Keresés

Részletes keresés

39-es pár Creative Commons License 2006.02.18 0 0 763

szia Karesz,

kár rájuk szót vesztegetni.

nem beszélgetnek, hanem fikáznak agyatlanul. nem érdemelnek egy fél mondatot sem. szerintem.

nem felejtettem el amit ígértem, csak idő kérdése :-)))

üdv

laci

Előzmény: k.aresz (761)
férfifodrász Creative Commons License 2006.02.18 0 0 762
minden, úgymond perverzióban az a cuki, amikor folyamatában látjuk vagy próbáljuk meg látni. ilyenkor jókat lehet röhögni a másikon meg magunkon.

például a csokker, akinek a feleségét töcskölte tegnap valaki, reggel kávét főz, és ránéz a konyhában a feleségére, a gyerekek közben a másik szobában maszatolnak, vasárnap van. mit mond neki ilyenkor? ad reggeli puszit arra a szájra, amelyen tegnap este az a srác (vagy több srác) nyomta le tövig a farkát? mire gondolhat a csokker, amikor bejönnek a gyerekek, és ott ugrabugrálnak körölöttük. "apu, megyünk ma kirándulni?" "ma nem, édesem, anyuci fáradt..."


k.aresz Creative Commons License 2006.02.17 0 0 761
Attól én is kiborulnék, ha más HASZNÁLNÁ az asszonyt. De attól is, ha én magam HASZNÁLNÁM. Én inkább szeretkezek vele és izgat ha szeretkeznek vele. Ne nagyon olvasd végig, a topicot, de tényleg vannak ilyen degenrált őrültek. Bár én másmilyennek ismertem meg őket, semmiképp sem degenerált őrülteknek.
Előzmény: NO HAB (758)


NO HAB Creative Commons License 2006.02.17 0 0 760
Ahhoz már lusta vagyok hogy visszaolvassak 759 hsz-t,de nem lepődnék meg, ha volna ilyen.
Előzmény: poznamokus (759)
poznamokus Creative Commons License 2006.02.17 0 0 759
Én is!!! Ki az a degenerált őrült, aki ezen képes felizgulni? Szereti az ilyen a feleségét?
Előzmény: NO HAB (758)
NO HAB Creative Commons License 2006.02.17 0 0 758
Hát nem csodálkozom.Ízlések és pofonok,én még a gondolatától is rosszul lennék,ha más haasználná az asszonyt!
Előzmény: fufug (757)
fufug Creative Commons License 2006.02.17 0 0 757
Ez a topic kész.....Sajnos
Alfa Hold Creative Commons License 2006.01.19 0 0 756
Kicsi ez a netes világ....:-)) érdemes az akvarista topikon is körülnézni... :-/

Kerestelek többfelé, hogy merre folytatod az áldásos tevékenységedet.
Előzmény: gentry (755)
gentry Creative Commons License 2006.01.18 0 0 755

Ááááááááááááá! I can't believe it!

Szias kulabá, örülök Neked, imádtalak.

Előzmény: Alfa Hold (754)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.01.18 0 0 754
tök jó. biztos emléxel még kulabácsira... :-)
Előzmény: gentry (750)
gentry Creative Commons License 2006.01.18 0 0 753

Kedves KriS!

Most belenéztem egy másik topicba, ahol szintén betegnek tituláltál valakit. Ezek után komolyan sajnállak...

Előzmény: Törölt nick (751)
gentry Creative Commons License 2006.01.18 0 0 752
Próbáld ki egyszer, nézd ahogy dugják a nejed/barátnőd, és rájössz, hogy ez egy borzasztó izgató dolog.
Előzmény: Törölt nick (751)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.18 0 0 751
Hat szerintem te beteg vagy! =(
gentry Creative Commons License 2006.01.18 0 0 750

Az vagyok. Bár onnan már régen kitiltottak. :-)

Mostanában belefáradtam a politikai témájú fórumozgatásgba, a szex értelmesebb téma.

