Keresés

Részletes keresés

szul Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1586
Koszi de miert?
Előzmény: Dugó (1585)
Dugó Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1585
Igen!
Péntek 18.00
Előzmény: szul (1584)
szul Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1584
Penteken lesz a kispest elleni meccsunk?
Előzmény: lg18 (1583)
lg18 Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1583
Nyerjen jövő héten az MTK is meg mi is! Az MTK-t ráérünk lerázni két hét múlva is! Egyébként nem röhej, hogy a korábban első számú kiesőnek tartott Kispest a bajnokság egyik legnagyobb esélyese. Komolytalan ez a bajnokság.

Roenick, én úgy tudom, hogy a rendőröknél van egy olyan szabály, hogy a reakciónak az akcióval arányban kell lennie. Azaz ha megütsz egy rendőrt, nem lőhetnek le, vagy ha felmászol a kerítésre, nem verhetnek félholtra. Nem megverni kellett volna azt a srácot, hanem elvezetni. És azt sem értem, hogy a srác megverése után a kerítésre mászó kb. 8 emberre miért kellett két palack gázspray teljes tartalmát ráfújni?! Ráadásul úgy, hogy nem is gyak rá ment, hanem mindenkire.
Aztán végül a zsaruk rájöttek, hogy az a legjobb, ha a soproni provokátorokat hátrébb szorítják a szektorukban, akkor nem lesz további balhé. Nem is volt.

Pénteken nyerni kell!!! Nem szabad leszakadnunk!

HAJRÁ LILÁK!!!!

Előzmény: gguszti (1581)
szul Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1582
Nekem az se rossz ha a kovetkezo forduloban gyoz az mtk.Kivel is jatszanak, valami noname csapattal?:)
Persze mi gyozunk a megyerin...
Előzmény: gguszti (1581)
gguszti Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1581
Ma a Kispest 1:0-ra megverte az MTK-t. Ezzel 3 28 pontos csapat van.
Ha jövő héten megverjük a KHFC-t és az MTK megint nem tud nyerni, lépéselőnybe kerülhetünk!
Remélem, ezúttal nem csak 2000-en leszünk kint...

HAJRÁ LILÁK!!!

Dugó Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1580
Nem tudom. Valószínűleg...
Előzmény: szul (1579)
szul Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1579
Az eroszak eroszakot szül.

Korpsos volt?

Előzmény: Dugó (1578)
Dugó Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1578
Többen át akartak mászni mert ekkor még nem voltak ott a zsaruk...csak a maradék nép mindenkit visszahúzott, de ez a sráco meglógott és nem sikerült...sajnos így járt. De a rendőrök akkor is brutálisak voltak!
Rendőri túlkapás történt!
HAJRÁ LILÁK!
Előzmény: Roenick (1577)
Roenick Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1577
Miért mászott át a kerítésen?Főleg egyedül.Ő se gondolhatta komolyan hogy ebből valami jó fog kisülni.Ha a rendőrök nem verik meg akkor mi lett volna a vége.
szul Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1576
"Sopron, április 29., 15.40

Amikor már öt kommandós rugdosta és ütlegelte gumibottal az egyetlen újpesti "kerítésmászót", elszabadult a pokol.

A tegnapi bajnoki forduló sem volt mentes a brutalitástól. Történt, hogy Sopronban a hazai csapat néhány perccel a vége előtt megszerezte a győztes gólt. Ekkor a hazai szurkolók hergelni kezdték az amúgy is zabos újpesti drukkereket, akiknek több sem kellett, és a szektorokat elzáró kerítésre ugorva viszonozták a szidalmakat. Közülük egyvalaki át is mászott a kerítésen, majd a hazai szektorhoz érve megpróbált bejutni a soproniak lelátó-részére. Ekkor érkeztek meg nagy dérrel-dúrral a kommandós rendőri egység tagjai, akik - ahelyett, hogy elvezették volna a renitenst - mindannyian rávetették magukat az egyetlen újpestire. A záporozó gumibotütésektől és bakancsrúgásoktól alélt drukker pillanatok alatt félholt állapotban hevert a porban... A látványtól megvadult újpesti szurkolóhad ekkor már egy emberként lógott a rácsokon. A rendőrség különleges szolgálatának emberei ekkor már mindenkit ütöttek, akit - a rácson keresztül - értek, sőt egy kétliteres spray kiürítésével „gázosítottak” is rendesen, nem kímélve még az óvodáskorú szurkolók testi épségét sem!
Természetesen kapcsolatba léptünk a soproni rendőrséggel is, akik arról tájékoztatták honlapunkat, hogy a mérkőzés után egy embert előállítottak. Mellesleg közölték, hogy tudomásuk sincs semmiféle brutalitásról, ők nem bántalmaztak senkit. Az ügyre május 2-án visszatérünk.
(F.L.V.)"
NB1.hu
Igy kene harcolni huliganizmus ellen?

