Keresés

Részletes keresés

Manolya7 Creative Commons License 2010.01.14 0 0 955
Én meg minden nap rányitok és egyszer sem volt még bezárva. Na mindegy.
Előzmény: megyerizs (952)
Manolya7 Creative Commons License 2010.01.14 0 0 954
Állítólag valaki annyira "főzött", hogy beindult a füstjelző, lift nem működött, én kb fél óráig élveztem a hangját:)
Előzmény: legallyfoxy (951)
B703 Creative Commons License 2010.01.13 0 0 953

 

sziasztok!

 

Nektek már sikerült elintézni a tulajdoni lapon a volksbank törlését? Nálam most fél év után derült ki, hogy még mindig ő a tulajdonos...

Mint kiderült az ügyvédeknél akadt el az ügy, vártak a a 6600, amit albetétenként kell fizetni a törlésért, csak hozzám nem jutott elm az info. A maya szerint az ügyvédek postázták ki h fizetni kell, az ügyvéd szerint a Maya hivott fel mindenkit... csak egyikről sem értesültem....

 

Ha titeket is érint a dolog keressétek fel az ügyvédet, mert a földhivatal kb fél év után visszadobja a jelzálog bejegyzési kérelmet, ami szintén újabb 12000 Ft.....

 

 

megyerizs Creative Commons License 2010.01.13 0 0 952
Az egyik lakónak állítólag van kulcsa a szeméttároló ajtajához és azon keresztül viszi ki-be a motorját.
Én is mindig megnézem az ajtót, de én még egyszer sem találtam nyitva.

NÁlunk azóta nem penészedik a fal, amióta vettünk párastoppot.
Előzmény: Manolya7 (949)
legallyfoxy Creative Commons License 2010.01.13 0 0 951
Milyen tűzjelzés? Akkor azért nem volt lift amikor tegnap jöttem haza? A kisszoba ablaka nálam is nagyon bepenészesedett, meg állandóan párás.
Manolya7 Creative Commons License 2010.01.13 0 0 950
Ja és a tegnapi tűzjelzős téma sem volt kellemes. (Vizsgaidőszak)
Előzmény: Manolya7 (949)
Manolya7 Creative Commons License 2010.01.13 0 0 949
Sziasztok!
Nálam penészesedik a terasz ajtónál lenn és fenn a fal A szoba ajtókat nem vagy alig alig lehet becsukni, a repedést ami azóta megvan hogy beköltöztem senki nem jött kijavítani,pedig ígérték, azóta több repedés is lett. A közös képviselő meg október óta nem adott számlát amit kifizessünk,pedig levelet is írtunk már neki. A szemét tárolónál az ajtó megint, vagy még mindig nyitva van. (tegnap néztem) Mondjak még vmit?:) Amúgy minden rendben:D
Előzmény: megyerizs (948)
megyerizs Creative Commons License 2010.01.12 0 0 948
Nálunk az erkély ajtónál még mindig süvít a hideg.
Lako001!
Te hol állítottál az ajtón?Nálunk olyan mintha ferde lenne az ajót, középen a két "zsanér" között, ha megnyomjuk az ajtót elhallgat a süvítés. Semmi állítási lehetőséget nem láttunk rajta.

A Maya-nak már jeleztem, hogy az A lépcsőház lift-hez vezető lépcső előtt áll a víz, fentről már látszik is, hogy el van ázva a plafon.
Előzmény: Lakó_001 (901)
Roan1 Creative Commons License 2010.01.06 0 0 947

Úgy emlékszem, hogy a UPC 2 éves hűségnyilatkozattal megy, de majd pontosan megnézem.

 

Ami  a szeméttároló ajtaját illeti, az nagyon gáz... Még jó hogy mindenki ezerrel pörgött a kamera-témán, hogy hova mennyit szereljünk fel mennyiért, miközben elég lett volna egyszerűen az ajtót bezárni...

 

A takarítónőnek - ha látom - majd szólok, hogy zárja be az ajtót, de kérek mindenkit, hogy ő is tegye meg ezt.

 

Gyűlés augusztus óta nem volt, lassan ideje lenne már, mert kezdenek előjönni a problémák.

 

Előzmény: Manolya7 (946)
Manolya7 Creative Commons License 2010.01.05 0 0 946
Egy kicsit más és aggasztóbb témát hoznék fel. Ha eddig nem tudtuk hogyan jönnek be az illetéktelen behatolók, akkor most közölném: A KUKATÁROLÓ AJTAJA NYITVA VAN!
Pár napja vettem észre, azt hittem csak véletlenül maradt nyitva,de mindig nyitva van, így ne csodálkozzunk ha ki-be járkálnak. Nem tudom kinek van kulcsa, gondolom a takarítónőnek van, zárva kellene tartani vagy gomb kilincset tenni kívülről.
Katica_bogár Creative Commons License 2010.01.05 0 0 945
Hát ez nem túl jó hír, viszont azt honnan lehet megtudni, hogy mekkora arányban fizettek elő a lakók(azaz elérjük-e az 50 %+1-et)?
Előzmény: legallyfoxy (944)
legallyfoxy Creative Commons License 2010.01.05 0 0 944
Sziasztok!
Most beszéltem egy upc-s üzletkötövel, aki azt mondta h visszavonták a házunkra a társasházi kedvezményt okt. 31-től. A meglévő szerződésekre érvényes csak a kedvezmény és azokra is csak a hűségidő lejártáig. Tehát nem csak én, mint új előfizető nem kapok kedvezményt, hanem amikor lejár az 1 év, drágább lesz az összes upc-s előfizetés a házban. Ahhoz h újra megkapja a ház a kedvezményt, az kell h legyen konkurenciájuk a házban(ami tudtommal nincs) VAGY 50%+1 előfizető. Lesz vmikor lakógyűlés?
Dorina1026 Creative Commons License 2009.12.23 0 0 943

