Keresés

Részletes keresés

ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2760

New PRSZ autó tipus!

 

LÁZI VIVARÓ!

 

A pipere tükröt kifelejteték belőle.

kalpos Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2759

Ferdítés, ferdítés!

Előzmény: Törölt nick (2758)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2758

Én nem ferdítek!

no akkor ki nézi hülyének az embereket? Már nem az első szavazás és azért eddig se volt tudomásom szerint választási csalás itt!de  PRSZ biztos változást ígért!!!!!De akkor nem elég meggyőzően!!!Ha még ez után is félnek hogy nem lesz munkahelyük!!Szóval attól is félnek hogy ha a PVE bukik akkr nekik is menniük kell mert a PRSZ is hozza a saját sleppjét!Miből gondolnák hogy a PRSZ munkát tud adni?No itt van a kutyus elásva!!

ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2757

Jó ilyenkor este már,

 

mikor az izzó nap leszáll

 

s a csillag csillog csak nekünk.

 

Elgondolom az életem.

 

Ami elmúlt és ami lesz még,

 

mit rég meguntam s amit szeretnék,

 

messziről nézem és nyugodtan,

 

ami után egykor futottam.

 

Mire az izzó arc lehűl,

 

a szív is békés lesz belül.

 

Öröm, kétség oly messzi cseng

 

és jól esik az esti csend.

 

Jó így még egyszer szem lehunyva

 

mindent végiggondolni újra,

 

a lélek könnyű, mint a pára

 

s nyugi, GYŐZÜNK nemsokára!

Előzmény: putnokiarcc (2755)
putnokiarcc Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2756

A mai nap a döntésről szól! Aki elmegy szavazni és a változást támogatja az a jövőre szavaz. Aki otthon marad az a jelenlegi rendszer folytatására, a régmúlt politikájára adja a voksát. Ez a két lehetőség van: fejlődünk vagy leszakadunk - szabadan élünk vagy elnyomásban - megadjuk a lehetőséget a fiataljainknak vagy hagyjuk hogy elöregedjen ez a város - dicséretet szeretnénk vagy jó továbbra is a munkahelyi terror - munkahelyeket vagy kiszolgáltatottságot akarunk?

 

Ma ÖN DÖNT! Senki más! Önnek csak 10 perc, de Putnoknak a jövőt jelenti! Ha fejlődést, szabad közéletet, valós munkahelyeket, biztonságot, fiatal várost, partnerséget rendet és szakmaiságot szeretne, akkor szavazzon a PRSZ által támogatott jelöltekre! 

Kovács Zsolt || Pásztor János || Czeglédi Sándor || Gregor Endre || Blaháné Olcsvári Mária || Dr. Kristóf Lászlóné || Dr. Bella Borbála || Balázs Zita 

 

putnokiarcc Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2755

Plakó nem értelek. Te egy értelmes ember vagy, mégis most nagyon durván ferdítesz. Te tudod, hogy a paraván mögött kire szavazol de sokan félnek, mert az itt kapott munkahely a mindenük! Nem hiszem el, hogy te ezt nem érted. Egy ilyen dolgot kockára tenni nehéz és ha még meg is ijesztik őket, hogy tudjuk hová szavazol akkor nem fog kockáztatni. Kivéve persze, ha van egy PRSZ aki intenzíven felhívja a figyelmet arra, hogy ne üljön fel senki a választási pletykáknak mert NEM IGAZAK! 

Én tudom, te is tudod, te is kimondtad most, de sok embernek ezt hallania kell valakitől, mert eddig csak az ellenkezőjét hallotta. 

Nincs megfigyelés a fülkékben, soha, senki sehogy nem tudhatja meg, hogy kire szavaztál! Ez csak a régmúlt politikájának egyik eszköze arra, hogy megpróbálja bebiztosítani a hatalmát!

Egyébként pedig a PRSZ választási bizottsága gondoskodik a szavazás tisztaságáról. Kovács Zsolt sem véletlenül szerzett tudomást a sárga seatról szerintem..  

Próbálj meg dacból nem elmenni a rendezvényekre PVE-sként.. majd meglátod mi lesz a következménye.. bár reméljük ezt már soha nem tudhatod majd meg a mai este után. 

