Keresés

Részletes keresés

rosbi Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1495
HT Szomszéd, hát kellett ez neked? :-)

Ha ez van a szabályban, akkor meg hülye a szabály. Így is elég szubjektív, hogy mit lát meg a játékvezető, hát ha még azt is ki kell találnia, hogy kinek mivel mi lehetett a szándéka...

Egyébként is Juhos azt mondta, nem, hogy törlesztésért adta, nem azt, hogy "szándékért"... Vagyis ő tényleg úgy látta, vagy úgy akarta látni.

És igaza volt annak is, aki azt mondta, hogy egyáltalán nem volt ez egy olyan durva meccs, hogy a végén két kiállítás kellett, ráadásul a nagy semmiért.

Előzmény: HT Miskolc (1487)
Dugó Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1494
Te miről beszélsz ?

TE MILYEN SZÁNDÉKOSSÁGOT LÁTTÁL MIKINÉL ???
DE HA LETT OVLNA IS ! Akkor is sága járt volna! DE NEM VOLT ILYEN!
Mi úgy látszik két külön esetről beszélünk! (te és mi itt sokan)

Szomorú, hogy a Puhl ilyeneket mondott...és csodálkozunk, hogy itt tart a focink...

HAJRÁ LILÁK ! HAJRÁ ÚJPEST !

Előzmény: HT Miskolc (1487)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1493
Kispajtás !

Milyen fokozatú vakságban szenvedsz ? Milyen müsorban láttád azt, hogy a Miki felemeli a lábát ? Nos ? Mert én a GÓL-ban nem láttam ilyesmit. Vagy lehet, hogy Miskolcra késve jutottak el a képjelek ( igy az egyik Herczeg helyezet láttad ) miközben a hang jelekben már sanyika böffögött ?

Nyisd ki a szemed ! Vakon szar az élet !

Előzmény: HT Miskolc (1487)
szul Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1492
Nem tudom milyen meccset lattal de Herczeg nem emelte fel a labat, a Tokody golja pedig tenyleg ciki de egy mozdulatbol levonni azt hogy valaki milyen kepzett eleg nagy csusztatas nem?
A tobbivel egyetertek nem konzekvensek a birok.
Előzmény: HT Miskolc (1487)
totelcamp Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1491
1400
Előzmény: TOMcat (1490)
TOMcat Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1490
"...Tokody... technikailag képzetlen játékos..."
HT! Láttad már te játszani??? Nem hiszem!

...Herczeg is felemelte a lábát amikor már a földön feküdt, és nekem senki se mondja, hogy azért, mert fel akart állni...
Vazzeg mi nem egy meccset néztünk!!! Nézd már meg a lassítást (én kb 10X megnéztem) Herczeg forog a földön és a füvet harapja mikor emelkedik a lába. Köze nem volt a szándékossághoz. Mindegy neked Fradi Sanyi és "csak" Nézi Jenő elmagyarázta.... Mégegyszer: Nézd meg a lassítást!

Tomcat

Előzmény: HT Miskolc (1487)
lg18 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1489
Te is bekerültél a Puhl Sanyi hálójába. Mindent elhiszel neki. Te vagy a legjobb példa arra, hogyan lehet megtéveszteni az embereket aszerint, hogy éppen kit akarnak szeretni a TS stúdióban. A Sanyikát pont erre tartják. Láttad az MTK-Sopront? Ott pont olyan szitu volt, mint 1 éve a bede féle Újpest-D.ferren. Akkor azt mondta, hogy 11-es, most azt, hogy nem. Kétszínű köpönyegforgató.
Előzmény: HT Miskolc (1487)
lg18 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1488
Puhl Sanyi monnyon le! Legalábbis a tévés szereplésről!
Előzmény: TOMcat (1486)
HT Miskolc Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1487
Gyerekek! Hogy ez a Tokody mekkora gólt rúgott... na jó, nyolc méterről nem nagy kunszt, de akkor is... Bíró még percekig nem értette, hogy akkor most melyik csapatban is véd... :-)))))))

Számomra az egészben az a szomorú, hogy ilyen technikailag képzetlen játékos is odafér az egyik vezető csapat keretébe... szóval kevés a létszámcsökkentés, van még itt munka bőven, hogy minőségi játékosokból álljon az NBI...

