Keresés

Részletes keresés

nanita77 Creative Commons License 2012.08.24 0 0 99

Sziasztok!

 

Caorle-ba tervezünk egy kirándulást. Egy nagy családi nyaralás lenne, gyerekek, szülők, nagyszülők.....

Olyan szálláshelyre gondoltunk, mely egy nagy privát ház, villa, ahol csak mi lehetünk 4-5 szobával, 12 fő részére. Tud valaki ilyet?

Hová forduljak ezzel a kérdéssel?

 

Üdv:

Anita

 

 

mne-bea Creative Commons License 2012.04.17 0 0 97

Sziasztok!

 

Volt-e már valaki közületek a CAORLE- ALTANEA: VILLAGIO LA QUERCIA 4* nevü apartmanba?

Tudna nekem valaki erről a helyről valamit mondani?Köszönöm

 

 

lilien28 Creative Commons License 2011.08.04 0 0 96

Sziasztok!!!

Mi most pénteken megyünk Caorléba!!!Nagyon várjuk már!!!Mi itt még nem voltunk,kiváncsian várjuk.Mi a Villaggio La Querciaban foglaltunk le egy 7 személyes apartamant,tudna nekem valaki erről a helyről valamit mondani,lehetőleg csak pozitivat.Köszönöm:lilien28

raulista Creative Commons License 2011.03.15 0 0 95

Piac Caorléban szombatonként van.

Előzmény: balu.maci104 (94)
balu.maci104 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 94

Sziasztok!

Az idén 06.25-07.02.-ig mennénk Porto Sant a Marhgaretába,San Francesco campingbe,4-gyerekkel.

Tud valaki róla valamilyen infót? A vízcsúzda a gyerekeknek,és más egyéb  szolgáltatások külön fizetendők? Piacnap mikor,és hol van? Tud ezekről valaki pontosabbat?

Várom megtisztelő válaszotokat!

balu


eranikó Creative Commons License 2010.12.19 0 0 93

Caorle télen:

csurunga Creative Commons License 2010.07.05 0 0 92

Szia!

 

Szeretnénk pár napot mi is eltölteni Carloeba júl.10-től. ketten megyünk, és érdeklődni szeretnék, hogy sikerült-e már szállást találni. Engem olcsó magánszállás érdekel, mert az érdekel a legkevésbé, hogy hol alszom. köszi

Előzmény: zildikoka (90)
ego2 Creative Commons License 2010.06.29 0 0 91

Na erről még nem beszéltünk: Azért az elszomorító, hogy az egész környéken valami dögvész tönkre tette szinte az összes leandert. Akár merre jártunk, szinte mind le volt vágva tőben, amin volt levél, az is rászáradt az ágakra. Tavaly ilyenkor már köbméteres koronákban pompáztak ezek a virágok, idén pedig szinte csak a cserépben lévők voltak életképesek. Akik idén mennek először a környékre, el sem tudják képzelni, milyen szép látványról maradnak le.
zildikoka Creative Commons License 2010.06.29 0 0 90

Szia bonnek!

 

Új vagyok a fórumon, de jó pár oldalon keresztül olvastam a soraid, itt is és a Jesolo, Bibione, caorle oldalon is. Mi juli 10-17.-ig megyünk Caorleba. Ha jól olvastam, ti akkor már pont hazafelé jöttök. Mi is először fogunk Olaszba menni sok év Görög nyaralás után egy kicsit újítani akartunk (a gyerekek  "már megint Corfu" kijelentése után). Már nagyon várjuk, sok infót gyüjtöttem össze, kíváncsi vagyok mennyit tudunk belőle megnézni. Mi a Roberta apartmanban leszünk. Remélem már nektek is jó időtök lesz és ránk sem romlik el.

 

