Keresés

Részletes keresés

evad Creative Commons License 1999.11.18 0 0 562
Ne ítélj elsőre.
Lehet, hogy még ennél is jobb.
Előzmény: Hacsek (560)
evad Creative Commons License 1999.11.18 0 0 561
matrí.
No kveszcsön.
FM rulez!
Előzmény: felteteles megallo (559)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.18 0 0 560
Hogy lehet valaki egyből az 1. hozzászólásával ennyire jó csávó?
Előzmény: felteteles megallo (559)
felteteles megallo Creative Commons License 1999.11.18 0 0 559
!? im appoh
.ermemic televel yge jri ,zzedrek en ,zzokladosc eN
!evad

Előzmény: evad (556)
werner Creative Commons License 1999.11.18 0 0 558
Glatzot birtam!

Jó volt a tornaóra végre egy olyan amikor nem a seggünkön kellett csücsülni. És elég sokat fociztunk. Ekkor jött a híres Glatz-duma: "Erste Klasse a centerpályán, a müge pedig hátul nyomja a rekettyésben". A többi dumája sem volt akármi.
Rá tudott venni hogy én mutassam be a szekrényugrásnál a gyakorlatot, pedig áltban évekig bojkottáltam az ilyesmit egy fránya csonttörés miatt.

"Különben Glatzhoz a régi mondás:
"Aki tudja, csinálja.
Aki nem tudja csinálni, az tanítja.
Aki tanítani sem tud, az a tornatanár.""
E "nagybecsű" szöveg Woody Allentől való. Érzelmi eredetére nincs jobb bizonyíték, mint Woody testalkata...

Előzmény: Hacsek (265)
brown Creative Commons License 1999.11.18 0 0 557
Nagypapi!
85-93, Ságvári majd Trefort, kórustag (Sz. M. néni - lila hajú P. néninél már sikerült kibújni), H.M., Izsáki és Astoria kávéház, ki lehetett menni köpenyben majd anélkül, orosz majd francia.
Amúgy némi új info: S.Zs. régiségkereskedést nyitott a Városmajor utcában, nem tudom, hogy az orosztanítást űzi-e még.
Előzmény: nagypapi (551)
evad Creative Commons License 1999.11.18 0 0 556
Tisztelettel köszöntök minden új beszállót, nagyon örülök, hogy Brumimackó is back.
1ébéknét a vén én vagyok, tegnap megittam 6 sört és rettenetesen másnaposnak érzem magam.
Megöregedtem.
Mi lesz majd az Izsákiban...

Majd még jövök, addig se hagyjátok süllyedni.
Ha minden igaz, a mélt mindenki megkapta, lehet hogy 3szor is, bocs, de a cc miatt nemegyszer fatal errorokat kaptam vissza, és nem tudtam, hogy ez minegyikre vaonatkozik-e. MindenSetre inkább többször, mint egyszer se. Nem?

Hacsek Creative Commons License 1999.11.18 0 0 555
Mér?, az Emerson Lake & Palmer-féle Allegro Barbaro is kb. 45-ös verziónak számít, egy kis dobolással lebutítva, ha valaki nem érezné anélkül az ütemvonalat??!!
Előzmény: werner (554)
werner Creative Commons License 1999.11.18 0 0 554
Sziasztok!

('87-'91)

Máthé Pál, Honyek, Csobod, Glatz rulez! De talán említhetném bármelyiket, aki gyúrta a korosztályomat. Körner Éva néni pedig a kémia szakkörünket.

"Piroska néni pályafutása végére teljesen megőrült"
Kár érte! Az énekóra volt a csúcs. Képzeljétek el, csütörtök, 6. órában! Bartók Allegro Barbarója 33-as helyett 45-ösön! Lehet, hogy nem voltunk eléggé européerek...

Folyt köv...

Előzmény: feri9 (27)
dehogynem Creative Commons License 1999.11.17 0 0 553
Kedves Hacsek!

