Keresés

Részletes keresés

nyuszi_ Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26809
mts,

Nem :(
De legalább lesz hely benne újabb dolgoknak ;)

Előzmény: mts (26796)
SkóT Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26808
066:
Pasta Carbonara! Úgy látszik volt valami a levegőben tegnap, ugyanis én is azt vacsiztam, csak aagica meg ne tudja!! :-)
Előzmény: nullahatvanhat (26806)
SkóT Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26807
Asszem ez magyarázatra szorul.
"Az időjárásról nem is beszélve."
Mármint a hidegről és az esőről. Brr....
Előzmény: SkóT (26805)
nullahatvanhat Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26806
Ezek a nemavonos lányok fantasztikusak, nem nyavajognak az idő miatt, minden elismerésem és gratulációm az ővék.
A remek verseny után mi (Sepi+SkóT+sziksztisziksz)
délután futottunk, ami egy remek 2 órás elfoglaltság volt a végén még a nap is kisütött.
De ami ezután jött- bánhatod SkóT hogy kihagytad-!
A részemre biztosított külső mosásra alkalmas helységben megszabadultam az út sarától.Aztán a rendezőség (Pen+Sepi) által szervezett programokon
vettem részt, mindezek előtt vénásan csatlakoztam egy ájszteja automatára aztán beindult a műsor.
1. háztűznézés
2. videózás-2001 Stockholm Marathon-azt hiszem ha tehetem elmegyek ide, Lelkiismeret, István érdekel titeket?
3. húztam az időt, mint a focisták, míg elkészült
a pasta ala carbonara, nagyon finom volt,
Köszönök mindent Pennek és Sepinek

Üdv 066

István
A versenyeddel kapcsolatban, szerintem jól csináltad, ha hagytad volna hogy Ő fusson be előbb
az neki se lett volna igazi győzelem.

SkóT Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26805
Zakka:
Nem jössz? Akkor kit fogok én lesántulva is megelőzni? :-)
Hmm....valójában én is nagyon parázok a szintektől, mert egyáltalán nem futottam még szintes terepen. Inkább legyen 50 fok mint 100 méteres emelkedő. Az időjárásról nem is beszélve. Ráadásul most már hordárom sincs.... :-(

Ezexerint teljesül Future mester kívánsága, miszerint ne tekintsem versenynek a versenyt. :-)

Kedden du. fut valaki a szigeten? 2 kört tervezek.

Előzmény: zakka (26802)
se3.14 Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26804
Még nem egyeztettem, de gondolom neki nem lesz ellenvetése. Este letelefonálom vele a dolgot.
Az IC szerencsére nem szokott késni. Azt hiszem legalábbis.

Jogsival nem lesz nagy gond, mert nekem nincs is. Legalábbis magyar nincs.:-) Azt meg vihetik...:-)

seΠ

Előzmény: iSTVán a dombfutó (26801)
krisz_ Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26803
isTVán!
Részemről minden OK, csak most nincs sok időm olvasni, de már (te is) ki vagy nyomtatva! :))))
Előzmény: iSTVán a dombfutó (26801)
zakka Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26802
Sziasztok!

Először is köszönöm mindenkinek a gratulációt! Még mielőtt félreértenétek: nagyon szívesen elfutottam volna az elejét (mármint az első két kört), de mivel az első körben még csak ismerkedtem a pályával, a másodikban pedig tudtam, hogy óvatosnak kell lennem, inkább mentem 5:30-at, minthogy beleessek egy pocsolyába. :-) Az utolsó körömben kevésbé érdekeltek a pocsolyák, ezért sikerülhetett gyorsabbra.
A jó időeredményem birtokában kihagyom a BBp-befutót (szurkolni azért megyek), és a Szezonzáróra koncentrálok. (Igazából nem szeretem a nagyon szintes versenyeket. A kedvencem a picit lejtős vagy teljesen sík pálya.)