Más... de először olvassátok végig... szóval Puhlnak igaza volt. A szabálykönyv szerint. Az ugyanis tényleg az írja, hogy a szándék ugyanolyan elbírálás alá esik, mint maga a tett. És a szándék mindkét oldalon megvolt. Herczeg is felemelte a lábát amikor már a földön feküdt, és nekem senki se mondja, hogy azért, mert fel akart állni... Ami a nagy baromság az egészben, hogy ezen a két szándékon kívül talán az egész idei bajnokságban (beleértve az alapszakaszt is) nemhogy sárga lappal, de még csak szabadrúgással sem büntettek eddig vétő játékost egyetlen egyszer sem... Puhl Sanyinak azt kellen már egyszer felfogni, hogy nem kell a játékvezetőket okkal vagy ok nélkül védeni, hanem tárgyilagos és csapattól, játékostól, játékvezetőtől független objektív értékelést kellen adnia, amiben mindig egyforma mércével kellen itélnie...
A legszembetűnőbb példa: a les megitéléséneé ugye a testület ajánlása szerint kétes esetben a támadó csapat javára kell dönteni... ez ugye sehol nincs a szabálykönyvben leírva... ez a gyakorlat... mint ahogy az is, hogy a szándékot nem kell pirossal büntetni...

HAJRÁ MAGYARFOCI!!!

Előzmény: rosbi (1482)
TOMcat Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1486
Én a Sport1-en néztem! Ott még meg is magyarázta Fradi Sanyi, hogy j. L. ilyen agilisan ment már elötte is a labdáért. Itt is a labdáért ment és Szanyó rakta oda a golyóit, hogy csapja össze! NO COMMENT!

Hajrá Lilák!

Tomcat

Előzmény: lg18 (1484)
TOMcat Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1485
Ez egy fantasztikus meccs volt. Gyönyörű győzelem.

Herczeg Mikiről: A földön forgott és az arca a föld felé volt. Okos birkás szerint pedig törlesztett. Ez hülye.... Phulról meg knéziről csak annyit, hogy nem is merték a Fradimeccset elemezni, mert most sem a Győrieket sem a bírót nem tudták volna hibáztatni azért mert igen gyenge volt a Fradi. Remélem továbbra is tartják a formájukat :))

Ezt a Szindjics "megmozdulást" csak a TV-ben láttam - hál istennek. Ezért nem hibáztathatjuk Juhost, mert pont elöttem volt és mégsem láttam... Videó alapján remélem eltiltják egy jóidőre!

Gratulálok az egész csapatnak. Ezzel a lelkesedéssel tuti a bajnokság!

Tokodi: Szép gól volt! :) Sajnos rossz kapuba! :( Viszont nagyon jól játszott! (persze az öngólt leszámítva)

CRESPO: Én is egri vagyok! És? Nem lehet mindenki sztalinvárosi!

Hajrá Újpest!

Tomcat

Ps:Valaki aki Újpesten lakik és szeretne nekem segiteni küldjön egy mailt. Köszi!

lg18 Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1484
Ne aggódjatok! Amíg több gólt rúgunk, mint az ellenfelünk, addig mindegy mennyit csalnak ellenünk, úgyis nyerünk! Úgy kell harcolni, mint szombaton és akkor nem lehet baj, és nem lehet ellenfél sem.

Az is undorító volt, ahogy a júdás lajcsi mészárlási kísérletét nem ismétetlték és a jenő is csak egy negyed mondatot mondott róla. A Mikinél meg mi volt a törlesztés??? A Puhl sanyika is gyakran változtatja a véleményét. Szerdán a fradi 11-esénél azt mondta, hogy azért 11-es, mert a szabálytalanság a 16-oson belül ért véget. Más csapatnak ugyanebben a szituban a szabálytalanság kezdetét nézi.
A magyar bíróknak még az alacsony színvonalú NB1-es meccsek levezénylése is gondot okoz. Dehát mit lehet tenni, ha ilyen a főnökük

HAJRÁ LILÁK!!!

Es Ferenc Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1483
Na, ez szép volt! Nagyszerű meccsen győztünk! Persze a zöldsport szerint csak közepes volt a meccs, dehát ezt tőlük megszoktuk. Ahogy azt is, hogy az otthon egy kiesőjelölt ellen döntetlent játszó MTK ( a zöldsport szerint gyenge meccsen), átlagosztályzata jobb mint az élcsoportba tartozó Dunaferrt jó meccsen legyőző Újpesté.Bravó! Újabb bizonyítéka a hozzánemértésnek, vagy a pártosságnak.
Ugyanez igaz a Jenő-Sanyi párosra is. Mi a fenét lehetett a Herczeg Mikinél felfedezni, amiért ki lehetett állítani? Én akivel csk beszéltem az ügyről, senki nem értette a kiállítást. Bezzeg a Jenő, meg a Sanya, ők értették.
Persze azt azért nem mutatták, hogy a Salamont is nyugodtan ki lehetett volna állítani, a szabadrugásgólunk előtt, ahogyaz Orescsuk les? góljáról sem esett egy szó sem.
Sebaj, bekaphatják!