Előzmény: Törölt nick (2754)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2754

Hagyjuk már ezt a megfélemlítést !Mint tudjuk a paraván mögött eddig is arra szavaztam akire akartam eddig is ezután is!!Ha valakit meddig megfélemlítettek akkor ott eddig miért a PVE-re szavazott?Ha megvagyok félemlítve akkor már csak dacból se megyek el a rendezvényekre mert tudom hogy úgyse arra fogok szavazni és hát bukik minden:Az új polgármester meg majd úgyse áll bosszút!!Ez így logikus!Nem de!!!

ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2753

Száll az idő és száll a dal,
a nap rám ragyog.
Amíg a szívem fiatal,
magam is az vagyok.
Nem érint engem a gonosz,(PRSZ!)
nem álmokban élek én.
Elkerül végleg minden rossz,
s a győzelem jön felénk.

 

Előzmény: gummicsont (2752)
gummicsont Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2752

hát ez a PVE, most mocskolódnak

ezt kaphatjuk tőlük 5 évig

akinek ez kell az éljenzés a csalás meg a mocskolódás meg a fenyegetés az rájuk szavazzon,de utánna kuss 5  évig ne sírjon ríjon senki, hogy így Tamás meg úgy Tamás

aki most ne vált az már nem fog mondta valaki

hát igaza van

túl józan vagyok hogy írjak...hihi

csak itt cipelik az embereket meg veszik kilóra mint a marhát a PVE-ből

ez Putnok jövője?

innom kell valamit

ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2751

Mosolyod fanyar felhő permet
Keserű íz számban emlékeztet
Nem hiába vágyom,s nem hiú álom

De a végén én nyerek!( AZ-AZ MI !)

 

kalpos Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2750

A tények és tények,

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2749

nem az autó tulajdonosa hordta a kaját! azért cseréltek autót, mert úgy gondolták akkor nem tűnik fel

 

Előzmény: Törölt nick (2746)
ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2748

Táncol a sárga,(Nem seat,sok pólós.)
nyekereg a kék,(ÉRV kék-zöld!)
megered az ég.(Még ráértek sírni!)
Vicsorog a rozsdás,(Szeplős van köztük?)
lobog a piros,( Aha a tanya!)
fenyeget a fekete,(Már őszes!)
kikap, aki rossz!(Örök vesztesek!)

Előzmény: Törölt nick (2745)
ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2747

A zöld víz partján ezer szöcske szökken,(100-150)
mászik, vagy árva
kínban kapaszkodik, föl, föl a gyönge
PRSZ virágra.(DE,hiába!)

Előzmény: Törölt nick (2745)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2746

Kinek van sárga seatja?

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2745

Sajnálom de névvel tényeket írok a kocsiról és a személyről is fotó van bocsi!

Előzmény: ettina (2744)
ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2744

Ez nem vélemény, hanem TÉNY-ENYÉM!

Előzmény: Törölt nick (2742)
ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2743

Apró rezdülések a falban, pici el-eltűnő hullámok.
Egy arcc, mely engem néz.(hülyének)
Mozdulatok, mélabús hangok.
Álmok, vágyak, melyek sosem teljesűltek.(JA-JA!)
Fájdalom, mely mindig ott figyel.
Arcok, sok arcc, szenvedő szemek.
Sikoltanak, üvöltenek: Sajnos veszítenek!

Előzmény: putnokiarcc (2741)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2742

én maradnék  a vélemény névvel vállalása mellett. csak egy kérdés a sárga seatból ki osztogat kenyeret meg lisztet az Andrássy úton? 

Előzmény: ettina (2738)
putnokiarcc Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2741

Plakó, azért ez kicsit durva amit írsz. A PRSZ támogatásához köthető emberek ha írtak is valami "olyat" akkor azonnal rájuk lett szólva azoktól, akik vállaltan kicsit közelebb állnak a csapathoz. Mikor láttam ezt PVE részről? A PRSZ kiadott egy Választási Etikai Kódexet, amelyet aláírt és elküldött a PVE-nek. Nem írták alá, ezért lehetnek itt ilyen írások indexen. Megmondom őszintén én egy kiadványt vártam volna, mocskolódó kiadványt még így utolsó napra de megoldják ezt indexen inkább úgy látom. Olcsóbb. Egy dolgot viszont ne felejtsünk el, most már más szelek fújnak. Mindenféle internetről összehordott politikai megrendelésre készített cikkek nem egyenlőek például egy Korrupciókutató Központ egy éven át készített tanulmányával, ahol ugye kijött, hogy Putnok eléggé korrupció gyanús és akkor most finoman fogalmaztam.