A hétvége további része is jó volt, kezdve a tésztapartival (kösz Gabi a megfelelő háttér biztosítását!), folytatva a nemavonnal. Szép volt, lányok! Khm... azaz még most is szépek vagytok, lányok! :-))))

Zakka

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26801
Gondolom akibacsival egyeztettél (a téglagyári megállónál fogjuk felvenni? :-)), de krisztől sem ártana egy rábólintás (szándéknyilatkozatot ugyan már tett korábban, de azért mégis), már csak azért is, mert eddig az IC-t nagyívben kerültem, tehát nem lehetek 100%-ig biztos abban, hogy amit leírtam, pontosan így működik-e.
(A jogosítványelvétel ötödrészét nem vagyok hajlandó átvállalni, előre megmondom! :-)))
Előzmény: se3.14 (26799)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26800
Már előre látom, hol lesznek pénteken trafipaxok :-D

Firenzések!
Imit küldtem!

Előzmény: se3.14 (26799)
se3.14 Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26799
P.A.S.I.K.
Döntésre jutottam az utazást illetően. iSTVán és _krisz 14:53-kor érkezik a Délibe. Innen azonnal indulunk Balatonalmádiba, ahol a Veszprémi elágazásnál felvesszük Ákibácsit 16:10-körül. Innen a Veszprém-Ajka-Sárvár-Sopron útvonalon érkezünk meg Sopronba mintegy 18:30-ra. Húzós lesz, de megcsináljuk. A gyorshajtásért kapott büntetéseken egyenlő arányban osztozunk.:-)
Nem állunk meg sehol, tehát elsősorban a Hölgyek ügyeljenek a toallettremenetellel.

Uff, én beszéltem.:-)

seΠ

Előzmény: iSTVán a dombfutó (26781)
mts Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26798
OFF
Mostanában írok egy megrendelést a névadó szponzorunknak. Már jön is az üzlet nekik, s még el sem indult a verseny. :-))))
ON
mts Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26797
Idén beléptem a bajnokságokon a B döntő :( menők :) közé.

Szombaton sokat hibáztam a számomra nagyon technikás terepen. Így csak a B döntőbe jutottam. Vasárnap "futó" pálya volt. Negyedik lettem. Szakítottam egy remek rangsorpontot. S javítottam a rangsorhelyezésemen is.

mts Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26796
100 körös TIMEX:

Van valakinek tapasztalata?
Ha elemet cserélek benne, megmaradnak a memóriában tárolt dolgok?

ganki Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26795
A hétvégi nemAvon futásról még én is beszámolnék, ha még nem túl késő...Szóval rettenetes, szutykos időben, de nagyon jó hangulattal telt el a verseny. Már szombat este Gabiéknak (köszönet érte!) megkezdtük a hangulat alapozását és a szénhidrát raktárak feltöltését nagyon finom tésztával és sütikkel.
A verseny számomra egész jól sikerült, rosszabbat vártam, mint amilyen lett. (10km 53 perc). Köszönöm a fiúknak a szurkolást és a csomagmegőrzést. És köszönöm a FB lányoknak, hogy velük együtt vehettem részt egy ilyen szuper hangulatú versenyen. A tájfutásból mindig ezt hiányoltam.
mts Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26794
P_@/",

már megint megelőztél. Irgumm - burgumm! :-)

Előzmény: IV.kercsaj (26790)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26793
Jobb lenne az átutalás, nem szeretnék ennyi pénzzel (gyanítom, nem csak te fizetnél ott) helyről-helyre vándorolni. És csütörtökön legkésőbb már szeretném átutalni az olaszoknak a pénzt, mert aztán legközelebb erre 24-én kerülhetne sor, és azt írták, hogy a foglalástól számított 7 napon belül kell utalni a 60%-ot.
45 euro és nov. 22-24. (péntek, szombat, vasárnap) a szállás.
Előzmény: telapu (26792)
telapu Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26792
IV.kercsaj!
Akkor én is jelentkezem ezúton a Firenze különítménybe! Légyszíves intézd a szállásomat, tényleg melyik napokra is lesz szállás, és mi a pontos összeg? Ha jó neked, akkor én most pénteken este Sopronban fizetnék (ha nem probléma).
Télapu
Előzmény: IV.kercsaj (26790)
mts Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26791
FUTURE,

kb. 42 nyak, 182 cm magasság.

Előzmény: FUTURE (26727)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26790
Firenzések!
Arra gondoltam, hogy még a BBp előtt el kéne intézni a szállásfoglalást (a nevezéssel ráérünk ugy okt. 31-ig). Van-e bármi módosítás részetekről?
Repi, te jössz?
Hiver, R.Szilvi jön?
A pénzt átutalással szeretném kifizetni, így majd magánban megy mindenkinek a bankszámlaszámom. Elvileg a szállásdíj 60%-át kell befizetni, tehát aki eddig nem tudna utalni, az szerintem nem gáz, akkor majd a többiek pénzéből azt addig kifizetjük és akkor majd a helyszínen rendezitek.

