Keresés

Részletes keresés

babarózsa Creative Commons License 2011.12.18 0 0 213

Kedves jtx!

Vigyázz Boliviannal, mert elkötelezett harcos válik belőle, ha az ACN-ről van szó! :)))) Remélem megérti az egész lényegét, és esetleg még ügyfél is válhat belőle! :)))

 

Előzmény: jtx (212)
jtx Creative Commons License 2011.12.18 0 0 212

Igazából egyikből sem :)

Ha érdekelnek a részletek, akkor keress meg pü-ben, vagy pl. skype-on: eszpontjéponthu

Előzmény: Bolivian Dancer (211)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.18 0 0 211

Árulj el annyit, hogy az eredmény az a belépési pénzekből vagy a havi forgalmi jutalélkokból jön-e össze?

Előzmény: jtx (210)
jtx Creative Commons License 2011.12.18 0 0 210

Kedves Anya1955, beszervezni nehogy akarj senkit se. Ez nagyon nem erről szól. Keress, hallgass meg más valakit is.

Az igaz, hogy én nem ismerek ma más lehetőséget, ami ilyen gyorsan ereményt hoz. Legálisan.

Előzmény: Törölt nick (206)
jtx Creative Commons License 2011.12.18 0 0 209

Ez vicces volt :)

Előzmény: Bolivian Dancer (208)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.17 0 0 208

Tehát röviden.

 

AKI BENNE VAN, HA TUD MENEKÜLJÖN. Ha nem tud, igy járt.

 

AKI NINCS, DE ESETLEG HEZITÁL, HA AZ ARANYFASZÚ ROMÁN KURVAISTENT IGÉRIK ODA NEKI, AKKOR SE LÉPJEN BE.

 

Köszönöm, viszlát-

Előzmény: jtx (207)
jtx Creative Commons License 2011.12.16 0 0 207

Kedves Anya1955, nem engem kérdeztél, de igyekszem válaszolni.

Ha munkát teszel bele, akkor sokféle üzletből meg tudsz élni. Én azt gondolom, hogy az ACN különösen alkalmas erre.

Az, hogy ki hogyan építi az üzletét, mennyire betartva az "anyacég", vagy inkább az alapítók etikai előírásait, hát ez akár problémás is lehet. vannak direkt értékesítési cégek, ahol lazábban kezeli ezt, vannak ahol keményen. Itt én azt tapasztaltam, hogy keményen, határozottan. Persze, nincs mindenki mellett egy ellenőr...

Azt, hogy reálisan mit lehet ebből az üzletből kihozni, azt én itt nem mondhatom el, több ok miatt sem. Erről információt személyesen attól, azoktól kaphatsz, akik bemutatják Neked az üzletet. Elnézést ha ez hókuszpókuszosan hangzik, de van oka, jelentős. És nem ködösítés. A nyugati világunk tele van jogszabályokkal...

Az utolsó kérdésedre reagálva: személyes meglátásom, ez a cég nem egy újabb energia kereskedő, inkább brókernek nevezném. Hiszen az alapszolgáltató olyan szintű cég lesz mint az általad említett Tigáz, például. Nem akarok nagyobb mélységekbe belemenni ilyen helyen, kérdezd azt, aki ajánlja az üzletet, nyilván tud információkkal szolgálni. Ha nem, akkor keress olyat aki igen. A vevő szabad választási joga mindig meg van!

Előzmény: Törölt nick (205)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 206

Szia ! Megkérdezhetem, hogy mennyivel kell beszállni hogy hálózatot építhessél? Az egyik hozzászólásodban olvastam, hogy ha 2 embert beszervezel, már visszajön a befektetésed. Köszi a választ.

Előzmény: blackzo1 (128)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 205

Szia Bazsarózsa!

 

A hozzászólásaidból látom, mennyire elkötelezett vagy az ACN-nel szemben.

Egy ismerősömet egy hálózatos úgy szervezte be, hogy megmutatta az előző havi számláját, melyen tetemes (milliós nagyságrendű) átutalás volt az ACN-től.

Valahogy én az ilyen módszerekkel szemben eléggé szkeptikus vagyok. Téged látlak olyan intelligensnek, hogy talán őszintén megmondod a véleményed.

Úgy gondolod, hogy ez reális lehet? Persze a földi halandónak. Mert eddig csak olyat hallottam, hogy mindig másnak volt ebből sok pénze, de soha nem a közvetlen ismerősnek, barátnak. Érdekes módon, sok hálózatépítőnél hallottam erről a "módszerről" (sciennet stb.), vagyis hogy valamiféle számlát mutogatnak.

 

Végül is azt kérdezném, hogy ha valaki MOST elkezdi a hálózatát építeni, REÁLISAN, mit tud kihozni ebből? Vagyis egy ÁTLAGOS hozzáállással, szerencsével !!!!! Normálisan meg lehet ebből élni? Vagy inkább kiegészítő kereset?

