Keresés

Részletes keresés

PUMUKLI Creative Commons License 2001.07.26 0 0 8791
Csak a gyógyító erejű puszijaimat szeretném küldeni Nándinak, ennek a bátor kis Hősnek!
Pumukli
anitszirk Creative Commons License 2001.07.26 0 0 8790
Kedves Trilla és Mick
Csak egy kérdés miatt ugrottam be ide de már nem is fontos.Elszoruló torokkal olvastam a kisfiatok állapotáról, és nagyon-nagyon sajnálom.Csak arra gondoljatok, hogy ugyis rendbe jön, és nem lesz semmi baj.Csak erre.
simine Creative Commons License 2001.07.26 0 0 8789
Kedves Trilla es mICK!

Sokat gondolok a pici Nandira es azt kivanom, mielobb gyogyuljon meg.
Trilla!
Cumizzon csak, akar 5 eves koraig a pici fiu, kit erdekel. Aztan ha meg ezutan az ujjat szopja? Na es...? Majd leszokik mikor mar szegyenli. Nincs igazam?
Ha tudjatok helyettem is pusziljatok meg Nandit.
simine

szilvasgomboc Creative Commons License 2001.07.25 0 0 8788
trilla és mICK: gondolom, mint sokan, én is csendben, de nagyon fogom a kezeteket, nincs olyan nap nálunk, hogy ne beszélnénk Rólatok, de gondolnánk Rátok! Nagyon örülünk, hogy jobban van Nándi!!!
Fel a fejjel, rendben kell ezentúl már lennie mindennek!
doksi Creative Commons License 2001.07.25 0 0 8787
Kedves Trilla, Mick és Nándi!
Nagyon-nagyon szorítunk Nektek! Reméljük, a műtéttel legalább egy időre elhalasztható lesz az átültetés!
Nagyon sok erőt kívánok Nektek! Nagyon sokat gondolok Rátok, hátha ez is segít valahogy!
Reméljük, a jó hírek folytatódnak!
Sica Creative Commons License 2001.07.25 0 0 8786
Trilla,
örülök a jó hírnek, hogy Nándi jobban van!
kormány_zs Creative Commons License 2001.07.25 0 0 8785
Kedves Trilla és Mick!
Számotokra ismeretlenként csak egy dolgot szeretnék kívánni.
Pici Nándi minél hamarabb gyógyuljon meg és jussatok minél hamarabb túl ezen a kritikus helyzeten.
Gyakorló apukaként nehéz helyzetek voltak a mi életünkben is, de a ti gondjaitok mellett a mieink szinte eltörpülnek.
Egy dologban azonban legyetek biztosak. Pici Nándi szervezete csodákra képes. Higgyetek ebben, támogassátok szeretetetekkel és az eredmény nem marad el!
Igérem nem lesz nap, hogy ne néznék vissza az oldalra, hogy lássam a Pici Nándi javulását.

Zsigi

Cincoka Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8783
Trilla,Mick,fel a fejjel!
Sokat dolgoznak a transzplantacio fejlesztésén.Mire Nándinak szüksége lesz rá-de hátha megis meggyógyul- már nem a szervhez keresik a megfeleő donort, hanem a célszeméyly számára "növesztik" donorállatokban,de specifikusan a páciensnek. Igy még a kilökődést gátló gyógyszerek sem kellenek majd.Meglátod,igy lesz...reméljük...
Kriza Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8782
Trilla, mICK,

nem tudom, mit lehetne biztatót írni, ha azon múlna Nándi gyógyulása, hogy hányan és mennyire drukkolnak érte, már holnap haza vihetnétek...

Maradjatok ilyen erősek, mint eddig. Trilla, teljesen normális, amit az egészséges babák láttán érzel, én enyhén utáltam minden terhes nőt, mikor jó másfél évig Jakuson dolgoztunk különféle orvosi besegítésekkel. Kívánom, hogy eljöjjön a nap, mikor már csak mosolyt csal az arcodra, ha más gyerekeket látsz a Te gyönyörű és egészséges kisfiad mellett.

Annyira szorítok Nektek.
Kriza

Sica Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8781
Trilla, mICK,

jó lenne, ha csak rajtunk múlna, mert akkor már minden rendben lenne. De így is rendben lesz, nagyon szorítunk Értetek!

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8780
Sziasztok!

Trilla és mICK:
Fogjuk a kezeteket erősen, de azt hiszem érzitek.......

Piglet
OFF: Küldtem mailt nektek

nufi Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8777
Sziasztok!

Én másfél hete csendes, de együttérző és veletek együtt drukkoló olvasója voltam a topicnak. Nem is tudom, mit mondjak, úgy átérzem a kis Nándi és szülei problémáját. Könnyeimmel küszködve olvastam mICK beszámolóit, és a férjemmel együtt nagyon izgultunk és izgulunk az egész családért. Amióta nekem is van egy kisfiam, teljesen el tudok érzékenyülni, ha egy beteg babáról hallok, főleg, ha egy ismeretlenül is ismerős babáról és szüleiről van szó. Örülök, hogy a műtét jól sikerült, és hogy a körülményekhez képest Nándi jól van. Most már egészen biztos, hogy minden rendben lesz.
Trilla, mICK! Nagyszerű szülők vagytok!

nufi

genetta Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8776
Sokat gondoltam Nándira és Rátok tegnap, nagyon örülök, hogy minden rendben, kitartás, legyetek továbbra is erősek, mint Ő!
A nehezén túlvagytok!!!