P_@/", mts, FUTure
Amennyiben inkább pénzt szeretnétek (vagy azt nem sportcuccra költeni), akkor légyszi szóljatok, mert én pl. vennék egy dzsekit számlára, így ti pénzhez jutnátok (30 eFt/fő). Aki előbb jelentkezik az akcióra, azé lesz.
Jelentem, úgy tűnik, rendben lesz a gyomrom a versenyre.

nyuszi
Ricsit fel kell hívnod!

Ricsi
Ha ma kapható vagy egy esti könnyed futásra, veled tartanánk.
Légyszi, vegyél nekem is egyet! Köszi!

krisz_ Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26789
Amíg még aktuális a hétvégi beszámolóm (tegnap este bizonyos akadályok miatt már nem tudtam megírni).

Így jár, aki szombaton felmegy egy tésztapartyra, másnapra pedig azt tervezi, hogy kimegy a versenyre szurkolni a többieknek... :))) Hát ez van: ismét egy kellemes hétvégét tölthettem sok-sok fb társaságában.

Szombaton utaztam fel Bp-re, szokásomhoz híven kicentizve a vonatindulást. Nadeazért ennyire, mint most?! Az állomáson szép sprintet mutattam be, jegyvétel, és még sikerült a már mozgó vonatra felszállnom. Szerencsémre az ajtót még nem csukták be!
Így rendben, időben felértem, kezdődhetett is a tp Gabinál. Szép lassan összejött a kis lakásban a nagy csapat, de hát sok jó ember... Szénhidrátból nem volt hiány, ki-ki hozott a tészta után még kis sütit is. Jó hangulatban, gyorsan eltelt az este.
Éjszakára Gabiék fogadtak be. Vasárnap reggel még úgy ébredtem, hogy akkor megyek én is szurkolni a nem-Avonosoknak, és közben vagy utána futok egy laza 10-est. De akkor már miért ne kössem össze egy nevezéssel? Útközben még töprengtem a dolgon, mert most szigorúan csak könnyűt szabad futnom, kímélve a sarkam, ha pedig elindulok egy versenyen, ott már nehéz visszafognom magam, a verseny heve úgyis elkap. A Szigetre befordulva még feltételekhez kötöttem a nevezést, ha van S-es méretű póló, akkor nevezek, ha nincs, akkor … nem nevezek, de futok …. valahol. :)) Volt póló, így gyorsan meg is történt a nevezés. Megfogadtam, hogy majd persze, visszafogom magam, 50 perc alatti idővel nem érek célba!
11-kor volt gyülekező a Hajós előtt. A szurkolótábor is gyülekezett. Öltözés/vetkőzés, rajtszám feltűzése, közben még beszélgetés, aztán már indulhattunk is a rajthoz.
Rajt 12-kor, az eső csak esik, semmi arra utaló jel, hogy a versenyig el szeretne állni. Hát ez van, ezt kell szeretni! Legalább nincsenek ideális körülmények, nincs esély az elfutásra. A bemelegítés részemről csak minimális volt, nyújtás + kocogás Hajóstól a rajtig. Ezt is csak azért, nehogy még véletlenül se fussak gyorsan. Mondanom se kell, automatikusan beálltam Gabival az 50 perc alatti zónába...
Elindult a mezőny. Tudtam, ha az elején vagyok, még akkor is vissza kell magam fogni, ha új egyéni csúcsra hajtok, most meg pláne, hogy visszafogom magam. Gabi szépen el is ment az elején, nem is láttam, merre jár. Az 1. km így sikerült 4:32-re! Nagyon jólesett ez a tempó, erőlködnöm se kellett hozzá. A 2. km elején jött az Árpád-hídi ominózus emelkedő. Gondoltam, ha már nem futok gyorsan, legalább az emelkedőket kicsit megnyomom, lejtőn majd visszafogom magam, azért valami értelme mégis legyen a futásnak. A hídra felfelé szépen elmentem több versenyző mellett is, éreztem, hogy végre van erő bennem. A hídról lefele visszafogtam magam, szépen vissza is előztek. De nem zavart, mert tudtam, nekem most nem szabad gyorsítani. 3 km körül ért utol egy kaposvári lány, aki tudom lassabb nálam. Hát beálltam mögé. De olyan könnyen ment a futás, hogy közben lassan el is hagytam. Akkor tűnt fel előttem Gabi narancspólóban. Szép egyenletes tempóban ment. Éreztem, hogy van bennem annyi erő, hogy beérjem. Asszem itt már elkapott a verseny lendülete, innen már nem tudtam lassítani. Féltávnál lelkes szurkolótáborunk egyes tagjai csúnyán is néztek rám, hogy mit keresek én ennyire a mezőny elején. Ez lenne a nem-elfutás?! Hát … 5 km-nél kb.23:10-et mutatott az órám (elfelejtettem időben lenyomni az órám!). Én meg egyre jobban élveztem a futást, aki szurkolt, mindnek visszaintegettem, visszamosolyogtam; tele voltam energiával. Közben egyre csökkent a távolság Gabi és köztem. 6 km után értem utol, innen már egészen a célig együtt futottunk. Az emelkedőket ő jól bírta, győztem mellette maradni, így szépen elhúztuk egymást a célig úgy, hogy még egy cipőkötésre is „maradt idő”. Az utolsó km-en Gabi annyira megindult, alig győztem kapkodni olyan gyorsan a lábaim. Meg is lett az eredménye (4:10!), a vége 46:18 és egy közös befutó, Gabinak új egyéni csúcs.
Péter Attila a célban meg is jegyezte, hogy a somogyiak milyen jó formában vannak, és ez biztos a kaposvári szauna hatása! :))))))
Visszafogtam magam, tavalyi időmhöz képest mindössze 32 mp-cel futottam rosszabb időt úgy, hogy már 2 hete nem résztávozok és csak minden 3. nap futottam. (közben úsztam, de úgy vettem észre, hogy az csak lassít)
Tanulság: egyedül nem tudok futni, kell egy nyúl, aki elhúz a célig. És egy nagyon lelkes szurkolótábor. Gabi, köszönöm! Nagyon jó volt veled futni!
És természetesen nem utolsó sorban köszönet mindazoknak, akik meggyőztek, hogy megéri az a nevezés! Nagyon jó kis verseny volt, végig élveztem. Talán mert úgy indultam neki, hogy semmi tétje a versenynek, nem kell magam kihajtani. Az elejét visszafogtam, a végére még maradt erőm. Ilyen lazán kellene felfognom minden versenyt! Majd jövőre...

