Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Detonátor Creative Commons License 2002.07.02 0 0 16
Ebben biztos nem leszel egyedül, mert a mérete az árával fordítottan arányos. :)
Előzmény: TheCow (15)
TheCow Creative Commons License 2002.07.02 0 0 15
Nekem 0 tapasztalatom van Smart ügyben....
RoadRage Creative Commons License 2002.07.02 0 0 14
Sziasztok!

Leginkább személyes tapasztalatok érdekelnének a kisautóról, mert mostanában láttam párat egészen tisztességes áron(1,7-1,9*10^6), így gondoltam beszerzek egyet városban kolbászoláshoz, rövidebb utakra.

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv:

RoadRage

blueye Creative Commons License 2000.02.24 0 0 13
Kisautó problémák szerintem:
baleset esetén, nincs (0) ütközőzóna, s egy kicsit olyanok ezek, mint a robogók. Az ezerrel közlekedő "nagy" autósok között elvesznek, még az MB A-klassek is!
S t e a l t h Creative Commons License 2000.02.24 0 0 12
Smart helyett egy igazi autó:


Dorian Gray Creative Commons License 2000.02.24 0 0 11
UTEFM!
Kedves Macibb!
Bocsáss meg, hogy offtopik vagyok, de csak azért is ide írok.Most én is nyomoztam egy kicsit utánad és rátaláltam erre a topikra (nem volt nehéz).
Tudom, hogy szereted az autókat.Ez talán a munkáddal is kapcsolatban van???
És mit tanultál ( itt Sopronban)?
Mikor elolvasom a leveled utána mindig eltűnik. Ez nem tudom miért van . Pedig lehet, hogy nagyon szeretném elolvasni többször is.
Szia!
Degeczi Creative Commons License 2000.02.10 0 0 10
Vhol volt errol egy cikk: hatalmas hibakat kovetett el a fejleszto, amiket utolag eleg nehezen tudott a Mercedes revizioja korrigalni, nagyon keves hijan befuccsolt az egesz projekt.
Ha mar varosi auto, akkor sokkal inkabb vmi Puli-szeruseg lenne az idealis.
Előzmény: Törölt nick (7)
rettegen Creative Commons License 2000.02.10 0 0 9
egyébként ez a Smart egy hulladék sajna...
nem túl gyors (pedig turbos igaz a 600ccm-el, mondhatni lassú), nem is kényelems (ülés olyan mint egy kempingszék - csövázas), a magyar utakon borzasztó rugózási komfort (túl kicsik a kerekek - ez az egyik föok, hogy nem itthonra való)
és ami a leglényegesebb: láttátok a képet a német AutoBildben, amelyikben le van fotózva, hogy felborult DE a HÁTÁRA esett - tehát a csomagtartóra...:-() -- ezen a hibán viszont állitólag dolgoznak
jaaaa, és eszik vagy 8 litert ami sok egy ilyen pöcsnél - nekem nem kéne csak ingyér - föleg, hogy üzletben ca. 3,5millióba kerül:-(

Jelentem maradok tisztelettel a Subaru Impreza Turbónál...

happe Creative Commons License 2000.02.10 0 0 8
most hogy mondod tenyleg latszik rajta erosen :)
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.10 0 0 7
A Swatch és a Mercedes közös erővel követte el.

Macibb

Előzmény: happe (6)
happe Creative Commons License 2000.02.10 0 0 6
ugy tudtam hogy a smartot a mercedes "fejlesztette ki"...
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.10 0 0 5
A torony alakban tárolt autókat képen láttam :-) az az ötlet eredeti, hogy vehetsz hozzá különböző színű karosszériaelemeket és cserélgetheted. Tisztára mint a Swatch óra - hiszen ugyanaz a cég!

Macibb

Előzmény: happe (3)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.10 0 0 4
Engem zavarna a Smart esetében, hogy nincs előttem gyűrődő zóna. Úgy ideologizálták meg, hogy előttem nincs, de a másik autó nagy valószínűséggel egy szokásos, korszerű középkategóriás vagy nagyobb darab és annak az orra fog gyűrődni az én életem védelmében. Ez mind nagyon szép, de mi van, ha személyautó helyett fát, betonfalat, stb. fogok ki?

Macibb

Előzmény: rm40 (2)
happe Creative Commons License 2000.02.10 0 0 3
;)))

ja azt kifelejtettem hogy luxemburgban lattam egy olyan autoszalont, ahol egy tobbemeletes uvegdobozban voltak a kulonbozo szinu smartok egymas folott :)))... kar hogy nem fenykepeztem le... olyan mint egy jatekbolt... ;)

Előzmény: Törölt nick (1)
rm40 Creative Commons License 2000.02.10 0 1 2
A fő probléma szerintem az, hogy annyi pénzért egy "normális" autó is kapható, akkor pedig a magyar inkább Suzukit fog venni. A vásárlók igen konzervatívok ez ő képzetüket az AUTÓról igen nehéz lenne megváltozatatni, pláne mint a másik topicban sokszor elhanngzik : kötelezni. Ahogy Murphy mondja: a tásadalom nem ló, hanem öszvér. Ha sókat nógatják, leveti magáról az utasát.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.10 0 0 1
Köszönöm, hogy felavattad a topicot és még csak nem is nulláztál. Ha most lenne Smartom, felajánlanám, hogy elviheted egy körre Tokióig meg vissza ;-)

Macibb

Előzmény: happe (0)
happe Creative Commons License 2000.02.10 0 0 0
luxemburgban nagyon sok smart van, halali egy auto... :))) de egyelore ilyesminek szerintem nincs letjogosultsaga magyarorszagon, mert ez inkabb amolyan masodik autonak valo, bevasarlason kivul sok mindenre nem mesz vele... viszont akkor nagyon hasznos mert kb fele akkora mint egy normalis auto ugyhogy biztosan lesz parkolohely ;))) itthon azonban sokan egy autot sem tudnak megfizetni, ugyhogy azt hiszem meg varhatunk ra hogy az ilyesmik elterjedjenek....

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.10 0 0 topiknyitó
A téma a cím szerinti kérdések köré csoportosulhat: láttál már ilyet? vezettél már? ismered? vennél? látsz benne fantáziát? mi (nem) tetszik benne? mennyire van létjogosultsága Magyarországon és máshol?

Macibb

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!