Keresés

Részletes keresés

fufug Creative Commons License 2005.11.11 0 0 542
Hát, sok minden nem történt.... Még reménykedem!
fufug Creative Commons License 2005.11.11 0 0 541

Kézcsókom!

 

Nagyon örülök a megerősítésnek.  Boldoggá tenne, ha kicsit bővebben kifejtené álláspontját? (Sértené, ha tegeződnénk?) Sajnos csak az esti órákban fogok tudni újra reagálni az esetleges  válaszokra. Addig is jó és szerencsés napot levelező társaimnak.

Előzmény: Kisboldogasszony (540)
Kisboldogasszony Creative Commons License 2005.11.11 0 0 540
Szerintem is. :)))
Előzmény: fufug (539)


fufug Creative Commons License 2005.11.11 0 0 539
Igazából arra akartam rákérdezni, hogy annak mi az oka, hogy izgatja az embereket? Szerinted a nőket nem izgatja ez a téma - bármely felállásban is? Szerintem nagyon is.
Előzmény: buddi (538)
buddi Creative Commons License 2005.11.11 0 0 538
az hogy valóban nem különleges vagy ritka, ha ez izgat egy férfit
Előzmény: fufug (536)
fufug Creative Commons License 2005.11.11 0 0 537
Szerencsés lenne, ha hölgyek is leírnák a váleményüket, hiszen fordított helyzetben is előfordulhat a dolog. De egyáltalán : a témáról alkotott női vélemények tanulságosak lehetnek.
fufug Creative Commons License 2005.11.11 0 0 536

Köszöntelek!

 

És szerinted ennek mi az oka?

Előzmény: buddi (534)
buddi Creative Commons License 2005.11.11 0 0 535
nem grupi volt, csak az én kis nejemről derült ki, hogy némileg kikapos
Előzmény: buddi (531)
buddi Creative Commons License 2005.11.11 0 0 534
Igazad van. A chaten  több tucat, főleg férfi és néhány nő a rendszeres beszélgetőtársam, és mindannyian voltak, vagy nagyon vágynak ilyen helyzetbe.
Előzmény: fufug (533)
fufug Creative Commons License 2005.11.11 0 0 533

Üdvözlök minden korábbi hozzászólt!

Úgy tűnik kicsit alábbhagyott a lendület, pedig érdekes a témakör, kár lenne veszni hagyni. Voltak nagyon értékes és érdekes írások.Ennek szellemében megpróbálok hozzászólásommal generálni újabb véleményeket.

Nem osztom azt a korábbi véleményt, hogy az, akit az ilyen helyzetek izgatnak látens homoszexuális lenne. Erre mondják,nem vagyunk egyformák.

Az én környezetemben igen sok ismerőst izgat ez a téma és szikrája sincs egyikünkben sem a homoszexualitásnak.

Szerintem mindenkit izgat valamilyen szinten más emberek szeretkezésének látványa, hiszen a szexipar erre épül. Ilyen formán a saját ismerősünk, netán szerelmünk mással való együttléte is szexuális izgalmat gerjeszthet, de van akiben ezt elnyomja egyéb érzés.(Düh, fájdalom, féltékenység...)

 

Van akiben társulnak az érzések, melyek erősítik a szexuális izgalmat. Tapasztalatom szerint sokan vannak így. Több korábbi partnerem kifejezetten felizgult attól, ha részletesen meséltem nekik másokkal való élményeimről, sőt kérték is. Van aki magának sem meri bevallani az igazat, mert nem illik, vagy egyéb okból.

 

Én is gyakran fantáziálok arról, hogy a feleségem mással van és valóban egy megmagyarázhatatlan  furcsa, fájdalommal vegyes, de összeségében izgató érzést hoz elő. Bár még ilyen nem volt, de mégis el tudom képzelni a helyzetet. Ugyanis nem első partnerei vagyunk egymásnak és ha korábbi - mással történt - élményeinkről beszéltünk egymásnak és valamiért fokozta aznapi együttlétünk élményét. (Pedig nagyon jó a kapcsolatunk.)

