Keresés

Részletes keresés

Zsazsi Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25929
Kaktusz!
Nincs gond, csak egy tanfolyamon bővitik az agyamat. Ott ül a cimborád is, B.T. :o)
De ma lerohasztottam a rendszert, így másfél órás az ebédidő. Hihihi! Majd holnapra is kitalálok valamit és akkor meg tudom írni a beszámolót.
Amúgy, mára olyan izomlázam van a combfeszítőmben és az alsóhasamban, hogy csak nyöszörgök.
Nagyon jól mentél, gratulálok!
Zsazsi
amatőr Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25928
Hauanita
Ez az!
Persze, hogy legyen egy nagy célod! Aki ennyire ott van az atlétika körül /szomszéd topik is :) /, és megérinti a versenyhangulat, menthetetlenül megfertőződik. Hajrá, hajrá!!

Követed még Saci kezdők-edzéstervét? Hol tartasz? Jön a tél, hol és mennyit szeretnél futni?

Előzmény: Hauanita (25808)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25927
Sziasztok! Ritkán szólok, de akkor se kéne... mert hogy vasárnap én is nekiindultam a maratonnak, de elég megmosolyogtató időeredménnyel, épp 5 órán belül (nem röhög!) teljesítettem. Ez van, inkább a tanulságokat emelném ki: 1. felkészülés nélkül ennél többet ne nagyon várjon magától az ember (3 hónap alatt két futás: szégyen...); 2. viszont nem is olyan extrém az a 42 km, ahogy eddig hittem!! Alig várom a következő maratont, cél a 4 órás idő, és ott már nem lesz séta 30 után!

Üdv és gratula mindenkinek, gb

IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25926
Sepi
Sajnos, nekünk is gyorsan tovább kell majd állni verseny után... Egyesek ünnepelendő dolognak tartják, hogy már megint öregebb lettem... :-/
Előzmény: se3.14 (25923)
amatőr Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25925
Alan, végre elérkeztem a hozzászólások sorában a te élménybeszámolódhoz!
Hidd el, az a rengeteg futás, tudatos készülés, amit most te belefektettél, vissza fog köszönni. Pl. a Bécs-Bp. befutóján már megdöntöd a legjobb félmaratonodat, egy hónapig sem él a rekordod. ;)
/Rólad készült befutó-célfotó is, biztos tudatosan időzítetted a tempódat: nálad értünk vissza a célhoz. :) /
Előzmény: Alan01 (25791)
viktor a takarító Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25924
Sepi!
Köszönet a szíves invitálásért!
Sajnos a hétvégére már elígérkeztünk kedvesem szüleihez vidékre, ahol születésnap ünneplése fog fennforogni. Ebből kifolyólag az "ismerd meg (leendő)kishazádat!" mozgalom sporttagozatának beindítása csúszik egy keveset.:-(((

Ami késik, nem mú_lik! (hogy hívják a szarvasmarha szájüregét? Mú-lik....)

üdv,
vat

Előzmény: se3.14 (25923)
se3.14 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25923
Sziasztok!

Gratula minden maratonistának és váltótagnak egyaránt. Nekem a 21,5-ös félmaraton jutott. Saját mérésem alapján 1:38:22 lett. Megint előjött a kevés versenytapasztalat. Egyszerűen nem tudtam, hogy mire vagyok képes. Kb. 16-nál jöttem rá, hogy jé én futhattam volna sokkal gyorsabban is, amikor is gyorsítottam, de az elvesztegetett percek már nem jöttek vissza.
Reálisan 1:33 körül tudtam volna szerintem.
Így viszont felfogtam egy jó edzésnek.

Más.
Örömmel tudatom, hogy a családi események szerencsés alakulása okán a gödi különítmény is jelen lesz a gödi krosszfutáson. Természetesen:-) a verseny utáni zuhanyt, némi frissítőt és ennivalót biztosítunk. (Virsli lesz és punktum:-)

A részvételhez nem kötelező a versenyen való részvétel.:-) VAT titeket különösen várunk.

Üdv,

seΠ

viktor a takarító Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25922
khhm, khhm! van valami takarítanivaló? a savas üvegeim mindig kéznél vannak.....:-))
Előzmény: IV.kercsaj (25920)
amatőr Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25921
szaborob
Örömmel fedeztünk fel a Lánchídnál, ebben segített a narancspóló is! :) Még fénykép is lett a dologból.
Nagyon klassz lett az első maratonod!
Előzmény: szaborob (25783)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25920
A gyorslábúak csapatneve nagy valószínűséggel az lesz, amilyen időt én várok :-) Optimal Klíma
Kísérők: FUTure mama, Arnold, a gyúró, Béla, a sofőr, viktor a takarító - ja, ő nem :-) és én.
Előzmény: zsuga (25908)
krisz_ Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25919
Kedves dolbykapitány!