krisz_

U.i.: Hazafele vonattal mentem! :))))

nyuszi_ Creative Commons License 2002.10.14 0 0 26788
Szép jó reggelt mindenkinek!

Nemavonosok,
elismerésem mindannyiótoknak, hogy kimerészkedtetek ilyen csúnya időben versenyezni!
Leander, jobbulást!

Én bezzeg megtehettem, hogy megvárom, amíg nem esik (annyira) az eső és csak akkor mentem ki edzeni.

Zakka,
jó volt olvasni a sikeredről, ügyes voltál!

csaszizsuga (én már csak így együtt foglak benneteket emlegetni :) ,
jó, hogy összefutottunk tegnap a Szigeten, már épp nagyon kezdtem haldokolni a hosszú futás végén.

=:o)

V.Péter Creative Commons License 2002.10.13 0 0 26787
Később van, tehát a részletek: Úgy kezdődött, hogy péntek este rájöttem, nincs hely az órámban a félmaraton részidői számára. Valamivel éjfél után neki is álltam kiírni a korábbi időket, de folyton elbóbiskoltam, így kb. 2 óra lett, mire végeztem. Ekkor lealudtam, az ébresztőórát beállítottam fél 7-re. Reggel fél 8-kor ébredtem; halvány emlékkel arról, hogy csörög a vekker, én pedig egy határozott mozdulattal elhallgattatom. Tekintettel a verseny 8 órai rajtjára, egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy ezt a félmaratont nélkülem fogják megrendezni, de aztán úgy döntöttem, hogy nem adom fel. Gyorsan felöltöztem (rövid nadrág, ujjatlan póló), magamhoz vettem a feltétlenül szükséges dolgokat, majd kocsiba ülve elszáguldottam (természetesen a KRESZ maximális betartásával :-)) az Árpád-híd pesti hídfőjéhez, ahonnan futva közelítettem meg a verseny rajthelyét. Gyors nevezést követően még arra is volt időm, hogy rendesem bekössem a cipőmet, így teljesen felkészülten várhattam a rajtot, ami igen hamar el is következett. A Zakka által már említett ideális futóidőben - 5 fok, szemerkélő eső (nem vicc, én tényleg ilyen időben szeretek legjobban versenyezni, esetleg 1-2 fokkal lehetett volna melegebb) - kezdhettük a versenyt. Rajt után rögtön élre álltam, hogy elmondhassam, hogy voltam első is, és hogy verseny közben tudjam, hányan vannak előttem. A budai oldalon 4 félmaratonos és 1 maratonos előzött meg. Néhány kilométer után eléggé eltávolodtak, a mögöttem levők pedig eléggé lemaradtak, ezért azt gondoltam, hogy nagy valószínűséggel kialakult a végső helyezésem. Heti átlag két futásomra és 5+ kg súlyfeleslegemre való tekintettel 1 óra 40 perc körüli időt tartottam reálisnak, ennek megfelelő tempóban futottam. A második kör eleje kicsit lassúra sikerült - ekkortájt azzal voltam elfoglalva, hogy a póló alól kilógó és jól elázott pocakom fázását hogyan szüntessem meg - de hamarosan újra beálltam a szükséges tempóra. A harmadik kör első felében észrevettem, hogy a maraton első helyezettje látótávolságon belül van, majd a Margit-híd tájékán utol is értem. A kör végéig együtt futottunk és el is beszélgettünk. Közben pár száz méterre feltünt a félmaraton 4. helyezettje, és mivel a körülményekhez képest jó erőben éreztem magam, eldöntöttem, hogy az utolsó körben megelőzöm. Kb. 2 és fél km kellet a dologhoz, fokozatosan közeledve a MAC mellett sikerült utolérnem. Előzés után gyorsítottam picit (pedig nem is állt szándékomban, de úgy látszik a véremben van :-) ), így a teniszpályák környékére tisztes előnyre sikerült szert tennem. Éppen ráálhattam volna egy kicsit kényelmesebb