Azt gondolom, addig különös és érdekes ez a téma, amíg az érzelmi kapocs megvan a felek között.

k.aresz Creative Commons License 2005.11.10 0 0 532

Mondatonként meséled? :)))

Esetleg egy összefüggő elbeszélés? :)

Ebből az alaphelyzetből sokféle történet kerekedhet.

Engem leginkább az érdekel, hogy hogy jutottatok el ti illetve a társaság ahhoz a ponthoz, hogy közösen szeretkezzetek :)

Előzmény: buddi (531)
buddi Creative Commons License 2005.11.10 0 0 531

egy kétnapos kiránduláson voltunk

nagy társasággal, vidéki házat béreltünk, bár, szauna, ismered

 

Előzmény: k.aresz (530)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.09 0 0 530
Nem, nem, nem csak téged. Például engem is. Megosztod a történetet?
Előzmény: buddi (528)
zsánpól_aki_nem_amatőr Creative Commons License 2005.11.09 0 0 529

engem is, nagyon....

Őt pedig az, hogy engem ennyire... :-)

Előzmény: buddi (528)
buddi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 528
úgy látszik csak engem izgat
Előzmény: buddi (527)
buddi Creative Commons License 2005.11.01 0 0 527
Nálunk visszahozta a szerelmet.
Előzmény: Törölt nick (526)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.30 0 0 526
Éppen tegnap beszélgettem valakivel akit már rég nem izgat. Igaz, válnak.
buddi Creative Commons License 2005.10.30 0 0 525
Álomból valóság. Tiz évig csak abránd, fantázia, és kiderült, hogy néhány hónapja a kedves másokkal is élvezi a szexet, és az sem hozza zavarba ha nem egy, sőt nem is két férfinak kell kielégülést adnia. Ez is elég szárazan hangzik, pedig mennyire nem az ...
Előzmény: maxpayne (522)
buddi Creative Commons License 2005.08.16 0 0 523
Ld. Dugják a feleségem topic u.itt!
Előzmény: maxpayne (522)
maxpayne Creative Commons License 2005.08.16 0 0 522
Felhozom...
Történt valakivel konkrét eset,amit megosztana velünk?
Fantázia erről?
Megvalósítás előtt?Tervezgetés?Titkos vágy?
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.15 0 0 521

ja, igaz, nem is vettem észre !!! :)

bocsika! szuper@yahoo.com 

Előzmény: maxpayne (520)
maxpayne Creative Commons License 2005.07.14 0 0 520
mesa,hogyan?A Tied sem publikus...
(Bocs az offért.)
Előzmény: Törölt nick (519)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.13 0 0 519

Szeretnék válaszolni erre, de mivel nem publikus az emailed, kérlek keress meg ezzel kapcsolatban ! :)

 

Előzmény: maxpayne (507)
Elkhound Creative Commons License 2005.07.13 0 0 518

Te fordított szituációban el tudod képzelni hogy szólj neki?

Előzmény: Johnny Boy (513)
saetta26 Creative Commons License 2005.07.12 0 0 517

Nyalhatneknak:

 

Meg lehet sertodni azon a beirason, de kulturaltabban atfogalmazva van benne azert uzenet:

- Legyel ferfiasabb. Ne panaszkodj, kulon-kulon mindenkinek, folyton. Leirtad a gondod, valaszoltak ra, kesz. Talald meg utana magadban is a valaszokat. Szerintem aki sokat panaszkodik itt, az otthon sem tunik eleg hatarozottnak, marpedig a nok  a kemeny es hatarozott ferfiakra buknak inkabb foleg a szex teren. Ettol persze lehet gondoskodo, kedves aranzos ferj, DE NE LEGYEN GYENGE!