Kedves Lakók!

 

Ezúton szeretnélek tájékoztatni titeket, hogy Január 4-től új kolléganő dolgozik a Pikkolo Értékesítésen.

 

Elérhetőségei:

Balázs Éva

269-7888

70/938-4671

sales@hay-group.hu

 

Mindenkinek Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok!

 

Üdvözlettel:

Szűcs Dóra 

Jackopower Creative Commons License 2009.12.23 0 0 942

Boldog Karit!

 

a
Roan1 Creative Commons License 2009.12.22 0 0 941

Szia!

 

Már jó ideje megkaptam, szerintem telefonálj rá, hogy mi a helyzet a kimutatással.

 

R

Előzmény: Manolya7 (940)
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 940
Sziasztok!
Ti kaptatok már e havi számlát a közös képviselőtől? Mert én nem, remélem nem a postaláda problémám miatt.
Előzmény: Roan1 (939)
Roan1 Creative Commons License 2009.12.18 0 0 939
Lehet, hogy egy katona-család költözött föléd, és a gyerekek már az első lépéseiket is díszlépésben teszik meg:)
Előzmény: Manolya7 (938)
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 938
Szerintem odavágják a lábukat ahogy fel le mennek, mondjuk lehet hogy futnak vagy táncolnak vagy én nem tudom mi mert durván hallatszik a "hupogás":D Meg mondjuk az én lakásom elég üres, gondolom ezért is jobb a hang terjedése. Na mindegy ma este tűrhetőbb volt.
Jó éjt
Előzmény: Lakó_001 (937)
Lakó_001 Creative Commons License 2009.12.16 0 0 937
A zajokról jut eszembe, nálunk meg a B-1 folyosón az utolsó lakások felől hangos zúgás hallatszik, mint amit transzformátorházak felől lehet hallani. Időnként abbamarad, majd pár perc múlva ugyanazzal a lendülettel folytatja. Remélem nem lesz valami elektromos probléma, hiányzik, hogy leégjünk miatta. Bár lehet, hogy a sok beázás közül valamelyik majd eloltja.

Mi az a hupogás, a huppanás hangja? :-)
Előzmény: Manolya7 (935)
Roan1 Creative Commons License 2009.12.16 0 0 936

Szia!

 

Az említett jelenséghez nem tudok hozzászólni, de azt tudom, hogy felülről sok minden lehallatszik. Ha valaki magassarkú cipőben közlekedik a lakásban, annak különösen jó az akkusztikája, a zuhanyzás mellett:)

 

Így ezúton kérnék mindenkit, hogy legyen tekintettel a többiekre, és extrém időpontokban a lehető legkevesebb hanghtással terhelje környezetét:)

 

Köszi

 

R

Előzmény: Manolya7 (935)
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 935
Sziasztok!
Kezdem unni, hogy fél 12kor, meg amúgy is a B605ből állandó hupogás hallatszik, nem tudom mit csinálnak, de ugyanezt reggel is hallani. Bármit csinálok, ha netán aludnék igen zavaró. Más is tapasztal hasonlókat?
Katica_bogár Creative Commons License 2009.12.13 0 0 934
Jelentem megtörtént a levegőtlenítés vagy mi, most meglátjuk, azt mondta a szerelő vagy ez a baj, vagy a kazánban kevés a nyomás...

Meglássuk a mai éjszakát...
Előzmény: A.6.0.1. flat (933)
A.6.0.1. flat Creative Commons License 2009.12.13 0 0 933
Szia,

 

Ja hát ez érdekes…

Csak tipp:

Nem lehet hogy levegő szorult belé és ki kellene engedni?

(Szerintem nme ez lesz a megoldás, de más nem jut eszembe)

Kellemetlen lehet ezt hallgatni, valóban.