Nem lehet mindenki tokeletes, egy 83-as erettsegi sem 'mai csirke', de eszedbe ne jusson megegyszer lecsokolomozni... Van a venembernek eleg baja ahhoz hogy ne hianyozzon masok emlekeztetetese! Valahol hallottam: a venseg jele amikor a hajnali merevedes a derekban jelentkezik. Na hagyjuk.

Azert mar az is szep hogy kis taknyosokat is levenez (ahogy emlitetted volt) evad. Miert, o mikor mert a Trefortba jarni?

Minden jot,
_dehogynem_

Előzmény: Hacsek (550)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.17 0 0 552
Kedves Karlsruhe!
Öreg ember nem vénember! Fejlődik a technika, öregotthonban is lehet már internetezni. Tudod, a szexképek miatt... Öregek hadd élvezkedjenek, ahogy tudnak.
Na de visszatérve komolyabb témákra: fontos kérdésem volna hozzád, ami szerintem másokat is érdekelne. A Karlsruhe az fiúnév avagy lánynév?
A másik dolog egy kérés: Döntsd el légy szíves, hogy van-e "ö" betű a gépeden, vagy nincs.
Hoppá, Te csak nem Németországból üzengetsz nekünk? Esetleg Karlsruhe-ból?
Előzmény: karlsruhe (537)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.17 0 0 551
Üdv mindenkinek, különösen az új beszállóknak!
Ez már igen, evad szervezkedett rendesen.
Emlékszem bólogatós nénire! Mindig tapsolt a kocsiknak amik befordultak a Bródyból a Puskinba. Engem is több alkalommal megtapsolt (de lehet, hogy csak azért, mert látta, hogy milyen ügyesen kanyarodom). Aztán úgy 93-94 felé eltünt. De nekem nem bólogatott.
Az Izsákiba 84-ben jártunk le kólázni (tényleg) + zsíros kenyérért. Az utóbbi években nagyon lezüllött, de az ultizást most is engedik (kipróbáltuk).
Brown, elárulnál valamit magadról?
Hacsek Creative Commons License 1999.11.17 0 0 550
Csókolom, dehogynem bácsi/néni!
Asszem én vagyok a soronkövetkező a 83-as érettségimmel, de evad már engem is levénezett.
Előzmény: dehogynem (549)
dehogynem Creative Commons License 1999.11.17 0 0 549
Szervusztok Kedves Mindannyian!

Magamról annyit hogy 1968. június 7-én kaptam meg az érettségi bizonyítványomat az (akkor) ELTE Ságvári Endre Gyakorló Iskolában. Anyakönyvi száma 5/1968 (puskáztam a fénymásolatról).

Azt talán most hagyjuk hogy hányas volt...

Viszont: van itt valaki az en túlérett korosztályomból?

Szelhamosok kimeljenek!

Tisztelettel,
_dehogyisnem_

blueye Creative Commons License 1999.11.17 0 0 548
88-ig no bólogatós néni
Hacsek Creative Commons License 1999.11.17 0 0 547
Brumimackó! Ugye bejelentkezel a TTT-re?
Előzmény: Brumimackó (546)
Brumimackó Creative Commons License 1999.11.17 0 0 546
1. Bólogatós néni 94-ben is megvolt, 95-tol arrajárva nem láttam.
2. Na konkréten* a tárgyra: Kis Anna kinek tanitott angolt?

*közelségi szabály :)

brown Creative Commons License 1999.11.17 0 0 545
illetve már...
brown Creative Commons License 1999.11.17 0 0 544
Kedves Karlsruhe!

Jelentem a bólogatós néni még 93-ban is ott állt a helyén.