 

A 368. listából a 358. lett. Miért nem erről beszéltek? Ez tény, nem lehet elhazudni, nem politikai indokból készült. Az is tény hogy gyerekeket hagytátok hogy elázzanak az esőben az uszoda alapkövének avatása miatt és az is, hogy az egyik iskola igazgatónője képes volt a tanárokat leordibálni a gyerekektől meg elzárni a labdákat önös érdekek miatt. Miért nem erről? Az is tény, hogy tegnap az 50 éves diktatúráját megidéző eseménynek lehettünk szemtanúi a pve rendezvényén, amikor szeretünk barna szeretünk barna kiáltásokat kellett!! mindenkinek kiabálnia. Bocsánat, de így a kampány végére megengedek magamnak egy érzelemtelibb szót: undorító amit műveltek. Nincs rá jobb szó. 

 

A Választási Etikai Kódex: http://prsz.hu/hirek/altalanos-2/szemelyeskedestol-es-sardobalastol-mentes-kampanyt-59.html

 

Korrupciókutatás: http://prsz.hu/videotar/nemtetszik-rovat-6/korrupt-putnok-onkormanyzata-95.html

 

 

Ma tegyen mindenki a változás mellé, az a jövő!

 

Kovács Zsolt || Pásztor János || Czeglédi Sándor || Gregor Endre || Blaháné Olcsvári Mária || Dr. Kristóf Lászlóné || Dr. Bella Borbála || Balázs Zita

Előzmény: Törölt nick (2737)
ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2740

Sajog a fiatal lélek,
hova tűntek a legények
kikre áhítattal néz fel
a sok putnoki ember.

Előzmény: kalpos (2739)
kalpos Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2739

Talán az ettina stílusa a megfelelő? ugyan már, szegény biztos az utolsókat rúgja.

 

Előzmény: Törölt nick (2737)
ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2738

Most már elég, ne szépítgesd, te gyáva,
nem szégyen ez, vallj - úgyis vége van -
boldog akartál lenni és hiába,
hát légy, mi vagy: végképp komolytalan!

Előzmény: Törölt nick (2714)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2737

Tisztelt Kovács Úr!

 

Ezeket csak azért írom le mert itt az "emberei" ha vissza olvas egy kicsit olyanokat írnak a PVE  és a PM -ről ami nem tartozik a kampányhoz ezzel is bemocskolják a személyüket!Csak felszeretném őket világosítani arról hogy ezen a téren nincs helye ilyen mocskolódásra főleg úgy hogy Önök és egyes PRSZ jelöltek se angyalok!Hú egy kicsit bonyolultan fogalmaztam de remélem érti mire gondoltam!Én nem szeretnék senkit se bántani mert nincs közöm hozzá azért nem is írtam neveket!A politika az más mint a magán élet!!De sajna itt ezek összemosódtak!!

Üdv:Plakó

ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2736

a kalpos cigányok lakása :D mindegyik nagy ház melettt ottvan egy kicsi amiben laknak xD Bánnfyhunyad :D

 

 

A kis ház a tiétek, a nagy azoké akik nem akarnak ezen változtatni!

ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2735

Jó Putnokom, engedj élni,
nem akarok tőled félni!
Én őszintén hiszek benned,
komolyan kell tehát venned!
Változtass az embereken,
Zsolt se legyen embertelen!
Szeretném, ha szeretnének,
s Ők is szeretve lennének.
Kicsi szívem jobbá válik,
szeretni fog mindhalálig,
Jó Putnokom, legyél áldott,
tegyük jobbá a világot!

kalpos Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2734

nem baj van mosógép.

 

Előzmény: Törölt nick (2733)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2733

Kalaposka !

Nektek nincsenek embereid!!Bakker ezen a mondaton  beszartam !

 

ettina Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2732

A lótuszvirágot számos különböző kultúrában – legfőképpen a keleti vallásokban – a tisztaság, a felvilágosodás, a megújulás és újjászületés szimbólumaként tartják számon. (magyarul-kapcsod fel a villanyt )

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.12 0 0 2731

Tisztelt Plakó!

Eleddig azért távol maradt egy bizonyos szinttől. Sajnálom, hogy a végére az utolsó érvelni próbáló vitapartner is oda csúszik ahova nem kellene. Tisztelem Önt mert próbált érvelni és ez, időnként picit indulatosan, d az belefér.  Legalább egy értelmes partner maradjon meg, a kulturált vitához. Köszönöm  

Előzmény: Törölt nick (2716)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!