Keresés

Részletes keresés

k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 591
Még annyit azért hozzátennék, hogyha viszont a tudtom nélkül megcsalna, az szörnyen rosszul esne és nagyon féltékeny lennék. Ezt a verziót el sem tudom képzelni.
Előzmény: devil_vs_angel (589)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 590

Hát ha negatív kritika ér azt is tűrnöm kell :)

 

Semmi féltékenység. Szexuálisan erős izgalmat érzek és élvezem a látványt, a hangokat. Sőt legtöbbször magam is élvezkedek, mert feleségem nem szeret kettesben lenni a harmadikkal. Igényli, hogy én is ott legyek a kupacban. Amikor már nagyon benne vagyunk, akkor szoktam néha kissé távolabb ülni és mozizni :)

 

Volt egy alkalom, amikor nekem sehogy sem sikerült bekeményednem, ők pedig többször egymás után élvaztek el. No akkor volt egy kis rossz érzésem, de ezt már megtanultam elfogadni és kezelni, hogy van ilyen is.

 

Téged miért érdekel ez a téma?

Előzmény: devil_vs_angel (589)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.11.23 0 0 589

és mit érzel olyankor? milyen érzések keringenek benned?

amikor látod hogy a feleséged arcát elönti a pír, a kéj, mély morajló sóhajt vált ki belőle egy másik férfi ingerlése, nemi szerve....majd görcsbe rándulva élvez el...

féltékenység nuku?

 

huhh, én nem tudom...

(semmi negatív kritika, csak puszta érdeklődés)

Előzmény: k.aresz (588)


k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 588
Engem, engem, engem, engem :)))
Előzmény: devil_vs_angel (587)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.11.23 0 0 587

így van, ez itt OFF, de azért köszönöm hogy ilyen őszintén megosztottad velem (velünk).

 

tehát akkor ON : kit izgat ha szeretkeznek a feleségével? ;)

Előzmény: k.aresz (586)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 586

Mindkettőnknek fájt, de neki sokkalta jobban. Nekem azért fájt, mert neki fájt. Meg persze hiányzott a harmadik is. Kb fél év az elég keserves volt. De ez a topik nem az a topik :)))

Azóta volt pár többes élményünk és engem izgat, ha szeretkeznek a feleségemmel... :)

Előzmény: devil_vs_angel (585)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.11.23 0 0 585

értem.

neked, vagy neki (feleséged) fájt ez a dolog?

utána nem hiányzott a másik (3. fél) személye? mert akkor azt az érzést Neked kellett magadban leküzdeni.

de a feleséged előtt le a kalappal.

nameg ahogy megoldottátok a problémát.

Előzmény: k.aresz (584)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 584
Bonyolult és régi történet. Természetesen megtudta. Ebből lett a nagy baj. De jobb, hogy megtudta és baj lett belőle, mert sikerült az addig lappangó problémáinkat a felszínre hozni és jól megbeszélni mindent. Ha akkor nem jön rá, akkor lehet, hogy tovább süllyedek, mert nem tudtam a másik kapcsolatomból kiszállni. Így egycsapásra, igaz nagyon fájdalmasan, de végülis megoldódott a probléma.
Előzmény: devil_vs_angel (583)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.11.23 0 0 583

és hogyan másztál ki a "szakadékból"?

mert ezek szerint érzelmet vittél a szexuális aktusba a másik fél fele. mit érzelmet (hisz az benne van), vonzódást.

nehéz volt visszatáncolni? merci megtudta? hogy fogadta?

Előzmény: k.aresz (577)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 582

Volt már olyan, nehezen is viselte. De az a helyzet, hogy engem az a konfiguráció kevésbé érdekel, bár ha lenne, nem lenne ellenemre :)

Ha egyébként csak azért hagyna el a feleségem, mert egy másik pasival jobb neki az ágyban, akkor elhagyhat, az nem fájna. Nem gondolom, hogy ilyenen múlna a házasságunk.

Előzmény: Törölt nick (581)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 580

Szerintem nem ezt nevezik nyitott házasságnak. Azt nevezik annak, amikor a pár bármely tagja bárkivel, bármikor, együtt vagy külön, egymás tudtával vagy tudta nélkül, de mindenképpen egymás beleegyezésével. Mi csak és kizárólag együtt tudjuk ezt elképzelni.

 

Azt teljesen megértem, hogy el sem tudod képzelni, hogy a pároddal más a szemed láttára. Szerintem az emberek nagy többsége így érzi. Én magamról gondoltam sokáig, hogy valami bajom van, hogy ez engem izgat. De aztán megismerkedtem másokkal is, akik szintén hasonlóan gondolkodnak, mint én. Igaz ettől még lehet, hogy bajom van, de legalább nem vagyok egyedül :)

 

Pontosan már nem emlékszem hogy jött elő. Én hozakodtam vele elő, mert ugye engem izgat, ha szeretkeznek vele, de neki sem volt ellenére. Igaz az első alkalomig kb 10 évet kellett várni. Nem vagyunk nyomulósak, nem mindenáron megyünk bele ilyesmibe. Sőt igazából keresgélni sem nagyon szoktunk. Néha megerősödik az elhatározás, hogy akkor most jó lenne ismét átélni egy ilyen élményt és akkor rákapcsolunk a keresésre is. De ilyen alkalmak elég ritkán vannak.