- S bar a temak kapcsolodnak, de valoban nem kell minden topicban kifejteni ugyanazt a szalat, hanem pl. ideirni: "egy masik ... topicban pont errol beszelgetunk, nezz oda is be..."

 

Udvozol es most elhuz innen:

 

Saetta

Előzmény: Törölt nick (482)
saetta26 Creative Commons License 2005.07.12 0 0 516

Korrekcio:

 

A 2.ponttol irtak nem Neked, hanem a korabbi problemasaknak szoltak. Rad feltehetoen az elso pont igaz csak, de az annal inkabb. A tarsaddal osszehasonlitva ertem.

 

Saetta

Előzmény: saetta26 (515)
saetta26 Creative Commons License 2005.07.12 0 0 515

Gyors velemeny:

 

1. Nem vagy biztos magadban vagy nem volt eleg baratnod/nod ahhoz, hogy bizzal magadban.

2. Igenyled, hogy legyen bizonyiteka annak, hogy a tarsadat jobban (massal is) erdekli a szex, nem csak Veled. Mert felsz, hogy Veled nem eleg jo, vagy nem tudod kihozni belole a not meg ilyesmi.

3. Jelenleg vszinuleg nem kivan mast, es hu is akar lenni... de....

4. ....Baromira nagy kavarcban leszel amikor massal kiprobalja es jo lesz neki, pedig nem feltetlenul jobb, csak uj, meg mar zavarja ez a magabizonytalan fellepesed. Es a vegen bele is szeret masba.

5. Szerinted jot akarsz, neki, de valojaban rosszba kergeted, mert meg nem O akarja. Pedig lehet, hogy idovel valtozni fog, no a libidoja, meg tud ujulni.

 

+1. Ha az elso pont igaz, akkor kell a leginkabb visszafognod magad. Vagy egyutt valtoztok, vagy Neked kell.

 

A hasonlo beirogatoknak is ezt uzenem.

 

Udv: SAetta

Előzmény: Johnny Boy (513)
Kimana Drive Creative Commons License 2005.07.12 0 0 514

Ne agyalj ezen ennyit, mert a végén megkapod, amiről ennyit gondolkodsz, és akkor már nem mondhatod, hogy mégsem akarom.

Élvezd vele az életet addig, amíg hűséges.

Aztán majd ráérsz ilyeneken gondolkozni.

Előzmény: Johnny Boy (513)
Johnny Boy Creative Commons License 2005.07.12 0 0 513
Igen, nekem is az a gyanúm, hogy nem leszek ott. De ha azt kérném tőle, hogy szóljon nekem, mielőtt szeretkezne valaki mással, tudom, milyen reakció jönne: megsértődne, amiért azt feltételezem róla, hogy megcsalhat, mivel maximálisan hűségesnek vallja magát. Talán majd mégis megkérem egyszer, hogy ha valakivel összejön, és szívesen duigna vele, akkor szóljon nekem, mert meg akarom nézni őket. De nekem is az a sejtésem, hogy ebben az esetben csakazértsem szólna nekem. Ő úgy gondolná, hogy az már az ő személyes aktusuk, amihez nekem semmi közöm, még akkor sem, ha történetesen ő a feleségem. Én legalábbis ilyennek ismerem, így történne biztosan. Bocs a kissé szövevényes önmarcangolásért.
Előzmény: Elkhound (512)
Elkhound Creative Commons License 2005.07.12 0 0 512

Ha magadnak sem tudod elmondani, mit akarsz, hogyan tudnátok megvalósítani?

Az nem működik, hogy ő meg egy másik férfi dugnak előtted, és semmi más.

A leírásodból nekem úgy tünik, olyan filmszerűen képzeled el. Kis pia, buli, dugnak, végefőcím, kazi ki...

De undorodsz utána.

Te féltékeny vagy, birtokolni akarod.

Téged szeret, hűséges, a másik srác meg csak egy farok.

Ő (Ők) nem éreznek semmit.

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem úgy tünik, te nem leszel ott, amikor mással szexel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!