Keresés

Részletes keresés

zsánpól_aki_nem_amatőr Creative Commons License 2005.04.26 0 0 462

Sziasztok,

mi gyakorló pár vagyunk ebben a témában... :-) nagyon fincsi...

messyfun Creative Commons License 2005.04.26 0 0 461
Szívesen beszállnék hozzátok. Én is egyre többet gondolok ilyenre, de egy prűd barátnővel ez nekem nem fog összejönni.
Előzmény: tart_almas (458)
Alfa Hold Creative Commons License 2005.04.26 0 0 460
Én inkább beszállnék...
Előzmény: tart_almas (458)


tart_almas Creative Commons License 2005.04.25 0 0 458

Sziasztok!

 

Mi egy huszas évei vége felé járó pár vagyunk, és egyre jobban izgatja a fantáziánkat a helyzet, hogy a feleségemet egy másik férfi a szemem láttára élvezésig dugja, szopatja ill. ketten dolgozunk rajta egyszerre. Egyre többet beszélgetünk róla és mind a ketten izgalomba jövün ha 2F1L felállású képeket, videókat nézegetünk.

 

Arra gondoltam, hogy ilyen témájú képeket, videket, linkeket rakhatnánk be ebbe a topikba, hátha mások is kedvet kapnak hozzá :-)

 

Üdv:

 

Tart

 

 

birbigli Creative Commons License 2005.03.01 0 0 457

smokie,nyalhatnék:tényleg sok türelem és állandó fantáziálások szeretkezés közben előbb-utóbb meghozzák a kísérletezőkedvet:)

aztán beszámolni ám a sikerekről:)

smokie_ Creative Commons License 2005.03.01 0 0 456
(:o)))
Előzmény: Törölt nick (455)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 455

Smokie, nalunk ugyan ez van, csak az ujjam van vibri helyett..

 

Majd csak feljodnek az asszonykak..

 

 

Előzmény: smokie_ (454)
smokie_ Creative Commons License 2005.03.01 0 0 454
Az én asszonykám csak a legnagyobb gerjedelem perceiben áll pozitívan ehhez a dologhoz. Mikor nyelvem a csiklóján kalandozik és közben egy müpéniszt vezetek a vaginájába, megkérdezem tôle, hogy a müpénisz helyett most mit szólna egy igazi faszhoz, akkor hevesebben zihál, és kinyögi, higy igen az jó volna, de miután kielégült, már nem mutat érdeklôdést e téma iránt.
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.01 0 0 453

Birbigli, koszi, nagyon rendes vagy...

 

Nehezen tud nyilatkozni vagyairol, talan akkor amikor kozel van a csucshoz egy kicsit lassitok, mondjon mar valamit izgit s igy kicsalom belole...

 

Sok kellemes magomlest

Előzmény: birbigli (452)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 452

igen persze, megérdeztem először,mi az a dolog,ami a legjobban felizgatja,nagy nehezen kimondta, hogy az,ha két férfi szeretkezik vele.Azután sex közben gyakran meséltem olyan helyzeteket, hogy két férfivel dug,mindeféle elképzelhető helyzetekben,sokkal nagyobbakat élvezett ilyenkor:).Hála istennek,engem is az izgat fel, ha látom,vagy csak elképzelem mással.

Egyébként két éve, az volt a kulcsbeírás,már nem tudom ki írta, dehogynem tudom,

wifelover volt,hogy kérdezzük meg a feleségünket, hogy ha egy városi csúcsforgalomban este az autóban valaki megfoga a mellét,mi izgatja fel jobban, ha a férje fogja,vagy ha egy idegen.A feleségem őszinte volt és azt mondta, ha egy idegen.Innen aztán már megindultunk a lejtőn:)Mondom, nagyon sok történetet végigsexeltünk,mire valóság lett belőle, de a valóság azért többnyire jobb volt.Régebbi hozzászólásaimban olvashatsz talán róla:),bár nem vagyok egy nagy mesemondó.

Előzmény: Törölt nick (451)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 451

Ertem csak el kell odaig erni, hogy egyutt nezzuk az "ilyen" oldalakat mert akkor mar valamirol volt szo, beszeltetetek rola esetleg...

 

koszi

Előzmény: birbigli (450)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 450

a kezdet?Olvasgattuk közösen ennek a topicnak a 2 évvel ezelőtti hozzászólásait,azok sokat segítettek feleségemnek felismerni, hogy ő is szeretne többesben kipróbálni és én is mutattam, hogy nem vagyunk egyedül ezzel az érzéssel.Pár fiúval találkoztunk,de aztán egy pár formájában vált valóra a dolog,láttuk, hogy mindkettőnket csak feldobnak az események.A történtek akkor érték el a csúcsukat,amikor egy ilyen találka után kettesben maradtunk,akkor szeretkeztünk a legkiadósabban:)

A lényeg,leaglábbis nálunk, a fokozatosság volt.

Előzmény: Törölt nick (449)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 449

Birbigli kollega! Hogyan kezdodott?  Ki adott kinek engedelyt?  Elotte, utana?  Vagy kozben?  Egyutt nezzed ki az aldozatot, vagy beszamoltok ha akartok, illetve nem kerdeztek egymastolsemmit?