Előzmény: Törölt nick (579)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 578
14 éve. A kezdetektől kezdve nyitottak vagyunk a többesre, ennek ellenére nagyon kevés kapcsolatunk volt.
Előzmény: Törölt nick (576)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 577
Én egyszer magamnál elvesztettem. Nem szeretném mégegyszer.
Előzmény: devil_vs_angel (575)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.11.23 0 0 575
szabad megkérdeznem, volt már rá példa hogy Te elvesztetted volna ezt a bizonyos kontrollt?
Előzmény: k.aresz (574)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 574
Igen. Mármint nem beláthatatlan, hanem például válás, családelhagyás. Szerintem lehet egy bizonyos szinteg erős kontroll alatt tartani. Például kevés találka, felületes kapcsolat. Ha egy ponton túl megy a vonzódás, onnéttól bele lehet zúgni a szakadékba is, vagy nagy erővel vissza lehet kapaszkodni a fennsíkra is.
Előzmény: devil_vs_angel (572)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 573
Egyrészt szerintem van olyan. Másrész szerintem nagyon sok olyan is van, aki nem egy partnerrel akar lenni, de mégis vele éli le az életét. Akiknek fontosak bizonyos erkölcsi normák, azok legyőzik minden egyéb vágyukat.
Előzmény: fufug (571)
devil_vs_angel Creative Commons License 2005.11.23 0 0 572

De szerintem ha megjelennek az érzelmek, akkor nagyon erősen kell kontrollálni azokat -- hogyan tudod kontrollálni? mi van akkor ha a Te életedben is eljön "AZ" a személy aki esetében a kontroll semmit sem ér?

beláthatatlan következmény? szó szerint?

Előzmény: k.aresz (570)
fufug Creative Commons License 2005.11.23 0 0 571

Ez az "élő vibrátor" óriási megfogalmazás!!! Gratulálok. És női harmadikra is tudnál ilyen finom kifejezést?

 

Szerintetek tényleg van olyan ember, aki csak egy partnerrel akar lenni egész életében?

Előzmény: Aural (563)
k.aresz Creative Commons License 2005.11.23 0 0 570

Mi pont érzelem mentes kapcsolatokat szoktunk keresni. Ez nem vonzódásmentest jelent. De szerintem ha megjelennek az érzelmek, akkor nagyon erősen kell kontrollálni azokat. Ellenkező esetben beláthatatlan következmények lehetnek.

 

Nekem nagyon szimpatikus a 2-3 alkalom után új partner elv. De sajnos feleségem ezt nem szeretné, ha már van egy harmadik, az legyen állandó :) Emellett szól mai fertőző világunk is. Persze elméleti szinten vagyunk még, mert 2-3 alkalomnál hosszabb kapcsolatunk még nem volt. Igaz ebből is csak nagyon-nagyon kevés.

Hosszú Puska Creative Commons License 2005.11.22 0 0 569
...amúgy próbáltad már?
Előzmény: gcorvaksz (567)
gcorvaksz Creative Commons License 2005.11.22 0 0 567
A klisse szerint talan igen, viszont en sem tudok erzelmek nelkul, ferfi letemre.
buddi Creative Commons License 2005.11.22 0 0 566

A klisé szerint egy férfi félrelép, az nála csak szex, de ha egy nő teszi ugyanezt, az sokkal súlyosabban itéltetik meg, mivel a nő nem tud érzelem nélkül szexelni.

Hát a nejem tudott.

Előzmény: Kisboldogasszony (565)
Kisboldogasszony Creative Commons License 2005.11.22 0 0 565

Sok igazság van abban, amit írsz.

Az én párom, kifejezetten élvezi, kezdeményezi, ha más pasival kavarok a jelenlétében, de azt hiszem, nagyon megbántódna, ha egy másik férfival komolyabb érzelmi kapcsolatba keverednék. Tehát ő is féltékeny, csak nem a testemre, hanem a lelkemre. (Márha létezik egyáltalán olyasmi...)

Előzmény: Aural (563)
fufug Creative Commons License 2005.11.21 0 0 564
Köszi, majd este válaszolok.
Előzmény: Aural (563)
Aural Creative Commons License 2005.11.21 0 0 563

szia :)

 

Nem tudom, a férjemből 12-3 év alatt sem bírt elmúlni a féltékenység érzése, pedig sosem korlátozott semmiben, nem ellenőrzött, nem piszkált, nem tiltott - de az érzés mégis megvolt, nem jó, hanem rossz érzés volt neki arra gondolni, hogy éppen mással vagyok. Izgató is, de mégse jó.

 

És persze, a szex idegennel is nagyon jó tud lenni. De én valahogy úgy működöm, hogy ez max 3-4 alkalomra elég, utána elunom, ha nem alakul ki valami bizalmas, játékos-intim kapcsolat is. Ezzel mindig is így voltam - mihelyt megszűnt az újdonság izgalma, már nem adott elég izgalmat általában ahhoz, hogy kedvem legyen folytatni.