 

És ahogyan egy gázkereskedőt már tönkretett a TIGÁZ és FŐGÁZ, vajon a multik beengednek más energia kereskedőt is a piacra?

 

Várom válaszod és köszönöm.

Előzmény: babarózsa (181)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 204

Sziasztok!

 

Nekem egy ismerősöm megvette a szolgáltatást potom 80 000 valahány forintért. Tudja valaki miért fizetett ennyit?

Az ürge persze ebből a hálózatépítésből szeretne meggazdagodni....

kj-421 Creative Commons License 2011.12.15 0 0 203

http://www.acneuro.com/HU/AboutUs/ACN_ContactUs_HU.html

 

Bocs a fenti cimen lévő cégről beszélek .

 Arra a megjegyzésemre , hogy x -cég nél 8-nap volt a lemondási idő és lemondtam ,

 erre azt mondták náluk 14- nap .

 Ezért érdekes a "törlési jog"-ra vonatkozó részre vonatkozó idézet ....

kj-421 Creative Commons License 2011.12.15 0 0 202

Csaló banda ! Nehogy szóba álljon velük valaki .

"Elfogadom . hogy a törlési jogom megszűnik ha a fenti időtartalomban megkezdem  a ACN 

 Szolgáltatások igénybevételét vagy az ACN Készülék használatát . "

 Ezt az  "ügynok" viszont nem kötik az orrodra .

 A szerződésen nem szerepel az ajánlott levelet más cimre kérik .

 

Postacím (szabvány levél):

 

Postacím (ajánlott levél):

Az üzletkötés hétvégére időzítése ....+++

tavidir Creative Commons License 2011.12.15 0 0 201

jaja, érdekes megfigyelés!! :)))   kettő  db. jó dolog...  3-ig már nem jutottunk, mert a feleségem kimentett! :((

volt ott egy ETL is, ő mondta az okosakat. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem volt rámenős túlzottan, szerencséjére....

Előzmény: Bolivian Dancer (200)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.15 0 0 200

Tehát azért kettő, mert 2 pohár? Ha egyet adtak volna, egy lenne, ha 3-at akkor 3? :-)

Előzmény: tavidir (199)
tavidir Creative Commons License 2011.12.14 0 0 199

Most találkoztam ezze l a témával, ma voltam egy agymosáson. ( nem is tudtam mi ez eddig). a mai beszélgetésen két pozitív dolog történt, velem. megkínáltak két pohár pálinkával. :))

 

 

Most olvasok vissza, ez eddig a legkedvesebb hsz.-m: 

 

 "Azert mert az MLM-est nem tudod kikapcsolni." :)))))))))) Köszönőm!!!!

Előzmény: Törölt nick (42)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.12 0 0 198

Egyetértek, ha már ebben az irányba megyünk, a priorizálás meg fontos, mivel pl. a Telekom saját fizikai hálóján belül sok más is van priorizálva. Ezért is volt anno 512+ a mondás. De igazad van, el kéne müködnie 128 alatt is, ez meg nem tűnik elérhetetlennek 2011-ben. Lehet valami rosszul van beállítva az úréknál?

Előzmény: jtx (196)
jtx Creative Commons License 2011.12.11 0 0 197

(Mi kb. 2 éve voip-ot használunk otthon is és a cégnél is, csak 3 másik szolgáltatótól. Ráadásul ugyanazt az adaptert. Talán ezért sem volt nekem kérdés, az átállás...)

Előzmény: jtx (196)
jtx Creative Commons License 2011.12.11 0 0 196

Persze, ez a minimum amit elő szeret írni egy szolgáltató a tuti minőséghez. Egyébként az igénybe veendő sávszélességet három lépésben lehet állítani a felhasználói menüből.

BTW, én úgy emléxem, hogy a tömörítés nélkül Audio (G711 Codec) az 87 kbps-ot használ, a tömörített Audio (G729 Codec) pedig 33 kbps-ot használ minden egyidejű híváskor (NEB)...

Kérdés még, hogy az aktuális router használ-e QOS-t, amivel priorizálja a hangforgalmat

Előzmény: Bolivian Dancer (195)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.11 0 0 195

128-cal maximum elméletileg lehet voip szolgáltatást nyújtani. A tapasztalatok szerint minőségi szolgáltatásohoz legaább 512 kell. Egyébként jogos a kérdés!

Előzmény: jtx (194)
jtx Creative Commons License 2011.12.11 0 0 194

Milyen sávszélességed van, amit a 128 kbps (videótelefonnál 256 Kbps) le tud ültetni? Itt egyszerűen meg lehet nézni, hogy alkalmas-e az internet csatlakozás Voip telefonhoz: http://eu-speed.acndigital.net

Mert gondolom voip-os telefonszolgáltatásról beszélsz, ugye? Amit egyébként számos más cég kínál itthon is, beleértve az összes nagy szolgáltatót...

Előzmény: uchiyamada (191)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.11 0 0 193

Hm...