tempóra, amikor észrevettem az előttem futó 3. helyezettet. Egyből kitaláltam, hogy őt is megelőzöm, de aztán hirtelen megéreztem, hogy Róka Rudi a közelben ólálkodik, így a biztonság kedvéért nem próbálkoztam további gyorsítással. Tekintettel a verseny közelgő végére, már nem kerülgettem a pocsolyákat, hanem szándékosan beleléptem minden utamba esőbe. Talán kicsit perverz dolognak tűnik, de még élveztem is, amint a hideg víz teljesen eláztatja a cipőmet. Közben kissé közeledtem az előttem futóhoz, de már ő is észrevett és némileg összekapta magát. A célba 14 másodperc hátránnyal érkeztem - tehát ennyivel maradtam le a dobogóról :-) -, viszont az utolsó körben (amint utólag megnéztem a körszámlálóknál) 2 perc 50 másodpercet faragtam a hátrányomból. A célban el is mesélte hogy jól ráijesztettem, ahogy egyszer csak feltűntem, miután körökön át nem jött senki. Mivel minden dobogós beérkezett, gyorsan megrendezték az eredményhirdetést. Zakkát még megvártam a célban, aztán - mivel már eléggé fáztam - gyorsan hazamentem. A félmaraton teljes időtartama ébredéstől hazaérkezésig (felkelés, összekészülés, versenyre utazás, nevezés, bemelegítés, verseny, eredményhirdetés, levezetés, hazautazás) kb. 2 óra 45 perc volt, ami hatalmas egyéni csúcs és a közeljövőben nem is szándékozom megjavítani :-)
(Sneci! Nem fontos végigolvasnod, majd elmesélem a lényegesebb részeket, ha találkozunk valamikor! :-) )
Előzmény: V.Péter (26718)
sneci Creative Commons License 2002.10.13 0 0 26786
Csak egy csomót csinálok, és a hurkot két három lyukkal lejjebb áthúzom a cipőfűző alatt.
sneci
Előzmény: Philipcsiga_ (26723)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.10.13 0 0 26785
gondolkodtam, hogy most elindulok letudni a mai edzésem, mert így holnapra marad és a város legforgalmasabb pontján (piac) kell elfutnom nappal 6x. Jobb lett volna most túlesni rajta.
De hogy ne múljon el sport nélkül ez a nap sem, bementünk Debrecenbe a tornász nemzetközi bajnokságra az új csarnokba, igaz mire beértünk már csak a nyújtó döntője volt hátra, de azt legalább végigszurkoltuk. Így több idő ment el a csarnok megnézésével mint a szurkolással. De a csarnok teccik. Csollányt lekéstük, és ma rájöttem hogy a VB egybeesik a BBp-tel.
De úgy döntöttem én maradok a futásnál.
Leander Creative Commons License 2002.10.13 0 0 26784
Sziasztok!
Én ma alul maradtam, győzött, a kátyu. Egyszer már félig-meddig elszakadt a bokámban valami, úgyhogy most jobbnak láttam, ha nem erőltetem tovább. Sajnálom, hogy nem tudtam tovább menni Rohamcsigával, de az 5 km-es táblától kb. annyi ideig tartott a sántikálásom a MAC-ig, amennyi idő alatt a többiek megtették a maradék távot. Így állt elő az a helyzet, hogy láttam beérkezni Gankit, Mosit, Lelkiismeretet és RCsigát. Gratula mindenkinek,Gabinak, Krisznek és Hivernek is, nagyon ügyesek voltatok!
Csalódott nem vagyok egy cseppet sem, mert ez sajna nem rajtam múlt. Most kenegetem, borogatom, majd megjavul.
Egyébként nem is olyan rossz esőben futni. Erre még sosem sikerült rászánnom magam: mindig féltem, hogy nagyon fázni fogok. Hát fáztam is, de csak utána.
De ahogy az indulók számát néztem, többen maradtak otthon az idén -vélhetőleg az idő miatt- mint ahányan elmentünk.
Pedig a hangulat megérte, köszi, fiúk:)

