Keresés

Részletes keresés

zakka Creative Commons License 2002.10.04 0 0 26182
:-)))
...úgy mosolyog ráááám... :-)))
Előzmény: csaszkal_ (26171)
Zsazsi Creative Commons License 2002.10.04 0 0 26181
Juli!
Én nem futok maratont Firenzében, más táv meg úgy tudom, hogy nincs! Az első külföldi maratonomat Londonban fogom futni, remélem jövő tavasszal. (Még mindig nem lehet rá jelentkezni! :o( Ha valaki esetleg tud valamit róla, ne habozzon értesíteni engem!)
A szállást meg megbeszéltük személyesen. Kérek még egy főnek is tömegszállást, aki valószínüleg a testvérem lesz.
Köszönöm,
Zsazsi
sneci Creative Commons License 2002.10.04 0 0 26180
14 nap
sneci
sneci Creative Commons License 2002.10.04 0 0 26179
Általában minden másnap futok, éa ez a mai pont ilyen. Négy körül indulok Őrmezőről. Ha jó Neked szólj.
sneci
Előzmény: Epy (26162)
-balazs- Creative Commons License 2002.10.04 0 0 26178
Hiver: A 2:56-ra meg a ket szep szememre kizart, hogy szallast akarjanak ajanlani es en igazabol barhol elvagyok a kis csapattal. Ha a nevezesnel akarnak valami kedvezmenyt ram eroltetni, hat egye a fene, elfogadom. Szoval nekem a lenyeg az, hogy menjunk es fussunk egy jot meg egyunk fagyit es pizzat. :)

Butch: Udv! Mostanaban en is egyre gyakrabban fordulok elo a szigeten.

_Iteo_: Haho itt is. A jo tipp verseny utan kedvet kaptal a futashoz. Ez tok jo.

Harom napig nem leszek net kozelben, szurkoljatok, hogy osszeomlas nelkul kibirjam.

Előzmény: Hiver (26166)
krisz_ Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26177
Hiába: gesztenyeszezon van! :)))))
Előzmény: csaszkal_ (26171)
Tifussssz Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26176
Hali!
Gyűjtött valaki OTP kilométereket, valami BSI akció. Érdemes? vagy üres marketing fogás?
amatőr Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26175
OFF
Ilyenkor egy élsportoló már alszik, nemde? :) Ma megint emlegetve voltál, pozitív és doppingoló értelemben. :)
Előzmény: 7241gabi (26174)
7241gabi Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26174
Lesz!!!
Én tegnapelőtt neveztem!
Előzmény: lelkiismeret (26173)
lelkiismeret Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26173
Én is jövök arra, ami nem Avon. A cél :a varázslatos egy órán belül, bár most nagyon fájnak a térdeim. Tényleg! Normális dolog ez, hogy kedden már semmim sem fájt , erre a térdem szerdán kezdi?Abszurd ötlet, és remélem nem tartós.

rcs!
mikor futsz a ligetben?Erre akartalak elcsábítani azzal a máltai telefonnal.Szólnál esetleg?Hátha jönnék.

Nemnagyongyors ma azzal állított haza, hogy valahol azt olvasta, hogy idén nem lesz félmaratoni befutó a nagy nyílvánosságnak a BBp végén. Ugye ez csak egy rémálom volt?

lelkiismeret

Sopánka Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26172
üdv mindenkinek!
jelentem, noha mostanában eléggé zajlik az életem, azért élek, és futni is futok, bár csak ritkán, mert építkezünk. Pomázon lakunk, és nemrég végre feljutottam a Nagy-Kevélyre is!
Elcsábítottak, jövök én is Bécsbe egy csapattal, találkozunk október 19-én (18-án?), aki jön! Klassz lesz!
Nagyon ne reagáljatok, mert csak nagyon ritkán járok erre...
csaszkal_ Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26171
Zakka
Kifelejtettél valamit.
Kicsi gesztenye........
Előzmény: zakka (26169)
Butch Cassidy Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26170
Rég jártam itt, de ma láttam Hivert a szigeten és egészen nosztalgikus érzések fogtak el a futással kapcsolatban. Ráadásul látom, hogy bővült a kör Korányi Balázzsal, aki pedig arra azt a két évemet juttatja eszembe, amikor még a stadionba jártam edzésre. Ott többször elrobogott mellettem.

Ettől függetlenül nem kezdek el újra futni, talán majd egyszer.. Addig is HAJRÁ TOPIK, legyetek gyorsak és kitartóak!

