Keresés

Részletes keresés

Déjvid Creative Commons License 2013.05.13 0 0 226

 

ANGOL OKTATÁS

 

Corvin negyed, illetve a Kálvin tér közelében angol oktatást vállalok (business English, állásinterjúra való felkészítés, illetve nyelvoktatás minden szinten (beginner-advanced!)

 

Heti két alkalom, vagyis 2 x120 perc = 2x2800.-Ft (1400.-Ft/60perc!)

 

(Heti egy alkalom, vagyis 1 x 120perc = 3500.-Ft)

 

A heti 2 alaklomra (2x120perc) vonatkozó kedvezményes díjszabás feltétele, hogy havi 8 alkalommal tudj jönni, hiszen így hatékony a nyelvtanulás)

 

Érdeklődni: Varga Dávid - 20/4490-0850 / usespanner@gmail.com

tran88 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 225

Angol szakmai nyelvvizsgára való intenzív, beszédközpontú felkészítés Budapesten az alábbi típusokból: Oeconom, Zöld út, Gazdálkodó, EuroPro, BME, BGF, KITEX, LCCI.

A 60 perces óra díja 2000 Ft, ez magában foglalja a segédanyagokat is. Budapesten ingyen házhoz megyek, agglomerációba költségtérítéssel.

Az első óra mindig ingyenes!

További információért keressen e-mailben! translatorana@gmail.com

Jutka388 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 224

Kedves Márta, keresek angol tanárt Zuglóban. Olvastam, hogy ott tanít. Érdeklődnék, hogy aktuális -e. Köszönettel: Judit

Előzmény: mackota (201)
kovats.miklos Creative Commons License 2013.03.27 0 0 223

Kedves Leendő Diákjaim!

 

31 éves közgazdász / tanár vagyok, évek óta adok magánórákat. Nyelvtudásomat Angliában az Oxford nyelviskolában szereztem meg. Ha szeretnél nyelvvizsgázni, a jegyeiden javítani, esetleg külföldön munkát vállalni, akkor ne habozz megkeresni! Áraim szolidak, oktatási módszerem minden esetben a diák igényére szabott. (2500 Ft / 60 perc 3500 Ft / 90 perc) Több helyszín: A X. kerületi otthonomon (KÖKI metrómegálló) kívül könyvtárakban vagy a diák lakásán is tarthatjuk az órákat. Az első óra ingyenes! Teljesen kezdőtől felsőfokú szintig oktatok. A részletekről telefonon egyeztessünk!

 

Hívj bizalommal!

 

Üdvözlettel:

 

Kováts Miklós

+36206248877

 

 

k.erzsebet99 Creative Commons License 2013.03.14 0 0 220

Sziasztok! Angol nyelvből magántanárral kidolgozott szóbeli középfokú nyelvvizsga tételeimet jelképes összegért eladnám! Írj bátran  a krisztina.erzsebet@gmail.com-ra és megbeszéljük a részleteket!

melanzana Creative Commons License 2013.03.08 0 0 219

Üdv Mindenkinek,

 

Diplomás nyelvtanár vagyok, több éves tanítási és gazdasági életben töltött gyakorlattal. Tanítványokat vállalok a Móricz környékén (esetleg házhoz is megyek, de ez megbeszélés kérdése). 60 perces órákat adok, (ez 2200 forint; ha házhoz megyek, nyilván több). Kezdő szinttől is végig angolul mennek az órák, nyelvtant sem magyarul tanítok/ magyarázok (nem is úgy használja az ember ugye), és ha érdekel a helyes kiejtés (ti. nem akarsz magyar akcentust, amit minden angol anyanyelvű azonnal kiszúr), akkor nálam a helyed. További részletekkel kapcsolatban elérhető vagyok a czgb17@yahoo.co.uk email címen.

 

Szép napot,

 

Gabi

lkcar Creative Commons License 2013.03.04 0 0 218

Hello

 

BP-en merre tanítassz?

Milyen módszerrel tanítassz?

Mennyibe kerülne 1 óra?

Előzmény: Leillas (214)
zappee 13 Creative Commons License 2013.02.28 0 0 217

Sziasztok,


Somogyi Arnold vagyok, és mérnök informatikus. Jelenleg Ausztráliában, Melbourne-ben élek.