Előzmény: Alfa Hold (749)
Alfa Hold Creative Commons License 2006.01.18 0 0 749
te a hirtv-s gentry vagy?
Előzmény: gentry (748)
gentry Creative Commons License 2006.01.15 0 0 748
Hú, nem vagyok az a visszaolvasó tipus de majd visszaolvasok, ha lesz időm rá.
Előzmény: fufug (746)
k.aresz Creative Commons License 2006.01.15 0 0 747
Tudnál bővebben írni erről? a mosolyjel a végén kissé fura. Nem tudom, hogy kínodban vagy örömödben mosolyogsz. Érdekelnének a megismerhető részletek.
Előzmény: HatfaludyFeri (716)
fufug Creative Commons License 2006.01.14 0 0 746
Összeségében egyetértek veled. Bár azzal, hogy a szex a szórakozás egyik formája lenne csupán - vitatkozom. Annál azért több. Egyébként érdemes lenne visszaolvasgatnod a korábbi fejtegetéseket is, voltak érdekes hozzászólások. Kíváncsi lennék a véleményedre .
Előzmény: gentry (745)
gentry Creative Commons License 2006.01.14 0 0 745
Mindenképpen jó, ha a szex elválik az érzelmektől, hisz a szex a szórakozás egy formája. És a szórakozásnál fontos a változatosság, igy a szexben is váltogatni kell a partnereket. Ennek az egyik legizgatóbb formája, ha látod ism amint a párod mással élvez.
Előzmény: fufug (744)
fufug Creative Commons License 2006.01.13 0 0 744
Neked köszönöm az építő jellegű véleményt. Igazad van. Én is azt gondolom, ma már a szex elválik sok esetben az érzelmektől, ami nem tudom jó-e, de így van . Emiatt valóban kevés indok ma már csak a szex miatt elhagyni valakit.
Előzmény: k.aresz (742)
fufug Creative Commons License 2006.01.13 0 0 743
Áruld már el, miért veszel részt ilyen beszélgetéseken, ha nem viseled el más véleményét. Ha észrevetted, ebben a topicban egy témáról van szó és nem a te életedről. Az igazából nem is érdekel (engem). Ha neked ebben a témában más a véleményed írd le, tiszteletben tartjuk és viszlát. Ennek a beszélgetésnek az a címe, hogy " izgat, ha szeretkeznek a feleségemmel" és nem az, hogy "nem bírnám, ha szeretkeznének a feleségemmel".
Bocs, ha megsértettelek, de te írtál olyan indokolatlanul felháborodva, csak azért, mert mertem neked néhány sort írni. Tudod, a fórumon néha reagálnak az ember véleményére. ...
Előzmény: kovacs23belane (741)
k.aresz Creative Commons License 2006.01.13 0 0 742

Sokszor gondoltam rá, hogy mi lesz, ha egyszer csak egy szexpartnerrel lelép a feleségem. De arra jutottam, hogy csak és kizárólag az ágybeli teljesítmény miatt biztos nem tenné. Tehát valami más is kellene ahhoz, hogy elhagyjon. Tehát nagyjából ugyanannyi esélyem van így elveszíteni, mint mondjuk egy könyvtári vagy szórakozóhelyi ismeretség során.

És egyébként is, ha menni szeretne, akkor ha nem tudjuk megoldani a felmerülő problémát, akkor hadd menjen, mint szenvedjen egy nem teljes kapcsolatban. Ha csak a szex miatt hagy el, akkor meg tényleg hagyjon inkább el.

Szóval szerintem az elvesztés (bár én inkább elhagyásnak mondanám) valószínűsége nem nő ezáltal.

kovacs23belane Creative Commons License 2006.01.13 0 0 741

Szerintem meg eleg oreg vagyok ahhoz, hogy el tudjam donteni, mit nyerek vagy mit veszitek a lenti temaban. Mar csak azert is, mert eleg sok eve monogam vagyok. Es nem palingam modon monogam.

Es minimum, a masik ember eletenek tisztelese.

Legyel szives ne megkerdojelezni engem, hogy mi a jo nekem.

Foleg, ha en sem teszem ezt veled.

Előzmény: fufug (740)
fufug Creative Commons License 2006.01.12 0 0 740
Bocsánat a közbeszólásért, de nem értek veled egyet. (Korábban én lelkes látogatója voltam ennek a topicnak, de aztán leült. Üdvözlöm, hogy ismét a témához kanyarodtunk vissza.)
Szerintem az ember nem monogám lény. Sokszor azt hiszi, főleg a szerelem első időszakában. Aztán eljön az idő amikor a szexuális vágy felülkerekedik. Egy darabig még a józan ész győz, de aztán...

Egyébként nem csak az a kérdés, hogy a látvány izgatja-e az embert, hanem a tudat is izgatja-e? Maga az a tény, hogy mással szeretkezik a felesége. Még ha nem is látja.

Előzmény: kovacs23belane (739)
kovacs23belane Creative Commons License 2006.01.12 0 0 739
Vagy nyernek. Kinek -kinek sajat szaja ize szerint.
Előzmény: gentry (735)
cartier Creative Commons License 2006.01.12 0 0 738
      elöted szoloval ertek egyet, en is igy nyilatkoztam kapcsolatunk elejen. eljött egy idöszak mikor abrandoztam rola , majd a megvalosulas utjara leptünk es mondhatom nem bantuk meg.
Fenryr Creative Commons License 2006.01.12 0 0 737
Egyébként én is tudom,hogy a többségnek a Ti helyzetetek lenne a jó ha meglenne a megfelelő hozzáállás.Biztos könnyebb igy és ebben az esetben örülök,hogy így tudtok hozzáállni.Én nem tudnék és remélem nekünk később is így lesz.
Előzmény: gentry (736)
gentry Creative Commons License 2006.01.12 0 0 736
Persze, úgy legyen ahogy Nektek jó.
Előzmény: Fenryr (734)
gentry Creative Commons License 2006.01.12 0 0 735

Köszönjük! :-)

Én egyébként csak azért irogatok róla néha-néha, hogy elmondjam az embereknek, rengeteget veszítenek, ha ezt kihagyják. De mindenki maga dönt...

Előzmény: Fenryr (732)
Fenryr Creative Commons License 2006.01.12 0 0 734
Lehet így van de légyszíves hagyd meg nwekem a hitem.Lehet nálunk másképp lesz.Nem mindenki olyan mint ti.
Előzmény: gentry (733)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!