Keresés

Részletes keresés

nyuszi_ Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1027
Zmac,

azt hiszem, már tudom ki voltál! (Hogy legközelebb megismernélek -e, abban nem vagyok biztos, mert viszonylag messze voltál tőlem. Szólíts le ha legközelebb találkozunk!

Szitázás: nyilván valami olyan mintázat kell, ami nem tölti be a teljes felületet: amit csináltunk az egy egyszerű vonalas ábra (tehát nem teli rajz) és szöveg. Ez azért nem annyira csökkenti a párolgás összfelületét.

nyuszi

Előzmény: Zmac (1020)
kiseszter Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1026
Sziasztok!
Hiver!
Akkor most egy darabig biztos nem találkozunk,mert én meg aug. 5-től megyek két hétig szabira. A Nike-ra majd csak aug végén jelentkezem (vállalom a 300 FT plusz költséget), mert amilyen képlékeny mostanában körülöttem a világ, még nem tudom, mi lesz velem szeptemberben.

Kivi, Butch!
Ez a Csillebérc nem is rossz ötlet! Mi lenne, ha a következő közös futást oda szerveznénk? Ti mutathatnátok nekünk az utat :-)

Gedeon Bacsi!
Én megyek ma este a szigetre, esetleg összefuthatunk.

nyuszi_ Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1025
Ez itt egy olyan RaceReady trail shirt, amiben tegnap és kedden is láthattatok. (Itt a nagyobb kép is.)
Szóval ezt az ujjatlan póló-szabást nyúltuk le. Kényelmes, és elég egyedi. Hátul van egy kis zseb is rajta, ott tartom a papírzsepiket...

nyuszi

Előzmény: rohamcsiga (1023)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1024
Monkey-lány
Jaj, (vagy ahogy francia műveltségű ismerősöm mondta: zsazs) ez a kedvesség már a szívemet mardosta. :-)))
Bevallom, tényleg nem jegyeztem meg, hogy korábban már közölted lánybéli mivoltodat. És a melltartó témában sem az maradt meg bennem, hogy ki vetette fel, na meg az, hogy személy szerint kinek okoz gondot a pici, kinek meg a nagy domborulat. Próbáltam a probléma megoldására koncentrálni. :-)
De azért nem vagyok fából. ;-)
Előzmény: Monkey (1021)
rohamcsiga Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1023
Sziasztok futobolondok
Kepzeljetek tegnap megismerkedtunk nyuszival
En rakoszontem erre o visszafutott hozzam hogy megtudja ki vagyok Egy nyul azert eleg konnyeden utoler egy csigat meg ha az rohan is :)) Zmac En is lattam MoSa-t es nyuszit is akkor teged is latnom kellett! Mas nem volt tegnap ??

Polo Orulok hogy tetszik a narancssarga szin En is a jobb minosegre szavaznek Nagyon tetszett viszont nyuszi polojanak a szabasa
Nyuszi biztos tudnal egy kepet mutatni rola
Rcs

Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1022
Sziasztok!

Tegnap este lecsekkoltam a nyomaitokat a 36hegyen. Képzeljétek, vidám cross-motoros találkozó volt a reptér felé menet a juhakolok magasságában, és olyan büdöset és port csaptak, hogy ki kellett kerülnöm őket. (A választott kerülőútról aztán nem volt leágazás, így tévedésből nyílegyenesen felkaptattam az adótornyokig...) Néztem az egyen-astrákat is a parkolóban, meg az út mentén: volt belőlük jócskán.

Jó hétvégét. Gyertek este a szigetre!