Úgy tűnik nekem jutott az a megtisztelő feladat, hogy elsőként köszönthetlek a topikban! Így hát:
Légy üdvözölve a futóbolondok között!!! :))))

krisz_

U.i.: Hatalmas gratula a vasárnapi futásodhoz!

Előzmény: dolbykapitány (25916)
amatőr Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25918
5791Gabi, ha minden ilyen tervszerűen és sikeresen történne az életben, mint ahogy kirajzolódik felkészülésed majd maratonod története a topikbeli írásaidból...
Fejlődésed példaértékű: 5 óra, 4 óra, 3:43, hol lesz a vége??
De tartsd észben: a jövő évi Kaiser's lesz életed legkeményebb futása!! :)
Előzmény: 7241gabi (25758)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25917
Halihó!

1. Gratula mindenkinek, különösképpen az első maratont teljesítőknek. Alan, amikor láttalak befutni, arra gondoltam, hogy megkérdezlek, hogy felvehetlek-e a példaképeim listájára, főleg a következetesen végrehajtott felkészülésed miatt. Tehát, megengeded?

2. Én stafétában futottam, a 12,6 km-es részt, de maga a futás nem esett valami jól. (Utána már, a váltásokra várva nagyon jó volt szurkolni.) Életem legkeményebb 4 km-ét futottam az elején, de aztán az első frissítőnél ezerszer megáldottam a Toi-toi feltalálójának nevét, miközben megszabadultam a kínzó érzéstől (is). Ezt követően már csak a napsütés és a gyomortelítettség-érzés (de hogy ez mitől?) hátráltatott a maximális komfortérzés elérésében, ezek viszont derekasan kitartottak végig. Azért elégedett vagyok, mert a rajttól a vál(l)táskáig (a pisiszünettel együtt) uszkve 72 perc telt el, ami jobb, mint az én megszokott 6 perces átlagom.

3. Csütörtökön 17:30-tól lassú szekciós futás a szigeten. Én biztosan megyek, aagica, oké neked most? Mindenkit szeretettel várunk a 2 körös happeningre.

4. FUTURE, lécci csütörtökre Zakkának (és többi FB tanítványodnak) olyan edzést írj elő, ami (a)a külső körön végezhető oly módon, hogy a lassú szekciósokkal többször szembe találkozhasson (ez esetben biztosítjuk sebessége megcsodálását) és/vagy (b)elég hosszú ahhoz, hogy a végét már csak 6 percesekkel bírja (így viszont hosszú távon nagyszerű társaságot biztosítunk neki). Köszi!

Mosi

dolbykapitány Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25916
Tső, Krisz! Remélem, egyben vagy. (mééég) Kicsit bánatos vagyok, hogy pályáink nem keresztezték egymást. /bár, mint tudod: egyenlő pályák - egyenlő esélyek !/ Vagy legalább elfuthattál volna mellettem, hadtudjammeg merrehányméter!! Egyébként tényleg k. szerencsém volt,hogy lassan kezdtem, mert nagyon megzakkanhattam volna. Az utsó kilóméteren így is meglehetősen bekómáltam. Majd néha emlékezz meg rólam ; és ne feledd: A NAGY TESTVÉR MINDENT LÁT!! (hacsak nem vak, ugyebár...)
Hiver Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25915
Kiegészítés:

SP-System (lánycsapat, cél a dobogó! :o)
FB tag: Hiver

Előzmény: zsuga (25908)
amatőr Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25914
Tüdő, hatalmas a teljesítményed!!
Te vagy a szabályt erősítő kivétel, mert azért az nem általános, hogy ilyen futóelőélettel, felkészüléssel sikeres maratont fussanak.
Bőven 4 óra alá fogsz menni a jövőben, ha fontosak neked az időeredmények.
Előzmény: Tüdő (25735)
viktor a takarító Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25913
Az alagútnál figyelni kell, mivel csak egysávos, mindkét irányból jöhetnek, és nem belátható, mert kanyarodik előtte az út.
Dunakeszin keresztül (2-es út) sok a lámpa, de távolságban talán közelebb van, míg a 2/A-ról lejövet figyelni kell az Alsó-Gödi leágazásra (egy meglehetősen kátyús út...), különben Felső-Gödön az Ady Endre utca végén köt ki az ember fia/lánya.
Ha jól láttam, a pálya egy erdő (Nemeskéri Parkerdő, inkább liget, mint erdő) közepén van.

További info a www.terkepcentrum.hu-n található...