Butch, exfutó

zakka Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26169
A mai futásomat sikerült elrontanom taktikailag... Mára 15 kili egyenletes tempófutást kaptam, 80%-ra megfutva. Ez magyarra fordítva 5 perces kiliket jelent, ami rögtön PB is egyben. :-))) Ismét jó érzés volt, hogy ilyen jó futótársaim vannak, mert induláskor öten(!!!) vállalták a nyúl és egyben tempófutó szerepét, mégha "csak" két körön keresztül is! (Sepi viszont jött végig.) Nagyon jó hangulatban telt az első két kör, aztán amatőr módon belementem egy sprintelésbe, amivel ugyan 10 mp-cel jobb lett a 10 kilis részidőm, mint a két héttel korábbi 10 kilis tempófutásnál (és 3 perccel rosszabb, mint a Kaiser's-en), viszont elvitte az összes tartalék energiámat. Egy hatperces kili kellett, hogy összeszedjem magam, és ezt nagyobb erőbedobással sem tudtam behozni, a vége 75:30 lett. Se egyenletes tempó, se 80%-os erőbedobás (hanem több)... Nem is merek Future szeme elé kerülni... :-))))

(BB is watching you: épp miközben ezt írtam be, telefonált Future... :-)))

Zakka

krisz_ Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26168
Majd kiabálunk. :))

VASTIGRIS!!!!
........

Nem hall.... jól eltűnt! :)))

Előzmény: Mátyás Zoltán (26165)
krisz_ Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26167
Nnna végre, netközelben!
Ma vidékeztem, és – többek között – Nagyatádon is jártam, bár csak átutazóban. :)) Lesz, még, hogy egy egész napot ott kell tölteni… :))

Tegnap futottam egy könnyű 10-est és nagyon jól esett! Ma úsztam+bicikliztem, holnap újra futás. (PASIK! Mondtam, hogy ne csodálkozzatok, ha furcsákat írok!) Nagyon vigyázok a sarkamra, meg mindenemre, így minden 2.(vagy 3.) nap fogok kicsit futni, csak hogy ne felejtsem el a futást. A fontos az állóképesség megőrzése, a futás-km meg benne van a lábamban.

krisz_

Hiver Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26166
Most írtam egy jó hosszú választ, és elszállt :o((( Kezdhetem előről:

Szóval Julcsinak egy kis kiegészítés a Firenze-projecthez:

1. Télapu első körben megpróbálja maga elintézni, hogy hasonló paraméterekkel indulhasson, mint FUTURE (Pl. magasság. Ez menni fog. Levágunk 20 centit a lábából :o) Ehhez lehet, hogy holnap majd egy kis fordítási segítséget kérünk Tőled és/vagy Balázstól. Aztán ha megvan az eredmény, lehet tárgyalni a maraton szervezőivel.
2. Nem akarom Balázs érdemeit kisebbíteni, de 2:56-ra - olimpia ide v. oda - nem fog ingyen szállást kapni, ezzel nem is érdemes próbálkozni. (A nev.díjról ld. 4.)
3. Hasonlóan Szilvi sem, neki "csak" az ingyenes nevezést kéne elintézni. (Kb. ugyanolyan maratont tervez, mint én.)
4. Ha mindez megvan, jöhet a csoportos nevdíjkedv.: itt lehet felsorolni, hogy mi milyen fasza kis csapat vagyunk:
Van 2 2:25-re törekvő elit fiúnk.
Van 2 elit lányunk.
Van egy olimpikonunk (800-on fedett EB 3. és fedett VB 4., országos csúcstartó, és ő nyulazott Kipketer VCS-hoz :o), aki elsőre 2:56-ot futott, és Firenzében egyéni csúcsot akar.
Van egy 2:50-esünk, aki szintén PB-t szeretne, 2 3:02-esünk, és Ricsi (az ő idejét nem tudom, de ha jól sejtem, 3:45-ön belüli - "leggyengébb" időnek nagyon jó!), valamint még 2 helyünk a kocsiban, ahova (vigyázat, blabla marketingduma :o) megpróbálunk minél jobb futókat szerezni (minél olcsóbb a nevezés, annél könnyebb lesz!).
Meg vagytok Ti Zsazsival, azt nem tudom, mit akartok futni. M, 1/2M, semmi?
Mutassanak még egy ekkora, ilyen egységes külföldi futócsapatot, ami ilyen eredményekkel bír!
(Meg nézzék meg a FB.com-on a millió képeünket!)
Szóval én erre biztos ingyen nevezést adnék az egész bagázsnak, de lehet, hogy ők nem ilyen nagylelkűek. Mindenesetre meg kéne próbálni legalább egy féláras kedvezményt kipréselni belőlük.
De az első és legfontosabb a szállásfoglalás lenne, legalább szóban: megtudni, hogy van-e egyáltalán még ennyi (10*3+2*1) helyük, és ha igen, mennyire kell kapkodni a foglalással, fizetéssel. Ehhez meg jó lenne, ha megkapnád a freemailemet...