gb

Monkey Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1021
KEDVES Kaktusz ;-)) ha rám céloztál, én közöltem már korábban, hogy lány vagyok. :-) Még a melltartó-témához is hozzászóltam, ugyan ettől még lehetnék kövér pasi is. :-)))
Monkey-lány :-)
Előzmény: kaktusz7 (1013)
Zmac Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1020
Nyilván??? Na, ezt nem hittem volna! Kék nadrág, narancsszínű ujjatlan, kék bézbólsapka? Rajtam (leginkább) fehér Nike futónadrág és fehér póló volt, az Árpád-híd mellett levő padokon próbáltam éppen stretching jellegű gyakorlatokat végezni. Sajnos elég kötöttek az izmaim, és az utóbbi években nagyon elhanyagoltam a nyújtást. Talán ha rendszeresen futna együtt a társaság, egymást is jobban tudnánk ilyesmire serkenteni.
Előzmény: nyuszi_ (1014)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1019
Dundee
Előzmény: kaktusz7 (1018)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1018
Butch
Krokodil Dudee frappánsan meggyőződött a valóságról. :-))
(ha láttad a filmet, biztosan emlékszel rá)
Előzmény: Butch Cassidy (1016)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1017
Elképzeltem a jövő évi Maraton váltót, ahogy egyen-narancssárga mezben indulnak a Futóbolond I., Futóbolond II., ..., Futóbolond n. csapatok. :-))
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1016
Légy erős, én már élőben is jártam úgy, hogy fél évig nem tudtam eldönteni egy csoporttársamról, hogy milyen nemű. Akkor aztán meghallottam a nevét és tisztázódott a helyzet. (Veszély nem volt, mert lánynak elég kevéssé volt dekoratív, fiúként meg defaultból nem érdekel, úgyhogy semmiképpen nem akartam ráhajtani...)
Zmac Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1015
Vajon ha az ilyen Coolmax jellegű anyagra nyomtatunk mindenfélét, az mennyire befolyásolja a fizikai (vízelvezető, stb) tulajdonságait? Valószínűleg érdemes lenne a szitázott területet az összfelület 10%-a alatt tartani.
nyuszi_ Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1014
Hm... az a narancs nyilván nyuszi volt. Zmac, téged honnan ismerhettelek volna meg?

MoSa-t én meg kedden láttam, nyilván sokat jár a Szigetre.

Előzmény: Zmac (1005)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1013
Monkey
Ez a "kedves Kaktusz" nagyon jól esett, zordon lelkemet melegséggel öntötte el, és megígérem, ma senkit nem fogok szurkálni. :-))

Butch
Én annak is örülök, hogy nem a nőre hasonlítok. :-)

Azért érdekes, hogy amíg valaki nem közli, hogy fiú-e, avagy leányzó, mennyire félre lehet tippelni.
Mármint nem élőben, hanem a nicknév alapján. :-))

Előzmény: Monkey (1011)
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1012
Annak is lehet örülni, hogy nem a kopasz pasira hasonlítasz :-)
Előzmény: Monkey (1011)
Monkey Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1011
:-)))))))))
Nem tudom, kedves Kaktusz, én még nem hasonlítok arra a nőre, sajnos... :-(( Bár a tegnapi futás után a vízcseppek a bőrömön...talán-talán, hasonlítottak... :-))))))))
Előzmény: kaktusz7 (1010)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1010
Monkey
És ettől a Römrquellétől tényleg olyan bronzos bőröm lesz, dagadó izmaim és érzéki szám? :-)))
Előzmény: Monkey (1008)
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1009
Kivi,

"még mindig nem fut senki közületek Csillebérc környékén?"

Én pl. ott lakom. Elég sokat futottam az Irhás árokban felfelé, majd Csillebércen. Igaz, mostanában valamivel kevesebbet...

"Viszont az Index logót én lehagynám"

Az a baj, hogy annyira adja magát az Index, hogy szinte le sem lehet hagyni. Végül is ez az összekötő kapocs köztünk. Ha meggondolom, nekik is igazuk van, szinte mindenki kérheti a támogatásukat. Más kérdés, hogy ez viszonylag olcsó reklám, élhetnének vele, de ha nem, az az ő ügyük, mi nem befolyásolhatjuk az ő marketing-stratégiájukat.

Butch

Monkey Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1008
Válaszolok magamnak! :-)))
Tegnap új futás utáni frissítőt is avattam: Citromos Römerquelle! Nagyon jó!!!
Előzmény: Monkey (1007)
Monkey Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1007
Póló-téma:
Én is inkább a jobb minőségű, de drágább pólóból szeretnék egyet. A trikófazon és a narancssárga szín tökéletes. A kikerülési irány-jelző nyilak is nagyon jók. A "Futóbolond" felirat és a név is jó ötlet, bár ennek igazán csak a közös futásokon és a versenyeken, valamint az olyan frekventált helyeken, mint a Margitsziget, van jelentősége. Lehet, hogy engem itt "falun" kiröhögnének. :-((( No mindegy, úgyis rég volt már olyan, hogy kővel dobáltak! Mostanában pedig naponta 3-4 "kollégával" is találkozom, úgyhogy lehet, hogy már vidéken is ember-kategóriába sorolják a futókat. :-)