 

Akkor klassz hogy mas is begerjed ha parja masnak is tetszik...en komolyan meg jobban kivantam emiatt...

 

Mar ott tartok, a fejemben, hogy vegigneznem, masodik menetben csatlakoznek..

 

Segitsetek.

 

Egy psychiater tenyleg megirna belolem nagydoktorijat..

 

 

Előzmény: birbigli (447)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 447
messziről hasonlítanak az érzéseink,mondjuk én egy kicsit kevésbé szókimondóan élem meg ezeket a dolgokat,de tény,hogy nagyon izgat,ha a feleségem egy buliról azzal jön haza, hogy valaki csapta neki a szelet, ezt aztán gyorsan továbbképzeljük, és jön az általad említett fergeteges...
Ezzel szemben mi viszont egy kicsit előtted járunk a cselekedetek terén,úgy asszonykám,mint én is:)
Előzmény: Törölt nick (446)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 445

Sziasztok, nem veletlenul inditottam a dugjak a felesegem c topicot.

 

Meg nem tortent meg, de nagyon izgat a tudnam vki dugja nyalja a felesegem, no vagy ferfi, vagy elottem vagy nelkulem.

 

Egyszer egy bulin egy altala reg ismert fazon csapta neki a szelet, belevorosodott de tetszett neki az otlet, nem a fazon..

 

Majd en csak messzirol figyeltem s allt a farkam.  Nem voltam merges inkabb meg jobban kivantam...

 

Utana bevallotta tetszett neki az otlet, en meg azt hogy borzalmasan megkivantam.

 

Alig ertunk haza, az ajtoban mar a falnak dolve ruhaban egy oriasit szeretkeztunk..

 

Azota is akarok vele menni olyan helyre ahol talan fel probaljak csipni mig en figyelem...

 

Ennek perverzebb oldala az, ha egyutt probalnank egy lanyt vagy fiut felcsipni...

 

De o erre meg nem kesz, hisz meg le sem szopott soha.

 

Szunnyadozo vulkan a felesegem s nem bannam, ha mas is kivanna...amennyiben nekem is jut az elvadult kis asszonykabol...

 

Nyali

Előzmény: birbigli (444)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 444
bocsi,kicsit utánadolvastam,látom,rosszul olvastalak:)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 443

köszi,mi is nagyon örülünk és annak is, hogy találtunk egy hasonló gondolkodású párt is,végre:)

szavaidból azt veszem ki, Nektet még nem volt alkalmatok kipróbálni,vagy tévedek?

A megfelelő személy(ek) hiányzik, vagy párod hozzáállása nem jó?

Előzmény: smokie_ (442)
smokie_ Creative Commons License 2005.02.28 0 0 442

Irigyellek ezért a kapcsolatért, és nagyon örülök, hogy ilyen pozitívan élitek meg mindketten ezt a dolgot.

Előzmény: birbigli (441)
birbigli Creative Commons License 2005.02.28 0 0 441

Örömmel láttam,hogy ez az,általam előszőr kb. 2 éve látott topic életjelet adott.

Amiről be tudok számolni, hogy a korábbi elképzelések,álmok,hogy mi történhet és hogyan megvalósultak,tényleg olyan fantasztikusan izgalmas dolog mással látni a feleségemet,persze,ha én is ott vagyok:)

a kezdetektől az első próbálkozásig kb. 7-8 hónap telt el,de sem a felesége,sem én nem bántuk meg,sokkal őszintébb,bensőségesebb azóta a kapcsolatunk,ami előtte sem volt éppen rossz:)

 

smokie_ Creative Commons License 2005.02.28 0 0 440
Na igen. Bár az se kevésbé izgató, ha én szeretkezek más feleségével .o)
Előzmény: Alfa Hold (439)
Alfa Hold Creative Commons License 2005.02.28 0 0 439
Sajnos. Pedig én is kíváncsi vagyok a fejleményekre, illetve, hogy ezt így ki? hogy?
Előzmény: smokie_ (438)
smokie_ Creative Commons License 2005.02.28 0 0 438
Szomorú, hogy ez az igen érdekes témájú topic ennyire kihalt. :o(
Alfa Hold Creative Commons License 2005.02.23 0 0 437
Up!
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 436

de az nincs itthon, és különben se várja el tőlem senki sem, hogy humánus legyek :)

tegnap reggel 8-tól, este 11-ig dolgoztam Dabason a rendőrkapitányságon, ott szereltünk bútort, ketten voltunk és egy egész emeletet kellett megcsinálnunk, ma szerencsére kissé szerényebb munka volt, de itt is sikerült minket kiakasztani, kezdte a portás, aki nem akart minket beengedni...

Előzmény: Törölt nick (435)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 435

Szerintem a röntgen humánusabb megoldás. :)

Előzmény: GolfAlfa (434)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 434
nem tudom, de ha hazajön belenézek, megyek és megélezem a baltámat :))
Előzmény: Törölt nick (433)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 433
És akkor mi van a fejében végül is? :)
Előzmény: GolfAlfa (432)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 432
nem, a bunkó az te vagy kedves barátom :))
Előzmény: Törölt nick (431)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.29 0 0 431
A fejében bunkó??? :))
Előzmény: GolfAlfa (430)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.10.29 0 0 430
bunkó :)))
Előzmény: Törölt nick (429)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!