Folyamatosan írok egy blogot, amit kezdetben a magyarországi barátaimnak szántam, de mostanra egyre-egyre többen olvassák, és egyre többen linkelik be a blogot. A google kereső sok esetben az első 10 találat között hozza a blogot.

 

 Szeretném a blogomat angol nyelven is közzétenni, és ehhez keresek olyan lelkes partnert (partnereket), aki önkéntes munkában hajlandó lenne egy-egy blogbejegyzést profi módon angol nyelvre lefordítani.


A hozadéka a munkának a népszerűség és a referencia lenne. A blogon keresztül sok-sok ember (magyarországon is) megismerné a fordítást végző nevét, és álláskeresésnél nagyon hasznos lehet, ha valaki fel tud mutatni egy ilyen saját munkát. És persze referenciaként is megadható lenne a blog url-je, és ingyen reklámnak sem utolsó egy jó minőségű munka.


A fordítást végző bármilyen kapcsolatfelvételt segítő adatot megadhat magáról a blogon lévő profiljában.


Amennyiben érdekelne a lehetőség ill. ismersz olyan vállalkozó szellemű embert akit érdekelne a lehetőség, kérlek írj vissza.



Köszönöm.
A blog címe: http://vilagszam.blogspot.com

Üdvözlettel,Arnold

 

lkcar Creative Commons License 2013.02.27 0 0 216

Hello

 

Esetleg tud valaki beszédcentrikus angol nyelvtanárt Bp. XVIII ker és környékén?

 

előre is köszi.

TiffanyMary Creative Commons License 2013.02.27 0 0 215

Angol magánórákat vállal türelmes, kedves, fiatal, diplomás tanárnő, segédanyagokkal, nagy gyakorlattal.

Személyre szabott tanítási terv, sok éves tapasztalat, oldott hangulatú, hatékony nyelvórák.

Korrepetálás, nyelvvizsga felkészítés, állásinterjú stb. Alsó tagozatban minden tantárgyból vállalok korrepetálást, leckeírásban segítségnyújtást, illetve amire igény van.

Az óra 60perces, 1900ft.

DEBRECENBEN, HAJDÚSÁMSONBAN, SÁMSONKERTBEN HÁZHOZ MEGYEK.

 

Hívjon bizalommal, (70/ 33-44-842) vagy írjon e-mailt. (szamatim@gmail.com)

 

Leillas Creative Commons License 2013.01.30 0 0 214

Sziasztok!

 

Angol korrepetálást vállallok kezdőtől haladó szintig Budapesten vagy Dunaújvárosban (házhoz megyek, vagy megbeszélt helyszínen).

Felsőfokú angol nyelvvizsgával rendelkezem, illetve PROFEX jogi szaknyelvi nyevvizsgával. Továbbá 1 évig tanultam külföldön is a nyelvet és jelenleg is sok tantárgyat angolul hallgatok az egyetemen.

 

Ha nyelvvizsgára szeretnél felkészülni, vagy a szóbeli tudásodat szeretnéd magabiztossá tenni, vagy csak egyszerűen érdekel a nyelv és szívesen tanulnád, akkor írj egy e-mailt a lilla.munkacsi91@gmail.com-ra és megbeszéljük a részleteket.

ötfelezős Creative Commons License 2013.01.29 0 0 213

Ha ezt az időbeosztásost úgy érted, hogy ultimátumszerűen előtte akármennyi idővel közlöd, hogy mikor érsz rá, bármelyik szokásos +nap bármelyik elfogadható órájában, akkor szerintem elég nehezen fogsz tanárt találni.

Szerintem egyik feltett kérdés sem mérvadó, a lényeg az lenne, hogy jó tanár legyen (jártam kb 14 éve több magántanárhoz, istókzicsi nem emlékszem a fizetés részleteire, de a tanár tanárságára igen jól), ideértve a kettőtök együttműködésének lehetőségét. Ez meg előre úgysem derül ki.

Előzmény: foveon (212)
foveon Creative Commons License 2013.01.28 0 0 212

sziasztok! valoszinuleg angol magantanarhoz kellene hogy jarjak mert az idobeosztasom nem nagyon enged meg mast. sajna semmilyen tapasztalatom nincs a temaban. meg tudnatok mondani hogy mire erdemes figyelni egy tanar kivalasztasanal? lattam rengeteg hirdetest, de abbol sokat nem tudtam meg. mi az amire kulonosen figyeljek, hogy megy a fizetes (elore,utana,orankent,egyben?), miben allapodjak meg, kell e tobb orat lekotni vagy hogy mukodik? stb-stb? tudom mindenki maskepp all a dologhoz de mi az ami nektek bevalt?