üdv zildikoka

Előzmény: bonnek (84)
ego2 Creative Commons License 2010.06.27 0 0 89
A 3,90 a szlovéniai beérkezés esetén van a Caorlei leágazóig. Ha Ausztria felől mész, akkor kb 9,50 ( tavaly ennyi volt ) , ez az összeg is Caorléig szól. Ha messzebb mész, akkor többet csengetsz.
Előzmény: Törölt nick (85)
ego2 Creative Commons License 2010.06.27 0 0 88
Viszont az automaták jók, mert elfogadja a fém és a papír pénzt is. Célszerű papírból is kisebb címlettel fizetni, mert a gép visszaönt neked egy vagon aprót.
Előzmény: Törölt nick (85)
ego2 Creative Commons License 2010.06.27 0 0 87
Valóban félre írtam. Úgy van, ahogy az előttem szóló írja. Olaszban kilométer alapú elszámolás van. Tehát ez alapján fizetsz. Kb 5 Euro / 100 km a díj. ( átlagban, ami minket érint, mert ezen kívül más részeken van hegyi szakaszos emelt díj is, de itt nincs ilyen ezen a pályaszakaszon ) csak a pontosítás kedvéért.
Előzmény: eranikó (86)
eranikó Creative Commons License 2010.06.27 0 0 86
Egy kicsit megtévesztően használta a matricát ego2 az olasz autópályára,mivel ott előre nem tudsz matricát megvenni,hanem fizető kapus megoldás van.Tehát amikor rámész az autópályára,az automata a kapunál kiad egy tickettet és amikor az autópályát elhagyod,akkor a kilépő kapunál leadod és fizetsz a megtett út arányában.A "mezei" autósoknak így működik.:))))
Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.27 0 0 85
Had kérdezzem meg, hogy 3.90-es matricát hol kaphatok? Mi is most készülünk Itáliába, és eddig horror autópálya díjakat találtam csak....
Előzmény: ego2 (67)
bonnek Creative Commons License 2010.06.25 0 0 84
Holnap jön haza az előző heti turnus. Jövő héten mi is utazunk. Van már élet rendesen a sétányon, így fél tízkor is, tesóm elküldte Velence időjárás előrejelzését, és hát kedden már 30 fokot ígérnek.
/apró betűs rész következik: én sok jó tanácsot kaptam tőlük, mivel első gazdik vagyunk, és tapasztalatlanok, és és ...mint ilyennek jó hogyha lehet fordulni valakihez akár tanácsért, vagy csak megosztani az örömöt :) vagy éppen a mérget :( . Utsó!!!!!!!!!!!!!!)
eranikó Creative Commons License 2010.06.25 0 0 83
A fajtamentőket kivéve,-nekik minden elismerésem-nem igazán tartom hozzáértőknek az ottlévők túlnyomó részét.
Tényleg vége.:))
Előzmény: bonnek (82)
bonnek Creative Commons License 2010.06.25 0 0 82
Még egy utolsó a kutyáról és befejeztük. A beagle clubot szoktam olvasni, nagyon jó, itt vannak a fajtamentők is, és nagyon él a topic. The end....
eranikó Creative Commons License 2010.06.25 0 0 81
Igen arra gondoltam,mi hasznosítottunk belőle 1-2 dolgot.
De beleolvashatsz a Beagle topicba ,igaz most már nem igazán él,de sok jó tanács és tapasztalat van összegyűjtve benne.
bocs az off-ért a többiektől!
Előzmény: bonnek (80)
bonnek Creative Commons License 2010.06.25 0 0 80
Anikó, ha Jan Fennel Kutyapszichológiájára gondolsz, az meg van nekem, tavaly tavasszal letöltöttem, egészen el is feledkeztem róla, de most majd megint előveszem.
Szólni kellene az időjárásnak, hogy nyár van! Mert nagyon úgy néz ki, nem tudja.
Előzmény: eranikó (78)
eranikó Creative Commons License 2010.06.24 0 0 79
Szia!
Kiválasztod a képet,majd a "szerkesztés"be mész,utána a "kép"-azon belül nyújtás-döntés- és ott méretezed át a képet 100-ról mondjuk 50 %-ra.És ha minden igaz,úgy már be tudod rakni ide:))))
Előzmény: ego2 (73)
eranikó Creative Commons License 2010.06.23 0 0 78
Egy 1 éves kutyát még simán lehet nevelni,még a miénk is most kezd komolyodni.Ha fondolod,küldök e-mailben egy könyvet ami- nem szentirás-sokat segít a tapasztalatlan kutyásoknak.
Hurrá tényleg úgy néz ki nyár van Bibioneban is.Csak akkor azt nem értem,miért láttam én 2 napig csak esernyősöket mindnehol:)))Pedig nem is ittam:(((
Előzmény: bonnek (76)
bonnek Creative Commons License 2010.06.23 0 0 77
Én nem értek hozzá.
Előzmény: ego2 (73)
bonnek Creative Commons License 2010.06.23 0 0 76
De édes! Mi nem tudjuk sehová sem vinni, mert nagyon neveletlen, ezt mi hibáztuk el, mert nem tanítottuk, csak egy-két dologra. nem bír megülni nyugodtan a fenekén.
Olvastátok HFT levelét Lignanóból? Jól érzik magukat, jó idejük van! Hurrá!!
Jövő héttől már szabin vagyok, már csak 2 munkás nap!
Előzmény: eranikó (75)
eranikó Creative Commons License 2010.06.22 0 0 75
Igen tényleg biglis vagyok, visszük őt is magunkkal,mert mióta megvan-4 éve-,azóta nem voltunk nyaralni.
Előzmény: bonnek (72)
ego2 Creative Commons License 2010.06.22 0 0 74
Ott is mehetsz, mi Lenti - Letenye útvonalon mentünk, de pár km alatt ugyan ott vagy. Lentibe bementünk, mert ott vettük a szlovén matricát a MOL kúton.
Előzmény: bonnek (71)
ego2 Creative Commons License 2010.06.22 0 0 73
Raknék fel képeket, de mindegyik túl nagy terjedelmű. Tud valaki segíteni abban, hogy van-e valami megoldás erre az esetre, hogy felrakhatóvá váljanak?
bonnek Creative Commons License 2010.06.22 0 0 72
Juhhéééé!!!!! Talán jön a nyár?
Véletlenül a nevedre kattintottam rá, tényleg beagle-s vagy? Nekünk is van egy ördögfiókánk, ő 1 éves, és fenemód eleven, rosszcsont.
Előzmény: eranikó (70)
bonnek Creative Commons License 2010.06.22 0 0 71
De ha jól nézem, akkor Tornyiszentmiklósnál lépjük át a határt, nem? Letenyénél még M.O. on belül megyek az autóútra, és onnan pár km. Szlovénia.
A GPS-t átnézzük, rajta van-e a legújabb térkép.
Előzmény: ego2 (67)
eranikó Creative Commons License 2010.06.22 0 0 70
Előzmény: eranikó (69)
eranikó Creative Commons License 2010.06.22 0 0 69
Alakul az idő!!!!:))))

Alakul az idő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!