Keresés

Részletes keresés

Dugó Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1558
Reszeli Soós István: Ahhoz, hogy megőrizzük az élvonalbeli tagságunkat, a hazai mérkőzéseinken győznünk kell. Szombaton az egyik legreményteljesebb csapat lesz az ellenfelünk, de bízom benne, hogy sikerül olyan taktikát kidolgoznunk, amelynek köszönhetően megszerezhetjük a számunkra roppant fontos három pontot.

Kisteleki István: Győzni megyünk Sopronba, annak ellenére, hogy Herczeg Miklósra eltiltás, míg Korolovszky Gáborra és Urbán Flóriánra sérülés miatt nem számíthatok, de mindezek ellenére a saját játékunkat játsszuk majd. A következő fordulókban a Ferencváros az MTK-val és velünk is megmérkőzik, így nagy lehetőség előtt állunk, mert ha az eredmények kedvezően alakulnak, akár az élre is kerülhetünk.

Várható kezdőcsapatok
Sopron: Horváth T. – Vincze G. Szabados, Prazenica – Orabinec, Tóth M., Somogyi, Horváth R., Salagen – Preisinger, Nagy T.
Újpest: Biró Sz. – Medgyesi, Galaschek, Tamási, Lőw – Tokody, Kunzo, Dvéri, Szélesi - Oreschuk, Terjék.

lg18 Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1556
Szerintem inkább nagypálya legyen! Az az igazi. Bár végülis mindegy. A lényeg, hogy nyerjünk azon a meccsen is és a bajnokságban is!

HAJRÁ LILÁK!

Előzmény: Dugó (1555)
Dugó Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1555
6-7-en már biztos megvagyunk...kispálya tehát ok. oda kapust is tudok szerezni, viszon nagypálya még kérdéses atifradi.
Lassan ki kéne találni, mikor, hol és úgy kezdeni szervezni, mert jelentkezők vannak.
Én továbbra is azt mondom, hogy kispálya legyen a többség dönt.

más:

Az-az a lényeg: HOLNAP MINDENK SOPRONBA !!!
HAJRÁ LILÁK ! HAJRÁ ÚJPEST !

U-boat Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1554
Én meg ha az Újpesti internet társaság ki tud állítani egy kispályás csapatot szívesen látnám a nyár elején szervezésre kerülő Újpesti kispáylás kupán (csak szurkolók!!).
Na ha majd van hír hol tartunka szervezésben megírom.
Addig csináljatok csapatot.

U-boot

Előzmény: Husky (1553)
Husky Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1553
Profi vagyok FIFA 98-tol felfele......

De lesipuskás állásra is szivesen jelentkezek :)))

Előzmény: SKIDROW (1551)
lg18 Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1552
:)))))
Előzmény: SKIDROW (1551)
SKIDROW Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1551
Én az újraélesztésben vagyok a legprofibb.Meg a csocsóban.
TOMAUTE Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1550
baloldali középpályás
TOMAUTE Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1549
Sziasztok!

Egy balköép jelentkezik! De csatár is lehetek! :))
Kispálya is jó lenne. Csak valami időpontot mondjatok, mert közeleg a vizsgaidőszak!
Már most szólok, hogy deszkázzátok be! ;)

TOMA

Mignon. Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1548
Szeretnék jelentkezni a focicsapatba!Mignon
Dugó Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1547
Régen jártál már itt !
Reménykedjünk ! :)
HAJRÁ ÚJPEST !!!
Előzmény: U-boat (1546)
U-boat Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1546
Bocs.
Utánajártam.
Szombaton az ultrahangon eldől beszakadt az izom vagy nem. Addig várakozás van, hogy a vér felszívódjon.
Szombaton nem játszik.
A szakadástól függően akár a Kispest ellen vagy 1-2 hónap. Minden lehet.

U-boot

Előzmény: U-boat (1545)
U-boat Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1545
Flóri: "Szombaton játszom nincs szakadás"
Azért inkább Knoll doktor és Kisteleki úr véleményét kell mérvadónak tekinteni.
Ugyanis Flóri fél lábbal is játszana..olyan tipus:))

U-boot

Előzmény: Dugó (1544)
Dugó Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1544
Lehet, hogy Flóri sérülése megsem olyan vészes?
A mai nb1.hu-s cikk azt írja, hogy a játéka kérdéses!
Hajrá Flóri !

ÚJPEST ! ÚJPEST ! ÚJPEST !!!

lg18 Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1543
Én még új vagyok itt, de ha kellek, akkor én is megyek focizni. Mikor és hol lesz?
Ha Skidrow jön, akkor biztosan ott leszek.
Előzmény: atifradi (1542)
Dugó Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1541
Most látom!
1450! :)
Dugó Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1540
Ezekről az igazolásokról már én is hallotam még a téli felkészülés alatt Molnár Zolival kiegészülve.
Nem tudom mi lesz belőle....mindenesetre nem rossz játékosok!
A MOL ügy tényleg nagyon hallgat...vajon ez a Vihar előtti csend ?
Én is félek a sopron elleni meccstől Flóri sérülése miatt, főleg Galával, de ne temessük előre!
Azt sem tudom mondani, hogy eggyel több gólt kel rúgni és kész..elvégre 1 csatrunk is hiányzik sőt állítólag Ore is sérüléssel bajlódik.

MINDENT BELE FIÚK !
HAJRÁ ÚJPEST !!!

Előzmény: TOMcat (1539)
TOMcat Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1539
Korolovszkinak még két hetet ki kell hagyni!