atlanta Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1575
Egyetértek, hogy csak azok tudják megítélni, akik ott voltak. A mai újságokat elolvasva viszont felháborító, hogy olyanok írnak róla, akik vagy a "páholyba" voltak, vagy ott sem voltak a meccsen.
Előzmény: szul (1573)
szul Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1574
Jo hir!Nem komoly a Flori serulese a kispest ellen biztos jatszik.
szul Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1573
Egy kicsit gyengek vagyunk iden idegenben.Igy nehez odaerni barhova is...
Az elso golunk megint beivelesbol.Megfigyeltem hogy A Biro Szabi nem tud mit kezdeni ezekkel.
A balherol nem szolnek.Azt ugyis csak azok tudjak megitelni akik lent voltak.
Hajra lilak!
Kucó Creative Commons License 2001.04.29 0 0 1572
Végül sikerült lejutnom Sopronba.

Némi kiegészítés a balhéról:
A pályaudvaron minden ok nélkül(!) nekiestek a kékek az egyik srácnak és falhoz nyomták.
Ekkor egy másik srác megjegyezte, hogy nem is csinált semmit.
Már vitték őt is...
Megkérdeztük egy ott álló zsarut, hogy most őt miért vitték el, nem csinált semmit.
Azt mondta nem számít, ha kell 15 rendőr fogja azt mondani, hogy csinált!!!!
Miután felírták az illetőt visszaengedték és 50ezret kell majd befizetnie.

MINDÖRÖKKÉ ÚJPEST!!!!

Előzmény: Dugó (1571)
Dugó Creative Commons License 2001.04.28 0 0 1571
A pályaudvaron ehhez hasonló rendőri megnyílvánulások hallatták magukat:

˝Vigyázzatok Győrben is mi leszünk és nagyon elverünk benneteket˝

˝Már ki és néztem kit verek meg˝

No comment...

Dugó Creative Commons License 2001.04.28 0 0 1570
Sajnos ma kikaptunk, de még úgy érzem nem úszott el semmi.
A balhét lírtam a soproni topicba is, de ide is beteszem.

A BALHÉRÓL !

A 2. soproni gól után a mellettünk lévő szektorban elkezdtek mutogatni meg átordibálni az emberek (idősek - fiatalok egyaránt) mire mi visszaszoltunk...szó-szót (meg mutogatást) követett, majd az egyik újpesti srác átmászott az első kerítésen és felmászott a másodikra is mire odaértek a rohamrendőrök akik lerángatták és a FÖLDÖN FEKVŐ 1 ÚJPESTI SRÁCOT LEGALÁBB 5EN RUGDOSTÁK ÉS GUMIBOTOZTÁK!
Ezután mindenki a rácshoz szalatt (elszabadult a pokol) és elkedték szídni a zsarukat, hogy miértütik 2-3 perc óta a srácot aki már magánál sem volt. Azután kaptunk jócskán könygázt, ami azért volt felesleges, mert ha egyszerűen kivitték volna a srácot nem lett volna semmi balhé.
DE jött a könygáz és 1-2 méteres távolságból, nem csak a len lévőket hanem a ˝lelátó˝felső részét is elkezdték fújni! MEGJEGYZEM ÉN 2 MÉTERRE ÁLLTAM A RÁCSTÓL ÉS AZ ELŐTTEM LÉVŐ 5-6 ÉVES GYEREK ARÁCBA FÚJTÁK A SPRAYT !!! Ezért volt balhé..ezután mindenki szidta a zsarukat, hogy lehetnek ennyire gecik, nőket és gyerekeket mindenkit fújtak ! Aztán a rendőrö magukhoz térhettek, hogy bolhából csináltak elefántot és elsiette a helyszínről.
Ezután ahazaiaknak megint kinyilt a csipájuk és a MAGNUM biztonsági szolgálat embereivel az élén ismét elkezdtek mutogatni stb. Ezután a rendőrök bementek a soproni szektorba és hátrábbterelték a népet! Érdekes módon egyből elűlt a balhé! Ekkor már legalább 10 perce tartott!
Hát ennyi történt!
ISMÉT BEBIZONYOSODOTT, HOGY VIDÉKEN CSAK ARRA VÁRNAK A RENDŐRÖK, HOGY VERHESSÉK A SZURKOLÓKAT !