Előzmény: IV.kercsaj (26148)
Mátyás Zoltán Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26165
Szia IV. kercsaj!
Vajon, hogyan lehet előcsalogatni a vastigrist? Mágnessel?!
Előzmény: IV.kercsaj (26157)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26164
télapu
egy Honvédos (és még egy valamilyen) sráccal futottam együtt. A Honvédos bicajos kísérője végig azt ordibálta, hogy előttünk van Ervin, meg lehet fogni, már alig bír menni. Azért eredményedből nem ez látszik. Más kérdés, hogy ez a srácokat sem nagyon hatotta meg, mert engem sem akart egyik sem megelőzni 32 és 36 között. De lehet sok volt belőlem, mert aztán elmentek és nem ragaszkodtak, hogy együtt érjünk be ha már az elsőtől együtt mentünk.
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26163
Örülök, hogy kedvező visszhangja van az ötletemnek, remélem betölti a neki szánt szerepet.

A nevet tekintve ugyan jobban szeretem a magyar változatokat, de talán ebből nem igazán terjedt el. Rövid nevet akartam választani, ez megfelelőnek tűnt.
Egyelőre nincs eltervezett szisztémám. Ahogy újabb kérdések felmerülnek, vagy javasoltok beírandókat, szívesen folytatom a sort.
Mivel a kereső 100 hozzászólást ad ki egyszerre, igyekeznék ezen belül maradni, tehát minden apróságot nem írok be külön, inkább "tömbösítve" szeretném.

Előzmény: zsuga (26161)
Epy Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26162
sneci
Köszönöm a kielégítő választ a pólóval kapcsolatban :). Jó ötlet, fussunk együtt, írd meg, hogy mikor jársz erre.
zsuga Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26161
Az ötlet télleg nagyon jó. És szerintem a "FAQ"-ot nem is felejtjük el:)))))
Előzmény: iSTVán a dombfutó (26140)
zsuga Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26160
IV.kercsaj

Jól értem, hogy a nevezésünket is lebonyolítanád? Igazán köszönöm, ha így van. Küldjek vmilyen adatot??

Előzmény: IV.kercsaj (26148)
Ricsi_ Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26159
Juli,

az én paramétereim jók, persze ha megemlíted, hogy 3 óra körüli futó vagyok, akkor elég messze kerülünk a valóságtól:)))

Egyébként nagyon köszönöm az intézkedést!

Üdv,
Ricsi

Előzmény: IV.kercsaj (26148)
hurvinek_2 Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26158
Gondolkodom, hogy ki lehetsz, de nem jövök rá. iSTVán, hurvinek?

Jol esett, hogy ezt a pompas otletet nekem (is) tulajdonitottad, de sajnos nem en voltam :)
H

Előzmény: IV.kercsaj (26148)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26157
vastigris, vastigris, nagyon hiányolnak, légyszi, gyere elő! ;-)))
Előzmény: Mátyás Zoltán (26156)
Mátyás Zoltán Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26156
Hova tünt a kaposvári kék szemű?
aagica Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26155
Ezek szerint te is lány vagy. :)) Volt már több tévedésem.:)
Ezentúl úgy hirdetjük meg, hogy a lassú szekció zsírégető futást tart....
Előzmény: Törölt nick (26151)
FUTURE Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26154
A rólam szóló rész OK. A közös szálláson Hiverrel szeretnék aludni. :-)
Előzmény: IV.kercsaj (26148)
-balazs- Creative Commons License 2002.10.03 0 0 26153
Megerosites irva, nekem OK. Oregsegemben mar nem emlekszer jol de egy fedett EB 3. es egy fedett VB 4.-et tudok felmutatni es ket oli elodontot. (+1:45.39-et de ez egy maraton szervezot ritkan tud meghatni.) A tomegszallas meg egesz romantikusnak hangzik bar a 45 euro az emberes.

Nagyon koszonom a holgyek aldozatos szervezo munkajat. :)

Előzmény: IV.kercsaj (26148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!