Galascheknek nem örülök... nagyon nem... neki már akkor sem örültem amikor leigazoltuk... :( Baj lesz a védelemmel... NE legyen igazam!

"A Dunaferr ügyvezetője elmondta, hogy a klubot még nem keresték más csapatok képviselői.

A hírek szerint nagy bevásárlásra készül az Újpest csapata. A lila-fehérek évekkel ezelőtt szinte kizárólag a Videotonból igazoltak, akkor ez a húzás bejött, hiszen a bajnoki címig meneteltek. Most a Dunaferr csapata lehet az áldozat, mert információink szerint az újpestiek tárgyalásban állnak Rabóczki Balázzsal, Rósa Henrikkel, és Tököli Attilával. Az újvárosiak kapusa a hétfői napon egyébként úgy nyilatkozott, hogy a nyáron szinte mindenki elhagyja a bajnokcsapatot, így nem elképzelhetetlen, hogy mindhárom játékos a Megyeri útra szerződjön a nyáron. Gróf András a Rabóczki-nyilatkozatról elmondta, hogy az anyagot nem látta a televízióban, de videón vissza fogja nézni az interjút. Az ügyvezető tagadja, hogy játékosait fővárosi klubok keresték, s már a szerződéseket is aláírták volna. Gróf ígéri, hogy minden egyes játékossal tárgyalóasztalhoz fog ülni, ám erőszakkal senkit nem fog marasztalni.
NBI.hu

Ujjabb kacsa???? A múltkor a Debreceniek, most Dunaújváros. Nemsokára már Lipcseivel is hírbehoznak bennünket... :))

Mol ügy nyugszik... hétvégére ígértek... Múlt héten meg most hét elejére... Mi lesz ebből is.

Mash: nézd már meg ezt a topicit úgy 950 és 1050 között.... alig van lila.... Ne kapd fel a vizet! :))

Hajrá Újpest! Hajrá Lilák!

Tomcat

mash Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1538
én nem szoktam offolni, próbálok értelmesen írne, de nem mindig sikerül
Előzmény: Dugó (1532)
Es Ferenc Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1537
A Flóri nagy veszteség, de a Sopron, azért mégiscsak gyengébb. Nyerni kell és kész.
SKIDROW Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1536
Aki itt chattel beugorhatna a Sajátunkba is!Vagy csak Én nem találkoztam Veletek ott?HAJRÁ ÚJPEST!
SKIDROW Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1535
Lányokat is bevesztek a focicsapatba vagy küldjem a Bátyámat?!
SKIDROW Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1534
Be kell gyüjtenünk a 3 pontot Sopronban is!HAJRÁ LILÁK!
lg18 Creative Commons License 2001.04.26 0 0 1533
Az NfS szerint a Galaschek lesz a középhátvéd szombaton, Sopronba.
Én már most félek. A T.bánya négy kapufát lőtt, amikor ő került arra a posztra. Talán a Tamási jobb lenne.
Dugó Creative Commons License 2001.04.25 0 0 1532
Tomcat !
Olvastad, hogy le lettünk szurva Fradi topicban ?
Pedig mash is szokott nálunk offolni !
:)

HAJRÁ LILÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK !!!

ui: Előre a Bajnokság megnyerésére!

szul Creative Commons License 2001.04.25 0 0 1531
Remeljuk nem lesz sulyos es az ulloin mar az o goljaval nyerunk es vesszuk at a vezetest....
HAJRA LILAK!!!
Előzmény: TOMcat (1527)
szul Creative Commons License 2001.04.25 0 0 1530
Nem tudok semmi biztosat mondani hetvegen is dolgozok,ket suli nyomok egyszerre es hat a csajom...De megprobalok elmenni ha van valami konkret datum(nem hinnem hogy a 11 lila osszejon csak a netrol bocs sajatjaim!!! de hatha)...
Előzmény: atifradi (1525)
Dugó Creative Commons License 2001.04.25 0 0 1529
Bassza meg a jegesmedve !!!
Remelem Koro már felgyógyult annyira, hogy tud játszani !

NAGYON KEL A GYŐZELEM!

HAJRÁ LILÁK! HAJRÁ ÚJPEST!

Előzmény: TOMcat (1527)
Dugó Creative Commons License 2001.04.25 0 0 1528
Én inkább a kispályásba ( csak nem beton! Műfű v. vmi hasonló) lennék benne, de ha öszejön a nagypálya az is ok.
Előzmény: atifradi (1525)
TOMcat Creative Commons License 2001.04.25 0 0 1527
"Az Újpest csapatkapitánya súlyosnak tűnő sérülést szenvedett a szerdai edzésen.

Dr.Knoll Zsolt, az újpestiek csapatorvosa csütörtök délben az alábbiakat mondta el a játékos sérüléséről:
- Sajnos a játékos a szerdai tréningen egy felugrást követően combközelítő-izom szakadást szenvedett, ami jelen pillanatban komolynak tűnik. Az már most biztos, hogy Urbán Flórián nem játszhat a Sopron ellen, azonban a pontos diagnózist a szombaton esedékes további vizsgálatok után tudom csak meg. Ekkor kiderül az is, hogy összességében mennyit kell kihagynia a játékosnak a teljes gyógyuláshoz. Urbán addig is fizikoterápiás kezelést kap."

NBI.hu

Basszus.. Nem elég nekünk Herczeg most még Urbán is kiesett. Pedig a győzelem kötelező..

Hajrá Lilák!

Tomcat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!