Mondtam már máshol, azt hiszem, hogy az én esetemben másik pasit bevonni max úgy lehetne, hogy egy-két-három alkalomra, aztán valaki mást -hacsak nem akarná a párom, hogy komolyabb kapcsolat alakuljon a harmadikkal, de ez nem valószínű :)- szóval, kb úgy, mint egy élő vibrátort. De egyelőre ő erre nem vágyik. Izgatja, ha más próbálkozik nálam, de még abban is van kis rossz érzés, ennél többet nem szeretne.

 

Én meg alapban jobb szeretek egyvalakivel lenni egyszerre...Nagy, lusta macska vagyok, aki nem jól tud kétfelé koncentrálni  :)

Előzmény: fufug (561)
buddi Creative Commons License 2005.11.20 0 0 562

szivesen, örülök ha segithetek rajtad!

 

Előzmény: fufug (561)
fufug Creative Commons License 2005.11.19 0 0 561
Nagyon klassz érdemi hozzászólás volt. Tanulságos is és ez viszi előre a beszélgetést. Köszönöm!

Én azonban azt gondolom, minden kapcsolatban eljön egy mélypont a testiség terén (is). Ekkor jobb ha közösen próbálják visszahozni a színvonalat, vagy ha nem is közösen de egymás tudtával.
Igazad van, hogy - az egy partner is elég időszak - kinek rövidebb, kinek hoszabb. De - sajnos vagy nem - ez már nem vitatott tény, hogy az ember sem monogám lény. A civilizáció sem tudja a biológiát csak időszakosan befolyásolni.

A másik dolog pedig: Abban megegyezhetünk, hogy a szex nagyon jó. Sőt idegennel is jó tud lenni. Kérdés, hogy az ember az általa szeretett embert nem akkor szereti-e jobban, ha ilyen élményektől nem tiltja el. Ráadásul egy kapcsolaton belül a szexuális igények is eltérhetnek. Ezt valahogy fel kell oldani ahhoz, hogy a kapcsolat megmaradjon.

Nem tudom, mert még nem volt rá példa, de már most úgy gondolom valóban felizgatna ha látnám a feleségemet mással szeretkezni. Nem hiszem, hogy azért mert kevéssé szeretném, csak másképp lát az ember dolgokat egy hosszabb idő után. Minden jóhoz hozzá lehet szokni. És egy emberrel egy idő után kimerülnek a lehetőségek. Jól eshet mással is lennei, aki más adottságú, temperamentumú, stb.

Ha jól értelmeztem Neked is volt olyan időszak, amikor több partnered is volt. Szexuálisan izgalmas volt, nem? Szerintem Te most még az érzelmi időszak olyan részén jársz jelenlegi partnereddel, amikor az emberben a féltékenység nagyobb, mint a racionalitás. Ezért látod ezt most másképp. Lehet, hogy tévedek, csak így érzem.
Előzmény: Aural (560)
Aural Creative Commons License 2005.11.19 0 0 560

Igen, tudom, hogy mások máshogyan vannak ezzel, és ez jó, jó hogy nem vagyunk egyformák :)

 

Furán van ez azzal az új farokkal, meg a nem ellenállással.

 

Először is, azt hiszem, nincs olyan, hogy "nem tudok ellenállni". Olyan van, hogy "nem akarok ellenállni".

 

Nekem volt ilyen periódusom, még a férjem előtt, egyszer-egyszer közben is (12 évig voltunk házasok), de visszamenőleg is azt látom, mindig benne volt, hogy hiányérzetem volt a meglévő állandó kapcsolatom mellett. Nem lelki, egyszerűen testi - nem volt annyira jó, hogy elég lett volna. Nem azt mondom, hogy rossz volt, vagy nem volt orgazmusom, de mégsem volt elég jó. Sőt, akkor még nem is gondoltam, hogy lehet olyan, aki elég, és nagyon sokáig elég, sőt, aki a jónál is jobb - pont fordítva, azt gondoltam, hogy egy idő után (kinek hosszabb, kinek rövidebb) normális, hogy más is érdekelni és izgatni kezd. Azóta meggondoltam magam..tapasztalatból, és ez most jobb, mint volt a sok :)

 

Előzmény: fufug (556)
buddi Creative Commons License 2005.11.19 0 0 559

Ő mondta el, mert azt hitte rájöttem. Felkavaró élmény volt. Szeretkezni akartam vele, amit persze ő akkor nem akart.

Igazából nem is gyanakodtam, mivel 12 éve v. házasok, és eddig semmi ilyesmi nem történt egyikünkkel sem, igaz most közel két éves elég mély válság előzte meg a dolgot.

Előzmény: fufug (558)
fufug Creative Commons License 2005.11.19 0 0 558
Hogyan tudtad meg? Ő mondta el? És milyen érzéseket váltott ki benned az eset?
Azért érdekelne, mert lehet, hogy egy cipőben járunk, bár én még nem vagyok bizonyos a dologban.
Előzmény: buddi (557)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!