Hajrá Újpest !!!

TOMAUTE Creative Commons License 2001.04.28 0 0 1569
De ha az mlsz nem kér jegyet, akkor hogyan tudunk majd bemenni???
Előzmény: Paoloragazzo (1568)
Paoloragazzo Creative Commons License 2001.04.28 0 0 1568
Rátok nagyon számítok!!

válasz erre | adatok | e-mail 2001-04-28 11:25:21 (60)

Jó hír:

Salec válasz erre | adatok | e-mail 2001-04-28 10:56:41 (279)

Lesz kulonvonat!
A Vivát tours nevu utazasi iroda szervezi.
06-1-4840770,2680198 a tel.szamok.
MIndenki Bukarestbe!
Hajra MAGYAROK!

Dugó Creative Commons License 2001.04.28 0 0 1567
Sziasztok Srácok!
Fél lkettő körül indulunk Sopronba!
Majd ha hazaértam írok pár sort, hogy mi volt stb.

Addig is .. .
HAAAAAAJJ-RÁÁÁÁÁÁÁ LLLLIIIIILLÁÁÁÁÁKK !!!!!!!!!!!!

GYŐZNI KELL !
HAJRÁ ÚJPEST !

TOMcat Creative Commons License 2001.04.28 0 0 1566
Akkor mi húzzuk a gályát....

Az újpest pedig elhozza a három pontot a hűség városából! Hajrá Újpest! Hajrá Lilák!

Tomcat

Előzmény: Belepofázok én is (1565)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.04.28 0 0 1565
Baszus ma nem tudtam szabira menni igy nem lehetek ott Sopronba.

De innen is azt kiabálom, hogy....

HAJRÁ LILÁK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skywalker. Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1564
Hajrá Lilák!!!!

Győőőőőőzeeeeleeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Husky (1563)
Husky Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1563
GYŐZNI !!! GYŐZNI !!!! GYŐZNI KELL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BAJNOKCSAPATOT AKARUNK ÜNNEPELNI !!!!!!!!

gguszti Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1562
Én sem megyek, de harcoljatok Fiúk, úgy mint a Kohász ellen!

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: szul (1561)
szul Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1561
En egesz delutan huzom a galyat de szoritok a csapatert!
HAJRA LILAK!!!!
Előzmény: Dugó (1560)
Dugó Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1560
Gyerünk srácok mindenki jöjjön szombaton Sopronba, mert nagyon kell majd a Csapatnak a bíztatás !!

HAJRÁ LILÁK ! HAJRÁ ÚJPEST !!!

szul Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1559
Reszeli megint ossze-vissza beszel:"az egyik legreményteljesebb csapat lesz az ellenfelünk"
helyesen:" a legremenyteljesebb csapat lesz az ellnfelunk"
Hajra Lilak!
Előzmény: Dugó (1558)
Dugó Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1558
Reszeli Soós István: Ahhoz, hogy megőrizzük az élvonalbeli tagságunkat, a hazai mérkőzéseinken győznünk kell. Szombaton az egyik legreményteljesebb csapat lesz az ellenfelünk, de bízom benne, hogy sikerül olyan taktikát kidolgoznunk, amelynek köszönhetően megszerezhetjük a számunkra roppant fontos három pontot.

Kisteleki István: Győzni megyünk Sopronba, annak ellenére, hogy Herczeg Miklósra eltiltás, míg Korolovszky Gáborra és Urbán Flóriánra sérülés miatt nem számíthatok, de mindezek ellenére a saját játékunkat játsszuk majd. A következő fordulókban a Ferencváros az MTK-val és velünk is megmérkőzik, így nagy lehetőség előtt állunk, mert ha az eredmények kedvezően alakulnak, akár az élre is kerülhetünk.

Várható kezdőcsapatok
Sopron: Horváth T. – Vincze G. Szabados, Prazenica – Orabinec, Tóth M., Somogyi, Horváth R., Salagen – Preisinger, Nagy T.
Újpest: Biró Sz. – Medgyesi, Galaschek, Tamási, Lőw – Tokody, Kunzo, Dvéri, Szélesi - Oreschuk, Terjék.

lg18 Creative Commons License 2001.04.27 0 0 1556
Szerintem inkább nagypálya legyen! Az az igazi. Bár végülis mindegy. A lényeg, hogy nyerjünk azon a meccsen is és a bajnokságban is!

HAJRÁ LILÁK!

Előzmény: Dugó (1555)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!