Előzmény: iSTVán a dombfutó (25910)
-balazs- Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25912
Future: mail ment
amatőr Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25911
Nagy voltál, Tifusssz!!
A végén egyáltalán nem tűntél fáradtnak, ahogy beszélgettünk. Hiába, te gyakorlatban is tudod, amit én csak elméletben. És még egy fénykép is sikeredett rólad a Lánchídnál. :)
Amint lesz otthon net, megy fel!
Előzmény: Tifussssz (25731)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25910
Mint türelmetlen, rákerestem, ezt találtam tavalyról:
http://index.hu/exit/dzsumbuj/fetis/

"A helyszín megközelítése Budapestről:
Vonattal Budapest Nyugati pályaudvarról Alsó-Göd állomás után Göd állomásig az aluljárón át. innen az alsó-gödi labdarúgópálya kb. 800 m távolságra található.
Személygépkocsival végig a Váci úton, majd a 2-es főúton Alsó-gödre, a művelődési háznál jobbra, azután az aluljárón át, majd rögtön balra a földúton.
A 2/a úton Göd-Újtelep, majd balra mintegy 2 km után az Alagút utcán a vasúti aluljáró előtt jobbra, a földúton a labdarúgópályáig.
Helikopterrel ne jöjjenek!"

Előzmény: kaktusz7 (25907)
zsuga Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25909
Repi, 066 (B-Bp szolgálati közlemény)

Minden csapattaggal beszéltem és ez alapján csak az látszik biztosnak, hogy a 2. napra önkéntes jelentkező akadt (ő ragaszkodik is hozzá) pihiembernek. Az 1. napon viszont mindenki futni akar!!!! Tehát ha addig valaki nem gondolja meg magát, találkozni kellene valamikor az elkövetkező két hétben. Repi mivel Te szerintem mindenképp futsz az első napon, Neked csak akkor kellene csatlakozni a találkozónkhoz, ha egyébként is van Bpesten vmilyen hivatalos vagy egyéb intéznivalód. Ha igen, természetesen igazodunk hozzád, lécci jelezd mikor jönnél Pestre.

Ui.: Jelen pillanatban úgy néz ki, hogy Opel Zafirával utaznánk Sopronba és ez is lenne a kisérőautó.

zsuga Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25908
Már a B-Bp lázában égve (bár most csak hőemelkedésem van:)) frissíteném az FB érdekeltségű csapatok listáját:

B-Bp Szupermaraton FB érdekeltségű csapatai:

Futóbolond P.A.S.I.K
FB tagok: Pen, Ákibácsi, Sepi, iSTVán, Krisz

Főtáv Rt
FB tagok: Sneci, Csaszi tiszteletbeli FB tag: Robi

Gyorslábú FB BB csapat (Csapat neve még nincs eladva.)

Csapattagok (lehetnek): FUTURE, P_@/", mts, nyuszi, S. Zsolt, (K. János). Két kisérővel, mikrobusszal és (Future) édesasnyjával . Egy gyúró is belefér.
Cél az első 10, továbbra is. Úgy néz ki, most, hogy nem lesz tiszta FB csapat, de gyors lesz.

MOL
FB tag: Zsazsi (Alan?)

PM
FB tag: Ricsi

MMG Gáztechnika
FB tagok: Repi, 066, zsuga

Ha valami nem stimmel, vagy új info van írjatok!!!!


kaktusz7 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25907
OFF
Zsazsi, ugye nincs baj?!
ON

Ha valaki tudja, hol is van pontosan a gödi focipálya, írja már meg! Ott, ahol iSTVán írta? Göd elég hosszú ahhoz, hogy le tudjuk késni a rajtot a keresgélés miatt.

larzen Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25906
Mosi, krisz_, pataporc és én biztosan. :)
Volt a hátán első maratonos rajtszám is, kiegészítve: "az Ironman óta".
Előzmény: Philipcsiga_ (25883)
krisz_ Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25905
pen!

Jól emlékeztem az összegre, még adósod is maradtam 320Ft-tal!

IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25904
Ám legyen... :-)))
Előzmény: zakka (25902)
krisz_ Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25903
Segítek neked megállítani, ha én is kapok egy mailt... :))))) (vkriszta@freemail.hu)
Előzmény: zakka (25902)
zakka Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25902
IV.kercsaj
Elsodor a kíváncsi tömeg, ments meg!!! :-)))
Előzmény: IV.kercsaj (25899)
viktor a takarító Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25901
tetszenek a képek!:-))))
Előzmény: tasi- (25887)
__macsa Creative Commons License 2002.10.01 0 0 25900
már alig bírunk magunkkal
Előzmény: zakka (25898)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!