Előzmény: Katica_bogár (932)
Katica_bogár Creative Commons License 2009.12.13 0 0 932
Az normális, hogy nekem zubog a radiátor? Mintha egy kis privát vízesés lenne benne?
Ami zárójelesen baromi idegesítő és nem lehet tőle aludni, mert vagy 2-es fokozaton van és nem jéghideg és nem csobog, mint egy szökőkút vagy 3/ nagyobb fokozaton viszont akkor házi patakom van. Egyrészt kényszeresen ellenőrzöm, hogy nem folyik-e belőle, másrészt persze tudom, hogy feltöltődik vízzel, ami a rendszerben van és ettől zubog, viszont akkor miért 5 órája zubog? eddig mi volt benne? és miért nem hagyja már abba????
Bocsánat, a több órás koncentrálás, hogy aludni fogok, nem zavar a rohadt csobogás, igenis alszom, kicsit idegbeteggé tett....
Szóval kérdés:
Másnak is privát szökőkút hangú a radiátor?
Manolya7 Creative Commons License 2009.12.08 0 0 931
B606os lakás tulajdonost csak úgy megkérdezném milyen jogon cserélte ki (vagyis az én postaláda címkémet kidobva) az ő nevére az én postaládámat? Mindenkinek van postaládája névre szóló. Az az enyém már vagy egy hónapja, gondolom mert csak az én kulcsom nyitja. Nem igazán volt ez kedves dolog, főleg hogy leveleket várnék. Úgyhogy én ma visszahelyezem az én nevem, a név táblát megtalálja a postaládákon. Azért nagyon szépen köszönöm, igazán kedves tetszik lenni! Üdv
A.6.0.1. flat Creative Commons License 2009.12.07 0 0 930
A Doktornő már 3 hónapja nincsen és sokáig még nem is lesz, mert ha jól tudom csípő műtéten van.

Én is hasonlóan jártam az Úrnál.

Tüdőszűrőn voltam szeptemberben, majd Ct re küldtek onnan. Közben szarul lettem. A doki kikapta kezemből a röngent és közölte, hogy igen hát akkor menjek el és nézessem meg. De hogy fájt a mellkasom stb azzal nem foglalkozott, mondta, hogy majd ha megvan az eredmény (még erre 3 hetet kellett várni!) utána.

Egy hétig még szenvedtem meg vettem magamnak vitaminokat, köptetőt stb, ésa közben paráztam tekintettel a H1N1- re meg a tüdőszűrés eredményére

 

Aztán amikor bevittem, hogy okés a dolog, akkor meg szinte kihajtott, pedig betegácsiba sem kérettem magamat. A segítő asszisztens hölgy úgy szólt az orvosra, hogy had írja már be a gépbe hogy Ct-n voltam.

Szörnyű az a szemüveges pasi. Nekem róla mindig Sebeők János jut eszembe. Tök olyan! :-))

Előzmény: Zenith1865 (928)
A/203 Creative Commons License 2009.12.07 0 0 929

Sajnos az a szomorú tapasztalaton, hogy hajnalban  még mindíg nincs melegvíz!!!

A mai nap 6.00-6.30-ig próbálkoztam meleg vizet engedni, de sajnos nem sikeredett!!!

Mégis csak meg kéne nézetni a kazán beállítását!!!

 

 

Előzmény: Képvisel (920)
Zenith1865 Creative Commons License 2009.12.07 0 0 928
Az Orczy út 31. szám alatti orvosi rendelő valóban rendezett és szép.
Azonban röviden elmesélem legutóbbi tapasztalatomat, más embereket megkímélendő...
Dr. Ferenczy Judit a háziorvosom, aki valóban becsületes Doktornő -csak ajánlani tudom-. A betegségemre eső időszakban azonban beteg volt, és helyettesítő orvos látta el feladatait (Dr. Schramek József). November 16.-án jelentem meg a Doktor Úr rendelésén (többet nem lesz rá példa). Tünetek: váladékos köhögés, fulladás, láz, fej és erős,szúró mellkasi fájdalom. A "vizsgálódás" hozzávetőleg 3 percet vett igénybe. Ezen idő elég volt arra, hogy megállapítsa: fiatal vagyok, nincs szükségem kezelésre, nem is kaptam. Számomra is elég volt, hogy megállapítsam: itt egyáltalán nem foglalkoznak Velem.
3 nap elteltével (ekkorra a környezetemet végigfertőztem) már a Szent László kórház fertőző belgyógyászati osztályán feküdtem, fertőző mandulagyulladás, valamint mellhártyagyulladássá fokozódott, tüdőgyulladás kíséretében.
Mikor visszavittem a kórházi zárójelentést a következő mondat kíséretében: "A Főnököm a lelkemre kötötte, hogy csak teljesen gyógyult állapotban menjek vissza dolgozni", a következő válasz fogadott, idézem: "Manapság ilyen módszerrel próbálnak megszabadulni az alkalmazottaktól, csendben kezdjen el új munkahelyet keresni."
ŐSZINTÉN REMÉLEM, hogy nincs igaza, és hogy ez a mentalitás a mai, nehéz helyzetben sem általános!
No comment.
Előzmény: Jackopower (686)
Képvisel Creative Commons License 2009.12.03 0 0 927
Köszönöm megkaptam!
Előzmény: megyerizs (926)
megyerizs Creative Commons License 2009.12.03 0 0 926
Mi már egyszer bedobtuk, de rajta vagyunk a listán.
Ma reggel bedobtam újra.
A402
Előzmény: Képvisel (922)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!