sneci Creative Commons License 2002.10.13 0 0 26783
Már csak 5 nap!
sneci
sneci Creative Commons License 2002.10.13 0 0 26782
Az utolsó sorból mintha valamilyen célzást olvasnék ki...:))))))
sneci
Előzmény: iSTVán a dombfutó (26781)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.10.13 0 0 26781
P.A.S.I.K.
Rábeszéltem magam a korábbi indulásra, tehát a javaslatom a következő:
Én 11-kor beutazom Pécsre, és jegyet váltok a 12.15-ös Tettye IC-re, helyjegyből 2-t is, egymás mellé. (Természetesen ezeket előre megrendelem, illetőleg a héten valamikor lerendezem.)
krisz a 12.00-ás IP-vel beutazik Dombóvárra (jegyet Bpestig kellene vennie, valamint az IP-re helyjegyet, de az IC-re nem kell semmit. Érkezése 12.30-kor, utána sajna fél órát kell várnia), közben SMS-ben tájékoztatom, hogy melyik kocsiba szól a helyjegyünk, így nem lesz gondja a felszállással 13:00-kor. Érkezünk a Délibe 14:53-kor, és innen rábízzuk magunkat Sepire, tehát akkor és ott találkozunk, ahol a legkedvezőbb, hasonlóképpen az autózás útvonala is teljesen szabadon választható lesz számára, tehát akár tehetünk Almádi irányába is egy kis kitérőt.
Kérném szépen a véleményeket!
(Remélem nem voltam nagyon hosszú, és elolvassátok :-))
rinceWIND Creative Commons License 2002.10.13 0 0 26780
Én is megragadom az alkalmat, hogy a hölgyeknek gratuláljak. Az időeredmények is dícséretet érdemelnek, azonban az a tény, hogy én kitekintvén reggel az ablakon, az orromat nem lettem volna hajlandó kidugni az esőbe, és mindezek dacára ők komoly sport teljesítmény elérését tűzték ki célul, már önmagában tiszteletet parancsoló.
P.S.: Ha valaki megértette az utolsó mondatomat, és hajlandó is lenne elmagyarázni nekem, az jelentkezzen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!