Keresés

Részletes keresés

TopicTomi Creative Commons License 2008.12.01 0 0 556

Sziasztok,

tud valaki ajánlani egy megfelelő ár/érték arányú biztosítót, ahol lehetne lakásbiztosítást kötni? Ha igen, írjátok meg légyszi!

köszi

TT.

springmill Creative Commons License 2008.12.01 0 0 555
Szia!

Biztosra annyit lehet tudni, hogy az A lépcsőházban valaki megnyomta a riasztó gombját. A többiről csak feltételezések vannak, mert fültanúk szerint (a lépcsőházban hallható volt, de az illető nem látta...) egy "jókedéjű" csoport egyrészt a liften benyomkodta az emeleteket hogy a liftet megutaztassa, majd távozásuk előtt benyomták a riasztót is.

Sajnálatos módon így kellett megtudnunk (én legalábbis eddig nem figyeltem fel ré), hogy a riasztógombot nem fedi betörhető üveg, egyszerűen meg lehet nyomni a gombot. Úgyhogy ideje intézkedni ez ügyben is.
Előzmény: 901 (554)
901 Creative Commons License 2008.12.01 0 0 554

Nem tudja valaki, hogy tegnap este mitől szólalt meg a tűzjelző a Zsombor utcában????

t tommy Creative Commons License 2008.12.01 0 0 553
én úgy tudom ,hogy az építtető újra beadott minden hiányzó dokumentumot és a jövő héten az "önormányzat" újra kiszáll a tett helyszínére és , ha minden rendben átveszi azt és kiadja a végleges lakhatási engedélyt! bár ezt hallottam már néhányszor, de azért bízom benne , hogy ez igaz végre és 2 hét múlva már a saját lakásunk belsejét is építhetem végre és nem csak másokét! :-)

mint a bányászok: szerencse fel!
Előzmény: fnevuka (547)
t tommy Creative Commons License 2008.12.01 0 0 552
bocsi ,de erre én is kiváncsi lennék!
Előzmény: Andor Tomi (549)
fnevuka Creative Commons License 2008.11.29 0 0 551
Bocsi, megtaláltam! :)
Előzmény: fnevuka (550)
fnevuka Creative Commons License 2008.11.29 0 0 550

Szia!

Ha nem itt, akkor hol? Segíts, légyszíves!

Köfi

Előzmény: Andor Tomi (549)
Andor Tomi Creative Commons License 2008.11.29 0 0 549
Bocsi a mi fórumunk nem itt van, ezért nem érti pl iza, hogy miről van szó, kár ide írni.
Iza104 Creative Commons License 2008.11.28 0 0 548
Miről van szó? Ki lebbezett fel?
fnevuka Creative Commons License 2008.11.28 0 0 547

Sziasztok!

Az Andorba fogunk költözni, legalább is szeretnénk. Nem tudja valaki, hogy alakul a használatbavételi? Azért ez gáz, hogy már júliusban átvettük a lakást, azóta semmi!

Bármi infót szívesen vennénk, pl., hogy az a kedves hölgy a szomszéd házból visszavonta-e már a fellebbezését? Remélem, mindenki úgy gondolja, hogy ezt a pár hónap késést külön meg lehetne neki köszönni, főleg azoknak, akik albérletből költöznének az új lakásba.

kiszmatka Creative Commons License 2008.11.28 0 0 546
A fene egye meg azt a lakót - és még finoman fogalmaztam - akire éjjel 11-kor jön rá a kalapálhatnék a lakásban.
wolfgabor Creative Commons License 2008.11.22 0 0 545

Kiadó lakást keresnék a lakóparkban,reális áron,akár későbbi költözéssel is megfelelne.

Hálófülkés vagy 2 szobás érdekelne.

Ajánlatokat a wolfgabor@citromail.hu e-mail-ra várnám!

Előre is köszönöm!!!
giselle06 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 544
Nem hiszem, hogy szakértő, esetleg csak szagértő.Na mindegy, majd jól becsukom éjszakára a fürdőszoba ajtaját, mert ha nyitva van, akkor esetleg nem érzi.A kajaszaggal  meg mázlim van, mivel a konyhán van ablak, és az utca felé vezet az elszivóm is, meg a szomszédé is, nem mennek a közös lyukba.Majd szombaton referálok, hogy mi történt szimat ügyben.Hová küldjem még a pasit szaglászni?? 
Előzmény: Iza104 (542)
901 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 543
Nálam sem jelentkezett senki a bűz miatt, de a folyosón tényleg mindig lehet érezni....
Előzmény: Iza104 (542)
Iza104 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 542
Nálam nem jelentkezett semmiféle szakértő... Vajon a kajaszaghoz is ért vagy csak a bűzhöz? Nekem az a nagyobbik gondom. Nálam egyébként nincs csatornaszag, de a folyosón masszívan érezni...
Előzmény: giselle06 (541)
giselle06 Creative Commons License 2008.11.19 0 0 541

Kiszmatka, a honlap a helyén van (egyenlőre).

Egyébként, mindekihez bejelentkezett a bűzszakértő? Hozzám igen, csak az a baj, hogy csettintésre nem tudok itthon maradni, mert ő vidéki, ugyhogy szombaton jön.

Remélem nem valami náthás ürge lesz, aki szipogva fogja közölni, hogy nem érez

semmit.... Hétfőn, mikor jó kis szél volt, nem nagyon lehetett megmaradni a fürdőszoba környékén.Másoknál is ugyanez volt a helyzet? 

kiszmatka Creative Commons License 2008.11.19 0 0 540
Hova lett az Újbuda Társasház honlapja?
wolfgabor Creative Commons License 2008.11.18 0 0 539

Köszönöm IZA!