 

 

Vivienn83 Creative Commons License 2013.01.07 0 0 211

I'm searching for English mother-tongue teachers for a language camp in the summer of 2013. This will be in Velence, from June-August, for kids with the age between 9-14.

Are you interested for this chance?? Would you teach children in this summer?

I hope so! Let's talk about the details, if you prefer!

 

Please contact me, on my e-mail address: domotorvivien@gmail.com

 

 

csokoltamas Creative Commons License 2013.01.06 0 0 210

Képzett angoltanár tizenöt éves gyakorlattal Budapesten, VII. kerületi otthonában, oktat kezdőket és haladókat, munkahelyi interjúra, vizsgára készít fel, korrepetál rendkívül kedvező áron - 1500 Ft/óra. Felárért házhoz is megy.

Kapcsolat: csokoltamas@gmail.com

 

tran88 Creative Commons License 2012.12.31 0 0 209

Angol szakmai nyelvvizsgára való intenzív, beszédközpontú felkészítés Budapesten az alábbi típusokból: Oeconom, Zöld út, Gazdálkodó, BGF, KITEX.

A 60 perces óra díja 2000 Ft, ez magában foglalja a segédanyagokat is. Budapesten ingyen házhoz megyek, agglomerációba költségtérítéssel.

 

További információért várom az emailt: translatorana@gmail.com

kilosierra Creative Commons License 2012.11.12 0 0 206

ezt most találtam. http://egyutt.hu/maganangol-akcios-kupon.html

ti próbáltatok már ilyen kupont? mik a tapasztalatok?

AcitrezzaLau Creative Commons License 2012.11.10 0 0 205

Angol oktatást vállalok kezdőtől középhaladóig.

Külföldön tanultam, hosszabb ideig amerikai környezetben voltam. Felsősokú nyelvvizsgával rendelkezem.

Szintfelméréssel, célkitűzéssel indítunk, és megbeszéljük te mit szeretnél elérni az angol tanulással.

Nincs tanári végzettségem, így az ár is olcsóbb.

Ha érdekel szólj és megbeszéljük a részleteket.

 

Hope to see you soon!:)

 

Laura

 

laura.krupanszki@gmail.com

 

Please contact me if you're ready for the adventure!

Don't be shy to ask about the price or whatever comes to your mind!

 

AcitrezzaLau Creative Commons License 2012.11.10 0 0 204

Angol oktatást vállalok kezdőtől középhaladóig.

Külföldön tanultam, hosszabb ideig amerikai környezetben voltam. Felsősokú nyelvvizsgával rendelkezem.

Szintfelméréssel, célkitűzéssel indítunk, és megbeszéljük te mit szeretnél elérni az angol tanulással.

Nincs tanári végzettségem, így az ár is olcsóbb.

Ha érdekel szólj és megbeszéljük a részleteket.

 

Hope to see you soon!:)

 

Laura

Horváth Tímea Beatrice Creative Commons License 2012.11.08 0 0 203

Angol korrepetálást vállalok középsikolások,alsó tagozatos diákok és óvodások részére.Felsőfokú nemzetközi angol nyelvvizsgával rendelkező egyetemista vagyok.

Az órák helyszíne(Budapest): -házhoz megyek ( előny :8./9./5. kerület)

                                                     -vagy megbeszélt helyszín

 

időpont: hétfő és szerdai nap délután megbeszélt időpont,esetleg hétvége

korrepetálás díja: 2-3fős csoportok esetén/1500Ft/60perc/fő

                                 1fő esetén /2000Ft/60perc/fő

 

Érdeklődj e-mail-ben és egyeztetünk! :)

e-mail: horvathtimi@freemail.hu

 

mackota Creative Commons License 2012.07.08 0 0 201

Sziasztok!

 

 Angol nyelvoktatást, korrepetálást, beszédkészség fejlesztést, közép-, emeltszintű érettségire felkészítést, szinten tartást, nyelvtani rendszerezést, ismétlést, nyelvvizsgára felkészítést vállalok- Euro, BME, Origó, Cambridge típusú nyelvvizsgákra-angliai végzettséggel, többéves külföldi és belföldi oktatási gyakorlattal, július közepétől. Kezdőtől-újrakezdő is- felsőfokig, szakmai angolt is oktatok.