Genetta

Mandrake Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8775
Kedves Nándi, Trilla, mICK!

Jó olvasni, hogy túl vagytok a legnehezebbején. Most már talán ti is meg tudtok nyugodni egy picit. Ha szükséges, a már levélben elküldött telefonon bármikor utolértek (még éjszaka is). Vigyázzatok a picire és magatokra is!!!

Adri, Mandrake, Gergő babóca

la Passionata Creative Commons License 2001.07.24 0 0 8774
Kedves Trilla, mICK, és kicsi Nándi!

Tegnap egész nap körülöttetek forogtak gondolataink, nagyon drukkoltunk Nándinak!este Nagyon örülünk, hogy jó híreket olvashattunk. Rengeteg erőt és kitartást Nektek a továbbiakban is és mihamarabbi gyógyulást a picinek!

la Passionata és A Sas

CXmaniac Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8773
Tényleg! Ha neadj isten szükség lenne rá a feleségem (Ildi) B+, én pedig 0+ vagyok. Mindketten nagyon szívesen adunk vért.
Kérlek szólj, ha mégis kellene. A számom: 06 209-843-221. Bármikor!
CXmaniac Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8772
Szia mICK!

Teljesen elképedtem mikor megtudtam mi történt veletek!
Renélem minden rendben lesz!
Tudom már sokan mondták, de mielöbbi gyógyulást kívánunk a kicsinek! Nagyon szurkolunk és sokat gondolunk rátok!

Üdvözlettel: CXmaniak család.
Vagyis Vikike, Ildi, Miki.

Bugi néni Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8771
Szisztok!
Én is műtéten molyoltam egész nap és mikor leültem a gép elé, nem idult az Index:-(( Majd' felrobbantam!
Trilla, mICK
Kitartás, kedves szülők!!!
Ennyi pozitív energia biztos, hogy segít Nektek! Nándi pedig tényleg erősebb nálunk!
Kriszta
Ágibági Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8770
Sziasztok!

MiCK, én is nagyon szorítottam Értetek. Hát, azt hiszem a mai napot nem fogjátok elfelejteni....
Olyan bölcsen fogalmaztál a végén az értékrendről, látod, pár nap leforgása alatt az ember évtizedeket "öregedhet"!

További minden jót, veletek vagyunk és szorítunk!!!!

Ági

Abigél Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8769
Alig vártam, hogy letegyem Nórit, már jöttem is a hírekért. Nagyon örülök, hogy rendben ment a műtét!!! Szegény pici Nándika, olyan szívszorító lehet az intenzíven látni. A Reality TV-n is szoktak operáció közben és után gyerekeket mutatni, ilyen piciket is. Majd megszakad a szívem értük. Kitartás kedves mICK és Trilla, meg persze neked is, Nándi.
Sica Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8768
Kedves Nándi!

Nagyon stramm kissrác vagy! Gyógyulj meg gyorsan!

mICK,Trilla, nektek meg sok-sok erőt a továbbiakhoz! Remélem most már minden rendben lesz!!!!!

Luca13 Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8767
Kedves Mick, Trilla, Nándi!

Mielőbbi felépülést a kicsinek. Nagyon sokat gondolunk Rátok.Reméljük mostmár minden rendben lesz.

Lujza71 Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8764
Nándi,Trilla,mIRC

Szorítunk nektek és imádkozunk értetek.
Mielőbbi gyógyulást és egy kalap sz***

Vica,Tamás és Lujzi

Abigél Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8763
Remélem estére már lesznek hírek Nándiról. És persze remélem nagyon jó hírek lesznek. SZORÍTOK!!!!!!!
Cincoka Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8762
Nándi babának és családjának nagy-nagy drukk és sok szerencsét,erőt,stb.
Cinc.-ék
Kriza Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8761
Kedves Nándi!

Nagyon szorítunk Neked, Te vagy a legklasszabb srác abban a kórházban és remekül fog menni minden!

Kriza, Dömi, Jakus

Előzmény: SasMadár (8756)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8760
rgranc!
A szándék a fontos ...
Előzmény: rgranc (8751)
napsüti Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8759
Nándi! Trilla! mICK!

Nagyon-nagyon drukkolok értetek!

napsüti

dalia Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8758
Nagyon drukkolunk Nándi!

d.

b0bita Creative Commons License 2001.07.23 0 0 8757
Kedves Nándi!!

Mielőbbi TELJES gyógyulást kívánunk Neked!! Nagyon szorítunk a mai műtéthez!! Szüleidnek pedig továbbra is kitartást!!!!!

ex-fellegh és családja

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!