HA megjött a többi számla irj kérlek.Köszönöm!

Előzmény: Iza104 (538)
Iza104 Creative Commons License 2008.11.18 0 0 538
50 m2-es lakás:
közös ktg: 7600 Ft, / hó
gázátalány: 12.000,- Ft / hó
Az áramról és a vízről még nem tudok nyilatkozni, mert még nem érkeztek meg az első számlák, most van folyamatban az átírás.
Előzmény: wolfgabor (537)
wolfgabor Creative Commons License 2008.11.18 0 0 537

Sziasztok!!!

Érdeklödnék hogy mennyi a rezsi egy 45-50 nm-es lakásban,átlagosan?

Közösköltség stb!!

Köszönöm!!!

wolfgabor Creative Commons License 2008.11.15 0 0 536

Kiadó lakást keresnék a lakóparkban,reális áron,akár későbbi költözéssel is megfelelne.

Hálófülkés vagy 2 szobás érdekelne.

Ajánlatokat a wolfgabor@citromail.hu e-mail-ra várnám!

Előre is köszönöm!!!
giselle06 Creative Commons License 2008.11.13 0 0 535
Sziasztok! Mindkét A-B lépcsőházban csak 3 kuka maradt, mert Ákoskáék csak 3-at rendeltek ide, mivel előirásszerüen állitólag 12 lakáshoz 3 kuka jár.(régi lakhelyemen 12 lakáshoz volt 2 kuka, heti kétszeri üritéssel, majdnem mindig tele volt, pedig nem voltak kisgyerekesek  a lépcsőházban) Akinek itt pici babája van, lesz szives a napi pelenkatermést magával vinni, vagy elégetni a radiátorban! Viccen kivül, kicsit magunk is tehetnén valamit annak érdekében, hogy nem tömjük totál tele a maradék 3 kukát. Pillepalackot tapossa laposra, tépje szét a dobozt stb.Én speciel ezeket nem dobom a kukába, összegyüjtöm laposan zacsekba, kiviszem a szelelktivbe, üveget, papirt detto.Nincs messze, az Andorban, az uj TESCO-tol errefelé két lépés.A közös képviselő egyébként rendel még 1-1 kukát a két lépcsőházba. 
kiszmatka Creative Commons License 2008.11.13 0 0 534
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy az A-lépcsőházból hova tűnt el a negyedik kuka? A négy is kevés volt, most meg a maradékot körberakhatjuk szemeteszsákokkal.
springmill Creative Commons License 2008.11.13 0 0 533
Szia!

A Közös Képviselőnek kell intézkednie a közös tuloajdonokkal kapcsolatban. Szólhatunk közvetlenül neki(k), vagy jelezheted Jolikának, mint SZVB elnöknek, és akkor ő majd felveszi a probléma listára, amit már sz SZVB jelzett a Közös Képviselőnek.

A hiányzó szigeteléseket jelzem majd Jolikának és felvesszük a listára.

A falevelek ellen a ház beszerzett egy lombszívót. Még csak dobozban láttam, de bízzunk benne :)
Előzmény: mösz79 (530)
t tommy Creative Commons License 2008.11.12 0 0 532
rá se ránts! majd a hó letapasztja és akkor hiába a szél!! :-)
Előzmény: Iza104 (531)
Iza104 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 531
A kosz annak az eredménye, hogy a gondnoknéni hevenyészetten és ritkán takarít. A faleveleket a gonosz szél fújja be, mert a buta kivitelező apró kavicsot rakott a ház elé, amiről nem lehet letakarítani a leveleket. Szvsz ez csak egy lombseprő és elhatározás kérdése, de hát a nénitől ezt ne várjuk már el a pénzünkért... :-/
Nagyon érdekelne, hogy mikor fog történni valami ez ügyben. Állítólag már lett szólva a közös képviselőnek. Vajon hány hónap egy ilyen ügy átfutási ideje?!
Előzmény: mösz79 (530)
mösz79 Creative Commons License 2008.11.11 0 0 530

Tudja valaki, kinek kell szólni azért mert a pincében egyes csőszakaszokon hiányzik a szigetelés? Mert ez nem az én tulajdonom közvetlenül, de zavaró. Igazság szerint a műszaki ellenőrnek szemet kellett volna szúrnia.

2: Honnan kerül a folyosóra annyi falevél, amennyi ott van és folyamatosan újratermelődik?

3: Az "A" lépcsőház úgy néz ki enyhe túlzással, mint ahol egy lánctalpas tank felment. Gondolom a beköltözések eredményei. Ez már így marad vagy a beköltözések végével rendbe lesz rakva?

Iza104 Creative Commons License 2008.11.07 0 0 529
Igen, én is éreztem ma a fürdőben. Szintén A lépcsőház.
Előzmény: 901 (528)
901 Creative Commons License 2008.11.07 0 0 528

Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de én még mindig nagyon erős csatornaszagot érzek a házban. Tegnap este a lépcsőházban, ma reggel pedig a fürdőmben. Más is érzi ezt? Az A épületről beszélek.

Iza104 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 527
Szia!

Tudsz arról, hogy mikor és hogyan fognak bennünket tájékoztatni a jelzett problémák kivizsgálásáról és eredményéről? Szerintem a takarítási helyzet tarthatatlan, és a kajaszag is meglehetősen dühítő. Mikor fog ezekre megoldás születni vajon?
Előzmény: springmill (517)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!