Egyébként tegnap volt életem leghorrorisztikusabb futása. Később mentem a megszokottnál, éppen sötétedés előtt, a Duna mellé. Egy kb. 500 m-es szakaszon milliónyi rovarféleség nyüzsgött, természetesen száj-, orr- és szemmagasságban... Kétszer (oda-vissza) átküzdöttem magam rajtuk, nem tudom mennyit lélegeztem be... Otthon az egész légzőszervrendszerem csípett, remélem, nincs káros mellékhatásuk... :-)) De azért a mostoha körülmények közepette lenyomtam 6 km-t. :-))

Butch Cassidy Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1006
"sikerült szert tennem a rendkívül jól hangzó Kukkolo névre"

Készülj föl rá, hogy mindenféle perverz alakok rád találnak majd :-)

Butch

Előzmény: Kukkolo (986)
Zmac Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1005
Tegnap 3/4 7 körül láttam egy futót ( :))) ) a szigeten narancssárga ujjatlan trikóban. Nem ismer vki magára? Egyébként ott futott MoSa is, beszélgettünk pár száz métert. Legalább egy éve nem találkoztunk.
Előzmény: nyuszi_ (1004)
nyuszi_ Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1004
kivi, (és ssneci: ez az a drágább anyag)

nem Coolmax, hanem a Sprintnit nevű (Eschler) anyagból csinálták a mi cuccainkat. Ez is az a fajta kettős szövésű, ami kivezeti az izzadságot kívülre, és ott a nagyobb felületen elpárologtatja. Amúgy meg kinézetre teljesen ugyanolyan az anyag, mint az Asics futómezem anyaga (az Tactel néven fut).

Előzmény: kivi (1000)
kaktusz7 Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1003
Légy üdvözölve Kukkolo!
Akkor már nincs lelkifurdalásom miattad, mától ismét jól tudok aludni. :-)

iSTVan
Lehet, hogy Kukkolo Zsazsitól félt a sötétben? :-))

kivi
Egyszer összejöhetünk Csillebércen is.

Előzmény: Kukkolo (986)
kipedola Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1002
Póló: Én a drágábbra szavazok, szín: narancssárga. Amúgy rövidujjú az ideális az én szememben.
Még egyszer kérdem: nem jön valaki Tiszaújvárosba a triatlon nagyhétre?
Előzmény: kivi (1001)
kivi Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1001
Póló: engem is érdekel a közös póló. Nem mintha nem volna egy rahedli pólóm, de akkor is! :)
Viszont az Index logót én lehagynám. A kerékpáros topicban már csináltattunk egyen-mezt, de akkor is csalódtunk az indexben. Megkerestük őket, és elmondtuk, hogy minimális agyagi támogatás fejében rajta lesz a logó a mezünkön. Határozott nemmel válaszoltak, mondván, hogy így minden topic igényelhetne támogatást az egyenholmikhoz.
Csak szivességből pedig én nem szívesen reklámozok magamon semmit. Pláne nem egy ilyen toldozott-foldozott, rogyadozó indexet. Lehet, hogy igazságtalan vagyok, de nehogymár én (mi) tegyünk szivességet egy szolgáltatónak.

Amúgy ki milyen pólóban fut? Ujjatlan? Rövidujjú? Atléta? Dressz?
kivi Creative Commons License 2000.07.28 0 0 1000
No mesélj nyuszi_, végül is Coolmax anyag nem jött össze?

Mások: még mindig nem fut senki közületek Csillebérc környékén? Pedig olyan nyugodt, csendes környék. (Jó, néha kirabolnak egy-egy pénzszálító autót, de ezen kívül béke van... :))
Tudniillik nekem már fóbiám van a szigettől. Ilyenkor nyáron a heti 5 bicajos edzés mellé beiktatok egy-egy futást is, de nem bírom azt a tömeget a szigeten. Szerintem borzasztó rossz úgy futni, hogy 20 méterenként kell kikerülni/megelőzni/átugrani valakit vagy valamit (valami= bringóhintó, kutya, nyugdíjas, pocsolya, babakocsi, tamagochi, stb. stb.)

Hiver Creative Commons License 2000.07.28 0 0 999
Enyém az 1000.!!!!!!
:))))))
Mindenkinek jó futást a jövő hétre, 7-én jövök!
Hiver Creative Commons License 2000.07.28 0 0 998
Kiseszter!
Ez a telefonszámcsere tegnap is eszünkbe juthatott volna! Tudod, rossz az e-mailem... Azért megpróbálok vmit tenni az ügy érdekében, de közös futás legközelebb az aug.7-ei héten, addig nem leszek itthon.
Ma beneveztem a NIKE-ra. Te is nevezz be!!! (Meg mindenki, aki képesnek érzi rá magát! Holnap van a kedvezményes nevezési határidő.)
Előzmény: kiseszter (976)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!