Boldog Újpestet!

rosbi Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1482
Meglesz az a két meccs eltiltás... minimum...
Inkább, minthogy elismerjék, hogy tévedtek :-(
Előzmény: Dugó (1481)
Dugó Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1481
Hogy lehet vki ekkora szemét mint ez a Puhl ???
Milyen szándékot látott Mikinél ?
Bezzeg ez a hülye fradibérencknézy meg nem tett neki komoly kérdéseket! Jó lett volna ha megmutatja, hol látja a szándékot !!!

MINDENT BELE LILÁK !
HAJRÁ ÚJPEST !!!

CRESPO Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1480
Mit vársz tőle?egri alkesz.HAJRÁ DUNAFERR.Ja és gratula,jobbak voltatok.
Előzmény: Belepofázok én is (1479)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1479
A KÖCSÖG FASZ PUHL SZERINT A MIKI KIÁLLÍTÁSA JOGOS VOLT......

NO COMMENT

u.i
PUHL TE GÖRÉNY ÁLLAT !!!

rosbi Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1478
Azt mondják itt az okosabbak, hogy a két meccs eltiltás mindenféle tárgyalás nélkül, mindig automatikusan jár piros után. (Három sárga után meg egy.)
Hülye egy szabály, ha tényleg így van.
Előzmény: Dugó (1477)
Dugó Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1477
Nincs előírva 2 meccs tudtommmal!
Bizom az igazságban!
ELVÉGRE HA LŐW ESETNÉL BIZONYÍTÉK VOLT A KAMERA AKKOR MOST IS ANNAK KÉNE LENNIE !!!
Előzmény: rosbi (1475)
Dugó Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1476
JAH ! ÉS A MÁSIK !
Kíváncsi magyok ezt a Szindjics-t el fogják-e tíltani az utánrúgás miatt! (Földönfekvő játékosba rúgott)
Ugye mindenki emlékszik: könyöklésért ősszel a Hungária körúton Lőw-t eltíltották 2-3 meccsre is !
Persze akkor is mint mindenhol mindig VELÜNK próbálnak példát mutatni !

HAJRÁ LILÁK ! HAJRÁ ÚJPEST !

rosbi Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1475
Én nem...:-)

De piros lap után automatikusan két meccs eltiltás jön, nem?

Előzmény: Dugó (1473)
szul Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1474
Persze...:))
Előzmény: Dugó (1473)
Dugó Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1473
Miki max. 1 meeccset kaphat (mert azt muszály) !
Ha nem akkor ez a bajnokság nagyon meg van bundázva!
Ugye mindenki érti mire gondolok... ?!
szul Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1472
Ezzel egy sz@r dontest erositenek meg sot novelik a kovetkezmenyeit.Ennyi hulyet...
Előzmény: szul (1471)
szul Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1471
Pontosan!
Itt nem arrol lenne szo hogy nem a biro dont hanem a video mert ugye Herczegnek le kellett jonnie a palyarol.De valamiert amit nem kovetett el miert kell viselnie a negativ kovetkezmenyeit.Ilyenkor el lehetne tekinteni a jogkovetkezmenyektol.Szerintem nem lenne rossz altalanos szabalynak sem a kiallitasok eseten...
Előzmény: rosbi (1470)
rosbi Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1470
Ja. Fogalmam sincs, hogy miért ne lehetne felhasználni a felvételeket, ha azok tényleg bizonyítanak valamit. Meg azt sem értem, hogy miért nem hozzák nyilvánosságra, hogy a játékvezetőt mennyire tiltják el...
Előzmény: szul (1469)
szul Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1469
Hihetetlen.Micsoda f@szsag...A jogban is ismernek olyat hogy meltanyossag.Ez egyszeruen egy aljas sunyi kepmutatas...
Előzmény: rosbi (1468)
rosbi Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1468
Megkérdeztem most egy játékvezető ismerősömet, aszondja, hogy két meccsre biztosan el fogják tiltani. Sőt, ugye volt már kiállítva? Mert akkor elvileg ezzel visszaeső lett...
Előzmény: szul (1467)
szul Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1467
Kezdet formaba jonni es most megint nem jatszhat...
Egy nyilvanvalo tevedes eseteben nem lehet eltekinteni az eltiltastol??
Kivancsi vagyok ezt megkerdezik-e majd este a Ts-ben.
SKIDROW Creative Commons License 2001.04.22 0 0 1466
Miki kiállítását Én sem értem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!