 

Óradíjam:2.700 Ft/90 perc, csoportos oktatás esetén 2.200 Ft/90 perc. Így 1.350 Ft/45 perc, csoportosan 1.100 Ft/45 perc. Kiscsoportosan-már 2 főtől-érvényes a csoportos ár!

Beszéd centrikus, kreatív, diák igényeit figyelembe vevő órák. Helyszín:megbeszélés szerint illetve Skypeon is lehetséges, utóbbi a kimondottan megszólalási nehézségekkel küzdőnek lehet hasznos. Minden eddigi diákom sikeres nyelvvizsgát tett.

Érdeklődni telefonon:06-20-410-04-75 vagy e-mailen:marta.sz31@hotmail.com.

Július 16.-tól vagyok telefonon elérhető. Köszönöm!

 

mackota Creative Commons License 2012.07.05 0 0 200

Szia!

 

Amennyiben még aktuális a keresésed és nem probléma h. házhoz kellene jönnöd, akkor várom a visszajelzésed.

Zuglóban vagyok elérhető.

 

Üdv:

Márta

Előzmény: szucsinet (192)
mackota Creative Commons License 2012.06.30 0 0 199

Szia!

 

Helyileg Zuglóban vagyok, de házhoz is szoktam menni, amennyiben nem külső kerületbe kell utazni.

 

Elérhetsz telefonon,  amennyiben érdekelne így. A számom: 06-20-410-04-75.Júl 10-től 15-ig nyaralok, előtte és ezt követően bármikor hívhatsz.

Előzmény: lkcar (193)
Angol Tréner Creative Commons License 2012.06.27 0 0 198

Fiatal angol tanárnő több éves nyelviksolai tapasztalattal várja tanítványait az Oktogonnál. Tantermi körülmények, adott esetben házhoz is megyek.

Nézd meg a blogomat a részletekért: http://angoltrener.blog.hu

Déjvid Creative Commons License 2012.06.25 0 0 197

Fiatal magántanár ANGOL nyelv tanítását vállaja (4/6-os villamos megállótól, valamint a 2-es metrótól 5 percre otthonomban, vagy megbeszélés szerint házhoz megyek).

Nyelvvizsga-garancia: sikertelen közép/felsőfokú nyelvvizsga esetén (ami elképzelhetetlen) 3 alkalom ingyenes foglalkozás.

Heti két alkalom, vagyis 2 x120 perc = 4400.-Ft 

Heti egy alkalom, vagyis 1 x 120perc = 3000.-Ft

 

A heti 2 alaklomra (2x120perc) szóló kedvezményes díjszabás feltétele, hogy havi 8 alkalommal tudj jönni.

 

Érdeklődni: Varga Dávid - 20/4490-0850 / usespanner@gmail.com 

MyEnglishTeacher Creative Commons License 2012.06.21 0 0 196

Szia, a Lillát keresd meg: http://www.myenglishteacher.eu/profile/82/

Ő tud számlát adni és azokban a kerületekben tanít.

 

Kellemes napot!

Anastasia

Előzmény: lkcar (185)
MyEnglishTeacher Creative Commons License 2012.06.21 0 0 195

Szia, ha még aktuális ő neki érdemes írnod: http://www.myenglishteacher.eu/profile/281/

Előzmény: szucsinet (192)
violetred Creative Commons License 2012.06.14 0 0 194

Sziasztok!

 

Angol nyelv oktatását vállalom Derbecenben, 9 éves gyakorlattal, angoltanári, egyetemi diplomával. Tanítok áltatlános angolt, üzletit, gazdaságit (közgazdasági diplomám is van) és informatikait is. Vállalok korrepetálást, nyelvvizsgára és érettségire felkészítést is.

Érd.: violetred2011@yahoo.com

 

További szép napot!

lkcar Creative Commons License 2012.06.14 0 0 193

Hello,

 

Helyileg hol történne az oktatás?

Előzmény: mackota (189)
szucsinet Creative Commons License 2012.06.06 0 0 192

Sziasztok,

 

Alapfok után szeretnék újra nekirugaszkodni az angolnak, van érdeklődő magántanár a 17. kerületben?

 

üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!