Hacsek Creative Commons License 1999.11.17 0 0 543
Bólogatós nénire nem emléxem. Lehet hogy akkor még nem bólogatott vagy máshol volt.
Előzmény: karlsruhe (542)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.17 0 0 542
upsz, ne haragudj, Hacsek.
Kalman jo arc lehetett. mint a mi idonkben a bufes, csak az nem rault bort (viszont jo volta fankja). iskolakopenyunk meg mar hala istennek nem volt.
bologatos nenire semmi reakcio? vagy akkor meg nem is letezett? a puskin es a brody(?) sarkan allt telen-nyaron es bologatott. masik evfolyamtarsnom, TSZ szomszedja volt egyebkent.
most sajnos logoff
karlsruhe
Előzmény: Hacsek (541)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.17 0 0 541
Karlsruhe!
Én 83-ban érettségiztem (mint már párszor elhangzott). A bor (rizling) csapnivaló lehetett, de nem zavart, az ára lehetett kb. 4-5 Ft/dl, a szóda 20 fill/dl, viszont a csapos Kálmán előre köszönt, sőt az italra nem is kérdezett rá, hogy ne hallja senki, mit kérünk.
A lexebb az volt egyébként, hogy a suliból NEM VOLT TILOS KIMENNI szünetben, de csak iskolaköpenyben lehetett.
Előzmény: karlsruhe (540)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.17 0 0 540
tanarok is? szep. persze gondolom 88-ban meg nem olyan volt a helyzet -> kozonseg osszetetele mint 95 kornyeken... akkoriban epeszu ember mar nem nagyon tette be a labat oda, bar voltak egyenek, akik suli utan oda jartak ultizni. volt egy evfolyamtarsom, TA akinek gyakran koszontek a hajlektalanok a Trefort utcaban, merthogy mindig egyutt ultiztak a batyjaval
bologatos neni?
karlsruhe
Előzmény: Hacsek (539)
Hacsek Creative Commons License 1999.11.17 0 0 539
Hát mi negyedikben hetente úgy 2-3 alkalommal lejártunk kisfröccs + zsíroskenyérre, sokszor volt ott egyik-másik férfitanár is (pl. Devecseri gyakran), néha még tanárnők is. Biccentettünk nekik, ha olyik megkérdezte mit iszunk, szőlőlét. Mert az ember kocsmában ne hazudjon.
Szerintem azért nem vált belőlem soha nagyivó (még közepes se), mert akkor erre a dózisra álltam rá.
Előzmény: karlsruhe (538)
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.17 0 0 538
milyen gyakran jartatok az izsakiba? mert a mi idonkben (hja...) szunetekben nem leghetett kimenni a sulibol (illetve, amikor elsos voltam lehetett, de hat ugye az jellemzoen nem az az idoszaka az embernek, amikor ket ora kozott bedob egy froccsot), viszont ismerek regi (esetleg meg nalatok is regebbi) trefortost, K.I.-t, aki ugy emlekezett meg az izsakirol, hogy "majkezelesen voltak" szunetekben
karlsruhe
karlsruhe Creative Commons License 1999.11.17 0 0 537
muszaj, mert kulonben botrany van. de azert ne gondold, hogy nem gondolom meg ketszer is, hogy bemenjek-e. egyebkent meg, azt hiszem, meg mindig jobb mint vmelyik öregotthon melyen kuksolni :) (tenyleg, hogyhogy ott van internet??)
karlsruhe
Előzmény: nagypapi (520)
blueye Creative Commons License 1999.11.17 0 0 536
Igaz-igaz! nagypapi megmentettél egy komoly fejfájástól, elfelejtettem, hogy nem 1988 van, amikor még szőlőből adták ott a bort (bár zavaros volt, ha jól emléxem). Éljen az üveges! evad: küldtél nekem is mail-t, mert semelyik címemre nem jön semmi.
Előzmény: nagypapi (535)
nagypapi Creative Commons License 1999.11.17 0 0 535
Én kérhetnék inkább sört? A bor egy kissé gyanús az Izsákiban.
Vagy inkább egy Gin-Topicot!
Előzmény: evad (533)
blueye Creative Commons License 1999.11.17 0 0 534
Én inkább elhiszem... kérem a fröccsömet, ha lehet roséból, s nagy legyen!
Előzmény: evad (533)
evad Creative Commons License 1999.11.17 0 0 533
Ha ezek után valaki elhiszi, hogy képes voltam akár egy mélt is sikeresen elküldeni, annak fizetek egy fröccsöt az Izsákiba'.
Bocs.
Előzmény: evad (532)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!