 

leírnád kicsit részletesebben, mit értesz "tönkretétel" alatt?

Előzmény: uchiyamada (191)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.10 0 0 192

Szakmai kiváncsiság. Nem érdekel annyira hogy éjjel-nappal ezzel foglalkozzak, de pár kérdést megér.

Előzmény: jtx (190)
uchiyamada Creative Commons License 2011.12.10 0 0 191

Anyám az acn nevű mlm-piramisjáték-cég agymosásának áldozatául esett, és a már 5 éve is elavult ócska sz.r telerfonos szolgáltatásuk miatt a netem haldoklik! Hogy lehet valaki annyira ostoba, mint anyám és testvére, hogy hagyták magukat agymosni és átb.szni és hogy tudnám észheztéríteni anyámat, mert már elnézést de HÜLYE  LETT ÉS NEM LEHET VELE ÉRTELMESEN KOMMUNIKÁLNI VÉDI EZT A SZ.ROS AGYMOSÓ KÖCSÖG MLM-ES PIRAMISJÁTÉKOS BANDÁT?

Elnézést a durva fogalmazásért, de kétségbeejtő. De ez a csodálatos cég tönkretette a családot, én pedig nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy elköltözhessek (pedig felnőtt vagyok és dolgozó ember).

jtx Creative Commons License 2011.12.10 0 0 190

Ha nem érdekel, akkor miért érdekel? :)

Előzmény: Bolivian Dancer (189)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.08 0 0 189

Bocs, lusta vagyok meg annyira nem is érdekel, hogy utánanézzek, de ez a hálózaton belüli ACN->ACN hívásokra IS vonatkozik vagy az ACN nem létező hálózatóból kilépő, és telefontársaságnál végződtetett hívásokra vonatkozik? Az én olvasatomban csak a kilép, más pl. British Telecom hálózatában végződökre vonatkozik.

Előzmény: Shawher (188)
Shawher Creative Commons License 2011.12.08 0 0 188

http://reps.acneuro.com/ACN-Europe_files/docs/hu/Pricelist_DPS_ATA_HU_HU.pdf

 

"Az ACN Xtra díjcsomag ACN Digitális Telefon Szolgáltatás elıfizetık számára többletköltség nélkül tesz lehetıvé hívásokat más vezetékes számokraországon belül és a nemzetközi részben meghatározott célországokba 0 Ft percdíjjal, de legfeljebb 4000 percnyi belföldi hívást és 1000 percnyi nemzetközi hívást. Ezen ElfogadhatóFelhasználási Irányelvben meghatározott mértéken felüli hívásokért a normál díjakat kell fizetni."

 

Ez dec. 1-től érvényes. Azaz napi 33 percre korlátoztás a külföldi hivásokat. Gratula!

 

A skype-nál ez épp a 10 szerese.

http://www.skype.com/intl/hu/prices/pay-monthly/

Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.08 0 0 187

Hát igen. A kullancs eléri, ez igaz, de ez sok etikai és jogi problémát vet fel. Gondolom, te se szeretnéd ha a saját lakásodban nyitnék egy kuplerájt és a kislányod lenne a legkelendőbb termék. Tudod, van olyan, hogy magántulajdon.

 

Ezt olvastad: http://medwe.blog.hu/2011/12/07/konyorgok_ne_dolj_be_1?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2011_12_08&utm_campaign=index

Előzmény: jtx (186)
jtx Creative Commons License 2011.12.07 0 0 186

A "kullancs" eléri, hogy a az alapszolgáltatók lentebb vegyenek az extraprofit igényükből, a fogyasztók hasznára. Az én meglátásomban ACN egy nagy, nemzetközi fogyasztói csoportot épített, aminek érvényesíti az érdekét a szolgáltatóknál. És ehhez MLM-et, személyes képviselőket használ, nem pedig közmédiát, reklámokat, irodákat, stb.

Előzmény: Bolivian Dancer (184)
jtx Creative Commons License 2011.12.07 0 0 185

A külföldi tulajdonú cégek Magyarországon azt csinálják, amit a tulajdonos mond. Ez természetes. Legyen az bank, energiaszolgáltató, gyógyszergyártó vagy telekommunikációs cég. Egy tollvonással meghatározzák az itteni cég sorsát, stratégiáját. Ezzel mindent.

Előzmény: Bolivian Dancer (184)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.07 0 0 184

Tekintsd költői kérdésnek, hogy és akkor mi lenne. Simán és jogszerűen megteheti akár a UPC, akár a Digi, akár a T. 

 

DT. Az nem német cég Németországban? Mi köze van a telekomhoz, azon kivül, hogy jön a pénzért negyedévente. Legnagyobb nagyker partnere az tévedés, talán legnagyobb kullancsa, de partnere... Nem ad el az ACN ott sem a saját nevében viszonteladóként szolgáltatást, ugye jól tudom...

Előzmény: jtx (183)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!