még amikor összejöttünk és én egy kicsit túllőttem a célom. Mindenesetre volt néhány nagyon kellemes együttlétünk amikor megörvendeztetett azzal, hogy harisnyában volt. Olyankor azt vettem észre, hogy neki is kellemes és én is jóval tovább bírtam a tempót ;-) Lehet, hogy azért mert minél tovább akartam érezni az oly vágyott ruhadarabot? Nem tudom :-)
Én is bevetettem mindent, hogy rávegyem, gyakrabban viseljen harisnyanacit/harisnyát...főleg az ágyban. Nem kimondottan ellenezte a dolgot, csak jobban szerette ha nem vmilyen más dologtól jövök izgalomba, hanem csak tőle (Megjegyzem nem volt nehéz ;-) Még a kapcsolatunk korai szakaszában vettem neki egy fehér szettet (melltartó-harisnyatartó-harisnya-bugyi - képzelhetitek milyen volt egyedül megvenni mindezt!) amit azért néha fel is vett...persze nem utcára. Két-három olyan alkalomra nagyon emlékszem, amikor kimondottan miattam, az én kedvemre téve öltözött fel. Volt egy fehér, bársonyszerű anyagból varrt miniruhája. Az esemény reggel/délelőtt történt. Én épp éjszakai ügyeletes voltam azelőtti este és bizonyos okok miatt épp egy kis szünetet kellett tartanunk egymásban. Így eléggé felpörgettük egymást telefonon. Nagyon vártam már, hogy otthon legyek, de sejtelmem sem volt arról mi is vár majd rám. Ahogy beléptem az ajtón nagyon meglepődtem de végtelenül meg is örültem a látványnak. A fehér ruhájában, fehér harisnyában és fekete magassarkú cipőben ült keresztbevetett lábban az ágy szélén, a szája finoman ki volt rúzsozva. A szoknya szegélye alól előbukkant a harisnya csipkeszegélye. Mondani sem kell, hogymindent bevetett a cél érdekében. Egy gyors zuhany után maga elé húzott és olyan édesen nézett fel rám, hogy nekem ott, abban a pillanatban, azon a helyen, olyan jó még életemben nem volt...és csak egyszer ért véletlenül hozzám a lába.

__Arthur Dent Creative Commons License 2002.04.26 0 0 264
Sziasztok!
Nos...
Jó a téma, kedvemre való...
Minden jó beszélgetésben szívesen benne vagyok, de bevallom egy kicsit unom már a chat-eket, a fórumokat... Aki szintén ennyire bele van habarodva a női lábakba mint én, az megérti miért mondom ezt... A net rendesen el van látva fantáziát borzoló történetekkel, képekkel, de ezek sajnos csak illúziók!
Kérlek segítsetek! Valamit ki kellene találni, vagy ha már ki van találva, segítsetek megtalálni azt a helyet ahol a témánk valósággá válik, ahol nem csak a férfiak édes-szomorú-lemondó érzéseivel találkozok, hanem vállalkozó kedvű lányok valóságával is...
aspirin.@freemail.hu
ND Creative Commons License 2002.04.25 0 0 263
Sziasztok kedves mindenkik! Most vettem észre a topicot. Hát az, hogy lányok is írnak bele, az több mint amire számítottam. Ha valaki megírja hogy kell ide fotót felrakni, akkor feltennék néhány privát képet a barátnőmről (csak elötte még eléletlenítem a felismerhető jegyeket). + bedigizek fini Legshow magazin képeket majd. Most megyek is, mert a párom már fürdik és utána meg...
mkakukk Creative Commons License 2002.04.24 0 0 261
Hat ez elragado, sajna a többi kepet nem latom.
Előzmény: zsánpól bemondó (248)
GombocArtur Creative Commons License 2002.04.16 0 0 259
Hello SH és a többiek!

SH: el sem hiszem, hogy itt vagy :) Miért nem szóltál erről a topicról? Ejjj, ezért még kapsz :)

Senkiházy Creative Commons License 2002.04.16 0 0 258
"A harisnyaipar meg nyilván azon fáradozik, hogy minél ráncmentesebb harisnyákat birjon gyártani.... :))" - Ez elég szomorú. ;-)
Előzmény: JoanaTavares (257)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.04.16 0 0 257
Miket észre nem vesztek! :)

A harisnyaipar meg nyilván azon fáradozik, hogy minél ráncmentesebb harisnyákat birjon gyártani.... :))

Senkiházy Creative Commons License 2002.04.16 0 0 256
Bizony!!!!! Meg a térdhajlatban, vagy hosszú ülés után a térden. ¦-)
Előzmény: Zabi (255)
Zabi Creative Commons License 2002.04.16 0 0 255
Ma reggel láttam egy miniszoknyás csajt a buszmegállóban, testszínű nylonharisnyanadrágban, egy zárt orrú, de felül pántos cipőben. Engem nagyon felizgat annak a látványa ha a női lábon a boka magasságában egy-egy lépésnél alig észrevehetően egy picit gyűrődik a harisnya anyaga...
ioio Creative Commons License 2002.04.12 0 0 254
Mindig japán csajok? Keressél már európiat is! :)
Előzmény: Senkiházy (252)
Senkiházy Creative Commons License 2002.04.12 0 0 253
Pl. ez
Előzmény: Connorb (251)
Connorb Creative Commons License 2002.04.08 0 0 251
Hello jok ezek a képek honnan szeded őket megmondod az oldalt?
Előzmény: Senkiházy (214)
wellington Creative Commons License 2002.03.31 0 0 250
Hat nem tom, ezt is Lfogadom, de en spec jobban imadom a noi labakat harisnya nelkul. na jo, a terdharisnya, az tenyleg izgalmas. (En labfejmanias vagyok amugy, de semmi tulzas.)
Előzmény: Zabi (249)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!